Greek GSX-R forum
ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 Poll_l10ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 Poll_c10ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 Poll_l10ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 Poll_c10ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 Poll_l10ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 Poll_c10ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 Poll_l10ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 Poll_c10ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 Poll_l10ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 Poll_c10ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 Poll_l10ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 Poll_c10ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 Poll_l10ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 Poll_c10ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 Poll_l10ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 Poll_c10ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 Poll_l10ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 Poll_c10ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 Poll_l10ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 Poll_c10ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !

Πήγαινε κάτω 
+11
KoSToM
potis
nasos-v
diam
Black Eagle
Darksoul
magfaria
Miou
boutser
Zuki
k8 600 kk
15 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !    ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 EmptyΔευ 30 Ιουν 2014, 02:35

Zuki έγραψε:
Καλα ηταν αλλα για μενα η μονη παραφωνια ηταν η συμμετοχη του Ανδρεα Ψυχογιου στην μεγαλη κατηγορια,superstock.

Ενταξει θελει να κανει προετοιμασια αλλα ετσι οπως πηγαινε ηταν επικινδυνος για τους συναθλητες του.Εκνευριστικα αργος για την κατηγορια και εντελως ανουσια η παρουσια του.


βασικα επειδη μιλησα μαζι του και πριν και μετα, ελιωσε απο τη ζεστη και δεν την παλευε, τωρα στο αν επρεπε να βγει η οχι αλλο θεμα, αλλα και ο χαλαρης εκει δε γυρναγε στην προηγουμενη κατηγορια ?
το χομπι τους κανανε δε τρεχει τιποτα, εξαλλου εχουν τοση εμπειρια που και στο 1.20 να γυρισουν δε παιζει να εμποδισουν

ΥΓ Κ@@ΛΑ το μοτορι σου ! το ειδα αραγμενο εξω να λιαζεται και το χαζευα !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zuki
Full gixxer
Full gixxer
Zuki


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1277
Αγωνιζόμενος : Στους δρομους της Αθηνας....

Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2008

ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !    ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 EmptyΔευ 30 Ιουν 2014, 02:43

k8 600 kk έγραψε:
Zuki έγραψε:
Καλα ηταν αλλα για μενα η μονη παραφωνια ηταν η συμμετοχη του Ανδρεα Ψυχογιου στην μεγαλη κατηγορια,superstock.

Ενταξει θελει να κανει προετοιμασια αλλα ετσι οπως πηγαινε ηταν επικινδυνος για τους συναθλητες του.Εκνευριστικα αργος για την κατηγορια και εντελως ανουσια η παρουσια του.


βασικα επειδη μιλησα μαζι του και πριν και μετα, ελιωσε απο τη ζεστη και δεν την παλευε, τωρα στο αν επρεπε να βγει η οχι αλλο θεμα, αλλα και ο χαλαρης εκει δε γυρναγε στην προηγουμενη κατηγορια ?
το χομπι τους κανανε δε τρεχει τιποτα, εξαλλου εχουν τοση εμπειρια που και στο 1.20 να γυρισουν δε παιζει να εμποδισουν

ΥΓ Κ@@ΛΑ το μοτορι σου ! το ειδα αραγμενο εξω να λιαζεται και το χαζευα !


Ευχαριστω ευχαριστω!!!!  Laughing Embarassed  Laughing Embarassed   Laughing Embarassed   Laughing 



Τον ξεχασα τον Χαλαρη,αλλη περιπτωση και αυτος.......Απορω γιατι τρεχει......
Τον Ανδρεα τον ανεφερα γιατι εφοσον θελει να κανει προετοιμασια και να ''εκπροσωπησει'' ας πουμε την Ελλαδα στο isle of man,πρεπει να δειξει και μια στοιχειωδη προσπαθεια...Καλος τυπος,δεν λεω,αλλα........

Σε ειδα οταν τελειωσαν οι αγωνες αλλα ησουν αγκαλια με την γυναικα και ντραπηκα να διακοψω τον ρομαντικο περιπατο σας.... rabbit 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !    ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 EmptyΔευ 30 Ιουν 2014, 03:05

Zuki έγραψε:
k8 600 kk έγραψε:
Zuki έγραψε:
Καλα ηταν αλλα για μενα η μονη παραφωνια ηταν η συμμετοχη του Ανδρεα Ψυχογιου στην μεγαλη κατηγορια,superstock.

Ενταξει θελει να κανει προετοιμασια αλλα ετσι οπως πηγαινε ηταν επικινδυνος για τους συναθλητες του.Εκνευριστικα αργος για την κατηγορια και εντελως ανουσια η παρουσια του.


βασικα επειδη μιλησα μαζι του και πριν και μετα, ελιωσε απο τη ζεστη και δεν την παλευε, τωρα στο αν επρεπε να βγει η οχι αλλο θεμα, αλλα και ο χαλαρης εκει δε γυρναγε στην προηγουμενη κατηγορια ?
το χομπι τους κανανε δε τρεχει τιποτα, εξαλλου εχουν τοση εμπειρια που και στο 1.20 να γυρισουν δε παιζει να εμποδισουν

ΥΓ Κ@@ΛΑ το μοτορι σου ! το ειδα αραγμενο εξω να λιαζεται και το χαζευα !


Ευχαριστω ευχαριστω!!!!  Laughing Embarassed  Laughing Embarassed   Laughing Embarassed   Laughing 



Τον ξεχασα τον Χαλαρη,αλλη περιπτωση και αυτος.......Απορω γιατι τρεχει......
Τον Ανδρεα τον ανεφερα γιατι εφοσον θελει να κανει προετοιμασια και να ''εκπροσωπησει'' ας πουμε την Ελλαδα στο isle of man,πρεπει να δειξει και μια στοιχειωδη προσπαθεια...Καλος τυπος,δεν λεω,αλλα........

Σε ειδα οταν τελειωσαν οι αγωνες αλλα ησουν αγκαλια με την γυναικα και ντραπηκα να διακοψω τον ρομαντικο περιπατο σας.... rabbit 


την καλοπιανα γιατι με χαιρετησε ενα διμετρο και παραλιγο να εχανα σεξ με την εξατμιση του YARIS για το επομενο 3μηνο !
 xaxa  xaxa  xaxa  xaxa  xaxa  xaxa 
μη μασας παντως ! την επομενη !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zuki
Full gixxer
Full gixxer
Zuki


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1277
Αγωνιζόμενος : Στους δρομους της Αθηνας....

Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2008

ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !    ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 EmptyΔευ 30 Ιουν 2014, 08:57

Χαχαχαχαχαχα! lol! Τι να πω και εγω που μου την επεσε ενα διμετρο απ την ντουκατι...Αφου να φανταστεις για της κατσω μου εδωσε και ενα κοκκινο καπελο αλλα εγω βραχος.....lol! lol! lol! lol! 

Next time λοιπον... Wink 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kydo
Full gixxer
Full gixxer
Kydo


Άντρας Όνομα: : Μιχάλης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1141
Hμερομηνία εγγραφής : 08/09/2009

ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !    ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 EmptyΔευ 30 Ιουν 2014, 09:22

nasos-v έγραψε:
καλημέρα σε όλους !!!!!
έχω καιρό να γράψω , λόγο ελάχιστου χρόνου που έχω πλέον από οικογενειακές και επαγγελματικες υποχρεώσεις.


με αφορμη καποια πραγματα που εχετε γραψει θα γραψω και εγω την αποψη μου για μερικα πραγματα , που ηθελα να το κανω εδω και καιρο
προσωπικά, δεν εχω με κανεναν , με ξερεται ολοι , δεν νομιζω να εχουμε παρεξηγησεις!


δεν θα απαντω προσωπικά αλλα θα περνω αφορμη απο αυτο που εχετε γραψει!!!


Miou έγραψε:
καλα να περασετε αγαπουλες στην κοροιδια που λενε ππτ

Miou έγραψε:
και επιλεγεις λοιπον να συνεχισεις να στηριζεις αυτη την κατασταση ...

και δεν μου λες κατι ακομα ρε κκ ...
το "πρωταθλημα" ειναι ενιαιο ντουκατι ? γιατι στην αφισα μονο αυτα βλεπω . αν ναι και ενα ξεχασμενο 2τ

αλλα απο χορηγους καλα παμε ... ρε λες γιαυτο να βγηκε η μιας εβδομαδας αδεια??? μπας και επεσε μαρουλι και παραδιπλα ???

εσυ ρε μιου οταν πας να δεις εναν αγωνα , τι πας να δεις??? τον διοργανωτη?? τον ποιον εχωσε τα περισσοτερα στης διαφημίσεις??? τον μ@λακα που δεν γουσταρεις??? το οτι η πιστα δεν ειναι ασφαλη???

ή πας να δεις κανα φιλαρακι που τρεχει, να γελασεις με τα κοληταρια που γουσταρουν οτι γουσταρεις και εσυ, μια μερα με θεμα την κ@υλα μας με την παρεα και και και..... γιατι εγω για αυτο πηγαινω και νοομιζω οι περισοτεροι απο εμας!
το τι κανει και τι οικονομάει ο καθενας ... στα @@ μου. αυτο πρεπει να νοιαζει τους αγωνιζομενους και οσοι πληρωνουν για αυτον τον θεσμο.
στο motogp ενίοτε οι διοργανωτες δουλευουν για την ντουκατι ή την χοντα ή ή ...... και ομως τοσος κοσμος τρεχει να δει τους αγωνες , να βαλει δορηφορικη κτλ.... μαλακες ολλοι !!!!!!!! καλα δεν καταλαβαινουν τα συμφαιροντα που παιζονται απο πισω????????? geek  geek 


το να μην πας γιατι θεωρεις το επιπεδο ειναι χαμηλο για σενα , ειναι αποδεκτο και σεβαστο κατα τα αλλα απλα εισαι τρελα προκατελημενος και δεν καταλαβαινω το γιατι..

οταν πηγαινες πιστα εσυ, δεν σε ενοχλουσε που οικονόμαγε ο σοφουλης , ο ζαφειροπουλος, εσυ, οταν διοργανωνες τα δικα μας ΤD?  και δεν λεω οτι εβγαζες απο αυτο, αλλα με την λογικοι μερικων , εχεις βγαλει και εσυ σαν τους αλλους διοργανωτες τα αντερα σου.... Shocked  κοινος εχουμε πιασει απο μια πιπιλα και λεμε λεμε λεμε......




λες και ο καθενας μας που παει για δουλεια δεν θελει να πληρωθει. παει για δουλεια για την κ@υλα του...
ετσι και αυτοι που κανουν τα TD δεν πρεπει να βγαζουν λεφτα απο αυτο , αλλα να τρεχουν να τα κανουν - οργανωσουν ολα , ετσι για την κ@υλα τους.... ?
αλλα και ετσι να ηταν , οι ελληναρες θα ειχαμε παραπονα οτι δεν το κανουν σωστα. respekt2  elladara 



Darksoul έγραψε:
πεθανε ενα παιδι εκει μεσα ουτε τρισαγιο ουτε τπτ κ θα πανε να κανουν κ αγωνα ε τι να πω για μενα αξιοι της μοιρας τους δυστυχως!

ρε φιλιππα , ναι καταλαβαινω και στεναχωριεμαι που ενα παιδι εχασε την ζωη του στα μεγαρα.
και επεισης τους φιλους του που θελουν να μην ξαναζησουν κατι τετοιο και προσπαθουν να γινει κατι καλυτερο.


με ολο τον σεβασμο στην μνημη του φιλου σου θα πω καποια πραγματα.

απο οτι ξερω ηταν στην ομαδα που διοργάνωναν το TD εκεινο. αρα ηξερε τι παιζεται με την πιστα και παρολα αυτα ηταν παρων στην διοργανωση.

αλλα δεν στεκομε εδω εγω.

οταν αγορασαμε τα μηχανακια μας , δεν ξεραμε οτι αυτο που βαζουμε αναμεσα απο τα ποδια μας ειναι επικίνδυνο????
οταν πηγαιναμε στα μεγαρα δεν ηξερες - εβλεπες οτι :

αν χασεις τα φρενα στην 3 θα βγεις καθετα στην εξοδο της 4?
στην εξοδο της 4 , δεν εβλεπες οτι στα 4-5 μετρα ειναι το συρματοπλεγμα?
στην εξοδο της 5 αν απλώσεις το αριστερο σου χερι, φτανεις την περιφραξη?
οτι αν χασεις τα φρενα στην ευθεια (6) εχεις μονο 5-6 μετρα αμμοπαγιδα ??? μετα εισαι εκτος χωραφιου πιστας....
στην εισοδο της οχτω , αν χασεις φρενα εισαι καθετα στην 9?
δεν λεω για την εξοδο της 9 , που σκοτώθηκε και το παιδι , γιατι εγω προσωπικα δεν πιστευα οτι μπορει να φτασει εκει μηχανακι
αν σκεφτεις με ποσα χιλιομετρα στριβεις στην κ9. αλλα οταν θελει ο διαολος , ολα μπορουν να συμβουν... No  No 


και στης σερρες οτι¨
αν φυγεις στην 3-4 θα βρεθεις στα τσιμεντα και ισως να βρεθεις στην εξοδο της 5 .??? εικει στριβουν με 170-180 οποτε δεν ειναι καθολου δυσκολο να γινει....
αν φυγεις στην 16 , με 150-180χιλ, θα βρεις στα τσιμεντα της ευθειας και μετα στην εξεδρα???
και εδω υπαρχει αδεια λειτουργειας κανονικα

θελω να πω, οτι η πιστα ειναι επικίνδυνη , ειτε εχει αδεια ειτε οχι. και αυτο το ξερουμε και το υπογραφουμε πριν μπουμε μεσα.
απλα η ασφαλεια ειναι 100 φορες περισσοτερη απο οτι στο δρομο.

ατυχηματα γινονται παντα και στην καλες και στης κακες πιστες.
το θεμα ειναι να διορθωνονται τα πραγματα μετα απο καθε δυσάρεστο γεγονος και οχι να προσπαθουμε να της κλεισουμε.
ωθώντας των κοσμο στους δρομους με 100 φορες περισοτερο κίνδυνο να σκοτωθούν.

πολλοι λενε οτι ρε φιλε στην πιστα πληρωνω και απαιτώ καποια πραγματα.
ναι αλλα με 40- 50 ευρω την ημερα δεν μπορεις να εχεις πιστα motogp.
εκει η χρεωση για την ημερα ειναι 300αρες.
και για τους δημοσιους δρομους πληρωνουμε αλλα δεν εχω δει πουθενα μεριμνα για της μηχανες, με διπλες μπαρες (και μια χαλημα) κτλ. δεν ειδα κανενας να απαιτει να κλεισουν οι δρομοι ή να απεχει απο αυτους!!


φιλιππα με καθε σεβασμο στην μνημη του παιδιου τα γραφω τα παραπανω. μην παρεξηγηθώ.


diam έγραψε:

...................
Ξεχναμε γρηγορα!

 sorry 

και με αφορμη την κουβεντα του φιλου

πραγματη, μερικοι ξεχνουν ή απλα δεν γνώρισαν καποιες κατάστασής

εγω παω πιστα απο το 2007
οχι βεβαια οπως το 2010-2012
5-6 φορες τον χρονο , και σερρες και μεγαρα.

τοτε TD γινονται στα μεγαρα 5-6 ολη την σεζον.

για να βρεις θεση.... κανα μηνα πριν , αν το μαθαινες απο πουθενα, και αν ειχες και κανα γνωστο.
γκρουπ???? τι ειναι αυτο?
υπηρχαν βεβαια γκρουπ δυναμηκοτητας αλλα μονο για μας ... για τους αφωνιζομενους και τους κολητους.... μπαιναν οποτε ηθελαν
κουλαδη , να γυρναω στο 1.15 και ανα στροφη να κανω την προσευχη μου μην πεσω, στην εισοδο της κ9 με περναει περιστερας - παπαγεωργιου και αλλος ενας που δεν ηξερα , γυρνοντας στον ασσο , απο εσωτερικη και οι ροδες τους κατω απο το γονατο μου!!
δεν σας λεω την τρομαρα μου!!! δεν σας λεω οτι μας ειχαν για κορινες ωστε να κανουν προπονησεις στης προσπερασεις.....και αλλα πολλα
παραπονα να κανεις??? που? "κυριε σωτηρη να σας απασχολισω λιγο???" απαντηση " nono " ssss 
αργοτερα βεβαια αλλαξε η συμπερηφορα... σε χαιρεταγε, ρωταγε αν περασαμε καλα κτλ

κλαδεμενα γκαζον???? fafoutis fafoutis fafoutis 1 μετρο τα χορταρια μεσα 
σκουπισμα πιστας πριν το TD???  fafoutis fafoutis fafoutis νερα , χωματα στης στροφες... ("ελα μωρε θα μπουν τα κουλαδια στην αρχη και θα την καθαρισουν την πιστα... ε και αν πεσει καννενας , στα @@ μας")
ενημερωση αρχαριων???? fafoutis fafoutis fafoutis 
αμμοπαγιδες??? fafoutis fafoutis fafoutis  καλα ηταν και τα χορτα , λιγο χωμα, κοτρονες, ανταλακτικα διαφορων διαστασεων....
πλοηγοι....??????  fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis 
τεντες, παγκακια, μπριζες, ρευμα στης μπριζες????  fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis 

και πολλα αλλα....

ο ανταγωνισμος μεταξη των διοργανωτων μονο σε καλο μας βγηκε. αλλαξαν πολλα πραγματα, η πιστα βελτιωθηκε θεαματικα, η αντιμετοπηση προς εμας, η τιμες που ψονιζαμε λαστιχα, οι τιμες συμετοχης, οι παροχες......

και βεβαια μαθαμε να οδηγουμε σωστοτερα , καλυτερα, και περισσοτεροι ....
βγηκαν νεα ταλεντα για τους αγωνες κτλ







εγω θελω ρε παιδια να εχω την επιλογη να μπορω να παω στο "χωραφι" αυτο , να πληρωσω σαν μ@λακας και να κανω την κ@υλα μου γιατι εκει νιωθω ΠΙΟ ασφαλης να το κανω...!!!

θελω να βλεπω αγωνες στης πιστες και οχι στα αεροδρομια
θελω ο κοσμος να μαθαινει να οδηγαει σε ελενχομενο περιβαλλον
να βγαινουν σωστοτεροι οδηγοι και πιο γρηγοροι
να κανω την τρελα μου χωρις να χαροπαλευω με της μπαρες, τους βραχους, τους γκρεμους, το αντιθετο ρευμα με τον βλακα
να κανω την τρελα μου χωρις να περνω τα κουτακια στην εθνικη με +200χιλ
χωρις να ειμαι κυνδινος για τους αλλους αν κανω καποια μ@λακια στο οδηγημα μου......





ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΠΡΟΣ ΤΟ Κ9!!!!
1,5 ΧΡΟΝΟ ΕΧΩ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ!!! cryme cryme cryme cryme cryme cryme cryme


 respekt respekt 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !    ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 EmptyΔευ 30 Ιουν 2014, 09:36

nasos-v έγραψε:
αργησα , αλλα το εγραψα το σεντονι μου... Laughing Laughing Laughing 

+ 1000 στον Νασο good 

Υ.Γ. Αργησες αλλα του εδωσες και καταλαβε  fafoutis 

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 10p7ousΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 Icnsl4ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 2dhxn3kΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 2lbdx0jΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
enchanter
Jr.gixxer
enchanter


Άντρας Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 29
Hμερομηνία εγγραφής : 23/01/2013

ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !    ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 EmptyΔευ 30 Ιουν 2014, 12:29

Συμφωνω σε ολα με το Νασο.Οταν πηρα τη πρωτη μου μεγαλη μηχανη στα 20(ενα sv1000s,η καυλα,η μαλακια και ολα αυτα της ηλικιας ηταν σε υπερθετικο βαθμο.Ημουν τυχερος που ζω,γιατι εμαθα σουζα και εντο στο δρομο εμαθα τι ειναι το tank slapping με μονο ενα σχισμενο μπουφαν και πληγωμενο εγωισμο,εξυσα γονατο πρωτη φορα στην επιδαυρο και γενικα ημουν τυχερος που επιβιωσα,στξν προσπαθια μου να βελτιωθω σε αυτο που μου αρεσε.Να οδηγω γρηγορα.Μετα λογω δουλειας το 2004 νοικιασα ενα σπιτι στη Σαλαμινα.Εχω αραξει τη μηχανη εξω απο το σπιτι και ερχετε ο αδερφος της κοπελας που μου νοικιαζε.Ενας τυπος με ενα διαλυμενο xt,διχαλο-σορτς-αμανικο....Ωραιο μηχανακι μου λεει φιλε....Τι λεει λεω αυτος με ενα υποτιμητικο υφακι της ηλικιας....Τι να μας πει με το Χτ ο παππους(ηταν τοτε 37-38)εγω 21.....Για να μην τα πολυλογω,ο τυπακος ηταν ο Βαγγελης ο Καρακατσανης.Αυτος μου εμαθε τι ειναι η πιστα,που ειναι(αγνοουσα την υπαρξη της)με εβαλε μια Παρασκευη στις ελευθερες δοκιμες του ΠΠΤ το 2004 και διαπιστωσα οτι εστω σε αυτο το χωραφι που το λεμε τωρα,τοτε καταλαβα οτι στο δρομο απλα δεν στριβεις.Στα μεγαρα εστω υπο εκεινες τις συνθηκες(περιμεναμε να ερθει ασθενοφορο για να αρχισει το τρακ ντει του 0-300 τοτε),ξεραμε οτι δεν θα μας πατησει αμαξι και οταν θα πεσουμε καποιος θα μας δει.Υπηρχαν ανθρωποι που ξεραν πραγματα και μας τα μεταδιδανε.Το αισθημα της αυτοσυντηρισης στην πιστα μειωνετε στο ελαχιστο.περισσοτερο σκεφτεσαι μην τσακισεις το μηχανακι,παρα μην χτυπησεις.Στο δρομο φοβασαι μην σκοτωθεις.και αν οχι,εχεις χαλασμενο εγκεφαλο,εισαι πιτσιρικας 'η τρεχεις στο ΤΤ.τωρα λοιπον μετα απο 10 χρονια εχω αναγκει τα Μεγαρα.γιατι ειναι διπλα στο σπιτι μας και μπορουμε με ενα 100ευρω να οδηγησουμε με μια σχετικη ασφαλεια.Αν καποιος θεωρει την επιδαυρο καλυτερη παω πασο....περαστικα του....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
enchanter
Jr.gixxer
enchanter


Άντρας Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 29
Hμερομηνία εγγραφής : 23/01/2013

ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !    ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 EmptyΔευ 30 Ιουν 2014, 12:32

Τοσο πολυ παθιαστικα που το κινητο το ποσταρε 2 φορες...χαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zuki
Full gixxer
Full gixxer
Zuki


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1277
Αγωνιζόμενος : Στους δρομους της Αθηνας....

Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2008

ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !    ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 EmptyΔευ 30 Ιουν 2014, 13:43

+1000 σε Νασο και enchannter. kapelo 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
diam
Adv. gixxer
Adv. gixxer
diam


Όνομα: : Διαμαντής
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 418
Hμερομηνία εγγραφής : 05/10/2012

ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !    ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 EmptyΔευ 30 Ιουν 2014, 16:17

Ωραια ολα αυτα που λεμε εδω αλλα καποια βελτιωση εχει γινει στην πιστα?
Καποιο απο τα παιδια που πηγε χθες να μας πει τι εχει γινει και που.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !    ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 EmptyΔευ 30 Ιουν 2014, 16:34

χτιστηκε ενα τυπου γκαραζ δεξια απο την κ3, δε ξερω για ποιον λογο,
και μπηκαν τα τσιμεντα πισω απο τα λαστιχα

κατα τα αλλα τιποτα ! ακομα και τα χορταρια ηταν ακουρευτα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rsv4aprc
Adv. gixxer
Adv. gixxer
rsv4aprc


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 731
Hμερομηνία εγγραφής : 13/10/2011

ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !    ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 EmptyΤρι 01 Ιουλ 2014, 20:38

εγώ πάντως πήγα να δω τον Σινιόρη να γ@μ@ει με το rsv4..... και αφού πριν είχε τρέξει και την κατηγορία στα 600..... άντε με τους ματρακαδες ντα ντουκατι !!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !    ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 EmptyΤετ 02 Ιουλ 2014, 12:11

rsv4aprc έγραψε:
εγώ πάντως πήγα να δω τον Σινιόρη να γ@μ@ει με το rsv4..... και αφού πριν είχε τρέξει και την κατηγορία στα 600..... άντε με τους ματρακαδες ντα ντουκατι !!!!!!!!!

αν δεν ειχε πεσει ο Γκιζινος θα ειχαμε θεαμα καλο ! ninza 

για τα ντου-κου-ντου-κου ασχολιαστο !  sos 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !    ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !  - Σελίδα 2 EmptyΤρι 08 Ιουλ 2014, 16:39

nasos-v έγραψε:


εσυ ρε μιου οταν πας να δεις εναν αγωνα , τι πας να δεις??? τον διοργανωτη?? τον ποιον εχωσε τα περισσοτερα στης διαφημίσεις??? τον μ@λακα που δεν γουσταρεις??? το οτι η πιστα δεν ειναι ασφαλη???

ή πας να δεις κανα φιλαρακι που τρεχει, να γελασεις με τα κοληταρια που γουσταρουν οτι γουσταρεις και εσυ, μια μερα με θεμα την κ@υλα μας με την παρεα και και και..... γιατι εγω για αυτο πηγαινω και νοομιζω οι περισοτεροι απο εμας!
το τι κανει και τι οικονομάει ο καθενας ... στα @@ μου. αυτο πρεπει να νοιαζει τους αγωνιζομενους και οσοι πληρωνουν για αυτον τον θεσμο.
στο motogp ενίοτε οι διοργανωτες δουλευουν για την ντουκατι ή την χοντα ή ή ...... και ομως τοσος κοσμος τρεχει να δει τους αγωνες , να βαλει δορηφορικη κτλ.... μαλακες ολλοι !!!!!!!! καλα δεν καταλαβαινουν τα συμφαιροντα που παιζονται απο πισω????????? geek  geek 


το να μην πας γιατι θεωρεις το επιπεδο ειναι χαμηλο για σενα , ειναι αποδεκτο και σεβαστο κατα τα αλλα απλα εισαι τρελα προκατελημενος και δεν καταλαβαινω το γιατι..

οταν πηγαινες πιστα εσυ, δεν σε ενοχλουσε που οικονόμαγε ο σοφουλης , ο ζαφειροπουλος, εσυ, οταν διοργανωνες τα δικα μας ΤD?  και δεν λεω οτι εβγαζες απο αυτο, αλλα με την λογικοι μερικων , εχεις βγαλει και εσυ σαν τους αλλους διοργανωτες τα αντερα σου.... Shocked  κοινος εχουμε πιασει απο μια πιπιλα και λεμε λεμε λεμε......




λες και ο καθενας μας που παει για δουλεια δεν θελει να πληρωθει. παει για δουλεια για την κ@υλα του...
ετσι και αυτοι που κανουν τα TD δεν πρεπει να βγαζουν λεφτα απο αυτο , αλλα να τρεχουν να τα κανουν - οργανωσουν ολα , ετσι για την κ@υλα τους.... ?
αλλα και ετσι να ηταν , οι ελληναρες θα ειχαμε παραπονα οτι δεν το κανουν σωστα. respekt2  elladara 





ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΠΡΟΣ ΤΟ Κ9!!!!
1,5 ΧΡΟΝΟ ΕΧΩ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ!!! cryme cryme cryme cryme cryme cryme cryme


χαρηκα που μπηκες εστω και μετα απο 1 χρονο εστω και για να "μου την πεις"
δεν εχω καταλαβει πως εχεις μπλεξει τα tds αφου δεν εχω πει τπτ για αυτα . δεν εχω καταλαβει γιατι μπλεκεις την πιστα και την επικινδυνοτητα της  αφου παλι δεν ειπα τπτ γιαυτην . και ξερεις πολυ καλα οτι αυτο το χωραφι το θεωρω λιγοτερο επικινδυνο απο τον δημοσιο δρομο για γρηγορη οδηγηση

εγω εγραψα μονο και μονο για την καταντια αυτου που πουλανε σαν πρωταθλημα ταχυτητας ...

εαν εσυ θεωρεις οτι το επιπεδο ειναι υψηλο οκ δικαιωμα σου οπως ειναι δικαιωμα μου να θεωρω οτι ειναι καταντια και κακως το λενε πρωταθλημα και οτι ειναι κοροιδια
εχω τρεξει κυπελα με πιο καλη οργανωση και με πιο υψηλο ανταγωνισμο .
ασε οτι δεν εχω κανενα φιλαρακι να παω να του συμπαρασταθω οπως ειχα κανει με σενα και τον μιχαλη οταν ειχατε τρεξει το αλλο φιασκο του τεαμ 65 ...

πως καταφερες και εμπλεξες και τα Motogp με το ΠΠΤ (παραλιγο να εχει και ακομα ενα Τ απο το τριπολη)  παλι δεν καταλαβα . παω να πιω καμια μπυρα μπας και καταλαβω  Laughing  beer  beer 

αμα παλι δεν καταλαβες τι εννοω με τις λεξεις καταντια και φιασκο παρε με τηλ να σου εξηγησω  smileee 

αντε βαλε μπροστα τα κ9 ρε και παμε καμια βολτα να ξεσκασεις ... στο τελος δεν θα φτανεις ουτε να πιασεις τα κλιπονς  lol! beer1

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΠΠΤ μεγαρα 28-29 Ιουνιου !
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Πανελληνίο Επάθλο Ταχύτητας Μοτοσυκλετών 23 & 24 Ιουνίου Mεγαρα
» TEAM65 TRACK DAY - ΤΕΤΑΡΤΗ 01 ΙΟΥΝΙΟΥ
» Δήλωσε κανείς συμμετοχή για css 12-13 Ιουνίου 2010 (Σέρρες)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚA ΝEΑ :: Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com