Greek GSX-R forum
Υποψηφιος Νεος  Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Υποψηφιος Νεος  Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Υποψηφιος Νεος  Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Υποψηφιος Νεος  Poll_l10Υποψηφιος Νεος  Poll_c10Υποψηφιος Νεος  Poll_r10 
JIMK7
Υποψηφιος Νεος  Poll_l10Υποψηφιος Νεος  Poll_c10Υποψηφιος Νεος  Poll_r10 
nasos-v
Υποψηφιος Νεος  Poll_l10Υποψηφιος Νεος  Poll_c10Υποψηφιος Νεος  Poll_r10 
T.R.E
Υποψηφιος Νεος  Poll_l10Υποψηφιος Νεος  Poll_c10Υποψηφιος Νεος  Poll_r10 
k8 600 kk
Υποψηφιος Νεος  Poll_l10Υποψηφιος Νεος  Poll_c10Υποψηφιος Νεος  Poll_r10 
kostaskr6
Υποψηφιος Νεος  Poll_l10Υποψηφιος Νεος  Poll_c10Υποψηφιος Νεος  Poll_r10 
κολτρέϊν
Υποψηφιος Νεος  Poll_l10Υποψηφιος Νεος  Poll_c10Υποψηφιος Νεος  Poll_r10 
Leroy
Υποψηφιος Νεος  Poll_l10Υποψηφιος Νεος  Poll_c10Υποψηφιος Νεος  Poll_r10 
ripper
Υποψηφιος Νεος  Poll_l10Υποψηφιος Νεος  Poll_c10Υποψηφιος Νεος  Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Υποψηφιος Νεος  Poll_l10Υποψηφιος Νεος  Poll_c10Υποψηφιος Νεος  Poll_r10 

 

 Υποψηφιος Νεος

Πήγαινε κάτω 
+18
totoulis
Antonios_gsxr
T.R.E
Opeth
panosk8
Miou
amorfotos
kostaskr6
Zuki
zed660
κολτρέϊν
ripper
terrorzone
JIMK7
achilles_r
k8 600 kk
ghost
aggelosss
22 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
aggelosss
Jr.gixxer



Άντρας Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 3
Hμερομηνία εγγραφής : 13/06/2015

Υποψηφιος Νεος  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Υποψηφιος Νεος    Υποψηφιος Νεος  EmptyΣαβ 13 Ιουν 2015, 15:42

Καλησπερα σε ολους ειμαι φρεσκος στο φορουμ κ εχω στα αμεσα σχεδια μου την αποκτηση ενος Gsxr... τα ερωτηματα μου ειναι πολλα...θα ηθελα την γνωμη-αποψη σας... θα ειναι η πρωτη μου μηχανη αν βαλουμε στην ακρη το παπακι π εχω απο τα 15..σκεφτομαι να παρω 1000 ολοι μ λενε να ξεκινησω με λιγοτερο γκαζι αλλα δν εχω τοσα χρηματα για να αλλαζω καθε χρονο μηχανη...τα ιδια μ ελεγαν οταν θα επερνα το πρωτο αμαξι 18αρι, το κανα κ ολα καλα....ειμαι 25 χρονων,1.65,80κιλα (γυμνασμενος) Laughing ευχαριστω προκαταβολικα!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ghost
Hero gixxer
Hero gixxer
ghost


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Κυπαρισσία
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 2970
Αγωνιζόμενος : Married
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2009

Υποψηφιος Νεος  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υποψηφιος Νεος    Υποψηφιος Νεος  EmptyΣαβ 13 Ιουν 2015, 15:55

kalowhrthes kapelo  εγω θα σου ελεγα να ξεκινησεις με πιο μικρο...το 600 θα ηταν ιδανικο, το 750 ανεκτο, το 1000 καπως επικινδυνο μετα απο παπι aswew
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghostkon.wix.com/motomania
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Υποψηφιος Νεος  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υποψηφιος Νεος    Υποψηφιος Νεος  EmptyΣαβ 13 Ιουν 2015, 16:00

το 600 ή 750 ή 1000 εχει να κανει με το ποσο μυαλο κουβαλας, και με 125 σκοτωνεσαι ευκολα,
το 600 ειναι σχολειο γιατι δε θα φας κανενα high απο το πισω μερος οταν ξεθαρεψεις και χουφτωσεις ατσαλα το γκαζι σε κακο δρομο αλλα τιποτα παραπανω
και 750 μπορεις να παρεις και να το φυλας πολυ, θελει εμπειρια να ξερεις τι θα κανεις στο αποτομο γλυστρημα
και 600 και 750 και 1000 δες και οτι σηκωνει η τσεπη σου και το γουστο σου !
ΥΓ το 1000 δεν το συνιστω για αρχαριο ειδικα 25 ετων, 600 και πολυ ειναι (φιλικα παντα, απλα ολλοι εχουμε περασει τις κ@υλες των 25)
ολα τα μηχανακια απο το 07 και μετα (08 σε 600-750) εχουν χαρτες που μπορεις να το βαλεις στη b or C mode και να ειναι πιο ηπιο απο δυναμη, αλλα σιγα μην το βαλεις εκει μετα τις πρωτες μερες ! fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
achilles_r
Adv. gixxer
Adv. gixxer
achilles_r


Άντρας Όνομα: : ΑΧΙΛΛΕΑΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 663
Hμερομηνία εγγραφής : 25/10/2013

Υποψηφιος Νεος  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υποψηφιος Νεος    Υποψηφιος Νεος  EmptyΣαβ 13 Ιουν 2015, 16:11

kalowhrthes kalowhrthes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Υποψηφιος Νεος  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υποψηφιος Νεος    Υποψηφιος Νεος  EmptyΣαβ 13 Ιουν 2015, 16:22

kalowhrthes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terrorzone
Full gixxer
Full gixxer
terrorzone


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 826
Hμερομηνία εγγραφής : 08/10/2014

Υποψηφιος Νεος  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υποψηφιος Νεος    Υποψηφιος Νεος  EmptyΣαβ 13 Ιουν 2015, 16:23

Γεια σου φιλαρακι!!!!!ΣΟυ απανταω με ερωτηση....
Αμα στο εκανε αυτο ο γιος σου καμια στιγμη, τι θα τον συμβουλευες για πρωτο μηχανακι μετα απο παπι ,αφου εχεις βεβαιωθει οτι δε κανει ενα σωρο μαλ....ιες στο δρομο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hydraulic-hellas.gr
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Υποψηφιος Νεος  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υποψηφιος Νεος    Υποψηφιος Νεος  EmptyΣαβ 13 Ιουν 2015, 17:09

terrorzone έγραψε:
Γεια σου φιλαρακι!!!!!ΣΟυ απανταω με ερωτηση....
Αμα στο εκανε αυτο ο γιος σου καμια στιγμη, τι θα τον συμβουλευες για πρωτο μηχανακι μετα απο παπι ,αφου  εχεις βεβαιωθει οτι δε κανει ενα σωρο μαλ....ιες στο δρομο?


γουρουνα 50cc !!! xaxa xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

Υποψηφιος Νεος  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υποψηφιος Νεος    Υποψηφιος Νεος  EmptyΣαβ 13 Ιουν 2015, 17:11

kalowhrthes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

Υποψηφιος Νεος  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υποψηφιος Νεος    Υποψηφιος Νεος  EmptyΣαβ 13 Ιουν 2015, 17:29

καλως ηρθες στην παρεα μας και με το καλο να παρεις την μηχανη που γουσταρεις.

καλα κανεις και ζητας τις γνωμες ολων. στο τελος ομως να κανεις αυτο που πραγματικα θελεις. να μην επηρεαστεις απο κανεναν. Wink γνωμη δικια μου ειναι να μην παρεις 1000. οχι για τον λογο που ειπαν ολοι παραπανω, αλλα γιατι ''νομιζω'' οτι δεν θα το ευχαριστηθεις. καλυτερα να ψαχτεις για 600/750 (καλυτερα 750) γιατι θα νιωσεις πιο ανετος και θα το γουσταρεις περισσοτερο. το 1000 ειναι λιγο αποτομο και δεν συγχωρει.
αν εχεις το μυαλο στη θεση του, οτι και να παρεις, μολις ανεβουν τα ποδια στα μαρσπιε ολα ειναι ποδηλατο. Wink


αυτα απο μενα και με το καλο οτι κι αν παρεις. hallo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aggelosss
Jr.gixxer



Άντρας Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 3
Hμερομηνία εγγραφής : 13/06/2015

Υποψηφιος Νεος  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υποψηφιος Νεος    Υποψηφιος Νεος  EmptyΣαβ 13 Ιουν 2015, 18:16

terrorzone έγραψε:
Γεια σου φιλαρακι!!!!!ΣΟυ απανταω με ερωτηση....
Αμα στο εκανε αυτο ο γιος σου καμια στιγμη, τι θα τον συμβουλευες για πρωτο μηχανακι μετα απο παπι ,αφου  εχεις βεβαιωθει οτι δε κανει ενα σωρο μαλ....ιες στο δρομο?

 
Για να απαντουσα στο γιο μου θα επρεπε να το ειχα δοκιμασει πρωτα,για να ειχα κ σωστη αποψη πιστευω...μεγαλο κακο στο ολο θεμα ειναι οτι 600,750,1000 εχουν περιπου ιδιες τιμες(μεταχ.) αλλιως θα επερνα το 600 δν εχω καποιο κομπλεξ με τα κυβικα ουτε με το αν θα με προσπερασει καποιος γρηγοροτερος που παντα θα υπαρχει!!!!!σωστη η παρατηρηση για την επιλογη στα προγραμματα χαρτογραφισης αλλα εχω κολλημα με το Κ5... Laughing Σας ευχαριστω για τις αμμεσες απαντησεις σας κ μεγαλο ενθαρυντικο το οτι δν σχολιασατε το υψος μου... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zed660
Hero gixxer
Hero gixxer



Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : εδώ
Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 1497
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2013

Υποψηφιος Νεος  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υποψηφιος Νεος    Υποψηφιος Νεος  EmptyΣαβ 13 Ιουν 2015, 19:11

Καλησπέρα και καλώς ήρθες!
+1000 σε όσα σου λένε οι πιο πάνω
Από εμένα απλά εξαρτάται και ΤΙ θες να κάνεις με την μηχανή σου (αν θες να εξελιχθείς σαν οδηγός ή απλά να βολτάρεις και να πηγαίνεις για καφέ-δουλειά με αυτήν). Για να εξελιχθείς, ένα 600 άντε 750 είναι υπέρ-αρκετό μετά από παπί. Για 1000 πιο μετά, όταν κρίνεις εσύ πως θα το ''σηκώνεις'' πλέον το γκάζι του.   Αν τώρα δεν σε νοιάζει να εξελιχθείς και θες το μηχανάκι σου για σπίτι-καφετέρια-καμιά ευθειούλα κλπ τότε πάρε και 1000...
Σε όλες τις περιπτώσεις όμως πρώτη σημασία έχει το μυαλό.
ΥΓ1: εγώ κάποτε ήθελα να πάρω για πρώτη μηχανή (μετά από παπί) ένα crf450, αλλά μου έκοψε και μοιράστηκα τις σκέψεις μου σε ένα φόρουμ(όχι εδώ)- ευτυχώς με έβαλαν να σκεφτώ καλύτερα 5 πράματα
ΥΓ2: τι σε κάνει να πιστεύεις ότι εδώ μέσα είμαστε όλοι 2 μέτρα;; Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zuki
Full gixxer
Full gixxer
Zuki


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1277
Αγωνιζόμενος : Στους δρομους της Αθηνας....

Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2008

Υποψηφιος Νεος  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υποψηφιος Νεος    Υποψηφιος Νεος  EmptyΣαβ 13 Ιουν 2015, 20:18

kalowhrthes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Υποψηφιος Νεος  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υποψηφιος Νεος    Υποψηφιος Νεος  EmptyΣαβ 13 Ιουν 2015, 21:26

kalowhrthes στην παρεα

αν εχει κανενας φιλος σου δοκημασε κ δες τι σου ταιριαζει χωρις να σε τρομαζει Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
amorfotos
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Άντρας Όνομα: : Αλεξανδρος
Τόπος : Στον κόσμο μου.
Αριθμός μηνυμάτων : 631
Αγωνιζόμενος : Στην εκπαιδευση.
Hμερομηνία εγγραφής : 04/01/2011

Υποψηφιος Νεος  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υποψηφιος Νεος    Υποψηφιος Νεος  EmptyΚυρ 14 Ιουν 2015, 12:48

κολτρέϊν έγραψε:
καλως ηρθες στην παρεα μας και με το καλο να παρεις την μηχανη που γουσταρεις.

καλα κανεις και ζητας τις γνωμες ολων. στο τελος ομως να κανεις αυτο που πραγματικα θελεις. να μην επηρεαστεις απο κανεναν. .............. καλυτερα να ψαχτεις για 600/750 (καλυτερα 750) γιατι θα νιωσεις πιο ανετος και θα το γουσταρεις περισσοτερο. το 1000 ειναι λιγο αποτομο και δεν συγχωρει.
αν εχεις το μυαλο στη θεση του, οτι και να παρεις, μολις ανεβουν τα ποδια στα μαρσπιε ολα ειναι ποδηλατο.  Wink


αυτα απο μενα και με το καλο οτι κι αν παρεις. hallo

Συμφωνω + kalowhrthes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Υποψηφιος Νεος  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υποψηφιος Νεος    Υποψηφιος Νεος  EmptyΔευ 15 Ιουν 2015, 11:07

kalowhrthes στο gixxer

θα ελεγα να πας στο 600ρακι
αντε με το ζορι να πας στο 750
αλλα στο 1000 ειδικα στο κ5 που εχεις κολλημα θα ελεγα να ΜΗΝ πας.
αποτομο και πολυ δυνατο μηχανακια πο χαμηλα. πρεπει να ξερεις τι κανεις με το γκαζι
και σιγουρα καποια στιγμη θα το ανοιξεις λιγο πιο γεναια και εκει θα πρεπει να εισαι πολυ γεναιος και προσεκτικος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

Υποψηφιος Νεος  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υποψηφιος Νεος    Υποψηφιος Νεος  EmptyΔευ 15 Ιουν 2015, 11:49

600αρι φιλε.
κ φυσικα οτι πιστιαρικο κ να παρεις να ξερεις οτι θα το ταλαιπωρησεις μεχρι να μαθεις που του αρεσει να δουλευει κ πως. σασμαν/συμπλεκτη/μοτερ/κατεβασματα..
θα το δεις,θα ακους περιεργους θορυβους οταν κανεις κατι λαθος.. Smile
οποτε μη πας με το σκεπτικο να παρεις κατι τωρα κ να το κρατησεις για παρα πολυ.

το χιλια θα σου φανει τουβλο,κ στα πραγματικα κιλα κ στα κιβικα.
δεν υπαρχει λογος να παρεις χιλιαρι τωρα.θα σε φτυσει απο πανω του πριν το καταλαβεις.
θες καλα λαστιχα,σωστα ρυθμισμενες αναρτησεις,βρες ενα μαστορι η λαστιχά με ορεξη να σου τα εξηγησει ολα.



α κ μη συγκρινεις κυβικα στα αμαξια με τα κυβικα στις μηχανες ειναι εντελως αλλο.
αυτο ομως θα πρεπε να το ξερεις ηδηSmile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Opeth
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Opeth


Όνομα: : Αλεξανδρος
Τόπος : Βολος-Σερρες
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 429
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

Υποψηφιος Νεος  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υποψηφιος Νεος    Υποψηφιος Νεος  EmptyΔευ 15 Ιουν 2015, 15:22

αμα εισαι και γυμνασμενος πρεπει να παρεις 1000
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Υποψηφιος Νεος  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υποψηφιος Νεος    Υποψηφιος Νεος  EmptyΔευ 15 Ιουν 2015, 15:48

Opeth έγραψε:
αμα εισαι και γυμνασμενος πρεπει να παρεις 1000 Busa

Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

Υποψηφιος Νεος  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υποψηφιος Νεος    Υποψηφιος Νεος  EmptyΔευ 15 Ιουν 2015, 15:52

T.R.E έγραψε:
Opeth έγραψε:
αμα εισαι και γυμνασμενος πρεπει να παρεις 1000 Busa

Laughing

Ο μέσος όρος κατόχων busa στην Ελλάδα νομίζω πως είναι πιο εύσωμοι γενικά και κοιλαράδες και όχι τόσο οι γυμνασμένοι! lol! lol!

kalowhrthes φίλε και ότι και αν πάρεις με μυαλό και καλοτάξιδο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
totoulis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
totoulis


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : πειραιας
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 724
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

Υποψηφιος Νεος  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υποψηφιος Νεος    Υποψηφιος Νεος  EmptyΔευ 15 Ιουν 2015, 16:13

καλως ηρθες φιλε και γρηγορα να κατασταλαξεις εκει που πραγματικα γουσταρεις........για μενα τα κυβικα δεν παιζουν ρολο παρα μονο το τι εχεις μεσα στο κεφαλι σου αυτα τα μηχανακια δεν συνχωρουν λαθη θελουν σεβασμο.........δυσκολα θα το μαθεις και θα σε παιδεψει πολυ σε σημειο που θα θες να το δωσεις τις πρωτες μερες........ευχομαι να κανεις την καλυτερη επιλογη για σενα και να εχεις καλα και ασφαλη χιλιομετρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kord.gr
noodles
Hero gixxer
Hero gixxer
noodles


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Τόπος : Καρδίτσα
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 1424
Hμερομηνία εγγραφής : 12/02/2013

Υποψηφιος Νεος  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υποψηφιος Νεος    Υποψηφιος Νεος  EmptyΔευ 15 Ιουν 2015, 16:20

καλως ηρθες στο φορουμ καταρχην. ιδιο υψος εχουμε αλλα εγω ειμαι 64 κιλα (2-3 τα πηρα το τελευταιο 3μηνο) Very Happy . σκεψου για τη χρηση το θες το μηχανακι γιατι αλλιως δε θα καταληξεις σε καποια ακρη. θελεις να μαθεις να οδηγας? τοτε παιρνεις 600 (μου εχει συγχωρησει παρα πολλα. αν ειχα παρει 1000αρι θα ειχα φαει τουχαλιστον 10φορες highside). θελει να πας απο το σπιτι μεχρι την καφετερια-κλαμπ-σουβλατζιδικο? τοτε παιρνεις ακομα και busa αν αντεχει η τσεπη σου.

το 1000αρι θα σε δυσκολεψει παρα πολυ για να μαθεις να οδηγας (και ισως να μη μαθεις). εχω φιλο που πηρε 1000 (και απο τα πιο ηρεμα στην κατηγορια του, οχι οπως το αποτομο-απολυτο κ5-6 που θες) ο οποιος φοβαται να το γραναζωσει (στοκ ειναι, μονο τελικα). Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
brwmogazos
Adv. gixxer
Adv. gixxer
brwmogazos


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Τόπος : Χαιδαρι - Καλαματα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 528
Hμερομηνία εγγραφής : 15/05/2012

Υποψηφιος Νεος  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υποψηφιος Νεος    Υποψηφιος Νεος  EmptyΔευ 15 Ιουν 2015, 18:02

Να το δουμε και απο αλλη οπτικη γωνια?

Το συγκεκριμενο GSXR το θες επειδη το ζαχαρωνεις απο πιτσιρικος? το θες επειδη ειναι κ@υλα ζωης ειτε το θελεις για την χρηση που προοριζεται?

Αυτο νομιζω πρεπει να το ξεκαθαρισεις μεσα σου γιατι αργα η γρηγορα θα σε κουρασει αν δεν ανταποκρινεται στις απαιτησεις σου και θα θες να το αλλαξεις....

Το αν το θες για καφετερια, για πιστα, για μοστρα, για στροφιλικι ειναι δικο σου θεμα καθαρα, απλα αν παρεις κατι που δεν θα σε εξυπηρετει θα ξενερωσεις συντομα...


Σε προσωπικο επιπεδο πηρα το μπουσα πριν λιγα χρονια και εγραψα λιγα χιλιομετρα γιατι αλλαξαν πολυ γρηγορα τα δεδομενα στην ζωη μου...Να σου ταξιδια και δουλεια στο εξωτερικο , να ξανα μανα τωρα πρεπει να φυγω για Ροδο...το μηχανακι γεμιζει σκονη στο γκαραζ με 8+ χιλιαδες χιλιομετρα στην πλατη του και πλεον για χρηση πολης (μετακομισα Αθηνα προσφατα) ΔΕΝ με βολευει...

Επενδυσα χρημα λοιπον για ενα μηχανακι που δεν με καλυπτει πουθενα πλεον ασχετα αν χρησιμοποιειται η οχι. Ενω ενα Z1000 "10 που εψαχνα εξαρχης μεχρι να εγκαταλειψω τις προσπαθειες για "καινουριο" μεταχειρισμενο και να στραφω στο μπουσα, θα με βολευε καλυτερα στην Αθηνα. Αντε πουλα τωρα το μπουσα με προικα χωρις να χασεις ενα σκασμο λεφτα και κυριως βρες αγοραστη.

Τα παραπανω στα γραφω απλα γιατι στην δικη μου περιπτωση επενδυσα αρκετα χρηματα για κατι που τελικα δεν με βολευει και που δεν εχω χαρει και που με μεγαλη δυσκολια θα μπορεσω να αποχωριστώ αν το αποφασισω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aggelosss
Jr.gixxer



Άντρας Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 3
Hμερομηνία εγγραφής : 13/06/2015

Υποψηφιος Νεος  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υποψηφιος Νεος    Υποψηφιος Νεος  EmptyΔευ 15 Ιουν 2015, 19:11

Σας ευχαριστω ολους για τις γνωμες-συμβουλες σας μαλλον καταφερατε αυτο που δεν πιστευα να μ αλλαξετε γνωμη,θα αρχισω να κοιταω κανα 600 Crying or Very sad το γυμνασμενος το ειπα γιατι νομιζο οτι παιζει ρολο στον χειρισμο μιας μηχανης 200+ κιλα.....ειδα και μερικα high στο youtube κ σκιαχτηκα...κατι τελευταιο,αξιζει ενα 600αρι 4000Ε???? γτ τοσο εχουν περιπου....οπως κ τα 1000!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terrorzone
Full gixxer
Full gixxer
terrorzone


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 826
Hμερομηνία εγγραφής : 08/10/2014

Υποψηφιος Νεος  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υποψηφιος Νεος    Υποψηφιος Νεος  EmptyΔευ 15 Ιουν 2015, 20:03

Δες και αυτο
https://gixxer.forumgreek.com/t10091p30-topic
ΗΑΥΑ16F-750R
τεζα το εργαλειο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hydraulic-hellas.gr
zed660
Hero gixxer
Hero gixxer



Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : εδώ
Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 1497
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2013

Υποψηφιος Νεος  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Υποψηφιος Νεος    Υποψηφιος Νεος  EmptyΔευ 15 Ιουν 2015, 20:39

xaxa  τι του λες του ανθρώπου ακόμα δεν ήρθε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Υποψηφιος Νεος
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» νεος
» νεος
» νεος!!!!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΜΕΛH :: ΝEΟ ΜEΛΟΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com