Greek GSX-R forum
Samsung galaxy S5 mini Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Samsung galaxy S5 mini Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Samsung galaxy S5 mini Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
    Κορυφαίοι συγγραφείς
    Miou
    Samsung galaxy S5 mini Poll_l10Samsung galaxy S5 mini Poll_c10Samsung galaxy S5 mini Poll_r10 
    JIMK7
    Samsung galaxy S5 mini Poll_l10Samsung galaxy S5 mini Poll_c10Samsung galaxy S5 mini Poll_r10 
    nasos-v
    Samsung galaxy S5 mini Poll_l10Samsung galaxy S5 mini Poll_c10Samsung galaxy S5 mini Poll_r10 
    T.R.E
    Samsung galaxy S5 mini Poll_l10Samsung galaxy S5 mini Poll_c10Samsung galaxy S5 mini Poll_r10 
    k8 600 kk
    Samsung galaxy S5 mini Poll_l10Samsung galaxy S5 mini Poll_c10Samsung galaxy S5 mini Poll_r10 
    kostaskr6
    Samsung galaxy S5 mini Poll_l10Samsung galaxy S5 mini Poll_c10Samsung galaxy S5 mini Poll_r10 
    κολτρέϊν
    Samsung galaxy S5 mini Poll_l10Samsung galaxy S5 mini Poll_c10Samsung galaxy S5 mini Poll_r10 
    Leroy
    Samsung galaxy S5 mini Poll_l10Samsung galaxy S5 mini Poll_c10Samsung galaxy S5 mini Poll_r10 
    ripper
    Samsung galaxy S5 mini Poll_l10Samsung galaxy S5 mini Poll_c10Samsung galaxy S5 mini Poll_r10 
    mistiriodis_tsantakias
    Samsung galaxy S5 mini Poll_l10Samsung galaxy S5 mini Poll_c10Samsung galaxy S5 mini Poll_r10 

     

     Samsung galaxy S5 mini

    Πήγαινε κάτω 
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    TheVeteran
    Adv. gixxer
    Adv. gixxer
    TheVeteran


    Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 457
    Αγωνιζόμενος : Δε νομιζω!
    Hμερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

    Samsung galaxy S5 mini Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Samsung galaxy S5 mini   Samsung galaxy S5 mini EmptyΠεμ 17 Νοε 2016, 21:10

    Προς πωληση το συγκεκριμενο κινητο σε αψογη εμφανισιακη (εχει ενα γδαρσιματακι απο οταν το ειχα παρει καινουριο μεχρι να αγορασω θηκη ο μακακας τα καταφερα. φαινετε στη photo 3) και λειτουργικη κατασταση (παντα με κρυσταλο στην οθονη και προστατευτικη θηκη περιμετρικα και στο πισω μερος).
    Για να μην γραφω χαρακτηριστικα και ζαλιζω μπαλες, ειναι αυτο αλλα σε ασπρο:

    http://www.public.gr/product/tilefon...prod6450041pp/

    Υπαρχουν 3 θηκες απλες και μια της Samsung (αξιας €20) φλιπ φλοπ φλαπ ταπ που κλεινει φακελος. Φυσικα υπαρχει κουτι, οδηγιες, φορτιστης, ακουστικα+ανταλλακτικα και αποδειξη αγορας απο το πλαισιο.
    Επιπλεον δινετε μαζι και ενα εξτρα καινουριο tempered glass (τζαμι οθονης) οπως επισης και ενα bluetooth απο πλαισιο...επισης αγορασμενο το οποιο δε χρησιμοποιηθηκε ποτε (δοκιμαστικε προσφατα και δουλευει κανονικοτατα).
    Λογος πωλησης (στα παπακια σας το ξερω) ειναι οτι θελω να παρω new με αρκετα μεγαλυτερη οθονη γιατι μου σπαει τα νευρα που καμια φορα πρεπει να χρησιμοποιω και το tablet 8" που εχω.

    Τιμη: €150 και εξοδα αποστολης-αντικαταβολης πλερωνω εγω.

    Samsung galaxy S5 mini 2qvvcky
    Samsung galaxy S5 mini 2qxyk49
    Samsung galaxy S5 mini 34qpm6d
    Samsung galaxy S5 mini 314qxys
    Samsung galaxy S5 mini 2qi34o8
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    Samsung galaxy S5 mini
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 1 από 1
     Παρόμοια θέματα
    -
    » Mini-Busa από ένα φίλο.

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Greek GSX-R forum :: ΑΓΓΕΛΙΕΣ :: ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ-
    Μετάβαση σε:  
    Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
    gixxerforum@gmail.com