Greek GSX-R forum
ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Poll_l10ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Poll_c10ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Poll_r10 
JIMK7
ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Poll_l10ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Poll_c10ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Poll_r10 
nasos-v
ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Poll_l10ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Poll_c10ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Poll_r10 
T.R.E
ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Poll_l10ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Poll_c10ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Poll_r10 
k8 600 kk
ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Poll_l10ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Poll_c10ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Poll_r10 
kostaskr6
ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Poll_l10ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Poll_c10ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Poll_r10 
κολτρέϊν
ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Poll_l10ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Poll_c10ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Poll_r10 
Leroy
ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Poll_l10ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Poll_c10ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Poll_r10 
ripper
ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Poll_l10ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Poll_c10ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Poll_l10ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Poll_c10ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Poll_r10 

 

 ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας.........

Πήγαινε κάτω 
+16
bonepeeler
topetwrx
T.R.E
dimmoy
louk6
Black Eagle
Vortex
krosfala
[alex]
zed660
ghost
k8 600 kk
boutser
Miou
kontos 750
totoulis
20 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
totoulis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
totoulis


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : πειραιας
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 724
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας.........   ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... EmptyΔευ 06 Οκτ 2014, 13:12

http://kavalawebnews.gr/social/item/4417-%CE%BA%CE%B1%CE%B2%CE%B1%CE%BB%CE%B1-%CF%8C%CE%BB%CE%BF%CE%B9-%CE%BC%CE%B1%CE%B6%CE%AF-%CE%BC%CF%80%CE%BF%CF%81%CE%BF%CF%8D%CE%BC%CE%B5-%CE%BD%CE%B1-%CE%B2%CE%BF%CE%B7%CE%B8%CE%AE%CF%83%CE%BF%CF%85%CE%BC%CE%B5-%CF%84%CE%BF%CE%BD-19%CF%87%CF%81%CE%BF%CE%BD%CE%BF-%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CE%B3%CE%BD%CF%8E%CF%83%CF%84%CE%B7

ας μαθουμε αν ειναι αληθεια που ευχομαι να μην ειναι και να το εχει κατασκευασει καποιος απατεωνας μπας και τα οικονομισει......
τι θα λεγατε να κανουμε μια κινηση ανθρωπιας οσοι βεβαια θελουν και μπορουν και να οργανωσουμε να μαζευτει ενα ποσο και να το κανουμε καταθεση για το παλικαρακι να βοηθησουμε εστω και λιγο???

παιδες οτι μπορει ο καθενας το ξαναλεω!!!!!!!!!!!!!αλλος μπορει να δωσει 1€ αλλος 2€ αλλος 50€
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kord.gr
totoulis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
totoulis


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : πειραιας
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 724
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας.........   ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... EmptyΔευ 06 Οκτ 2014, 13:14

και φυσικα η καταθεση να εχει τον τιτλο gixxer(φορουμ μοτοσυκλετας)

thanks
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kord.gr
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας.........   ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... EmptyΔευ 06 Οκτ 2014, 15:18

Ας το δει καποιος απο καβαλα αν ισχύει  και μαζευουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας.........   ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... EmptyΔευ 06 Οκτ 2014, 15:31

μπουτσερ - μεανδρος για καντε καμια ερωτηση εκει πανω ...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας.........   ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... EmptyΔευ 06 Οκτ 2014, 15:46

ειναι αλήθεια το ειχα ακουσει οταν ειχε γινει ακριβος ετσι . τελικα δεν νομιζω να βρικαν τον ........ που το χτυπισε το παιδι . και το παιδι απ οτι ακουσα το βρικε ο πατερας του μετα απο ωρα αναζήτησης αφου καταφερε να τον παρει τηλ και να του πει "μπαμπα πεθαίνω". μετα λυποθίμησε.

αυτα ειχα ακουσει για το συμβαν.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την boutser στις Δευ 06 Οκτ 2014, 15:51, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
totoulis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
totoulis


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : πειραιας
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 724
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας.........   ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... EmptyΔευ 06 Οκτ 2014, 15:47

αντε ρε κωστα ας κανουμε και καμια πραξη ανθρωπιας..........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kord.gr
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας.........   ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... EmptyΔευ 06 Οκτ 2014, 16:18

εγω ειμαι μεσα παντος . Μπραβω Γιώργο, για την πρωτοβουλία .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
totoulis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
totoulis


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : πειραιας
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 724
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας.........   ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... EmptyΔευ 06 Οκτ 2014, 16:37

κωστα το διαβασα και μου σηκωθηκε η τριχα....αν βαλουμε ολοι μας απο κατι μπορει να βγει κατι καλο!!!!!!!καποιος πρεπει να συντονισει αυτη την ενεργεια ομως!!!!!!!!!
πιστευω πως πολλοι απο εδω μεσα θα βοηθησουν τουλαχιστον για τα παιδια που εχω γνωρισει ειμαι σιγουρος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kord.gr
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας.........   ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... EmptyΔευ 06 Οκτ 2014, 16:49

μεσα και εγω !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας.........   ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... EmptyΔευ 06 Οκτ 2014, 17:02

Ας μαζέψει καποιος αν θέλουμε να  γίνει  σαν gixxer  και να κανει κατάθεση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας.........   ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... EmptyΔευ 06 Οκτ 2014, 17:06

ποιον λογαριασμο χρισημοποιησαμε τις αλλες φορες;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ghost
Hero gixxer
Hero gixxer
ghost


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Κυπαρισσία
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 2970
Αγωνιζόμενος : Married
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2009

ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας.........   ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... EmptyΔευ 06 Οκτ 2014, 17:12

κι εγω μεσα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghostkon.wix.com/motomania
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας.........   ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... EmptyΔευ 06 Οκτ 2014, 17:16

στο χαμογελο του παιδιου του Αγγελου κ8

σε gixxer TD του μιου

και στο παιδικο χωριο ΣΟΣ τον δικο μου αλλα λογο τρεξιματος δε παιζει να προλαβω να παω και πρωινα τραπεζα με την καμια (τα δικα μου θα τα δοσω σε καποιον να κανει καταθεση αυτος μαζι με τα δικα του ή χερι με χερι)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας.........   ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... EmptyΔευ 06 Οκτ 2014, 17:23

totoulis ή boutser ta μαζευεται εσεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zed660
Hero gixxer
Hero gixxer



Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : εδώ
Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 1497
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2013

ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας.........   ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... EmptyΔευ 06 Οκτ 2014, 17:26

Αν όντως ισχύει, είμαι και εγώ μέσα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
totoulis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
totoulis


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : πειραιας
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 724
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας.........   ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... EmptyΔευ 06 Οκτ 2014, 17:55

παιδια ας εξακριβωσουμε πρωτα οτι ειναι οκ και μετα θα δουμε........εχει κατι κινητα τις οικογενειας μηπως να παρει καποιος απο εμας???

τωρα σχετικα με τα χρηματα δεν εχω προβλημα να τα μαζεψω εγω......αλλα πως θα γινει???το μονο καλο ειναι οτι εχω ενα γνωστο υποδιευθηντη στην εθνικη και δεν θα χρειαστει να περιμενω ουρες και τετοια..........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kord.gr
[alex]
Adv. gixxer
Adv. gixxer
[alex]


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 416
Hμερομηνία εγγραφής : 19/02/2011

ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας.........   ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... EmptyΔευ 06 Οκτ 2014, 19:01

μέσα κι εγώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krosfala
Adv. gixxer
Adv. gixxer
krosfala


Άντρας Όνομα: : ΠΕΤΡΟΣ
Τόπος : ΣΑΛΟΝΙΚΑ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 700
Αγωνιζόμενος : Ναι...με τη σκια μου
Hμερομηνία εγγραφής : 04/09/2012

ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας.........   ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... EmptyΔευ 06 Οκτ 2014, 19:03

Παιδες τωρα το ειδα κι εγω.
Τυχαινει η κοπελα ενος φιλου να εργαζεται στον Αγιο Λουκα οπου συμφωνα
με το αρθρο βρισκεται ο Αναγνωστης.Τους τηλ σημερα και αυριο ειπε ο φιλος
θα με πει αν οντως βρισκεται εκει το παληκαρι και ο,τι αλλο μπορεσει να μαθει.
Μολις μαθω θα ενημερωσω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας.........   ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... EmptyΔευ 06 Οκτ 2014, 19:10

totoulis έγραψε:
παιδια ας εξακριβωσουμε πρωτα οτι ειναι οκ και μετα θα δουμε........εχει κατι κινητα τις οικογενειας μηπως να παρει καποιος απο εμας???

τωρα σχετικα με τα χρηματα δεν εχω προβλημα να τα μαζεψω εγω......αλλα πως θα γινει???το μονο καλο ειναι οτι εχω ενα γνωστο υποδιευθηντη στην εθνικη και δεν θα χρειαστει να περιμενω ουρες και τετοια..........

δεν ειναι τιποτα ρε

ο καθενας που σου κανει καταθεση ποσταρει εδω μια λιστα πχ
1 κκ 5ευρο
2 μπουτσερ 5ευρο
3 αλεξ 2ε... κτλπ

-το εξακριβωνεις απο το ονομα του καταθετη (που θα το βαζουμε στην καταθεση)
-ποσταρεις εδω μια φωτο απο το ποσο που μαζευτηκε (και συμπιπτει με τα ονοματα και τις καταθεσεις)
-και ποσταρεις και μια φωτο απο το αποδεικτικο καταθεσης στο λογαριασμο του παιδιου

ετσι ειναι ολα οκ και δε μπορει να πει και κανενας τιποτα !

το μονο που χρειαζεται ειναι να εξακριβωθει οτι το παιδι τα χρειαζεται ακομα τα χρηματα, και να βαλουμε μια καταληκτικη ημερομηνια που θα εχουμε καταθεσει ολοι οσα χρηματα μπορουμε

ειναι πολυ απλο παιδια 50ατομα χ5ευρο ειναι 250ε ! τοσο απλα !




Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας.........   ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... EmptyΔευ 06 Οκτ 2014, 19:10

Eαν ισχυει μεσα κ εγω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας.........   ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... EmptyΔευ 06 Οκτ 2014, 19:13

https://gixxer.forumgreek.com/t8893p75-topic?highlight=%CF%80%CE%B1%CE%B9%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CE%BF

δες το παραπανω θρεντακι και θα καταλαβεις πως το εκανα εγω για το παιδικο χωριο ΣΟΣ και με αποδειξεις κτλπ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
totoulis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
totoulis


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : πειραιας
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 724
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας.........   ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... EmptyΔευ 06 Οκτ 2014, 19:16

δηλαδη κωστα οποιος το αναλαβει βαζουμε τα λεφτα σ'εναν δικο του λογαριασμο και μετα αυτος τα μεταφερει στο λογαριασμο που μας δινουν ε?καλα καταλαβα???
δεν εχω και πολλες συναλλαγες με τις τραπεζες......χρονια στην πεινα βλεπεις!!!!!!!!!!!!χαχαχαχαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kord.gr
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας.........   ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... EmptyΔευ 06 Οκτ 2014, 19:28

ναι Γιωργο αυτο ακριβως ! kapelo

ενα εγω που εχω πολλες συναλλαγες δε δινω λογαριασμο μη τα τραβηξουν για καθυστερημενες δοσεις ! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Black Eagle
Hero gixxer
Hero gixxer
Black Eagle


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Περαμα Αττικης
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2187
Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας.........   ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... EmptyΔευ 06 Οκτ 2014, 20:01

Αν ισχύει το συμβάν εύχομαι να επανέλθει το παλικάρι στη καλύτερη δυνατή κατάσταση! Όσο για αυτόν που τον εκγκατέλειψε αφήνω τη φαντασία στο Vortex...! Twisted Evil Εννοείται και εγώ μέσα αν βάλετε λογαριασμό!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
louk6
Hero gixxer
Hero gixxer
louk6


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : βολος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 2024
Αγωνιζόμενος : Αμα τυχει... οπου τυχει....
Hμερομηνία εγγραφής : 30/08/2011

ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας.........   ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας......... EmptyΔευ 06 Οκτ 2014, 21:31

Και εγω μεσα είμαι και αν θελετε δινω και λογαριασμο απο εθνικη και απο πειραιως.. αλλα αμα ειναι να συντονιστουκε αμεσα. Οχι να μαζευτουνε σε δυο μηνες, το πολυ δυο εβδομάδες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ας βαλουμε ολοι απο 1-2 ευρω δεν θα φτωχινει κανεις μας.........
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Απο 01\01\2011 θα κυκλοφορισει το νεο Ευρω
» 1 ΕΚΑΤΟΜΜΥΤΙΟ ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΤΟ ΤΖΑΜΙ ΤΩΝ ΛΑΘΡΟΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ
» Ι.Χ-Μοτοσυκλέτες: Καλούνται να πληρώσουν 250 εκατ. ευρώ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ - ΕΠΕΙΓΟΝ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com