Greek GSX-R forum
ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Poll_l10ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Poll_c10ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Poll_l10ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Poll_c10ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Poll_l10ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Poll_c10ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Poll_l10ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Poll_c10ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Poll_l10ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Poll_c10ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Poll_l10ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Poll_c10ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Poll_l10ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Poll_c10ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Poll_l10ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Poll_c10ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Poll_l10ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Poll_c10ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Poll_l10ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Poll_c10ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ.....

Πήγαινε κάτω 
+23
Koyfo
gjp
Chrisk6
babis k8
gsxr power k8
JIMK7
terrorzone
Zuki
noodles
proco
brwmogazos
k_o_s_t_a_s
No Fear
Darksoul
achilles_r
bougas13
BillyGsxR
k8 600 kk
Miou
T.R.E
amstaff
Vortex
maikstain
27 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
amstaff
Normal gixxer
Normal gixxer
amstaff


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης
Τόπος : Περαμα
Αριθμός μηνυμάτων : 376
Αγωνιζόμενος : πρωταθλητης στη μαλακια
Hμερομηνία εγγραφής : 19/11/2013

ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ.....   ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Ιουλ 2015, 00:28

παρολο που ειχα aprillia dorso και δεν μου ειχε βγαλει τιποτα απολυτως παρολα τα ζορια που τραβηξε, δεν θα πηγαινα σε ευρωπαικο ss, ειναι ομορφα μηχανακια αλλα δεν μου καθεται ρε γαμωτο, τα φοβαμαι.
Ευχαριστω Αχιλλεα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zuki
Full gixxer
Full gixxer
Zuki


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1277
Αγωνιζόμενος : Στους δρομους της Αθηνας....

Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2008

ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ.....   ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Ιουλ 2015, 01:59

Πάντως με ελάχιστα χρήματα παραπάνω πας σε μηχανάκι με περιφεριακα κ ηλεκτρονικά αρκετα ανώτερα από ένα gsxr...Εγώ θα σκεφτόμουνα για το aprilia η το bmw...Γνώμη μου επίσης ότι πλέον όλα τα ευρωπαϊκά είμαι αξιόπιστα.Δεν είμαστε στα 90s...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
No Fear
Full gixxer
Full gixxer
No Fear


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Μεγαλοπολη
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 803
Hμερομηνία εγγραφής : 22/03/2012

ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ.....   ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Ιουλ 2015, 07:33

Oπως εγραψε και παραπανω ο brwmogazos,εχω και το δικο μου προς πωληση,μιας και παρεα για βολτες δεν υπαρχει εδω και 2+ χρονια και ειναι κριμα να καθεται στο γκαραζ,μονος μου δεν παω πουθενα.
Ειναι το επετειακο με πρωτη αδεια κυκλοφοριας το 2011,με 13750χλμ και σε αψογη κατασταση.
Φοραει ολοσωμη Υοshimura R77,φιλτρο αερα BMC,ειναι προγραμματισμενο με Yoshi Box,σωληνακια υψηλης Hell,καπακια κινητηρα GB Racing,μανιταρια τροχων,μανιταρια πλαισιου Yoshimura,βαση πινακιδας Valter moto,φοραει λαστιχα Bridgestone S20 τα οποια δεν εχουν κανει πανω απο 1000χλμ.
Επισης εχει περασει ΚΤΕΟ,εχει κανει το service των 12000χλμ οπου αλλαχτηκαν και τα υγρα φρενων και κινητηρα,εχουν αλλαχτει προσφατα τα λαδια.
Αλυσιδογραναζα δεν χρειαζεται μιας και εχουν πολυ ψωμι ακομα.
Τον περισσοτερο χρονο του δουλεψε στο C μιας και προσπαθουσα να το μαθω και οπως καταλαβαινεις δεν δουλευε στα κοκκινα ποτε!
Ειναι παντοτε μονιμα σε κλειστο γκαραζ και η χρηση του ηταν μονο για βολτες και οχι για την πολη κτλ.
Ειχα βγαλει φωτογραφιες πριν 2 εβδομαδες αλλα ειχε πολυ ηλιο και βγηκαν θολες,οποτε δεν προλαβα να το βαλω στο car.
Ο λογος που το πουλαω αναφερθηκε πιο πανω,επισης σκεφτομαι για κατι πιο ανετο και βολικο οπως το Yamaha MT 09 Tracer.
Οποιαδηποτε πληροφορια χρειαστεις και σε ενδιαφερει,στειλε μου ενα πμ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
amstaff
Normal gixxer
Normal gixxer
amstaff


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης
Τόπος : Περαμα
Αριθμός μηνυμάτων : 376
Αγωνιζόμενος : πρωταθλητης στη μαλακια
Hμερομηνία εγγραφής : 19/11/2013

ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ.....   ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Ιουλ 2015, 11:54

Γιαννη (Zuki) μπορει το μυαλο μου και η αισθηση μου να εχουν μεινει κανα δυο δεκαετιες πισω λογο ηλικιας old αλλα για bmw της προκοπης για παραδειγμα θελεις απο 11000 και πανω, δεν τα λες και λιγα eyro για aprillia δεν εχω κοιταξει για να πω αληθεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ.....   ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 EmptyΔευ 20 Ιουλ 2015, 12:28

Zuki έγραψε:
Πάντως με ελάχιστα χρήματα παραπάνω πας σε μηχανάκι με περιφεριακα κ ηλεκτρονικά αρκετα ανώτερα από ένα gsxr...Εγώ  θα σκεφτόμουνα για το aprilia η το bmw...Γνώμη μου επίσης ότι πλέον όλα τα ευρωπαϊκά είμαι αξιόπιστα.Δεν είμαστε στα 90s...

πλακα κανεις πως ειναι αξιοπιστα...


επισης το απριλια για πιστα ειναι αστερι αλλα οχι για τον δρομο .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terrorzone
Full gixxer
Full gixxer
terrorzone


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 826
Hμερομηνία εγγραφής : 08/10/2014

ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ.....   ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 EmptyΔευ 20 Ιουλ 2015, 14:18

Miou έγραψε:
Zuki έγραψε:
Πάντως με ελάχιστα χρήματα παραπάνω πας σε μηχανάκι με περιφεριακα κ ηλεκτρονικά αρκετα ανώτερα από ένα gsxr...Εγώ  θα σκεφτόμουνα για το aprilia η το bmw...Γνώμη μου επίσης ότι πλέον όλα τα ευρωπαϊκά είμαι αξιόπιστα.Δεν είμαστε στα 90s...

πλακα κανεις πως ειναι αξιοπιστα...


επισης το απριλια για πιστα ειναι αστερι αλλα οχι για τον δρομο .
Re Ουτε στυλο απο Ιταλια.Θα τραβας τα μαλια σου....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hydraulic-hellas.gr
achilles_r
Adv. gixxer
Adv. gixxer
achilles_r


Άντρας Όνομα: : ΑΧΙΛΛΕΑΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 663
Hμερομηνία εγγραφής : 25/10/2013

ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ.....   ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 EmptyΔευ 20 Ιουλ 2015, 17:29

terrorzone έγραψε:
Miou έγραψε:
Zuki έγραψε:
Πάντως με ελάχιστα χρήματα παραπάνω πας σε μηχανάκι με περιφεριακα κ ηλεκτρονικά αρκετα ανώτερα από ένα gsxr...Εγώ  θα σκεφτόμουνα για το aprilia η το bmw...Γνώμη μου επίσης ότι πλέον όλα τα ευρωπαϊκά είμαι αξιόπιστα.Δεν είμαστε στα 90s...

πλακα κανεις πως ειναι αξιοπιστα...


επισης το απριλια για πιστα ειναι αστερι αλλα οχι για τον δρομο .
Re Ουτε στυλο απο Ιταλια.Θα τραβας τα μαλια σου....
xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ.....   ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 EmptyΔευ 20 Ιουλ 2015, 19:40

Ψηνεσαι να σου πουλησω το δικο μου ? tongue δεν ειναι βεβαια Κ9 αλλα κατι λεει κι αυτο Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
amstaff
Normal gixxer
Normal gixxer
amstaff


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης
Τόπος : Περαμα
Αριθμός μηνυμάτων : 376
Αγωνιζόμενος : πρωταθλητης στη μαλακια
Hμερομηνία εγγραφής : 19/11/2013

ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ.....   ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 EmptyΔευ 20 Ιουλ 2015, 21:29

Δημητρη ειμαι σιγουρος οτι θα λεει πολλα παραπανω απο κατι αλλα λεω να παρω ενα μηχανακι να το κρατησω 2-3 χρονια και μετα να μην μου φυγει η ψυχη να πωληθει επειδη θα εχει γινει 10ετιας, γι'αυτο παω σε 2009 και πανω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
noodles
Hero gixxer
Hero gixxer
noodles


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Τόπος : Καρδίτσα
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 1424
Hμερομηνία εγγραφής : 12/02/2013

ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ.....   ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 EmptyΤρι 21 Ιουλ 2015, 00:11

το rsv4 με εδωσε πολυ καλη εντυπωση για το στησιμο του (αν και λιγακι ψηλο για μενα). το εχει φιλος αγορασμενο καινουριο το 2012 με 7.5κ χλμ και δεν εχει βγαλει κατι μεχρι στιγμης (δε νομιζω να το επαιρνα αν ειχα τα λεφτα, γιατι δε μου αρεσει πολυ σα σχεδιο +οτι ειναι ψηλο. θα προτιμουσα κανενα τουμπανακι κ9). κ9 1000 δεν εχω οδηγησει να εκφερω γνωμη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ.....   ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 EmptyΤρι 21 Ιουλ 2015, 00:24

amstaff έγραψε:
Δημητρη ειμαι σιγουρος οτι θα λεει πολλα παραπανω απο κατι  αλλα λεω να παρω ενα μηχανακι να το κρατησω 2-3 χρονια και μετα να μην μου φυγει η ψυχη να πωληθει επειδη θα εχει γινει 10ετιας, γι'αυτο παω σε 2009 και πανω

Σα αυτο εχεις τα δικια σου δεν λεω Very Happy απλα μην ξεχνας οτι ενα κ7 θα το παρεις αρκετα πιο φτηνα απο ενα κ9 και οταν το δωσεις μετα 2-3 χρονια δεν θα χασεις πολλα Wink βεβαια το θεμα ειναι πιο σ αρεσει καλυτερα γιατι εκει δεν μπορω να πω κατι tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k_o_s_t_a_s
Normal gixxer
Normal gixxer
k_o_s_t_a_s


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 96
Hμερομηνία εγγραφής : 16/05/2014

ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ.....   ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 26 Νοε 2016, 21:03

Καλησπερα μηπως ξερεις κανεις κατι απο αυτα τα δυο
http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/9085738/
http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/8892908/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxr power k8
Normal gixxer
Normal gixxer
gsxr power k8


Άντρας Όνομα: : Βασίλης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 341
Hμερομηνία εγγραφής : 17/10/2011

ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ.....   ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 26 Νοε 2016, 21:07

Τον μαντρα θα τον απέφευγα σίγουρα ειδικα με την τιμη που το δίνει...... Το δεύτερο εχει πολλές εμφανίσεις και στην τιμη που το δινει σίγουρα αν ηταν οκ θα το ειχαν παρει ήδη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
amstaff
Normal gixxer
Normal gixxer
amstaff


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης
Τόπος : Περαμα
Αριθμός μηνυμάτων : 376
Αγωνιζόμενος : πρωταθλητης στη μαλακια
Hμερομηνία εγγραφής : 19/11/2013

ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ.....   ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 27 Νοε 2016, 00:06

του μαντρα ξαναβαμμενο, απο αριστερα λειπει το αντιβαρο και απο δεξια εχει πεσει, φαινεται στις φωτο.
Στο αλλο λειπει το αυτοκολλητο απο την δεξια καρινα, δεν εχει ουτε αυτο αντιβαρα και θα με ανησυχουσαν τα σημαδια στην φωτο με το οργανο αλλα οτι και να λεμε απο εδω μονο απο κοντα  βγαινει ακρη. Οι τιμες παντως ειναι ανελπιστα καλες.

Αυτο το μηχανακι μοιαζει με του μαντρα http://www.car.gr/8609229-suzuki-gsxr-1000-k10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ.....   ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 27 Νοε 2016, 12:14

Του μαντρα εχω την εντυπωση το κομματι μπροστα που ειναι μαυρο κανονικα ειναι ασημενιο οπως ειναι και στην αλλη αγγελια.

Αλλα και του ιδιωτη εαν εχει φαει καμια χαζοπτωση μπορεις να το εκμεταλευτεις για σενα ωστε να του κοψεις κανα φραγκο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k_o_s_t_a_s
Normal gixxer
Normal gixxer
k_o_s_t_a_s


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 96
Hμερομηνία εγγραφής : 16/05/2014

ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ.....   ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 03 Μάης 2018, 14:39

καλησπερα , επανερχομαι παλι μπας και γνωριζεις κανεις σας καποιο απο αυτα??

https://www.car.gr/classifieds/bikes/view/12765519/

https://www.car.gr/classifieds/bikes/view/12822922/

https://www.car.gr/classifieds/bikes/view/13496285/


ευχαριστω πολυ παιδια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ.....   ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 03 Μάης 2018, 20:34

ωραια και τα 3....
ψιλο ακριβουτσικα ομως...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
babis k8
Hero gixxer
Hero gixxer
babis k8


Άντρας Όνομα: : Μπαμπης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1328
Αγωνιζόμενος : Ναι...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/04/2010

ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ.....   ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 03 Μάης 2018, 21:18

k_o_s_t_a_s έγραψε:
καλησπερα , επανερχομαι  παλι μπας και γνωριζεις κανεις σας καποιο απο αυτα??

https://www.car.gr/classifieds/bikes/view/12765519/

https://www.car.gr/classifieds/bikes/view/12822922/

https://www.car.gr/classifieds/bikes/view/13496285/


ευχαριστω πολυ παιδια.



Πολυ ακριβα κ τα 3...

Αυτο που ειναι εντελως στοκ φαινεται αρκετα "καθαρο" (οσο μπορει να φανει ssss ) απο τις φωτο.

Προσωπικα αυτο με τις brock΄s ουτε που θα το κοιτουσα (βγαζω σπυρακια οταν βλεπω χαμηλωμενα μπροστινα σε μηχανακια που εχουν φτιαχτει για στριψημο Evil or Very Mad) οπως επισης κ το αλλο με τα αυτοκολλητα ακραποβιτσ στις ζαντες,ειναι καρακιτσαρια (κ 9800 ευρω xaxa )

Στα 8200 που ζηταει αυτος με το στοκ κ9-αν ειναι συζητησιμος-πιστευω οτι ειναι καλη περιπτωση oooyes

Φαινεται πραγματικα καινουριο το μηχανακι κ φυσικα στην κατασταση που ειναι κ με 9000 χλμ δεν θα βρεις κ πολλα...

Γνωμη μου-ομως-πως τα 8000 ευρω για εντελως "μαμα" κ9 ειναι "ταβανι"...αν τυχον το συγκεκριμενο ειχε καποιο εξτρα οπως εξατμιση,φιλτρο,μανετες,μανιταρια,σωληνακια υψηλης (που ειναι πραγματα που σε βαθος χρονου σιγουρα καποιος θα πληρωνε για να τα βαλει) θα σκεφτομουν για κατι παραπανω kapelo

Φυσικα το τι "φαινετα" στις φωτο με το τι πραγματικα ειναι,ενα εμπειρο ματι οταν θα το εβλεπε απο κοντα θα σε βοηθουσε για να μην πεσεις σε καμια..,"λουμπα" hallo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k_o_s_t_a_s
Normal gixxer
Normal gixxer
k_o_s_t_a_s


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 96
Hμερομηνία εγγραφής : 16/05/2014

ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ.....   ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 04 Μάης 2018, 14:38

και εγω πιστευω το μαμα στα 8.000 και με τα χλμ που εχει , εαν ειναι αληθινα ,αξιζει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
noodles
Hero gixxer
Hero gixxer
noodles


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Τόπος : Καρδίτσα
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 1424
Hμερομηνία εγγραφής : 12/02/2013

ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ.....   ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 04 Μάης 2018, 19:37

με τις brocks πρεπει να εχει φαει πολυ κοφτη σε Ν με 60βαθμους lol!
πολυ ακριβο αυτο με τις akrapovic
κοψε 500ε απο το 3ο που ειναι εντελως στοκ, παρτο και βαλε οτι μονο τελικο γουσταρεις Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxr power k8
Normal gixxer
Normal gixxer
gsxr power k8


Άντρας Όνομα: : Βασίλης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 341
Hμερομηνία εγγραφής : 17/10/2011

ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ.....   ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 04 Μάης 2018, 20:26

μηχανακι 10ετιας με 9.000 και 12.000 χιλιομετρα???? Shocked Shocked Shocked μεγαλη προσοχη γιατι με 20 ευρω κατεβαζουν τα χιλιομετρα οσο γουσταρει ο υποψηφιος αγοραστης...... επισης η κακη νοοτροπια του ελληνα, αγοραζω αμαξι ανεξαρτητου ηλικιας αρκει να γραφει το κοντερ λιγοτερα απο 100.000 χιλιομετρα οπως επισης κατι αντιστοιχο γινεται και με  τα μηχανακια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zuki
Full gixxer
Full gixxer
Zuki


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1277
Αγωνιζόμενος : Στους δρομους της Αθηνας....

Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2008

ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ.....   ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 04 Μάης 2018, 23:01

gsxr power k8 έγραψε:
μηχανακι 10ετιας με 9.000 και 12.000 χιλιομετρα???? Shocked Shocked Shocked μεγαλη προσοχη γιατι με 20 ευρω κατεβαζουν τα χιλιομετρα οσο γουσταρει ο υποψηφιος αγοραστης...... επισης η κακη νοοτροπια του ελληνα, αγοραζω αμαξι ανεξαρτητου ηλικιας αρκει να γραφει το κοντερ λιγοτερα απο 100.000 χιλιομετρα οπως επισης κατι αντιστοιχο γινεται και με  τα μηχανακια


+1301
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
babis k8
Hero gixxer
Hero gixxer
babis k8


Άντρας Όνομα: : Μπαμπης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1328
Αγωνιζόμενος : Ναι...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/04/2010

ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ.....   ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 05 Μάης 2018, 09:52

gsxr power k8 έγραψε:
μηχανακι 10ετιας με 9.000 και 12.000 χιλιομετρα???? Shocked Shocked Shocked μεγαλη προσοχη γιατι με 20 ευρω κατεβαζουν τα χιλιομετρα οσο γουσταρει ο υποψηφιος αγοραστης...... επισης η κακη νοοτροπια του ελληνα, αγοραζω αμαξι ανεξαρτητου ηλικιας αρκει να γραφει το κοντερ λιγοτερα απο 100.000 χιλιομετρα οπως επισης κατι αντιστοιχο γινεται και με  τα μηχανακια



Το να ειμαστε προετοιμασμενοι για "περιεργα" οταν κοιταμε ενα μεταχειρισμενο ειναι λογικο...

Δεν ειναι ομως κ απιθανο να υπαρχουν αχρησιμοποιητα ss ssss

Το συγκεκριμενο λεει ο πωλητης πως ειναι αγορασμενο το 2011,οποτε δεν ειναι 10ετιας αλλα 7ετιας Wink

Δευτερον,τα χλμ "φαινονται" στις φωτο μιας κ μοιαζει κυριολεκτικα αχρησιμοποιητο κ αγρατζουνιστο.

Βεβαια απο κοντα θα φανει η αληθεια οπως κ απο βιβλιο service αν υπαρχει oooyes ή αν ρωτησει που πηγαινε για service η μοτοσυκλετα μπας κ μπορεσει να μαθει το ιστορικο της.

Δεν ειναι απιθανο να ειχε 2η μοτοσυκλετα-ως συνηθως-κ να το ειχε το κ9 για περιστασιακες βολτες τα ΣΚ.

Γενικως φαινεται πολυ "καθαρο" αυτο το κ9.Αν το δεις περιμενουμε εντυπωσεις hallo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ.....   ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 05 Μάης 2018, 13:06

Το "καρακιτσαριο" με τα 9800 το γνωρίζω είναι απλά πένα. Τα χιλιόμετρα πραγματικά και προσεγμένο όσο δεν πάει. Και ο φίλος που το έχει παίζει να έχει οδηγήσει μηχανές που εμείς θα τις δούμε μόνο με τηλεσκόπια δυστυχώς.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
babis k8
Hero gixxer
Hero gixxer
babis k8


Άντρας Όνομα: : Μπαμπης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1328
Αγωνιζόμενος : Ναι...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/04/2010

ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ.....   ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ..... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 05 Μάης 2018, 15:22

Vortex έγραψε:
Το "καρακιτσαριο" με τα 9800 το γνωρίζω είναι απλά πένα. Τα χιλιόμετρα πραγματικά και προσεγμένο όσο δεν πάει. Και ο φίλος που το έχει παίζει να έχει οδηγήσει μηχανές που εμείς θα τις δούμε μόνο με τηλεσκόπια δυστυχώς.





Μπορει να εχει οδηγησει κ moto gp ο φιλος...τι σχεση εχει αυτο με τα 9800 που ζηταει;;;

Στα ματια μου απλα δεν βλεπεται ετσι που το εχει κανει... Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΑΓΟΡΑ Κ9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ.....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Αγορά Κ5 και μετά 1000cc
» μετά το gsxr τι ?
» Ρετάρει μετα τις 8500!!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΑΓΓΕΛΙΕΣ :: ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com