Greek GSX-R forum
Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Poll_l10Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Poll_c10Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Poll_r10 
JIMK7
Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Poll_l10Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Poll_c10Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Poll_r10 
nasos-v
Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Poll_l10Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Poll_c10Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Poll_r10 
T.R.E
Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Poll_l10Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Poll_c10Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Poll_r10 
k8 600 kk
Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Poll_l10Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Poll_c10Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Poll_r10 
kostaskr6
Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Poll_l10Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Poll_c10Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Poll_r10 
κολτρέϊν
Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Poll_l10Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Poll_c10Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Poll_r10 
Leroy
Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Poll_l10Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Poll_c10Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Poll_r10 
ripper
Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Poll_l10Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Poll_c10Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Poll_l10Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Poll_c10Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Poll_r10 

 

 Αγορά αυτοκινήτου!!!

Πήγαινε κάτω 
+16
panosk8
T.R.E
topetwrx
boutser
amstaff
greenthing
GIXXERAKIAS
brwmogazos
ripperblackdevil
DrIoannis
Miou
Koyfo
noodles
aris sr20ve
zed660
bonepeeler
20 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ripperblackdevil
Normal gixxer
Normal gixxer
ripperblackdevil


Άντρας Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 67
Αγωνιζόμενος : αργω ακομη...
Hμερομηνία εγγραφής : 23/02/2012

Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά αυτοκινήτου!!!   Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 EmptyΤρι 15 Νοε 2016, 13:14

Εαν θελετε τη γνωμη καποιου με σχεδον 2000000 χλμ με group vag θα πω οτι σε diesel παρε οποιο θες,σε βενζινη αν θες ιπποδυναμη μονο το 20vt κ λιγο το 1.8tsi..ολα τα αλλα εχουν θεματακια..βεβαια επειδη οι turbo κινητηρες ειναι ιδιαιτεροι,εξαρταται η χρηση σου κ του προηγουμενου για το τι θα γινει..επισης γνωμη μου για πρωτο αμαξι αυτα που ψαχνεις θα τα πληρωσεις ακριβα..το πιο απλο θα πω..ενα σετ αμπραγιαζ που θα φας στο μηνα..ποναει..!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripperblackdevil
Normal gixxer
Normal gixxer
ripperblackdevil


Άντρας Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 67
Αγωνιζόμενος : αργω ακομη...
Hμερομηνία εγγραφής : 23/02/2012

Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά αυτοκινήτου!!!   Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 EmptyΤρι 15 Νοε 2016, 13:17

Και επειδη ο,τι κ να παρεις θα το κανεις τουμπανο,παρε ενα light σε επιδοσεις κ καντο look cupra,gti κτλ...φιλικα παντα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά αυτοκινήτου!!!   Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 EmptyΤρι 15 Νοε 2016, 17:28

πανο δεν παιζει να παρει ντιζελ ο ροβερτος γιατι πολυ απλα ειναι ψοφιμια για τα γουστα του
το ατομο εχει βκινγκ και θελει να βελτιωσει και αλλο το μοτερ για να τραβαει καλυτερα ...
lol!


ροβερτοοο
ο,τι και να παρεις καλα χλμ να εχεις με τον κουβα φιλε
και σε βολτες μας να ερχεσαι με αυτο για να κουβαλας
τις γυναικες να ειμαι ελευθερος να κανω καμια rider
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripperblackdevil
Normal gixxer
Normal gixxer
ripperblackdevil


Άντρας Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 67
Αγωνιζόμενος : αργω ακομη...
Hμερομηνία εγγραφής : 23/02/2012

Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά αυτοκινήτου!!!   Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 EmptyΤετ 16 Νοε 2016, 03:05

Ναι,αλλα οπως κ στις μηχανες τα γκαζια με πολυτελεια κ αξιοπιστια,θελουν κυβικα...με λιγα κυβικα,τουρμπο,κ 150+ αλογα θα γινει η χαρα των συνεργειων κ ειναι κριμα..περι ορεξεως βεβαια..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
brwmogazos
Adv. gixxer
Adv. gixxer
brwmogazos


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Τόπος : Χαιδαρι - Καλαματα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 528
Hμερομηνία εγγραφής : 15/05/2012

Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά αυτοκινήτου!!!   Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 EmptyΤετ 16 Νοε 2016, 13:20

vaggelis600 έγραψε:
brwmogazos έγραψε:
Ναι μην παρεις 1.4 tsi γιατι σκορπανε ολα...Δεν βλεπεις που δεν κυκλοφορεί κανένα εκει έξω?

και γενικά Group Vag μην ακουμπάς ειναι ρετάλια.... Very Happy

Τα μοντέλα τουρμπο κομπρεσσορ του 2007 είχαν ενα θέμα με την καδένα...οχι όλα...αλλα ακούστηκαν μερικά. Απο τότε όπως θα έχεις δεί τα μοτέρ έχουν αλλάξει άρα αν δεν στοχεύεις συγκεκριμένα σε turbo compressor tsi 14άρι μην χαλιέσαι.

Λαδάκι μερικά έκαιγαν ναί....Οπως και σχεδόν κάθε δυνατό ατμοσφαίρικο βλεπε type R ep3 και πάει μακρυά η βαλίτσα...αλλα δεν βλεπω να κράζει κανείς τους Ιάπωνες.

Παλι καλα που έχουμε το γκρουπ βαγκ και ευχαριστήθηκε ο κόσμος τεχνολογία (μοτέρ) ιπποδυνάμεις και ροπές αν λέτε και αφήστε την ράδιο αρβύλα Very Happy


θιχτηκες πολυ (vagιτης εισαι ειμαι σιγουρος) και σε καμια περιπτωση δεν ειχα αυτο το σκοπο. δεν θελω να το κανω και εδω ιαπωνια vs γερμανια γιατι δεν εχει κανενα νοημα (παντου αυτο γινεται και πλεων απεχω απο συναντησεις, φορουμ κτλ).

ειπα πουθενα οτι τα vag δεν ειναι καλα? μιλησα πουθενα για τον 20vt? για τον 2.0tfsi? για κατι αλλο?
ειπα καπου οτι δε καινε λαδι τα typer?
οχι βεβαια....

ειναι ψεματα οτι το μοτερ 1.4 που βαζανε στα polo, ibiza, jetta εκαιγε λαδι και εισαι μονιμα με το 4λιτρο και τους πολλαπλασιαστες στο χορο αποσκευων? ε δε νομιζω ρε σι.
για 1.4 εγραψε ο φιλος και γι'αυτο απαντησα. κανεις δε μιλησε για τα υπολοιπα...

χωρις παρεξηγησεις παντα φιλικα.


Οχι φιλε μου δεν θιχτηκα! Δεν έχω μετοχές του group vag...ούτε κάποιο όφελος...κάθε άλλο που τους πληρώνω...Δεν έχω τέτοια κόμπλεξ αλλα μου ακούστηκαν κάποια πραγματα σαν να μιλάνε εφηβάκια στο σχολείο...Βγάλαμε τα group vag σκορπίδια λες και η αγορά έχει βρωμίσει απο αυτά επειδη οι αγοραστές ειναι λακαμαδες :p...thats all.

Δεν τσιμπανε ολα τα 14αρια λάδι...ουτε ειναι λαδιέρες ...σίγουρα υπάρχουν παρτίδες αυτοκινήτων που τσιμπάνε παραπάνω λάδι αποτι θα έπρεπε σε πολλούς κατασκευαστες.

Bmwδάκιας ήμουν και το γύρισα σε group vag απλά για το value for money τους και τους ιδιαίτερα βελτιώσιμους κινητήρες τους. Ειδικά στο θέμα της βελτίωσης που έχω σπρώξει πάνω απο 30 000 ευρώ στον 20vt κουβά μου, κάμποσα χιλιάρικα στο 14αρι ατμοσφαιρικό που έιχα πριν, κάμποσα χιλιάρικα ο αδερφός μου στο 1.8tsi του και μαζί με εμένα 9 στους 10 φίλους μου.

Δεν κοιτάω ένα αμάξι τι ιπποδύναμη βγάζει απο την μάνα του αλλα πόσο βελτιώσιμος είναι ο κινητήρας του. Χόρτασε ο κόσμος άλογα και βρώμισε η αγορά απο τουρμπατα που δεν γεννουν σαν τα PuntoGtα όπως είχαμε συνηθίσει παλιότερα.

Ανοχες? Οι Γερμανοι στα μοτέρ τους? ΔΕΝ χαμπαριάζουν...ecu reflash και + 50-80 άλογα απροβλημάτιστα και μπόλικα κιλά ροπής στα περισσότερα μοτεράκια τους.

Δεν έχουν τεχνολογία να δείξουν? Ειδικά τε τελευταία χρόνια με TSI, TFSI ?
Τα γιαπώνια τι έβγαλαν ρε παίδες και κατέκλησαν την αγορα?

Νομίζω πρέπει να αφήσουμε τις προκαταλήψεις μας και να κοιτάξουμε αντικειμενικα τι μας προσφέρει ο κάθε κινητήρας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
brwmogazos
Adv. gixxer
Adv. gixxer
brwmogazos


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Τόπος : Χαιδαρι - Καλαματα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 528
Hμερομηνία εγγραφής : 15/05/2012

Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά αυτοκινήτου!!!   Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 EmptyΤετ 16 Νοε 2016, 13:21

kentaurosk8 έγραψε:
brwmogazos έγραψε:


Παλι καλα που έχουμε το γκρουπ βαγκ και ευχαριστήθηκε ο κόσμος τεχνολογία (μοτέρ) ιπποδυνάμεις και ροπές αν λέτε και αφήστε την ράδιο αρβύλα Very Happy

lol! lol! lol! lol! lol!
Αυτά μην τα λέτε έτσι απότομα θα πνιγεί κανας άνθρωπος.... xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa

Κάτι ποιο συγκεκριμένο έχεις να γράψεις εκτός απο το να απαντάς με ειρωνικό ύφος?

Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kentaurosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
kentaurosk8


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2031
Hμερομηνία εγγραφής : 11/06/2009

Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά αυτοκινήτου!!!   Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 EmptyΤετ 16 Νοε 2016, 13:55

brwmogazos έγραψε:
kentaurosk8 έγραψε:
brwmogazos έγραψε:


Παλι καλα που έχουμε το γκρουπ βαγκ και ευχαριστήθηκε ο κόσμος τεχνολογία (μοτέρ) ιπποδυνάμεις και ροπές αν λέτε και αφήστε την ράδιο αρβύλα Very Happy

lol! lol! lol! lol! lol!
Αυτά μην τα λέτε έτσι απότομα θα πνιγεί κανας άνθρωπος.... xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa

Κάτι ποιο συγκεκριμένο έχεις να γράψεις εκτός απο το να απαντάς με ειρωνικό ύφος?

Rolling Eyes

Ειρωνία? Καμία ειρωνία δεν βλέπω στο post μου. Τώρα εσύ αν νομίζεις οτι οδηγάς αμάξι με τεχνολογία και αξιοπιστία τι να πω... περί ορέξεως κολοκυθόπιτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
potis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
potis


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Πειραιάς
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 582
Αγωνιζόμενος : Ωραία θα ήταν...
Hμερομηνία εγγραφής : 27/10/2009

Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά αυτοκινήτου!!!   Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 EmptyΤετ 16 Νοε 2016, 14:15

Ειναι το group VAG Japan??? OXI!!!! Για αυτο ειναι φειλ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
brwmogazos
Adv. gixxer
Adv. gixxer
brwmogazos


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Τόπος : Χαιδαρι - Καλαματα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 528
Hμερομηνία εγγραφής : 15/05/2012

Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά αυτοκινήτου!!!   Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 EmptyΤετ 16 Νοε 2016, 15:22

kentaurosk8 έγραψε:
brwmogazos έγραψε:
kentaurosk8 έγραψε:
brwmogazos έγραψε:


Παλι καλα που έχουμε το γκρουπ βαγκ και ευχαριστήθηκε ο κόσμος τεχνολογία (μοτέρ) ιπποδυνάμεις και ροπές αν λέτε και αφήστε την ράδιο αρβύλα Very Happy

lol! lol! lol! lol! lol!
Αυτά μην τα λέτε έτσι απότομα θα πνιγεί κανας άνθρωπος.... xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa

Κάτι ποιο συγκεκριμένο έχεις να γράψεις εκτός απο το να απαντάς με ειρωνικό ύφος?

Rolling Eyes

Ειρωνία? Καμία ειρωνία δεν βλέπω στο post μου. Τώρα εσύ αν νομίζεις οτι οδηγάς αμάξι με τεχνολογία και αξιοπιστία τι να πω... περί ορέξεως κολοκυθόπιτα.

Ωραια επιχειρηματολογία!!! Τα γελάκια και τα lol ως απάντηση στο post μαλλον δεν ήταν ειρωνικά...Μαλλον ήταν ίδέα μου αφού εσύ δεν διακρίνεις καμία ειρωνία...

Δεν νομίζω κάτι για τα παραπάνω που γράφεις γιατι δεν οδηγώ tfsi και tsi...αλλα τον παλιο καλο και βελτιώσιμο 20vt...Μαλλον λοιπόν μόνος σου υπέθεσες οτι έχω τέτοιες αντιλήψεις.

Τα τελευταία χρόνια πάντως κατα ένα περίεργο τρόπο βραβεύονται κινητήρες ευρωπαικών κατασκευαστών γιατι δεν διαθέτουν τεχνολογία...μάλλον...


Τεσπα αστο γιατι θα γίνουμε σώβρακο αν το συνεχίσουμε Very Happy.

Απο κοντά τα υπόλοιπα Smile

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kentaurosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
kentaurosk8


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2031
Hμερομηνία εγγραφής : 11/06/2009

Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά αυτοκινήτου!!!   Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 EmptyΤετ 16 Νοε 2016, 15:42

Είδαμε και τα βραβεία-σκάνδαλα της WV για τους ρύπους των μοντέλων που τρελαίνονται απο τεχνολογία. Προφανώς τα βραβεία κατασκευαστών δεν αποδίδονται εκεί που πρέπει αλλά εκεί που συμφέρει...
Ο 20vt είναι ότι καλύτερο έχει βγάλει ποτέ και ΔΕΝ χαλάει αν δεν είσαι κατσαπλιάς. Δυστυχώς όμως προχώρησε η "τεχνολογία" με τους TSI και πάνε οι τουρμπίνες και τα κιβώτια σύννεφο. Να μην πω ΚΑΝ για ηλεκτρικά...
Αν αναφερόσουν μόνο στον 20vt τότε πάσο αλλά ΜΟΝΟ απο πλευράς αξιοπιστίας και τεχνολογίας για την εποχή του (είναι παλιός κινητήρας). Για το σήμερα που λέω εγώ ισχύει η όχι ειρωνική μου απάντηση περι vag και ας έχει και LoL και OMG και γελάκια - δεν πρόκειται για μυστικό αλλά για βούκινο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripperblackdevil
Normal gixxer
Normal gixxer
ripperblackdevil


Άντρας Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 67
Αγωνιζόμενος : αργω ακομη...
Hμερομηνία εγγραφής : 23/02/2012

Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά αυτοκινήτου!!!   Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 EmptyΤετ 16 Νοε 2016, 17:04

Επειδη μαλλον δεν εχουμε καταλαβει τι σημαινει τεχνολογια σε συνδυασμο δημοσιων σχεσεων πωλησεων κτλ,θελω να μου πειτε ενα αμαξι τουρμπο μετα του 2010 μαμα η πιεσμενο που μετα απο 30-40 χιλιαδες χλμ δν εχει βγαλει ζημια πανω απο 500€..η αξιοπιστια του καποτε δν υπαρχει πια σε κανενα κατασκευαστη..οι γερμανοι προσφερουν ενα value for money πακετο εξοπλισμου,οι ιταλοι κανουν μεχρι κ πιπες για να πουλησουν κ οι ιαπωνες βασιζονται απλα στο ονομα τους χωρις να προσφερουν κατι παραπανω απο ενα σπαρτιατικο εσωτερικο τυπου peugeot 106..ολα γινονται στο βωμο του χρηματος κ μεις εδω καθομαστε κ ασχολουμαστε!
Υ.γ εχω κ θα ξαναπερνα συγκεκριμενα group vag,θα ηθελα ενα honda αν μου προσεφερε 5 extra παραπανω κ δν ειχε μεταπωλητικη αξια στο θεο κ κινητηρες απαγορευτικους για τα ελληνικα δεδομενα(2.0l),κ αν ηθελα φινετσα κ να μου κανει το καθισμα μασαζ στν κ@λο θα επαιρνα peugeot!!αμαξια που θα αντεξουν μετα απο 15-20 χρονια δν υπαρχουν ΠΙΑ!ολα μα ολα εχουν κ θα βγαζουν προβληματα γιατι ετσι πρεπει για να συντηρηθει η αγορα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kentaurosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
kentaurosk8


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2031
Hμερομηνία εγγραφής : 11/06/2009

Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά αυτοκινήτου!!!   Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 EmptyΤετ 16 Νοε 2016, 18:31

Παναγιώτη αμάξια υπάρχουν !!!!!!!

Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 6d679fdfa61ecc0beb56be87a9a7ff06

fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kouzinas
Full gixxer
Full gixxer
kouzinas


Άντρας Όνομα: : Μάνος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 1122
Αγωνιζόμενος : ...ΔΕΝ!
Hμερομηνία εγγραφής : 30/05/2010

Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά αυτοκινήτου!!!   Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 EmptyΤετ 16 Νοε 2016, 18:39

kentaurosk8 έγραψε:
Παναγιώτη αμάξια υπάρχουν !!!!!!!

fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis



ΔΕΝ ΣΕ ΧΑΛΑΣΕ, ειρωνα υπεροπτη και εγκαθετε!!!!


Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 2015-lada-vesta-modelleri

Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Lada-2015-sport-3

Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Lada-Vesta-Concept-rear-three-quarter-at-the-Moscow-Motor-Show-2014
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kouzinas
Full gixxer
Full gixxer
kouzinas


Άντρας Όνομα: : Μάνος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 1122
Αγωνιζόμενος : ...ΔΕΝ!
Hμερομηνία εγγραφής : 30/05/2010

Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά αυτοκινήτου!!!   Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 EmptyΤετ 16 Νοε 2016, 18:51

bonepeeler έγραψε:
Παντως μεχρι τωρα απο το ξενυχτι που εριξα χθες, αγαπησα Auris. Θα κοιταξω ολες τις προτασεις μεχρι να κατασταλαξω καπου και σας ευχαριστω για τη βοηθεια.

Θα σου βγει η παναγια να βρεις καλο Auris, εψαχνα αρκετο καιρο και απλα δεν βρηκα τιποτα της προκοπης...ολοι οι μαντραδες εχουν ρημαδια απο leasing με γυρισμενα χιλιομετρα....Καλη τυχη!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripperblackdevil
Normal gixxer
Normal gixxer
ripperblackdevil


Άντρας Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 67
Αγωνιζόμενος : αργω ακομη...
Hμερομηνία εγγραφής : 23/02/2012

Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά αυτοκινήτου!!!   Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 EmptyΤετ 16 Νοε 2016, 19:06

Ζητησα τουρμπο μετα το 2010!!!!!χαχα οχι του 1810!!
Τωρα αν εναποθετουμε τις ελπιδες μας στα lada..ωχ παναγια μου..!!χαχα niva forever ενα σφυρι κ ενα κατσαβιδι ισιο κ ολα στρωνουν!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
amstaff
Normal gixxer
Normal gixxer
amstaff


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης
Τόπος : Περαμα
Αριθμός μηνυμάτων : 376
Αγωνιζόμενος : πρωταθλητης στη μαλακια
Hμερομηνία εγγραφής : 19/11/2013

Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά αυτοκινήτου!!!   Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 EmptyΤετ 16 Νοε 2016, 22:50

Μια mito QV 2012 εχω στα χερια μου και ειναι σε ικανοποιητικο επιπεδο και ο εξοπλισμος της και τα 170 αλογακια μαμα που δινει το 1.4 μοτερακι της χωρις προβληματα στα 40.000 χλμ και ολα αυτα με μολις 166 ευρω τελη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bonepeeler
Adv. gixxer
Adv. gixxer
bonepeeler


Άντρας Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 785
Hμερομηνία εγγραφής : 25/12/2010

Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά αυτοκινήτου!!!   Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 19 Νοε 2016, 02:16

Μπήκαμε στην τελική ευθεία.
Υπάρχει μετρητό και βουρ στον πατσά.
Τώρα όμως που τα έχω, είναι ακόμη πιό δύσκολα. scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris sr20ve
Adv. gixxer
Adv. gixxer
aris sr20ve


Άντρας Όνομα: : Άρης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 677
Αγωνιζόμενος : Ναι. Με αυτοκίνητα. Στα "γεράματα" αποφάσισα να γίνω και με την μηχανή...
Hμερομηνία εγγραφής : 25/06/2016

Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά αυτοκινήτου!!!   Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 19 Νοε 2016, 08:22

bonepeeler έγραψε:
Τώρα όμως που τα έχω, είναι ακόμη πιό δύσκολα. scratch

Αυτό το αίσθημα του έχω μετρητά στα χέρια, αλλά δεν ξέρω τι να πάρω έχω ξεχάσει πώς είναι... xaxa xaxa xaxa

Φίλε μου καλοτάξιδο να ναι ότι και αν αποφασίσεις... Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terrorzone
Full gixxer
Full gixxer
terrorzone


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 826
Hμερομηνία εγγραφής : 08/10/2014

Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά αυτοκινήτου!!!   Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 EmptyΔευ 21 Νοε 2016, 11:30

ροβερεδο αλλο κακο μη σε βρει ρε φιλε!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hydraulic-hellas.gr
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά αυτοκινήτου!!!   Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 EmptyΤρι 22 Νοε 2016, 11:41

terrorzone έγραψε:
ροβερεδο αλλο κακο μη σε βρει ρε φιλε!!!!!

Πέθανα!!!! fafoutis

Ροβέρδο δεν ξέρω τα βίτσια σου, αλλά αν είναι σαν τα δικά μου, εκεί που το πήγες εγώ θα σκεφτόμουνα πολύ σοβαρά το MAZDA RX8! Μέση τιμή κάτω από 8000 ευρώ για πολύ καλή κατάσταση. Αν είσαι οπαδός της πίσω κίνησης, παίρνεις ένα εξαιρετικά καλοστημένο αυτοκίνητο, πανέμορφο, σπορ 4θέσιο χωρίς δηλαδή να χάνεις πρακτικότητα με ελάχιστα τέλη κυκλοφορίας μια που θεωρείται 1300 κ.εκ.. Μεγάλο μειονέκτημα έως μοναδικό για μένα η μεγάλη ελάχιστη κατανάλωση, 12-14 λίτρα από ότι διαβάζω.

Θέλει καλό ψάξιμο και αυτός που θα το πάρει να ξέρει να το δουλεύει. Αν το δουλεύει σωστά με την συντήρηση που θέλει είναι εντάξει. Πχ απαγορεύεται να κάνει μικρές μετακινήσεις. Από τη στιγμή που θα το βάλεις μπρος δεν πρέπει να το σβήσεις κρύο, αλλά να κάνει την βόλτα του, να ζεσταθεί καλά και μετά σβήσιμο. Όταν το σβήνεις θέλει μια γκαζιά πριν. Θέλει ΜΟΝΟ απλό και συγκεκριμένο λάδι της MAZDA και ΠΟΤΕ συνθετικό. Επίσης έχει και δεξαμενή όπως τα δίχρονα που βάζεις ειδικό λάδι γιατί είναι σχεδιασμένο να καίει όπως τα δίχρονα. Αν κάποιος μπορεί να συμβιβαστεί με αυτά για μένα είναι ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!! Ουσιαστικά το μόνο μειονέκτημα είναι η κατανάλωση. Τα χρήματα που θα γλιτώσεις από τέλη από ένα 2000 κ.εκ (επειδή έβαλες και αυτά κάποια στιγμή στο παιχνίδι από ότι κατάλαβα) θα τα βάλεις κατά ένα μέρος σε βενζίνη και θα έχεις ένα χαμόγελο μέχρι τον ουρανό! Όλα αυτά βέβαια αν έχεις βίτσια σαν τα δικά μου! Διαφορετικά.....ΜΑΚΡΥΑ!!!!!!!!! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά αυτοκινήτου!!!   Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 EmptyΤρι 22 Νοε 2016, 16:54

ρε τι λετε τωρα
το παιδι δεν ξερει να οδηγαει
τωρα πηρε διπλωμα και θελει το πρωτο του αμαξι

ρε αποστολη ... rx8 ρε φιλε για πρωτο αμαξι ???
και να το παραταει και στον δρομο στα κατω πατησια ???
2 βραδια του δινω ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά αυτοκινήτου!!!   Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 EmptyΤρι 22 Νοε 2016, 19:13

Miou έγραψε:
ρε τι λετε τωρα
το παιδι δεν ξερει να οδηγαει
τωρα πηρε διπλωμα και θελει το πρωτο του αμαξι

ρε αποστολη ... rx8 ρε φιλε για πρωτο αμαξι ???
και να το παραταει και στον δρομο στα κατω πατησια ???
2 βραδια του δινω ...

Αλέξανδρε αυτά εγώ δεν τα ξέρω!! Εγώ επαρχιώτης είμαι, κοινώς από χωριό!!! Laughing
Επειδή τον είδα ότι άρχισε να γλυκαίνεται όλο και με κάτι πιο σπορ είπα να βάλω και εγώ ένα λιθαράκι να αποσυντονίσω και άλλο τον Λοβέρδο από τον αρχικό του στόχο! fafoutis Λοβέρδο συγνώμη φίλε αλλά οικοιοποιηθήκαμε κάποιοι το πρόβλημα που έχεις (το κακό που σε βρήκε δηλαδή που λέει και ο terrorzone!! fafoutis ).....που δεν ξέρεις τι να αγοράσεις!! Λοιπόν στο θέμα μας!!! Πάρε YARIS DIESEL και θα τα ξεχάσεις ΟΛΑ!!! good
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
aris sr20ve
Adv. gixxer
Adv. gixxer
aris sr20ve


Άντρας Όνομα: : Άρης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 677
Αγωνιζόμενος : Ναι. Με αυτοκίνητα. Στα "γεράματα" αποφάσισα να γίνω και με την μηχανή...
Hμερομηνία εγγραφής : 25/06/2016

Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά αυτοκινήτου!!!   Αγορά αυτοκινήτου!!! - Σελίδα 3 EmptyΤρι 22 Νοε 2016, 19:56

terrorzone έγραψε:
ροβερεδο αλλο κακο μη σε βρει ρε φιλε!!!!!

fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αγορά αυτοκινήτου!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» Λεξικό Ορολογίας μοτοσικλέτας & αυτοκινήτου
» ΑΓΟΡΑ GPS...
» ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ Κ9

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΜΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com