Greek GSX-R forum
ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 Poll_l10ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 Poll_c10ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 Poll_r10 
JIMK7
ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 Poll_l10ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 Poll_c10ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 Poll_r10 
nasos-v
ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 Poll_l10ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 Poll_c10ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 Poll_r10 
T.R.E
ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 Poll_l10ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 Poll_c10ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 Poll_r10 
k8 600 kk
ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 Poll_l10ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 Poll_c10ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 Poll_r10 
kostaskr6
ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 Poll_l10ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 Poll_c10ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 Poll_r10 
κολτρέϊν
ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 Poll_l10ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 Poll_c10ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 Poll_r10 
Leroy
ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 Poll_l10ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 Poll_c10ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 Poll_r10 
ripper
ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 Poll_l10ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 Poll_c10ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 Poll_l10ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 Poll_c10ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 Poll_r10 

 

 ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9

Πήγαινε κάτω 
+3
giannis_suzuki
zed660
terrorzone
7 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
terrorzone
Full gixxer
Full gixxer
terrorzone


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 826
Hμερομηνία εγγραφής : 08/10/2014

ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9   ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 EmptyΔευ 18 Ιουλ 2016, 11:42

Καλημερα σε ολους.
Χτες το τερματησα τελικα παρα 50μ.

ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 Taygetos_zpsnryytg9c

Η διαδρομη θελει εντουρο αμα πας στο καταφυγιο (1450μ) που απο εκει ξεκιναει το μονοπατι για τη κορυφη (Σηματοδοτημενο).Η τελαυταια ασφαλτος που πατας για το καταφυγιο ειναι καμια 20αρα χλμ απο Σαρτη.Μετα εχει 10 χλμ περιπου πραγματικο κατσικοδρομο.
1η-2αρα και σε μερικα σημεια ορθιος στα πατακια.

ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 D5e96072-870b-426d-b801-0dff38152056_zpsqawcssr3

Και φτανεις στο καταφυγιο που ειναι αυτο με ωραια θεα.απο εκει διπλα ξεκιναει και το μονοπατι.

ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 IMG_20160717_134349_zps6jlgh3ex

ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 IMG_20160717_134338_zpsuvmof8jb

Και αρχηζεις τη πορεια που την αρχη ειναι δυσκολα.Θελει ενα τυπικο SALOMON παππουτσακι και φορμα κατα τη γνωμη μου.
Βαζω τις φωτο με υψομετρικη διαφορα.
Εδω ειναι περιπου στα 1690μ .Κατω αριστερα φενετε το μονοπατι.

ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 IMG_20160717_155456_zpshhqjnvfs

Συνεχιζω με προσοχη φτανω κοντα στα 2000μ οπου μου ειχε βγει η παναγια αλλα σε κολλαει το γαμωβουνο να πας και αλλο....

ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 2016-07-17_14_53_56_zpsktbxydff



Αφου πινω ολο το νερο ο λακαμας ξαναξεκιναω με αρκετη κουραση και εδω τα φτυσα.Αρχησανε να πονανε γονατα,4κεφαλοι και γενικα εννιωσα πως ειναι να εισαι αγυμναστος....

ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 Altimeter_img_1468757426113_zpsledjrg7l
(panosK8 για παρτυ σου  Wink )

ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 IMG_20160717_151416_zpso6sczy2e

ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 IMG_20160717_144503_zps2a18zfe1

Εκει σκεφτηκα και να γυρησω πισω αλλα κανω μια ετσι προς τα πανω, βλεπω τη κορυφη

ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 IMG_20160717_153028_zpstpvxs0p9

ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 IMG_20160717_144437_zpslcjwqpyd

και λεω παμε ρε μαλακα...
Οπου και εδω καμια 50μ πριν τη κορυφη χωρις νερο και κατι μπισκοτα που μου τα πηρε ο αερας αρχησα να νιωθω πραγματικα ασχημα απο τη κουραση οπου και σεβαστηκα το βουνο.

ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 Altimeter_img_1468760025477_zpsjo043hi7

ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 IMG_20160717_155443_zps7tbkerrc

ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 IMG_20160717_155437_zpsuzlgangr



Απο περιεργα ρε παιδια ειδα το ψηλοτερο δεντρο που εχω δει στη ζωη μου δε χωραγε στη φωτο και εκει που εκατσα να πεθανω ,ειχε κατσει καπιος πριν απο μενα το 1930.Που να ηξερε οτι σε 10 χρονια θα εχει πολεμο και που να ηξερε για το πολεμο που εχουμε ΣΗΜΕΡΑ.

ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 IMG_20160717_174202_zpspumzk52d

ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 IMG_20160717_153952_zpsxedvvztp

Και το σαπακι μου all time classic!!!

ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 2e43a224-ca75-4cef-a5b1-4b6c040ba1cc_zpshazu9zh6

ΥΓ.Παιδια δεν ειμαι βρωμυκουλος.Ειναι η τυχερη μου μπλουζα αυτη η κιτρινη.....

Σας ευχαριστω που με διαβαζεται και στην επομενη θα σηκωσω σημαια gixxer στα 3.000μ.



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hydraulic-hellas.gr
zed660
Hero gixxer
Hero gixxer



Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : εδώ
Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 1497
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2013

ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9   ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 EmptyΔευ 18 Ιουλ 2016, 12:07

cheers cheers cheers cheers cheers
Το περίμενα πως και πως το νο.9 ! beer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terrorzone
Full gixxer
Full gixxer
terrorzone


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 826
Hμερομηνία εγγραφής : 08/10/2014

ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9   ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 EmptyΔευ 18 Ιουλ 2016, 12:12

Ελα ρε τρελε.στο βιντεο το πρωτο σχολιαζω κιολας.... lol! albino lol!
Το ποδαρι ποτε το βλεπεις να ισιωνει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hydraulic-hellas.gr
zed660
Hero gixxer
Hero gixxer



Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : εδώ
Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 1497
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2013

ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9   ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 EmptyΔευ 18 Ιουλ 2016, 12:17

Ναι το είδα lol!
Τι να σου πω,  ξεκούραση θέλει αλλά δεν κάθομαι στα αυγά μου και εγώ... Ελπίζω μέσα στις επόμενες μέρες να καλυτερέψει λίγο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannis_suzuki
Full gixxer
Full gixxer
giannis_suzuki


Άντρας Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1057
Αγωνιζόμενος : στην μασα.........
Hμερομηνία εγγραφής : 17/10/2012

ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9   ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 EmptyΤρι 19 Ιουλ 2016, 10:13

Εισαι γατακι..ουτε κορυφη δεν καταφερες να ποιασεις....... lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13451
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9   ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 EmptyΤρι 19 Ιουλ 2016, 10:42

lol!
xaxa xaxa xaxa


ωραιος τεο
συνεχισε
beer beer beer

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
christos_drifter
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Άντρας Όνομα: : Χρήστος
Τόπος : 5-ELH
Αριθμός μηνυμάτων : 472
Αγωνιζόμενος : Πεντέλη ΤΤ, που αλλού χαχαχα
Hμερομηνία εγγραφής : 26/07/2010

ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9   ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 EmptyΤρι 19 Ιουλ 2016, 14:24

Είσαι δύναμη!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terrorzone
Full gixxer
Full gixxer
terrorzone


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 826
Hμερομηνία εγγραφής : 08/10/2014

ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9   ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 EmptyΤρι 19 Ιουλ 2016, 14:37

Ρε λακαμαδες το μονοπατι σε 150μ μπορεις να εχεις στριψει και 4 φορες...δε παει ευθεια ποτε και πουθενα.εκτος στους προποδες...αλλες φορες εχει τρελη κληση και αμα εισαι γυμνασμενος σα το μιου με ΚΑΙΖΕΡ τα 150μ ειναι γολγοθας.Επισης αμα δεν εχεις εμπειρια (ωπος εγω) αμα σε παρει σουρουπο το χασες.Μερικες φορες εχουν πεσει κατι ξυλοταμπελες απο τη σημανση του μονοπατιου και ψαχνεις για βελακια στο πιο κοντινο βραχο.Δε θελει και πολλες μαγκιες.Ψαροντουφεκο πας μονος σου χωρις εμπειρια και σημαδουρα μαχαιρι κτλ.
ε καπως ετσι πρπει να την δεις και εκει πανω.
Το ψηνω να παρω και μια gopro hero+ 190€ καπου τη πηρε το ματι μου.
εχει κανεις εμπειρια απο γοπρο εκτος μηχανακι?ειναι ευχρηστη ή θα μου τα κάνει τσουρέκια?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hydraulic-hellas.gr
giannis_suzuki
Full gixxer
Full gixxer
giannis_suzuki


Άντρας Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1057
Αγωνιζόμενος : στην μασα.........
Hμερομηνία εγγραφής : 17/10/2012

ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9   ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 EmptyΤρι 19 Ιουλ 2016, 16:49

rollei 420 χτυπα τεο...την εχω και την εχω ευχαριστηθει μεχρι αηδιας...και στο ποδηλατο γραφω κι αυτες τις μερες μεσα στο νεο απιστευτη..
και 4κ ποιοτητα βιντεο και φωτο 12mgpixel...
100 την ειχα παρει απο mediamarkt τα χριστουγεννα αλλα τωρα δεν ξερω γιατι δεν την εχουν...
παντως γαμαει απλα....και για την τιμη της δεν τον συζηταω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
noodles
Hero gixxer
Hero gixxer
noodles


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Τόπος : Καρδίτσα
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 1424
Hμερομηνία εγγραφής : 12/02/2013

ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9   ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 EmptyΠαρ 22 Ιουλ 2016, 14:34

beer beer beer

terrorzone έγραψε:

Το ψηνω να παρω και μια gopro hero+ 190€ καπου τη πηρε το ματι μου.
εχει κανεις εμπειρια απο γοπρο εκτος μηχανακι?ειναι ευχρηστη ή θα μου τα κάνει τσουρέκια?

για ερασιτεχνικη χρηση τη θελεις, δε τσιμπας τη xiaomi yi (90-100ευρω μαζι με βασεις κτλ), μια χαρα καμερα ειναι.
υπαρχει και η απλη gopro στα 130-40, αλλα με τις βασεις θα φτασεις 200ευρω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terrorzone
Full gixxer
Full gixxer
terrorzone


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 826
Hμερομηνία εγγραφής : 08/10/2014

ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9   ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 EmptyΤετ 03 Αυγ 2016, 00:09

Παιδια τελικα αγορασα μια rollei 410.
Στα λευτα της νομιζω ειναι και VFM αλλα και BEST BUY.
Εχει μεσα στο κουτι 2 βασουλες (1 ισια + 1 κουρμπαριστη) με 3Μ αυτοκολητο ετοιμες για χρηση.
Αντε και βαζω οπια μου κανει αλλα μετα πχ αμα το πουλησω το σαπακι, βγαινει?
Βγαινει δυσκολα ή θα βγαλω και το ντεποζιτο μαζι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hydraulic-hellas.gr
babis k8
Hero gixxer
Hero gixxer
babis k8


Άντρας Όνομα: : Μπαμπης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1328
Αγωνιζόμενος : Ναι...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/04/2010

ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9   ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 EmptyΤετ 03 Αυγ 2016, 08:36

ookkk ookkk ookkk

Μπραβο φιλε,ωραιο ταξιδακι!!!

Νομιζω οτι αξιζε τον κοπο οταν εφτασες προφητη Ηλια,σωστα;

Εχω ανεβαι μια φορα περσυ,ξεκινησαμε 12 τα μεσανυχτα απο καλαματα,φτασαμε κατα τις 3 στο καταφυγιο κ ξεκινησαμε αμεσως την αναβαση!

Εκει να δεις γελια που μεσα στο σκοταδι δεν φαινοντουσαν καλα τα ταμπελακια για το μονοπατι κ κοντεψαμε να χασουμε το δρομο μας fafoutis

Καποια στιγμη-ειδικα αν εισαι κ αμαθος στην πεζοπορια-αγανακτεις κ λες αν αξιζε τον κοπο,οταν ομως φτανεις στην κορυφη τα ξεχνας ολα!

Εμεις φτασαμε στις 7 κ κατι κορυφη κ προλαβαμε να δουμε το φαινομενο της "πυραμιδας",δεν ξερω αν το γνωριζετε.

Στην ανατολη του ηλιου στο απεναντι βουνο (λυκοδημος) φαινεται η σκια του ταυγετου κ μοιαζει με πυραμιδα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terrorzone
Full gixxer
Full gixxer
terrorzone


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 826
Hμερομηνία εγγραφής : 08/10/2014

ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9   ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 EmptyΤετ 03 Αυγ 2016, 14:13

Εχω μια φωτο στα 2314.εκει τα φτυσα αμα διαβασες το στορυ.αλλα 40 μ ειναι η κορυφη.θα εμενα εκει δε το ειχα αλλο.δεν ειχα ουτε νερο......
Καταρχας μονο που ξεκηνησατε βραδυ για εκει πανω δειχνει οτι εισαι totaly crazy!!!!!!!!!!!!!
Μπαμπη επειδη παω μονος, βραδυ δε το εκανα αυτο φιλε με τιποτα.μα με τιποτα.Τωρα αμα εισασταν παρεακι Οκ ,αλλα και παλι λιγο επικυνδυνο.Αυτο που λες για τη πυραμιδα λεγετε οτι ειναι κουφια η κορυφη ,ακομα λενε και οτι ειναι πυλη.Εξου και ο λαντινης κατι ηξερε και πηγε να πεθανει εκει πανω....
Αλλα λεγε τωρα δε γουσταρες ανα ΚΤΜ μεχρι το καταφυγιο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hydraulic-hellas.gr
babis k8
Hero gixxer
Hero gixxer
babis k8


Άντρας Όνομα: : Μπαμπης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1328
Αγωνιζόμενος : Ναι...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/04/2010

ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9   ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9 EmptyΤετ 03 Αυγ 2016, 14:39

terrorzone έγραψε:
Εχω μια φωτο στα 2314.εκει τα φτυσα αμα διαβασες το στορυ.αλλα 40 μ ειναι η κορυφη.θα εμενα εκει δε το ειχα αλλο.δεν ειχα ουτε νερο......
Καταρχας μονο που ξεκηνησατε βραδυ για εκει πανω δειχνει οτι εισαι totaly crazy!!!!!!!!!!!!!
Μπαμπη επειδη παω μονος, βραδυ δε το εκανα αυτο φιλε με τιποτα.μα με τιποτα.Τωρα αμα εισασταν παρεακι Οκ ,αλλα και παλι λιγο επικυνδυνο.Αυτο που λες για τη πυραμιδα λεγετε οτι ειναι κουφια η κορυφη ,ακομα λενε και οτι ειναι πυλη.Εξου και ο λαντινης κατι ηξερε και πηγε να πεθανει εκει πανω....
Αλλα λεγε τωρα δε γουσταρες ανα ΚΤΜ μεχρι το καταφυγιο?



Mονος μου δεν πηγαινα ουτε μεχρι το καταφυγιο... lol!

Ημασταν δυνατο παρεακι 20 ατομα το κακο βεβαια ηταν οτι υπηρχαν γρηγοροι κ ΠΑΡΑ πολυ αργοι...οποτε οταν πιαναμε ρυθμο παντα καποιος παραπονιοταν κ σταματουσαμε ωσπου χωρηστηκαμε σε 2 ομαδες κ ησυχασαμε Very Happy

Καλα η αναβαση στο καταφυγιο με καθαρο πρεπει ειναι ονειρο απλα!!!

Εγω ημουν με ενα L 200 κ την γυναικα μου...καταλαβαινεις ΠΟΣΟ το ευχαριστηθηκα... fafoutis

Η διαδρομη ειναι απλα "ειδικη"!!!



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.9
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΟΜΟΡΦΗ (οχι και πολύ) ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.8
» ΟΜΟΡΦΗ ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.5
» ΟΜΟΡΦΗ ΚΟΝΤΙΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Νο.7

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ :: ΒΟΛΤΕΣ - ΕΚΔΡΟΜΕΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com