Greek GSX-R forum
ABS Να το αφησω ή όχι; Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ABS Να το αφησω ή όχι; Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ABS Να το αφησω ή όχι; Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ABS Να το αφησω ή όχι; Poll_l10ABS Να το αφησω ή όχι; Poll_c10ABS Να το αφησω ή όχι; Poll_r10 
JIMK7
ABS Να το αφησω ή όχι; Poll_l10ABS Να το αφησω ή όχι; Poll_c10ABS Να το αφησω ή όχι; Poll_r10 
nasos-v
ABS Να το αφησω ή όχι; Poll_l10ABS Να το αφησω ή όχι; Poll_c10ABS Να το αφησω ή όχι; Poll_r10 
T.R.E
ABS Να το αφησω ή όχι; Poll_l10ABS Να το αφησω ή όχι; Poll_c10ABS Να το αφησω ή όχι; Poll_r10 
k8 600 kk
ABS Να το αφησω ή όχι; Poll_l10ABS Να το αφησω ή όχι; Poll_c10ABS Να το αφησω ή όχι; Poll_r10 
kostaskr6
ABS Να το αφησω ή όχι; Poll_l10ABS Να το αφησω ή όχι; Poll_c10ABS Να το αφησω ή όχι; Poll_r10 
κολτρέϊν
ABS Να το αφησω ή όχι; Poll_l10ABS Να το αφησω ή όχι; Poll_c10ABS Να το αφησω ή όχι; Poll_r10 
Leroy
ABS Να το αφησω ή όχι; Poll_l10ABS Να το αφησω ή όχι; Poll_c10ABS Να το αφησω ή όχι; Poll_r10 
ripper
ABS Να το αφησω ή όχι; Poll_l10ABS Να το αφησω ή όχι; Poll_c10ABS Να το αφησω ή όχι; Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ABS Να το αφησω ή όχι; Poll_l10ABS Να το αφησω ή όχι; Poll_c10ABS Να το αφησω ή όχι; Poll_r10 

 

 ABS Να το αφησω ή όχι;

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
bonepeeler
Adv. gixxer
Adv. gixxer
bonepeeler


Άντρας Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 785
Hμερομηνία εγγραφής : 25/12/2010

ABS Να το αφησω ή όχι; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ABS Να το αφησω ή όχι;   ABS Να το αφησω ή όχι; EmptyΠαρ 07 Νοε 2014, 21:04

Τι προτεινετε να κανω;
Αλλαζω ολα οσα εχουν σχεση με φρενο στο μηχανακι και μου εχει μεινει μοναχα η παραγγελια για σωληνακια. Αν και μονο ασχημο δεν ειναι το abs,εχω μπει στο τρυπακι να το βγαλω.
Με εχει σωσει δυο φορες μεχρι τωρ στο κεντρο της αθηνας που οι δρομοι γλυστρανε πολυ.
Επισης δεν ξερω πως θα δουλεψουν οι τρομπες με το abs και δημιιυργηθουν αλλα προβληματα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DrIoannis
Hero gixxer
Hero gixxer
DrIoannis


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1733
Αγωνιζόμενος : το... πάλεψα.
Hμερομηνία εγγραφής : 29/01/2009

ABS Να το αφησω ή όχι; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ABS Να το αφησω ή όχι;   ABS Να το αφησω ή όχι; EmptyΠαρ 07 Νοε 2014, 22:33

Απενεργοποιείται? Αν ναι άσε το ήσυχο. Αν δεν απενεργοποιείται και πάλι άσε το ήσυχο. ABS στους Ελληνικούς δρόμους ΑΠΑΡΑΊΤΗΤΟ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krosfala
Adv. gixxer
Adv. gixxer
krosfala


Άντρας Όνομα: : ΠΕΤΡΟΣ
Τόπος : ΣΑΛΟΝΙΚΑ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 700
Αγωνιζόμενος : Ναι...με τη σκια μου
Hμερομηνία εγγραφής : 04/09/2012

ABS Να το αφησω ή όχι; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ABS Να το αφησω ή όχι;   ABS Να το αφησω ή όχι; EmptyΣαβ 08 Νοε 2014, 00:10

Γνωμη μου,και να μη δουλεψει καλα με καινουρια τρομπα
(που δε το νομιζω γιατι παλι θα επεμβαινει στο μπλοκαρισμα του τροχου),
αλλα αν τελοσπαντων κατι δε σ αρεσει θα βγαλεις την ασφαλεια απ την ασφαλειοθηκη και θα ναι
σα να μην εχεις abs.Μη το καταργησεις μονιμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ABS Να το αφησω ή όχι; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ABS Να το αφησω ή όχι;   ABS Να το αφησω ή όχι; EmptyΣαβ 08 Νοε 2014, 09:35

ρε μλκ επεσες σε θαλασσοταραχη και σου κουνησε το μυαλο ???

ασε τις mal@kies και ασε το αβς στην θεση του ...

με αυτα τα φρενα που θελεις να βαλεις τωρα εχεις ιδεα ποσο ευκολα θα μπλοκαρει το μπροστινο στους σκατοδρομους που κυκλοφορουμε ????



______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

ABS Να το αφησω ή όχι; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ABS Να το αφησω ή όχι;   ABS Να το αφησω ή όχι; EmptyΣαβ 08 Νοε 2014, 11:23

αστο πανω και στην εξαερωση-υγρα φισωσε το και στο διαγνωστικο για να κανει και tsek και απο εκει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bonepeeler
Adv. gixxer
Adv. gixxer
bonepeeler


Άντρας Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 785
Hμερομηνία εγγραφής : 25/12/2010

ABS Να το αφησω ή όχι; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ABS Να το αφησω ή όχι;   ABS Να το αφησω ή όχι; EmptyΚυρ 09 Νοε 2014, 12:09

Ωραία. Άρα το ABS μένει.
Άντε να παραγγείλω τώρα και τα σωληνάκια και τέλος οι παραγγελίες (μέχρι την επόμενη με τις βίδες).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ABS Να το αφησω ή όχι;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΦΡΕΝΑ - ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com