Greek GSX-R forum
Goodbye hayabusa? Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Goodbye hayabusa? Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Goodbye hayabusa? Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Goodbye hayabusa? Poll_l10Goodbye hayabusa? Poll_c10Goodbye hayabusa? Poll_r10 
JIMK7
Goodbye hayabusa? Poll_l10Goodbye hayabusa? Poll_c10Goodbye hayabusa? Poll_r10 
nasos-v
Goodbye hayabusa? Poll_l10Goodbye hayabusa? Poll_c10Goodbye hayabusa? Poll_r10 
T.R.E
Goodbye hayabusa? Poll_l10Goodbye hayabusa? Poll_c10Goodbye hayabusa? Poll_r10 
k8 600 kk
Goodbye hayabusa? Poll_l10Goodbye hayabusa? Poll_c10Goodbye hayabusa? Poll_r10 
kostaskr6
Goodbye hayabusa? Poll_l10Goodbye hayabusa? Poll_c10Goodbye hayabusa? Poll_r10 
κολτρέϊν
Goodbye hayabusa? Poll_l10Goodbye hayabusa? Poll_c10Goodbye hayabusa? Poll_r10 
Leroy
Goodbye hayabusa? Poll_l10Goodbye hayabusa? Poll_c10Goodbye hayabusa? Poll_r10 
ripper
Goodbye hayabusa? Poll_l10Goodbye hayabusa? Poll_c10Goodbye hayabusa? Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Goodbye hayabusa? Poll_l10Goodbye hayabusa? Poll_c10Goodbye hayabusa? Poll_r10 

 

 Goodbye hayabusa?

Πήγαινε κάτω 
+9
Miou
magfaria
JIMK7
k8 600 kk
terrorzone
Zuki
kontos 750
kapnias
brwmogazos
13 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
brwmogazos
Adv. gixxer
Adv. gixxer
brwmogazos


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Τόπος : Χαιδαρι - Καλαματα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 528
Hμερομηνία εγγραφής : 15/05/2012

Goodbye hayabusa? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Goodbye hayabusa?   Goodbye hayabusa? EmptyΚυρ 09 Αυγ 2015, 18:09

Εδω και πολλους μηνες σκεφτομαι να αποχωρηστω την χοντρουλα μου. Την αγορασα με 4700 χιλιομετρα και εχω φτασει σχεδον τα 9000. Δεν την εμαθα ποτε, δεν την χαρηκα ποτε κυριως λογω επαγγελματικων υποχρεωσεων που δεν μου επετρεψαν να την κυκλοφορω σε βολτες στην εθνικη ειτε σε επαρχιακο δυκτιο. Η αγορα της εγινε αφοτου η αναζητηση για το θεωρητικα πιο χρηστικο Ζ1000 του 2010 απετυχε παταγωδως. Δεν υπηρχαν διαθεσιμα μηχανακια αφου λογω κρισης δεν πουλησε πολλα. Στραφηκα λοιπον στον ¨μεγαλο¨ερωτα το μπουσα Κ8. Για λιγους μηνες πηγα μερικες βολτουλες οπου το μπουσα μου εδωσε αρκετες χαρες, εκτοτε ομως παρεμεινε σε κλειστο γκαραζ και επαιρνε μπροστα για μια χαλαρη βολτα πριν προλαβει να ζεσταθει καλα καλα γιατι το λυπαμαι και γιατι δεν ειμαι της φιλοσοφιας, supersport-hypersport για την καφετερια...

Οτι το λυπαμαι ειναι το μονο σιγουρο, οτι οι τιμες τους ειναι χωμα ειναι επισης σιγουρο. Δεν μου τρωει τα λεφτα μου και δεν σκεφτομαι να την διωξω για αυτο. Σκεφτομαι ξανα κατι πιο χρηστικο. Κατι που θα μπορεσω να το φερω Αθηνα οπου μενω τον τελευταιο χρονο για το καλοκαιρι, ειτε να το αφησω στην Καλαματα και να μπορω να βγω σαν ανθρωπος μια βολτα μεσα στην πολη διχως να φοβαμαι μην αναψει λογω των fairing κτλ...

Μια σκεψη που δεν καιγομαι ιδιαιτερα να υλοποιησω αλλα παραμενει σαν σκεψη και με τρωει διαρκως.

Εδω θελω την γνωμη σας....Οπτικα με ελκυουν 2 μηχανακια μολις...το Ζ1000 του 2010 το οποιο μαλλον τρωει ακυρο γιατι δεν υπαρχουν τουλαχιστον σε μαυρο που το θελω με κατω απο 10 000 χιλιομετρα και ο νεος μεγαλος ερωτας το Ducati Street figther 848 -1098....

Goodbye hayabusa? 2013%5C01%5C03%5Cbikepics-2497256-full

τα 14000 που εχει το 848 καινουριο μου δινουν και την πρωτη σφαλιαρα...μεταχειρες βλεπεις 1098 αλλα και παλι μεταχειρες ειναι και δεν ειναι οπως ακριβως μπορεις να τις θελεις 9 στις 10 (πχ κοκκινο βαμμενο πλαισιο αλλα και εκει γινεται μια παραχωρηση)...δεν ειναι αυτο ομως που με καιει...ειναι η αισθηση οτι απο συντηρηση θα μου πιανει το κωλο + απο ανταλλακτικα το ιδιο εχω την εντυπωση...κυριως οτι διαβαζω πως παραειναι πολεμικο και αβολο...

Goodbye hayabusa? Model-Page_2013_SF848_R_01_960x420

Να "ξεφορτωθω" το μπουσα λοιπον και να παω σε κατι παλι αβολο για την πολη θα ηταν epic fail και προτιμοτερο ειναι να μεινω στο μπουσα και να το κανω παπι  tongue

Τιποτα αλλο δεν μου γεμιζει το ματι για να πω  την αληθεια στον αισθητικο τομεα περα απο τα Super Duke 990 που πλεον δεν βρισκεις κανενα μερακλιδικο της προκοπης (ειμαι αρρωστος και το θελω σε κατασταση βιτρινας ομολογω)...

Ον οφ δεν το σκεφτομαι καν...επομενως θα ηθελα τις εμπειρειες σας πανω στα ντουκατακια...γιατι αν ειναι να μπλεξω παρα να βολευτω δεν το σκεφτομαι καν και προτιμω να μεινω στην χοντρουλα μου Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kapnias
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : Θεσσαλονίκη Ρεθυμνο
Αριθμός μηνυμάτων : 590
Hμερομηνία εγγραφής : 06/09/2009

Goodbye hayabusa? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Goodbye hayabusa?   Goodbye hayabusa? EmptyΔευ 10 Αυγ 2015, 01:15

Eμπειρια απο ducatι εχω μονο απο τον ξαδερφο μου που ειχε 1098 και τωρα hyper 1100.
Tα 600€ που εδωσε στο 1098 για service 12000χλμ (ιμαντες βαλβίδες φιλτρα μπουζι κλπ) κατι που γινεται κάθε 12000χλμ ή 2 χρόνια μου έκατσαν λίγο βαρια!
Τώρα πηρε hypermotard γιατι ηθελε κατι πιο ευχρηστο,βρήκε ενα ευκαιρια με λίγα χιλιομετρα και αλλαγμενους ιμάντες. Πήγε λοιπον για service μονο λάδια φιλτρα και βαλβίδες(12000χλμ γαρ) χωρίς ομως ιμάντες γιατι ηταν αλλαγμένοι και πλήρωσε μονο 400€.

Παρε γιαπωνέζικο !!!

Πριν δυο χρόνια αλλαξα πιστόνι και κεφαλή στον κατω κυλινδρο στο hyper ενος φίλου γιατι κάρφωσε βαλβίδες (ναι και τα desmo καρφωνουν βαλβίδες !!).
Η μια μπουζοπιπα του κάτω κυλίνδρου (ειναι διμπουζο ανα κύλινδρο) ειχε φαγωθει, την μασησε ο ιμαντας (μιας και περναει αναμεσα απο τον ιμαντα) πήδηξε 3 δοντια ο εκκεντροφορος και καρφωσε !!

Πάρε γιαπωνέζικο !!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

Goodbye hayabusa? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Goodbye hayabusa?   Goodbye hayabusa? EmptyΔευ 10 Αυγ 2015, 06:38

Να σου πω  και εγώ  την ιστορία μου. Πλενω το σουζουκι σε πληντυριο, σκαει τυπος με multistrada μολις ειχε βγει. Πένα πανέμορφο, ο τυπος μπουφαν, παπούτσια, σωβρακοφανελα ducati.
Μιλάμε  πως πάει  το μηχανακι  μιας και δεν είχε καιρο που κυκλοφορουσε (δύσκολα βρίσκεις  ιδιοκτητη ducati και να μιλήσεις) μου λεει: δυνατο, στημένο  μηχανακι, αλλα παω κάπου  κάπου  απο την αντιπροσωπία γιατί ολο και καποια ενδειξη ανάβει. Παλι καλα ειπε που ειναι στην  εγγύηση.
Προσωπικη επαφη δεν ειχα με ιταλικα μοτοσακο, αλλα δεν πιστεύω να ελεγε μ@@@κιες.
Συμφωνώ με τον Δημήτρη, αν εχεις δυνατο budget και αντέχει συντήρηση παρε οτι σου γυαλισει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zuki
Full gixxer
Full gixxer
Zuki


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1277
Αγωνιζόμενος : Στους δρομους της Αθηνας....

Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2008

Goodbye hayabusa? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Goodbye hayabusa?   Goodbye hayabusa? EmptyΔευ 10 Αυγ 2015, 08:51

Super duke 1290.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terrorzone
Full gixxer
Full gixxer
terrorzone


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 826
Hμερομηνία εγγραφής : 08/10/2014

Goodbye hayabusa? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Goodbye hayabusa?   Goodbye hayabusa? EmptyΔευ 10 Αυγ 2015, 09:09

Θα μπλέξεις άσχημα.βασικα ηλεκτρολόγος θα γίνεις σε κοντινό βάθος χρονου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hydraulic-hellas.gr
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Goodbye hayabusa? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Goodbye hayabusa?   Goodbye hayabusa? EmptyΔευ 10 Αυγ 2015, 09:13

αν η επιλογη σου ειναι καθαρα γυμνο παρε Z1000 !
ο ντουκος θελει απλα λεφτα για πεταμα !

στη θεση σου ισως να κοιταγα και ενα fazer 1000 που με τα 150ατια που βγαζει με το μοτερ του Ρ1 με αλλο καπακι ομως ειναι πολυ δυνατο και ανετο μαζι για καθε μερα και δικαβαλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Goodbye hayabusa? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Goodbye hayabusa?   Goodbye hayabusa? EmptyΔευ 10 Αυγ 2015, 10:15

Κατσε στα αυγα σου... για μπελαδες ψάχνεις ? Rolling Eyes

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Goodbye hayabusa? 10p7ousGoodbye hayabusa? Icnsl4Goodbye hayabusa? 2dhxn3kGoodbye hayabusa? 2lbdx0jGoodbye hayabusa? 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την JIMK7 στις Δευ 10 Αυγ 2015, 19:42, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magfaria
Hero gixxer
Hero gixxer
magfaria


Άντρας Όνομα: : DIMITRIS
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2197
Αγωνιζόμενος : ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕΝΕΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/03/2010

Goodbye hayabusa? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Goodbye hayabusa?   Goodbye hayabusa? EmptyΔευ 10 Αυγ 2015, 10:34

παρε αυτο που γουσταρεις περισσοτερο !! αυτο που σου αρεσει

κανε την αμαρτία σου ...να εχεις να μετανιώνεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Goodbye hayabusa? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Goodbye hayabusa?   Goodbye hayabusa? EmptyΔευ 10 Αυγ 2015, 11:03

μακρυα απο ντουβαρι
εχω εμπειριες απο τα μπουρδελα αυτα ...
πολλα τα προβληματα

επισης τα ντουβαρια που κοιτας δεν ειναι καθολου μα καθολου χρηστικα και βολικα για βολτες .
ειναι στημενα για "πολεμικες καταστασεις" απλα ειναι λιγο πιο ορθια η θεση οδηγησης.

ειδικα το 1098 που εχω κανει αρκετα χλμ ειναι πιο σκληρο και απο το συζυκι μου . περναγα μπαλωμα στην ασφαλτο και κοπαναγα την μεση μου και τα δοντια μου .


σιγουρα ειναι καλυτερη επιλογη το ζ 1000 . κοιτα και το z 1000 sx που εχει ενα υποτυπωδες φερινγκ

και τη φριτεζα που λεει ο κκ . εχει βγαλει και το 800
και παιζoυν και τα 2κυλινδρα μτο7 και μτο9 απο υαμαπα που το μτο9 το εχει ενας διπλα απο την δουλεια μου και ειναι πολυ ομορφο

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Goodbye hayabusa? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Goodbye hayabusa?   Goodbye hayabusa? EmptyΔευ 10 Αυγ 2015, 11:21

Άμα θες καθημερινό μηχανάκι έχει προσφορά η Honda το cb1000r ,στοκ του 10 καινούρια στα 7.000 €,περίπου όσα θα πάρεις αν δώσεις το Busa

H αν θες να δώσεις και 3 χιλιάρικα από πάνω κοίτα και το MT 09

______________________________________________________
ΤΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤΑΚΙ ΜΟΥ





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
brwmogazos
Adv. gixxer
Adv. gixxer
brwmogazos


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Τόπος : Χαιδαρι - Καλαματα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 528
Hμερομηνία εγγραφής : 15/05/2012

Goodbye hayabusa? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Goodbye hayabusa?   Goodbye hayabusa? EmptyΔευ 10 Αυγ 2015, 18:49

ΠΑιδες σας ευχαριστω πολυ για τα σχολια....Μαλλον ανωμαλη ειναι η προσγειωση :p...

Ο ντουκος λοιπον βγαινει απο την λιστα ...και για λογους χρηστικοτητας αλλα κυριως για λογους συντηρησης. Δεν λεω, δεν εχω φτασει στο σταδιο να πεινασω ακομα επομενως απο συντηρηση αν και θα με πονουσε θα ειχα να τα δωσω αλλα ειναι μ@λ@κισμενα λεφτα (θα μου πειτε ειναι τα μονα που τρωμε εδω και εκει?).

Μακαρι να ηταν τοσο ευκολο να παρω αυτο που μου αρεσει αλλα εχω ξεπερασει καπως το σταδιο αυτο αφου οτι αγορασα μεχρι στιγμης ηταν για να καλυψω τις κ@υλες μου (βλεπε αμαξι και βελτιωσεις, βλεπε μπουσα) και οχι τις "αναγκες" μου με αποτελεσμα να μην το χαιρομαι οπως θελω.

Το fazer το 1000 μου γυαλισε λιγο το ματι αλλα δεν εχει την "αλητεια" του Ζ1000...

μακαρι να υπηρχαν μεταχειρες Ζ ρε γαμωτο...μονο κοκκινα ασπρα βρισκεις και απο εκει και περα το τελευταιο μοντελο εχει γινει go go power rangers στο μουτρο του, ελεος...

Το ΜΤ-09 το εχει ζαχαρωσει ο αδερφος μου αν διωξει το GSXR αλλα δεν μου γεμιζει ιδιαιτερα το ματι...

Μαλλον με βλεπω να μενω με την χοντρουλα μου λοιπον ειτε να μπει σε κανενα car.gr και αν βρεθει αγοραστης να φυγει και τοτε βλεπουμε...εχω ξεμεινει απο επιλογες ομως αυτο ειναι το κυριοτερο.

Για καινουρια μοτο δεν το συζητω....τα 16000 πχ που ζητανε για το νεο Super Duke ειναι υπερβολικα....αντε να εδινα μεχρι 10 000 για μεταχειρα και κανα 12αρι για μεταχειρα Ντουκο, παραπανω δεν θα ηθελα να ξοδεψω...

Ευχαριστω για τα σχολια, θα πρεπει να το σκεφτω ακομη καλυτερα μου φενεται...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terrorzone
Full gixxer
Full gixxer
terrorzone


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 826
Hμερομηνία εγγραφής : 08/10/2014

Goodbye hayabusa? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Goodbye hayabusa?   Goodbye hayabusa? EmptyΔευ 10 Αυγ 2015, 19:12

Ρε παιδιά τι καινούργιο 12.900€ το gsx-s1000 γιατί το κράζετε όλοι.πιο ελαφρύ από gsxr ίδιο ψαλίδι φρένα κτλ.ενα χαζό τρακτιον.πολυ μουναρος το μηχανακι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hydraulic-hellas.gr
noodles
Hero gixxer
Hero gixxer
noodles


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Τόπος : Καρδίτσα
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 1424
Hμερομηνία εγγραφής : 12/02/2013

Goodbye hayabusa? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Goodbye hayabusa?   Goodbye hayabusa? EmptyΤρι 11 Αυγ 2015, 11:14

παρε Ζ1000 (οπως αυτο στη φωτο πιο πανω). ειναι πανεμορφο και πολυ δυνατο. το μονο αρνητικο ειναι πως δεν υπαρχουν πολλα μεταχειρισμενα, αλλα ολο και κατι θα βρεις σε καλη κατασταση. το 1290 το εχει γνωστος, πολυ καλο μηχανακι, καλα στημενο και δυνατο, αλλα ειναι παρα πολλα τα 17κ που κοστιζει (μεταχειρισμενο δεν παιζει βρεις). με τοσα λεφτα παιρνεις ετοιμο ss και σου μενουν και ρεστα.
τη χρηστικοτητα του γυμνου δεν την εχει κανενα να ξερεις. ειναι το μηχανακι που τα συνδυαζει ολα. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
diam
Adv. gixxer
Adv. gixxer
diam


Όνομα: : Διαμαντής
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 418
Hμερομηνία εγγραφής : 05/10/2012

Goodbye hayabusa? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Goodbye hayabusa?   Goodbye hayabusa? EmptyΤρι 11 Αυγ 2015, 13:35

To kawasaki το εχει φιλος.Ειναι τρομερο σε ολα του.
Αν ξανα γυρισω σε γυμνο παω καρφι σε Ζ1000.
Αλλα οπως σωστα ειπες επειδη πουλησε λιγα κομματια δε βρισκεις
πολλες επιλογες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

Goodbye hayabusa? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Goodbye hayabusa?   Goodbye hayabusa? EmptyΠεμ 13 Αυγ 2015, 22:37

Fazer 1000 μην παρεις. Θα το μετανιωσεις αν το κυκλοφορεις στην πολη. Ολη η ζεστη απο το μοτερ βγαινει στα μπουτια σου και στα αρχ@δια. Το εχω οδηγησει σε πολη και δεν παλευοταν. Φιλος που το ειχε και το ειχε για "παπι" το πουλησε γιατι επαθε εγκαυμα απο την ζεστη που βγαζει το μοτερ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
brwmogazos
Adv. gixxer
Adv. gixxer
brwmogazos


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Τόπος : Χαιδαρι - Καλαματα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 528
Hμερομηνία εγγραφής : 15/05/2012

Goodbye hayabusa? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Goodbye hayabusa?   Goodbye hayabusa? EmptyΠαρ 14 Αυγ 2015, 08:36

Ευχαριστω για τις Info...

Το GSX το γυμνο δεν το ειχα δει πριν αλλα ρε γαμωτο με ενοχλει αυτο το "power rangers" λουκ τους των τελευταιων ετων (βλεπε τελευταιο Ζ1000).

Συνεχιζω να κοιταω και αν βρω το ιδανικο για εμενα το αγοραζω και μετα μπαινει το μπουσα για πουλημα και αν...

Ειναι δυσκολη η αγορα και ακομα πιο δυσκολο να βρω τις εποχες αυτες αυτο που ψαχνω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Goodbye hayabusa?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» help για hayabusa
» Hayabusa Gen1 K7
» hayabusa GEN1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com