Greek GSX-R forum
huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 Poll_l10huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 Poll_c10huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 Poll_l10huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 Poll_c10huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 Poll_l10huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 Poll_c10huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 Poll_l10huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 Poll_c10huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 Poll_l10huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 Poll_c10huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 Poll_l10huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 Poll_c10huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 Poll_l10huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 Poll_c10huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 Poll_l10huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 Poll_c10huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 Poll_l10huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 Poll_c10huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 Poll_l10huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 Poll_c10huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 huyndai i20 diesel

Πήγαινε κάτω 
+9
rsv4aprc
Miou
ripperblackdevil
kentaurosk8
topetwrx
k8 600 kk
lKiNG
2wheels
boutser
13 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
lKiNG
Normal gixxer
Normal gixxer
lKiNG


Άντρας Όνομα: : Κυριάκος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 145
Hμερομηνία εγγραφής : 13/03/2011

huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: huyndai i20 diesel   huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 16 Οκτ 2014, 22:40

boutser έγραψε:
το εχω σκευτει αυτο και νομζω οτι το ι20 ειναι ενταξη για 3μελη οικογενια χωρις να ξερω και πολλα απο αυτα για βοιθηστε οι οικογενιαρχες

Σκέψου μόνο ότι ούτε καρότσι δεν χωράει στο πορτμπαγκάζ, το παιδί θα έχει ποιο πολλά πράγματα από οτι εσείς οι 2.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
noodles
Hero gixxer
Hero gixxer
noodles


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Τόπος : Καρδίτσα
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 1424
Hμερομηνία εγγραφής : 12/02/2013

huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: huyndai i20 diesel   huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 16 Οκτ 2014, 23:10

η huyndai εχει ανεβασει αρκετα την ποιοτητα της. δεν ειναι οπως τη ξεραμε με το accent Very Happy
καλη επιλογη το i20 οπως και το auris και το corolla. αρχες του 15 πηγαινε σε αντιπροσωποιες
να σου πουνε τιμες και εξοπλισμο στο καθε ενα. οποιο βγαινει φθηνοτερο με περισσοτερο εξοπλισμο
απο αυτα τα 3, το αγοραζεις. δεν θα το μετανιωσεις σε καμια περιπτωση. (για κανενα λογο μην μπεις στο τριπακι τον ευρωπαιων με τους 1.2-1.4 τουρμπο, εκτος το 1000αρι fiesta που ειναι vfm, αλλα σουπερμινι το οποιο δε θα σε βολεψει σιγουρα). καλο το yaris που λετε αλλα ανηκει σε μικροτερη κατηγορια και κατα τη γνωμη μου ειναι παρααα πολυ ακριβο (14.500 οπως και το auris, βενζινη και τα 2).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: huyndai i20 diesel   huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 16 Οκτ 2014, 23:30

γιατι λες αρχες 15;;;

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
noodles
Hero gixxer
Hero gixxer
noodles


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Τόπος : Καρδίτσα
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 1424
Hμερομηνία εγγραφής : 12/02/2013

huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: huyndai i20 diesel   huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 16 Οκτ 2014, 23:45

ισως και πιο μετα για να ξερεις αν βγει καινουριο i20 (γραφεις κατι σχετικο στο 1ο ποστ) Laughing
αν δε σε νοιαζει πολυ το καινουριο μπορεις να πας και αυριο που λεει ο λογος. μια χαρα ειναι και τα τωρινα μοντελα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: huyndai i20 diesel   huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 16 Οκτ 2014, 23:48

βγαινει καινουργιο και θα κυκλοφορισει τον μαιο στην Ελλαδα αλλα απο οτι μου ειπαν απ τα κεντρικα της χιουντάι θα ειναι αρκετα πιο ακριβο αλλα ειναι μουν@@ρος το ατιμο.

https://www.google.gr/search?q=i20+2015&es_sm=93&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=_y5AVIDTDYmV7AbNsID4BQ&ved=0CCoQ7Ak&biw=1517&bih=714&dpr=0.9
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: huyndai i20 diesel   huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 17 Οκτ 2014, 08:39

k8 600 kk έγραψε:

καλα τα λες αλλα... με τους πολλαπλους συνδεσμους δε θα συμφωνησω... μια αντιστρεπτικη δοκο με ραβδο στρεψης ειναι πιο αμεση στην τοποθετηση στην εισοδο της στροφης !

για να εχεις πολλαπλους συνδεσμους ή διπλα ψαλιδια πισω πρεπει να εχεις το απιστευτο μπροστινο γιατι αλλιως
θα τρως μουτρα με το παραμικρο ή θα εχεις το αντι-σπιν να σου κοβει γκαζι συνεχεια

για τον φτηνιαρικο ημιακαμπτο αξονα ουτε λογος απλα απαραδεκτη σκοτωστρα

τωρα για τον μεσο οδηγο που θα πλακωθει στα φρενα με το παραμικρο η αληθεια ειναι οτι η υποστροφικη συμπεριφορα μαζι με το ABS θα τον σωσει...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΛΑΚΑΑΑΑΑΑ !!!!!

συμπερασμα...ενα νεο 106 με TDI 1.4 150Hp και κατανεμητη ροπης (ή ενα γραναζωτο quaife lsd για να μην ασχολεισαι με δισκακια και mal@kies ) θα ηταν ποιηση την σημερον ημερα ! .....και μετα ξυπνησα !!!!  fafoutis
Εγώ πάντως μόνο καλά σχόλια έχω διαβάσει για την οδηγική συμπεριφορά τους και αυτό ειδικά στην πίσω ανάρτηση.Όσο για το στήσιμο όλα είναι σχετικά και θέμα του κάθε κατασκευαστή. Μια ανάρτηση πολλαπλών συνδέσμων είναι πλεονέκτημα όπως και να το κάνουμε, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν υπάρχουν αυτοκίνητα με άξονες που έχουν εξαιρετική οδηγική συμπεριφορά.

Ποιο είναι το 106 με TDI 1.4 150Hp;;; PEUGEOT με κινητήρα VW; Είναι μέρος του ονείρου με το quaife να υποθέσω;; Κάποτε είχα παραγγείλει ένα και μου ήρθαν δύο QUAIFE!!! Laughing  
fatsas k5 έγραψε:
κωστα εγω θα σου προτεινα τουοτα αουρισ  1.4 σκυλι κ δοκιμασμενο κ αλλη καλυτερη περιπτωση σκοντα οκταβια 1.6 πολυ αξιοπιστο με πολλα ανταλακτικα στην αγορα κ ποτε δεν θα πηγαινα σε γαλλο-ιταλικο δεν βρισκεισ ευκολα ανταλλακτικα κ η αντιπροσωπεια αργει να τα φερει απο γαλλια παθων ενα φιλαρακι
Το προηγούμενο auris τουλάχιστον που πήρε με δικιά μου παρότρυνση ο αδεφρός της γυναίκας μου όταν πήρα και εγώ το yaris είναι εξαιρετικό αν και δεν μου αρέσει ιδιαίτερα η αισθητική του. Μου το είχε δώσει τότε όταν το έστρωσε για να του το ξεκαπνίσω γιατί αυτός φόβόταν και έπαθα πλάκα πως έστριβε και τι ωραία αίσθηση είχα. Καμιά σχέση με το yaris!!! Σαν ΤΟΥΟΤΑ φυσικά βγήκε σκυλί με τα μέχρι τώρα 150.000+ χιλ. που έχει κάνει και εκείνο.
boutser έγραψε:
fatsas k5 έγραψε:
κωστα εγω θα σου προτεινα τουοτα αουρισ  1.4 σκυλι κ δοκιμασμενο κ αλλη καλυτερη περιπτωση σκοντα οκταβια 1.6 πολυ αξιοπιστο με πολλα ανταλακτικα στην αγορα κ ποτε δεν θα πηγαινα σε γαλλο-ιταλικο δεν βρισκεισ ευκολα ανταλλακτικα κ η αντιπροσωπεια αργει να τα φερει απο γαλλια παθων ενα φιλαρακι


Τα octavia εξαιρετικά σαν μέγεθος, χώρους, αίσθηση ποιότητας, οδηγική συμπεριφορά, αλλά σαν group vag τα φοβάμαι. Πολλά προβλήματα.... Ξέρω πολλές περιπτώσεις. Από ηλεκτρολογικά, κιβώτια ταχυτήτων κτλ.


boutser έγραψε:
το εχω σκευτει αυτο και νομζω οτι το ι20 ειναι ενταξη για 3μελη οικογενια χωρις να ξερω και πολλα απο αυτα για βοιθηστε οι οικογενιαρχες

Κανένα αυτοκίνητο αυτής της κατηγορίας δεν έχει χώρο αποσκευών που να επαρκεί για οικογένεια με μικρά παιδιά. Με το που θα βάλεις το καρότσι και ειδικά αν είναι πολύ ογκώδες τέλειωσε ο χώρος αποσκευών. Για αυτό θέλει καρότσι που πιάνει το δυνατόν λιγότερο χώρο. Βάλε και κανένα παρκοκρέβατο και άντε γεια!!! Λύσεις παρόλα αυτά υπάρχουν, όπως μπαγκαζιέρα οροφής. Πάντως εγώ με το yaris τα κατάφερα αρκετά καλά και όλα αυτά χάρη στο συρόμενο πίσω κάθισμα που είχαν μέχρι και τα προηγούμενα μοντέλα! Πλέον όμως το πλεονέκτημα χάθηκε. Πλέον που δεν χρειάζομαι καρότσια κτλ βολευόμαστε και οι 4 μια χαρά! Επίσης να πω, ότι κανένα ευρωπαϊκό και όχι μόνο δεν είχε τους χώρους του YARIS στην καμπίνα! Ενώ πολλά από αυτά ήταν και μεγαλύτερα στο μέγεθος μέσα ήταν πιο μικρά. Εξαίρεση το HONDA JAZZ που έχει η αδερφή μου που είναι πολύ καλύτερο σε όλους τους χώρους!!

NIKOS έγραψε:
παρτο με κλειστα ματια.δεν βγαζουν προβληματα σε σχεση με αλλες μαρκες,καλυτερα κορεατικο κ να ξερεις οτι ειναι κορεατικο κ οχι ιαπωνεζικο που ειναι φτιαγμενο σε οποιαδηποτε αλλη χωρα μεχρι κ κινα.τα ιαπωνεζικα δεν ειναι αυτα που ηταν καποτε.στα λεω αυτα απο την εμπειρια μου λογο επαγγελματος.

Εμείς στην οικογένεια είχαμε μια ζωή Ιαπωνικά (NISSAN-TOYOTA-SUBARU-HONDA-SUZUKI). Τα πρώτα φυσικά made in japan  και τα υπόλοιπα 4 made in europe. Κανένα πρόβλημα με κανένα! Θυμάμαι το αγγλικό PRIMERA του πατέρα μου, που όταν είδα ότι έχει ιταλικό δυναμό MAGNETI MARELLI του είπα ότι θα είναι το πρώτο πράμα που θα χαλάσει, αλλά στα 10 χρόνια που το είχε με 185000 χιλ. ήταν σκυλί! Παρόλα αυτά το MADE IN JAPAN μετρά όντως και ειδικά στην ψυχολογία! Πχ το AURIS του κουνιάδου μου του βγήκε εντελώς τυχαία Ιαπωνικό (για κάποιο λόγο τους είχανε τελειώσει τα Ευρωπαϊκά και φέρανε αναγκαστικά λίγα Ιαπωνικά για μία και μοναδική φορά) και πάθανε πλάκα στην αντιπροσωπεία όταν το είδανε!!! ΛΑΧΕΙΟ!!!

Βαγγέλη σχετικά με τα πετρέλαια! Θα πρέπει να ξέρεις ότι πλέον με την υποχρεωτική προσθήκη του βιοντίζελ υπάρχουν ΠΟΛΛΑ προβλήματα με τους μύκητες που δημιουργούνται στο τεπόζιτο στο κύκλωμα κτλ. Αυτό σημαίνει ότι θα πρέπει να βάζεις τακτικά κάποια πρόσθετα για να μειωθεί το φαινόμενο. Η SHELL με το VPOWER που βάζω πλέον εδώ και καιρό υποτίθεται ότι έχει λύσει το πρόβλημα. Επίσης πλέον και η ΕΛΙΝ έχει βγάλει από ότι λέει ένα ακόμα καλύτερο πετρέλαια, βιολογικό μάλιστα χωρίς επιβλαβή για το περιβάλλον χημικά πρόσθετα, που λέγεται CRYSTAL και έχει πάρει και διεθνές βραβείο πρόσφατα. Πλέον θα δοκιμάζω αυτό. Εγώ μέχρι τα 100000 χιλ. δεν είχα κανένα θέμα, παρά του ότι (κακώς) έβαζα πολύ σπάνια τα παραπάνω πρόσθετα. Ξαφνικά κάπου στα 100000+ έπεσε πολύ η απόδοση και ανέβηκε η κατανάλωση 1-1,5 λίτρο. Έριξα ένα πρόσθετο για καθαρισμό και σε 350 χιλιόμετρα διορθώθηκαν όλα! Αυτό κράτησε για καμιά 3000-4000 χιλ και μετά πάλι τα ίδια. Όταν έριξα ξανά καθαριστικό δεν είχα τα ίδια αποτελέσματα δυστυχώς. Να μην τα πολυλογώ στα 137000 χιλ. έκανα καθαρισμό μπεκ με 100 ευρώ και το αμάξι πετούσε και πάλι, όπου και άρχισα να βάζω μόνο SHELL V POWER από ΕΚΟ που έβαζα έως τότε. Προς το παρόν είναι καλά στα 150000 χιλ που έχει με κάποια μικρά σκαμπανεβάσματα απόδοσης-κατανάλωσης, τα οποία πρέπει να οφείλονται σε αποκολλήσεις των επικαθίσεων από το βιοντίζελ που φράσσουν ελαφρώς κατά καιρούς το κύκλωμα με τις παραπάνω συνέπειες και κάποια στιγμή ξεφράσουν και πάλι. Έχω φίλο μηχανικό με καινούριο fiat panda που ήδη στα 10000 χιλ. λέει ότι έχει πέσει η απόδοσή του παρά του ότι βάζει όλα τα πρόσθετα και VPOWER! Παράξενο για τόσο μικρό χρονικό διάστημα!

Αυτά τα ολίγα προς το παρόν!!!!
Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: huyndai i20 diesel   huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 17 Οκτ 2014, 21:53

είχα και εγώ πρόβλημα απόδοσης-κατανάλωσης με το swift. έκανα καθαρισμό μπεκ αλλά τίποτα. όταν όμως καθαρίσαμε την πολλαπλή εισαγωγής και βγάλαμε 2,5 κιλά καρβουνια από μέσα έγινε άλλο αμάξι. πήρε πολύ τα πάνω του.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
skizotix
Normal gixxer
Normal gixxer
skizotix


Άντρας Όνομα: : Νίκος Ανδριόπουλος
Τόπος : Περιστέρι
Ηλικία : 48
Αριθμός μηνυμάτων : 310
Αγωνιζόμενος : Zimbabue National Superbike Championship
Hμερομηνία εγγραφής : 22/05/2013

huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: huyndai i20 diesel   huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 17 Οκτ 2014, 23:48

Παιδια , επειδή είμαι στο χώρο του αυτοκινήτου , και εχω large scale δείγματα , καλύτερο value for money κατα τη γνώμη μου είναι το swift .Στα μείον ο χωρος πορτ μπαγκαζ ΜΟΝΟ.(btw , εμένα μ αρέσει πιο πολύ το 500ρακι !)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: huyndai i20 diesel   huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 18 Οκτ 2014, 14:26

boutser έγραψε:
είχα και εγώ πρόβλημα απόδοσης-κατανάλωσης με το swift. έκανα καθαρισμό μπεκ αλλά τίποτα. όταν όμως καθαρίσαμε την πολλαπλή εισαγωγής και βγάλαμε 2,5 κιλά καρβουνια από μέσα έγινε άλλο αμάξι. πήρε πολύ τα πάνω του.

Ευτυχώς εγώ την έβγαλα προς το παρόν με καθαρισμό των μπεκ. Είναι γεγονός όπως λες, ότι στην εισαγωγή οι πετρελαιοκινητήρες μαζεύουν τα μαλιοκέφαλά τους και είναι μια από τις αιτίες των προβλημάτων. Από σήμερα βάζω το ELIN CRYSTAL. Άντε να δούμε.

skizotix έγραψε:
Παιδια , επειδή είμαι στο χώρο του αυτοκινήτου , και εχω large scale δείγματα , καλύτερο value for money κατα τη γνώμη μου είναι το swift .Στα μείον ο χωρος πορτ μπαγκαζ ΜΟΝΟ.(btw , εμένα μ αρέσει πιο πολύ το 500ρακι !)


Το SWIFT είναι επίσης πολύ καλό αυτοκίνητο, αν και δεν έχω ιδέα τι λέει το πετρελαιοκίνητο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: huyndai i20 diesel   huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 18 Οκτ 2014, 14:50

παιδες το swift το πετρελαιο εχει ο μπουτσερ και θελει να το αλλαξει ...

lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: huyndai i20 diesel   huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 18 Οκτ 2014, 15:14

Miou έγραψε:
παιδες το swift το πετρελαιο εχει ο μπουτσερ και θελει να το αλλαξει ...

lol! lol!

Αλέξανδρε το κατάλαβα ρε συ!! Laughing Απλά λέω ότι δεν ξέρω τι λέει το πετρελαιοκίνητο swift και ότι το θεωρώ καλό και τίμιο αυτοκίνητο με πολύ καλή και ζωηρή οδηγική συμπεριφορά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: huyndai i20 diesel   huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 18 Οκτ 2014, 15:31

Miou έγραψε:
παιδες το swift το πετρελαιο εχει ο μπουτσερ και θελει να το αλλαξει ...

lol! lol!

lol! lol! fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: huyndai i20 diesel   huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 18 Οκτ 2014, 15:32

boutser έγραψε:
Miou έγραψε:
παιδες το swift το πετρελαιο εχει ο μπουτσερ και θελει να το αλλαξει ...

lol! lol!

lol! lol! fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis

τσουλαει το μηχανακι σου ρε ? θα ερθεις αυριο ή θα με αφησεις μονο μου με τους αλλοθρησκους??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: huyndai i20 diesel   huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 18 Οκτ 2014, 19:59

το εχω ανεβασει καβαλα sorry sorry
βασικα και εγω καβαλα ειμαι και κατεβαινω αυριο με το βραδινο λεοφωρειο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: huyndai i20 diesel   huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 24 Οκτ 2014, 16:07

http://www.opel.gr/prosfores-ypiresies/parouses-prosfores/parouses-prosfores-autokiniton/corsa_offer.html
λοιπών για να τελιωνουμε.. αυτο στα 13500
σε αυτο με χαλαν ο λιγοτερος χορος τα 1250cc και οι 5 ταχύτητες

ή στα 14300 το i20 1.4 L dsl go 5d

σε αυτο με χαλαν τα τελη κυκλοφορίας και τα 800€ παραπανω

huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 2s822kx

https://www.google.gr/search?q=i20+l+dsl+1.4+go&espv=2&biw=1517&bih=725&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=kk1KVJzsOsfPaLnmgsgM&ved=0CCoQsAQ&dpr=0.9
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: huyndai i20 diesel   huyndai i20 diesel - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 24 Οκτ 2014, 21:00

Κώστα τα OPEL ειδικά τα INSIGNIA-ASTRA που μου αρέσουν ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ τα φοβάμαι! Δεν τα συγκρίνω σε αξιοπιστία με τα HYUNDAI. Επίσης το 6αρι είναι σημαντικό και επίσης αν θα κάνεις που θα κάνεις ταξίδια, το cruise control είναι ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!! Ναι μεν θα πληρώνεις περισσότερα τέλη, αλλά λόγο κυβικών θα έχεις και καλύτερες επιδόσεις. Επίσης για μένα το HYUNDAI είναι πολύ πιο όμορφο, πλούσιο στο μάτι μέσα-έξω! Εγγύηση 5 χρόνια δεν έχει; Τα OPEL πόσο έχουν;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
 
huyndai i20 diesel
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΜΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com