Greek GSX-R forum
νεο (υποψηφιο μελοσ) Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
νεο (υποψηφιο μελοσ) Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
νεο (υποψηφιο μελοσ) Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
νεο (υποψηφιο μελοσ) Poll_l10νεο (υποψηφιο μελοσ) Poll_c10νεο (υποψηφιο μελοσ) Poll_r10 
JIMK7
νεο (υποψηφιο μελοσ) Poll_l10νεο (υποψηφιο μελοσ) Poll_c10νεο (υποψηφιο μελοσ) Poll_r10 
nasos-v
νεο (υποψηφιο μελοσ) Poll_l10νεο (υποψηφιο μελοσ) Poll_c10νεο (υποψηφιο μελοσ) Poll_r10 
T.R.E
νεο (υποψηφιο μελοσ) Poll_l10νεο (υποψηφιο μελοσ) Poll_c10νεο (υποψηφιο μελοσ) Poll_r10 
k8 600 kk
νεο (υποψηφιο μελοσ) Poll_l10νεο (υποψηφιο μελοσ) Poll_c10νεο (υποψηφιο μελοσ) Poll_r10 
kostaskr6
νεο (υποψηφιο μελοσ) Poll_l10νεο (υποψηφιο μελοσ) Poll_c10νεο (υποψηφιο μελοσ) Poll_r10 
κολτρέϊν
νεο (υποψηφιο μελοσ) Poll_l10νεο (υποψηφιο μελοσ) Poll_c10νεο (υποψηφιο μελοσ) Poll_r10 
Leroy
νεο (υποψηφιο μελοσ) Poll_l10νεο (υποψηφιο μελοσ) Poll_c10νεο (υποψηφιο μελοσ) Poll_r10 
ripper
νεο (υποψηφιο μελοσ) Poll_l10νεο (υποψηφιο μελοσ) Poll_c10νεο (υποψηφιο μελοσ) Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
νεο (υποψηφιο μελοσ) Poll_l10νεο (υποψηφιο μελοσ) Poll_c10νεο (υποψηφιο μελοσ) Poll_r10 

 

 νεο (υποψηφιο μελοσ)

Πήγαινε κάτω 
+5
louk6
Miou
DrIoannis
terrorzone
basilisr_21@outlook.com.g
9 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
basilisr_21@outlook.com.g
Jr.gixxer
basilisr_21@outlook.com.g


Αριθμός μηνυμάτων : 9
Hμερομηνία εγγραφής : 22/03/2016

νεο (υποψηφιο μελοσ) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: νεο (υποψηφιο μελοσ)   νεο (υποψηφιο μελοσ) EmptyΤρι 22 Μαρ 2016, 23:39

καλησπερα παιδια,και γω ειμαι υποψηφιος καβαλαρης..και γιαυτο θελω τα φωτα σας.εγω ειχα ενα τρανσαλπακι για 4 χρονια 23 ειμαι τωρα και πριν λιγο καιρο το εδωσα..εχω ψαξει αρκετααλλα δεν μπορω να καταληξω και χωρις μηχανακι εχω αρχισει ναζοριζομαι..εμενα μαρεσει η κατηγορια (ss) αλλα επειδη το μεγεθος μου δεν βοηθαει ειμαι (1.94 110 κιλα) ξερω αναποφευτα αργα η γρηγοραθα καταληξω σεκανα βαρκαντερο.απλα και εγω δεν ξερω τι να αποφασισω μεταξυ 600 (που δεν εχω θεμα με τιποτα αλλλο παραμονο το μεγεθοσ) η 1000(που ειναι καλυτερο στο μεγεθοσ αλλα επιδηπερα απο το τρανσαλπακι 4 χρονιαμονο ενα τριμηνο εχω οδηγησει αρκετα το ducati monster)και ετσι ολοι με αποθαρυνουν και με σπρωχνουν στην tdm αλλα εγω επιμενω για 1000(και να πω καιτην αληθεια και το cbr ζαχαρωνω)..ευχαριστω εκ των προτερων
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terrorzone
Full gixxer
Full gixxer
terrorzone


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 826
Hμερομηνία εγγραφής : 08/10/2014

νεο (υποψηφιο μελοσ) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεο (υποψηφιο μελοσ)   νεο (υποψηφιο μελοσ) EmptyΤετ 23 Μαρ 2016, 08:06

110/1,94 στον ογκο ή στο κεμπαπ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hydraulic-hellas.gr
DrIoannis
Hero gixxer
Hero gixxer
DrIoannis


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1733
Αγωνιζόμενος : το... πάλεψα.
Hμερομηνία εγγραφής : 29/01/2009

νεο (υποψηφιο μελοσ) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεο (υποψηφιο μελοσ)   νεο (υποψηφιο μελοσ) EmptyΤετ 23 Μαρ 2016, 09:14

Γενικά τα SS είναι λίγο στενά και θα σε ζορίσουν. Βέβαια δεν πρέπει να σε αποτρέψουν και ίσως, λέω ίσως αποτελέσουν αιτία να γίνεις πιο fit, αν δεν είσαι ήδη. Έχω φίλο 2.00μέτρα που οδηγούσε μια χαρά το 1000αρι GSXR.
Γενικά τα Suzuki είναι πιο πιθανό να σε βολέψουν εργονομικά επειδή είναι και τα πιο ευρύχωρα από τα μοντέλα που κυκλοφορούν 600/750/1000. Καλό είναι να δοκιμάσεις και να δεις τι σε βολεύει. Αν πας σε 1000 σκέψου και το BMW S1000RR το οποίο επίσης είναι πολύ καλό εργονομικά. Να πω τα κλασσικά αλλά απολύτως απαραίτητα, να φοράς τον κατάλληλο ρουχισμό και να οδηγάς με μυαλό γιατί πραγματικά η ιπποδύναμη ακόμη και στα 600 είναι πολύυυυ περισσότερη απ'ότι χρειαζόμαστε για το δρόμο και αρκετή για να μας βάλει σε μπελάδες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
basilisr_21@outlook.com.g
Jr.gixxer
basilisr_21@outlook.com.g


Αριθμός μηνυμάτων : 9
Hμερομηνία εγγραφής : 22/03/2016

νεο (υποψηφιο μελοσ) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεο (υποψηφιο μελοσ)   νεο (υποψηφιο μελοσ) EmptyΤετ 23 Μαρ 2016, 09:41

Φουσκασ ειμαι οχι χοντροσ.γυμνασμενοσ καθονται νορμαλ πανω μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

νεο (υποψηφιο μελοσ) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεο (υποψηφιο μελοσ)   νεο (υποψηφιο μελοσ) EmptyΤετ 23 Μαρ 2016, 10:00

ξεχνα το 600
πραγματικα μην το σκεφτεσαι καν

πας για 1000 να μην σου πω για μπουσα ( γιατι και με το 1000 παλι θεμα θα εχεις στο να χωρεσεις)

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
basilisr_21@outlook.com.g
Jr.gixxer
basilisr_21@outlook.com.g


Αριθμός μηνυμάτων : 9
Hμερομηνία εγγραφής : 22/03/2016

νεο (υποψηφιο μελοσ) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεο (υποψηφιο μελοσ)   νεο (υποψηφιο μελοσ) EmptyΤετ 23 Μαρ 2016, 10:20

Τα εχω καβαλησει και τα δυο απο μια βολτα στο μεν χιλιαρι χωρεσα κομπλε αλλα το γκαζι του με ξενισε λιγο στο δε 600 δεν χωρεσα κ τελεια βεβεα ουτε και χαλια και ηταν πιο νορμαλ ειδικα χαμηλα παρα ηταν νορμαλ (δν με χαλασε) βεβαια λεω θα το μαθω και το αλλο με συναιση κ με το καιρο βεβαια η διαφορα ειναι μεγαλη που λαω να πηδηξω (τρανσαλπ) 1000
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terrorzone
Full gixxer
Full gixxer
terrorzone


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 826
Hμερομηνία εγγραφής : 08/10/2014

νεο (υποψηφιο μελοσ) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεο (υποψηφιο μελοσ)   νεο (υποψηφιο μελοσ) EmptyΤετ 23 Μαρ 2016, 11:27

Me Ολο το συμπαθειο κοιτα και το MT-09 νομιζω τα γκαζια του,η σωματοδομη σου και το ολο μηχανακι σε βοηθαει για αυτα που θες.και τιμη σουπερ....
Μονο αμα το παρεις θελει ελατηρια η κανενα κιτακι στο μπροστινο....πριν το παρεις ομως...
-Ριξε και μια κλεφτη στο GSR 750....ενα μαζεμα στα φρενα μπροστα θελει αυτο και εισαι οκ...Καπου το πηρε το ματι μου σε τρελη προσφορα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hydraulic-hellas.gr
louk6
Hero gixxer
Hero gixxer
louk6


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : βολος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 2024
Αγωνιζόμενος : Αμα τυχει... οπου τυχει....
Hμερομηνία εγγραφής : 30/08/2011

νεο (υποψηφιο μελοσ) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεο (υποψηφιο μελοσ)   νεο (υποψηφιο μελοσ) EmptyΤετ 23 Μαρ 2016, 11:28

Εγω προσωπικά ειμαι 1,84 115 κιλά και έχω το κ6 1000 μια χαρά κουμπώνω και αν έχω κάνει και τα χιλιόμετρα στην εθνική.. 350χιλομετρα ταξίδι.. Ο μιου ξέρει...θα σου πρότεινα ανεπιφύλακτα το 1000ρι..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
louk6
Hero gixxer
Hero gixxer
louk6


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : βολος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 2024
Αγωνιζόμενος : Αμα τυχει... οπου τυχει....
Hμερομηνία εγγραφής : 30/08/2011

νεο (υποψηφιο μελοσ) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεο (υποψηφιο μελοσ)   νεο (υποψηφιο μελοσ) EmptyΤετ 23 Μαρ 2016, 11:32

Και πιο συγκεκριμένα, κολλητάρι μου, είναι 1,96 115 κιλά καικουμπωσε τελεια στο παρακάτω μηχανάκι. Ποτε,δεν είχε παράπονο και έχει και δισκοπάθεια..http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/7236094/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
basilisr_21@outlook.com.g
Jr.gixxer
basilisr_21@outlook.com.g


Αριθμός μηνυμάτων : 9
Hμερομηνία εγγραφής : 22/03/2016

νεο (υποψηφιο μελοσ) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεο (υποψηφιο μελοσ)   νεο (υποψηφιο μελοσ) EmptyΤετ 23 Μαρ 2016, 11:36

Louko το mt 9 δεν θα μου πεφτει μικρο??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
basilisr_21@outlook.com.g
Jr.gixxer
basilisr_21@outlook.com.g


Αριθμός μηνυμάτων : 9
Hμερομηνία εγγραφής : 22/03/2016

νεο (υποψηφιο μελοσ) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεο (υποψηφιο μελοσ)   νεο (υποψηφιο μελοσ) EmptyΤετ 23 Μαρ 2016, 11:43

Louko akiro auto eipa..nomiza to 07 oti enoouses...dld m proteineis to gsxr to 750?diathetw mexri 4700 zesta iparxei kai auto sti mesi den eime gia ta panta dld
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terrorzone
Full gixxer
Full gixxer
terrorzone


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 826
Hμερομηνία εγγραφής : 08/10/2014

νεο (υποψηφιο μελοσ) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεο (υποψηφιο μελοσ)   νεο (υποψηφιο μελοσ) EmptyΤετ 23 Μαρ 2016, 11:45

Basilakh εχεις πιει καφε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hydraulic-hellas.gr
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

νεο (υποψηφιο μελοσ) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεο (υποψηφιο μελοσ)   νεο (υποψηφιο μελοσ) EmptyΤετ 23 Μαρ 2016, 11:46

Καταρχας πες μας για ποιο λογο θες μηχανη και για ποια δουλεια και θα σου προτεινω μερικες Very Happy kalowhrthes

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

νεο (υποψηφιο μελοσ) 10p7ousνεο (υποψηφιο μελοσ) Icnsl4νεο (υποψηφιο μελοσ) 2dhxn3kνεο (υποψηφιο μελοσ) 2lbdx0jνεο (υποψηφιο μελοσ) 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
basilisr_21@outlook.com.g
Jr.gixxer
basilisr_21@outlook.com.g


Αριθμός μηνυμάτων : 9
Hμερομηνία εγγραφής : 22/03/2016

νεο (υποψηφιο μελοσ) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεο (υποψηφιο μελοσ)   νεο (υποψηφιο μελοσ) EmptyΤετ 23 Μαρ 2016, 12:26

Ειμαι απο το πρωι στη φαεε και εχω φρικαρει..τη μηχανη την θελω για καθε μερα..οχι μονο κυριακη δλδ .. απλα τα ζητηματα ειναι τα εξης εχ μεχρι 4700 θελω να παρω ενα σχετικα προσεγμενο και καλο μηχανακι οχι λιωμενο και χιλιοβαμμενο και δεν ξερω σε ποιο να παω γτ μαρεσει η κατηγορια πολυ μεν αλλα ερχομαι απο εντελωσ αλλη κατηγορια και πολυ πιο ψοφιο μηχανακι και τελοσ με περιοριζει και λιγο το μεγεθοσ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terrorzone
Full gixxer
Full gixxer
terrorzone


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 826
Hμερομηνία εγγραφής : 08/10/2014

νεο (υποψηφιο μελοσ) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεο (υποψηφιο μελοσ)   νεο (υποψηφιο μελοσ) EmptyΤετ 23 Μαρ 2016, 12:32

Bialko με 4700€ για ss για κανενα ΜΥ 2006/600cc με οτι συνεπαγετε....
Και δεν ειναι για καθε μερα τα κυβικα σου με τετοια μηχανη θα σε κουρασει...και κεντρο κιολας..ακαδημιας αν δε κανω λαθος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hydraulic-hellas.gr
basilisr_21@outlook.com.g
Jr.gixxer
basilisr_21@outlook.com.g


Αριθμός μηνυμάτων : 9
Hμερομηνία εγγραφής : 22/03/2016

νεο (υποψηφιο μελοσ) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεο (υποψηφιο μελοσ)   νεο (υποψηφιο μελοσ) EmptyΤετ 23 Μαρ 2016, 12:49

Οχι ρε βορεια μενω γερακα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

νεο (υποψηφιο μελοσ) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεο (υποψηφιο μελοσ)   νεο (υποψηφιο μελοσ) EmptyΤετ 23 Μαρ 2016, 14:15

Τα ss μπορείς να τα φέρεις στα μέτρα σου. Να ψηλωσεις τη σέλα να αλλάξεις μαρσιπιε ρυθμιζομενα, να ανοίξεις τα κλιπον στο άνοιγμα των ωμων σου κτλ. Το μόνο μείον είναι η κάλυψη αέρα για τα κυβικά σου αλλά κ εκεί αλλάζεις ζελατίνα στο φερινγκ. Αν το θες να κάνεις ταξίδια κτλ, θα πρέπει να σαι πολύ καυλομενος κ αποφασισμενος ήδη με κάποιο πολύ συγκεκριμένο μοντέλο, άρα κ δεν θα ανοίγες αυτό το ποστ τωρα.τοτε όλα τα άλλα θα περνούσαν σε δεύτερη μοίρα. Γιατί για ταξίδια δε κάνει. Από τη στιγμή που το σκέφτεσαι ήδη, σκέψου μια ευθεία μπροστά σου ατελείωτη. Εσύ είσαι καμπουριασμενος πίσω από το φερινγκ,κ έχεις άπλετο χρόνο να αρχίσεις να σκέφτεσαι, τη λίστα από το σούπερ μάρκετ, τη θέση οδήγησης που είσαι αυτή τη στιγμή, ποιος είμαι που πάω, κ άλλες τέτοιες μαλακιες που περνάνε από το μυαλό σου όταν βάζεις ένα ss σε Εγνατία να ταξιδέψει χωρίς κάποιο σοβαρό λόγο.
Σοβαροί λόγοι = πηγαίνεις στη πίστα. Γυρνάς από τη πίστα. Ρυθμίζεις μειγματα. Μετράς 400αρι. Πηγαίνεις προς την αγαπημένη σου διαδρομή για να το σκισεις. Κ κουβαλάς στη τσάντα ένα έξτρα σετ δισκάκια συμπλεκτη. Μαζί με όλο το σετ από εργαλεία. Έχεις το φιλαράκι σου δίπλα κ αρχιζετε τα πατήματα.Φεύγεις ταξίδι στο εξωτερικό με σκοπό να βρεις άσφαλτο γυαλοχαρτο κ χεστηκες για το προορισμό. Εκτός κ αν πας σε πίστα στο εξωτερικό.  
Κ πάει λέγοντας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
basilisr_21@outlook.com.g
Jr.gixxer
basilisr_21@outlook.com.g


Αριθμός μηνυμάτων : 9
Hμερομηνία εγγραφής : 22/03/2016

νεο (υποψηφιο μελοσ) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεο (υποψηφιο μελοσ)   νεο (υποψηφιο μελοσ) EmptyΤετ 23 Μαρ 2016, 15:17

Pano se euxaristw poli gia ta fota sou kai eine kati pou den to xerw gia tis rithmiseis megethous oso mikres kai an ine tha boithane..gia tin diafora gaziou anamesa sta dio mixanakia transalp kai 1000 ti gnwmi exeis ..sinithizete mathenete les?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

νεο (υποψηφιο μελοσ) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεο (υποψηφιο μελοσ)   νεο (υποψηφιο μελοσ) EmptyΤετ 23 Μαρ 2016, 15:42

Δε μπορείς να τα συγκρίνεις αυτά τα 2. Wink  εντελώς αλλού για αλλού είναι.  Συνηθίζεται αμέ, 23 χρόνων είσαι στη καλύτερη ηλικία. Άμα αρχίζεις κ ξεψαρωνεις λίγο εκεί είναι το θέμα. Από κει και πέρα πως το μαθαίνεις είναι. Η με τη καλή η με την ανάποδη. Αν πας σε χίλια γνώμη μου είναι να πάρεις κάποιο εντελώς στοκ.με τις μαμά εξατμίσεις. Η κάποιο που τέλος πάντων ο ιδιοκτήτης του να τα έχει όλα τα στοκ. Οι στοκ εξάτμισεις δε κάνουν φασαρία κ αυτό σε βοηθάει πρώτον να σαι πιο ήρεμος κ να μη τρομαζεις κ δευτερον να ακούς το μοτέρ καλύτερα  πως δουλεύει κ όχι τη φασαρία από πίσω. Κ να βάλεις με τη μία φρέσκα λάστιχα κ πολύ επιφυλακτικα μέχρι να τα στρώσεις . Σε κατάστημα ελαστικών  να πας όχι σε αντιπροσωπία κ να του τα πεις όλα με το να κ με το σιγμα. Αυτό μπορείς να το κάνεις κ από τώρα. Κ θα σου πει κ αυτός πιο αναλυτικά πόσο βασικό είναι.

Υγ Να γράφεις στα ελληνικά τα ποστ σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

νεο (υποψηφιο μελοσ) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεο (υποψηφιο μελοσ)   νεο (υποψηφιο μελοσ) EmptyΤετ 23 Μαρ 2016, 15:43

μην γραφεις greklish σε παρακαλω
μονο ελληνικα γραφουμε εδω
επρεπε να στο ειχε γραψει και ο jim πιο πανω

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

νεο (υποψηφιο μελοσ) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεο (υποψηφιο μελοσ)   νεο (υποψηφιο μελοσ) EmptyΤετ 23 Μαρ 2016, 15:51

ρε πανο ...
lol! fafoutis fafoutis xaxa xaxa xaxa
τι του γραφεις του παιδιου ρε μαν ... εχω κλαψει απο τα γελια ...

μια χαρα κανει ταξιδια το ss αμα το γουσταρεις μη λεμε mal@kies
εχω γυρισει σχεδον ολη την ελλαδα μαζι του πιο ανετα απο τα "ταξιδιαρικα" ον οφ
και φυσικα και στην εγνατια μια χαρα θα το χαρεις
αμα ανοιξεις το γκαζι δεν σκεφτεσαι τπτ απο αυτα που του γραφεις ...
δεν προλαβαινεις να σκεφτεις ...

απλα εχεις θεμα με την βενζινη

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

νεο (υποψηφιο μελοσ) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεο (υποψηφιο μελοσ)   νεο (υποψηφιο μελοσ) EmptyΤετ 23 Μαρ 2016, 16:20

Μη το βλέπεις από τη δικιά σου οπτική μόνο Αλέξ,γιατί όπως είπα κ όπως είπες κ συ "άμα το γουστάρεις" , κ ξαναλέω άμα η καυλα ξεχιλιζει από το μπατσακι όλα έρχονται σε δεύτερη μοίρα. Απλά ξέρω καμποσα παιδιά που καταλήξανε να πουλήσουν τα πιστιαρικα τους γιατί δεν ήταν αυτό που τελικά φανταζονταν κ για τη χρήση που θέλανε η νομίζανε ότι θέλανε.

Άμα ανοίξεις το γκάζι χαιρώ πολυ fafoutis κάνεις ταξίδι στο χρόνο. Αυτό όμως θέλει χρόνια κ χιλιόμετρα εμπειρία για να το κάνεις με ασφάλεια. εδω το παιδί πάει να συγκρίνει transalp με 1000αρια πίστας. Άμα βγει με 1000αρι Εγνατία κάνα 2ωρακι κ με το ύψος που έχει θα δει το Χριστό φαντάρο. Κ όσο πιο σιγά πηγαίνει τόσο χειρότερα θα είναι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

νεο (υποψηφιο μελοσ) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεο (υποψηφιο μελοσ)   νεο (υποψηφιο μελοσ) EmptyΤετ 23 Μαρ 2016, 21:18

Αν δεν το θες μονο για καφετερια και το θες για καθε μερα, παρε ενα V-STROM 1000 του 2015 και μετα Wink ( με το τραξιον ) δεν θα θες να κατεβεις απο πανω Very Happy

Ειναι οτι πρεπει για τα κιλα σου και το υψος σου Wink

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

νεο (υποψηφιο μελοσ) 10p7ousνεο (υποψηφιο μελοσ) Icnsl4νεο (υποψηφιο μελοσ) 2dhxn3kνεο (υποψηφιο μελοσ) 2lbdx0jνεο (υποψηφιο μελοσ) 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
basilisr_21@outlook.com.g
Jr.gixxer
basilisr_21@outlook.com.g


Αριθμός μηνυμάτων : 9
Hμερομηνία εγγραφής : 22/03/2016

νεο (υποψηφιο μελοσ) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεο (υποψηφιο μελοσ)   νεο (υποψηφιο μελοσ) EmptyΤετ 20 Απρ 2016, 23:48

παιδια δυστυχως ακομα ψαχνω..εχω βρει ενα κ6 στο car 33000 χιλ το δινει 4600 το μονο που με προβληματιζει ειναι οτι του εχει ξεκλειδωσει εγκεφαλο και εχει πειραξει κοφτη αβανσ και μειγματα..εγω θελω να το επαναφερω μαμα απλως φοβαμαι μην το χει λιωσει -ζορισει..εσεις τι λετε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ghost
Hero gixxer
Hero gixxer
ghost


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Κυπαρισσία
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 2970
Αγωνιζόμενος : Married
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2009

νεο (υποψηφιο μελοσ) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νεο (υποψηφιο μελοσ)   νεο (υποψηφιο μελοσ) EmptyΣαβ 23 Απρ 2016, 19:14

καλως ηρθες κι απο εμενα kapelo γιατι δεν κοιταζεις και για busa πρωτης γενιας? ή θες αποκλειστικα και μονο SS?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghostkon.wix.com/motomania
 
νεο (υποψηφιο μελοσ)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ
» ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ
» Νεο μελος

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΜΕΛH :: ΝEΟ ΜEΛΟΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com