Greek GSX-R forum
ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Poll_l10ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Poll_c10ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Poll_r10 
JIMK7
ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Poll_l10ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Poll_c10ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Poll_r10 
nasos-v
ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Poll_l10ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Poll_c10ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Poll_r10 
T.R.E
ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Poll_l10ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Poll_c10ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Poll_r10 
k8 600 kk
ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Poll_l10ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Poll_c10ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Poll_r10 
kostaskr6
ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Poll_l10ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Poll_c10ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Poll_r10 
κολτρέϊν
ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Poll_l10ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Poll_c10ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Poll_r10 
Leroy
ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Poll_l10ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Poll_c10ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Poll_r10 
ripper
ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Poll_l10ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Poll_c10ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Poll_l10ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Poll_c10ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Poll_r10 

 

 ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ...

Πήγαινε κάτω 
+5
kentaurosk8
popay
Miou
bonepeeler
terrorzone
9 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
terrorzone
Full gixxer
Full gixxer
terrorzone


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 826
Hμερομηνία εγγραφής : 08/10/2014

ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ...   ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... EmptyΤετ 06 Δεκ 2017, 17:54

Μετά το μεγαλο ταξιδι της μικρης μου , καπακι τρωω και μια απολυση την αλλη μερα....
Παλευω με καταθλιψη, νομιζω νικαω και λεω...
-ρε μαλακα Ντοντο, δε ξαναξεκινας Ομορφη Κοντινη Εκδρομουλα ,μπας και ισιωσεις αφου γουσταρεις πολυ.
Αφου εχω φορτωσει αποζημιωση απο την απολυση εκατσα και ασχοληθηκα με το σαπακι Νο2.
Εφτιαξα οτι ηξερα μονος μου,το πηγα μαστορακο....με τα πολλα το βγαζω χαρτι το σαπακι.
Αντε να δω τι εμεινε απο το αττυχημα σε εξοπλισμο.
σε 5 μερες κλεινει χρονος. xroniapola

-Τσαντα πλατης ....fixed (τσαμπα απο ενα τεντα θειο μου) win
-Γαντια...fixed (τα βγαζω τα κοιταω...ουτε γρατζουνια) win
-Κρανος...τσαπου (πηρα ενα HJC RPHA10+) mal@kies
-Γυαλια...fixed (με εκανε δωρο η αδερφη μου/ΜΙΟΥ δε σε ξεχασα,θα σου πω) win
-Βαση GPS...fixed (αγρατζουνιστη λεμε) win
-Το GPS...τσαπου (δε το βρηκαμε ποτε) mal@kies
-Iσοθερμικα...τσαπου (μου ειπαν μου τα σκισανε στο νοσοκομειο,και γω προχτες τα ψαχνα) mal@kies

Και φτανουμε στο κερασακι της τουρτας.
Το DAINESE ρε παιδια.Το ιερο δισκοποτηρο καθε μπαικερα ρε παιδια.
Ηταν το μονο που ειχα ασχοληθει μετα το στουκι να το φτιαξω.μολις περπατησα ξανα το ειχα παει σε εναν που φτιαχνει στολες,κοντουρες κτλ.δηλαδη εχει εξιδικευση το μαγαζι.
Ειχα σκασει 40€ χωρις αποδειξη(μονος του μου το προτυνε) και το ειχε φτιαξει πολυ καλα.
Αλλα ο γατος δεν εφτιαξε το φερμουαρ.
Και λεω εγω ο βλαμενος....
Ρε φιλε σου λεει ο αλλος εφυγε με 175χλμ,εκτος τα καψιματα τι αλλο κοιτας στο μπουφαν?
-Εεεεεε μηπως αν κλεινει το φερμουαρ?
-Γαμησες δικε μου!!!!!Αγκιχτο απο τα 6,75μ. Basketball
Λεω τωρα να παω απο εκει να του πω τι?Κοινως παρε το πουτσο και πελεκα το μαγαζι...

Και την ψαχνω σημερα για μποφανακι.
Και βγαζω αυτο το συμπερασμα που βλεπετε στις φωτο.

OFFICIAL DAINESE E-SHOP
ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Zujsww

OFFICIAL GREEK DISTRIBUTOR
ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... 16hvoyg

Πως να τον υποστηριξω τον Ελληνα?
Μιλαμε για 60€ διαφορα.
Και προσεχτε αμα δε ξερεις απο paypal/internet/eshop κτλ, η διαφορα παει στα 120€
Kai αμα πας απο εκει και του δειξεις,οχι να του πεις ,θα σου πει με υφος
(πω ρε με ενα πουστη που μπλεξαμε πρωι-πρωι)
-Ναι αλλα εγω εχω βιτρινα,πωλητη,νοικι φιλε μου
Και θα του πω και γω
-Ναι αλλα σου κανει κανενα 54% στο καταλογο η Dainese?
E θα με πει μαλακα και θα γυρισω σπιτι μου.

Τι να πραξω?

ΥΓ1:Σκεφτομε να τη δω ΜΟΤΟ VLOGGER?
Λετε να τα καταφερω?Νιοθω απο premier/Sony Vegas και λιγο photoshop κτλ.PC δεν εχω αλλα φτιαχνετε αυτο.

YΓ2:Tnx RIPPER,VORTEX,MIOY,TRE ,KOSTAS KK
ΖΕD660 δεν υπαρχεις φιλε
(χρειαζομουν μπουφαν και το παληκαρι μονο σπιτι μου δε το φερε) thanks
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hydraulic-hellas.gr
bonepeeler
Adv. gixxer
Adv. gixxer
bonepeeler


Άντρας Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 785
Hμερομηνία εγγραφής : 25/12/2010

ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ...   ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... EmptyΠεμ 07 Δεκ 2017, 02:08

Αν δεν εχεις παρει κρανος ακομη, πες μου. Εχω αυτο για το οποιο ενδιαφερεσαι. Τσαμπα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ...   ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... EmptyΠεμ 07 Δεκ 2017, 11:13

ρε ντοντο απο τις φωτογραφιες που βλεπω συγκρινεις 2 διαφορετικα μπουφαν

street master leather- tex jacket

street master pelle

δεν ξερω εαν ειναι το ιδιο μπουφαν αλλα η ονομασια δεν ειναι η ιδια

επισης συγκρινεις ενα προιον απο αλλη χωρα που εχει αλλο φπα
και σιγουρα αλλη φορολογια στο τελος της χρονιας
ισως δεν εχει καν ενοικιο το ιντερνετικο μαγαζι της νταινεσε
σιγουρα δεν εχει μεσα μερικους πωλητες να περιμενουν ποτε θα πας να αρχισεις τις ερωτησεις σου
ουτε εχεις την δυνατοτητα να το πιασεις , να το δοκιμασεις και να δεις πως δουλευουν τα φερμουαρ του
να μιλησω και για την εγγυηση ?

ολα αυτα πληρωνονται φιλε μου ...

καλως ή κακως το κωλοκρατος που ζουμε το μονο που κανει ειναι να απομυζει τους πολιτες του
με οποιον τροπο μπορει  οπως το υψηλοτερο φπα και μια απο τις υψηλοτερες φορολογιες της ευρωπης
για να μην πω του κοσμου

εχεις ιδεα τι κοστολογιο εχει ενα μαγαζι εδω στην ελλαδα? για να πας εσυ και εγω να δουμε και να δοκιμασουμε το μπουφανακι το οποιο μπορεις να το αγορασεις και να φυγεις απο το μαγαζι με αυτο σε μερικα λεπτα της ωρας χωρις να πρεπει να περιμενεις μερικες μερες για να ερθει και να το δοκιμασεις
και εαν σου ερθει και εχεις διαλεξει λαθος μεγεθος? τι κανεις εκει φιλε? το στελνεις πισω να στο αλλαξουν νομιζεις? ή νομιζεις οτι παλι θα ειναι τσαμπα τα μεταφορικα?

ναι ειναι αληθεια οτι οι αγορες απο την ελλαδα ειναι πιο ακριβες απο οτι να αγορασεις απο εξω ιντερνετικα
οπως επισης ειναι αληθεια οτι αγοραζεις απο εξω  χωρις καμια απολυτος εξυπηρετιση συγκριτικα με το ελλαντα

επισης ξερεις πολυ καλα οτι κοιταξες στο πιο ακριβο μαγαζι της ελλαδας
πιστευω οτι μπορεις να βρεις το μπουφανακι αυτο σε αλλο καταστημα σε καλυτερη τιμη
απο τον παπαρα τον ιταλο που εαν δεν υπηρχαν μερικοι ανεξαρτητοι εισαγωγεις ακομα θα πουλαγε το προιοντα του χρυσα οπως στο παρελθον

λεω οτι καλο ειναι να μην μπερδευουμε τις ιντερνετικες αγορες με τα φυσικα καταστηματα και εσυ το κανεις αυτο συγκρινοντας μαλιστα ενα φυσικο ακριβο καταστημα της ελλαδας με ενα ιντερνετικο καταστημα του εξωτερικου
θεωρω οτι ειναι τουλαχιστον αδικη αυτη η συγκριση


να σου πω κατι που αντιμετωπιζω καθημερινα
-μπαινεις μεσα στο μαγαζακι μου και μου λες θελω αυτο
-μαλιστα κυριε νατο , δοκιμασε το
-ποσο κοστιζει ?
-τοσο
-μα στο ιντερνετ το βρηκα πιο φθηνα
-να το παρεις απο εκει τοτε
-μα πως θα το παρω αν δεν το δω? αν δεν το δοκιμασω?
-και εγω πως θα πληρωθω εαν στο πουλαω στην ιδια τιμη με μια ιντερνετικη αποθηκη ?
πως θα υπαρχω για να ερθεις εσυ να το δεις?


ή μου λενε την αλλη  mal@kies

-μπαινεις μεσα στο μαγαζακι μου και μου λες θελω αυτο
-μαλιστα κυριε νατο , δοκιμασε το
-ποσο κοστιζει ?
-τοσο
-μα στο ιντερνετ το βρηκα πιο φθηνα
-να το παρεις απο εκει τοτε
-μα θα κανει 4 μερες να ερθει και εγω το θελω τωρα


ναι ρε μιου θα μου πεις καλες ολες αυτες οι θεωριες αλλα τα 60ε ειναι 60ε
ναι ρε φιλε δικιο εχεις αλλα δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα σε αυτη την ζωη
και το προιον που θελεις φθηνα και ετοιμοπαραδοτο και να σε προσεχω και να εχεις εγγυηση και και και

και εγω το κρανακι μου το ειχα βρει στο νετ 60ε πιο φθηνα αλλα επελεξα να το πληρωσω 60ε πιο ακριβα και να το παρω απο την ελλαδα γιατι θεωρησα οτι τα λεφτακια μου θα πιασουν τοπο στο κωλοχανιο που ζω και ενας πατερας θα εχει δουλεια και θα μπορεσει να ταισει την οικογενεια του σημερα με τα 60ε παραπανω που πληρωσα στην ελλαδα απο οτι αν εδινα τα λεφτακια μου στον γερμανο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
popay
Normal gixxer
Normal gixxer
popay


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Βόλος Ηράκλειο
Αριθμός μηνυμάτων : 263
Hμερομηνία εγγραφής : 23/03/2010

ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ...   ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... EmptyΠεμ 07 Δεκ 2017, 14:05

εαν το πρόβλημα είναι το φερμουάρ, του μπουφάν που ήδη έφτιαξες, γιατί δεν φτιάχνεις και το φερμουάρ;
πόσο θα σου πάρει 10€; 15€;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kentaurosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
kentaurosk8


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2031
Hμερομηνία εγγραφής : 11/06/2009

ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ...   ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... EmptyΠεμ 07 Δεκ 2017, 14:58

popay έγραψε:
εαν το πρόβλημα είναι το φερμουάρ, του μπουφάν που ήδη έφτιαξες, γιατί δεν φτιάχνεις και το φερμουάρ;
πόσο θα σου πάρει 10€; 15€;

+1000
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terrorzone
Full gixxer
Full gixxer
terrorzone


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 826
Hμερομηνία εγγραφής : 08/10/2014

ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ...   ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... EmptyΠεμ 07 Δεκ 2017, 22:50

Ναι ρε παιδια αμα ηταν μονο το φερμουαρ δε θα το φτιαγνα?το μπουφάν εχει τοσα μπαλωματα,πολυ καλα φτιαγμενα το ξαναλεω,απλα το ηθελα τοτε, γιατι δουλευα ακομα και το ηθελα απλα και μονο για να πηγαινερχομε δουλεια.μηχανουργιο ηταν η δουλεια οποτε δε με ενοιαζε.για βολτα δε φοριετε.ΟΚ δε το διευκρινησα εχετε δικιο.αλλα με επνηξε οτι δε τσεκαρε το πιο βασικο απο ολα.ΤΟ ΦΕΡΜΟΥΑΡ.θεωρησα οτι ειναι στο στανταρ να το κοιταξει βαση εξιδικευσης του μαγαζιου.
Οσο για τις τιμες ρε Αλεξ (με ξεγαμησες κιολας με την απαντηση σου) αμα ημουν μουνοπανο,θα πηγαινα και καλα να το δοκιμασω πιο νουμερακι με κανει και θα το περνα απο εξω.δε το κανα ρε φιλε....και ας ειμαι ανεργος.αλλα κατα τι γνωμη σου σαν εμπορας κιολας ποσο λες να του κανει στο καταλογο ο ιταλος?θεωρεις με 400€ που πουλαει  απο 280€ του ιταλου ειναι ΟΚ?το μπουφαν χιλιοτσεκαρισμενο ειναι το ιδιο απλα το ονοματιζει αλλιως ο ελληνας.εχω την αισθηση οτι πουλαει με 105-110+ %.και στη τελικη αμα δε με αρεσει η τιμουλα του να μη περασω ουτε απο εξω.εχεις καιβτα δικια σου.
stothema
Πες μου τωρα και τι ωρα να ρθω να δεις τα γυαλια.μου τα ξανασπασανε και τα καινουργια ρε μαλακα.σημερα και χθες δεν ηρθα λογο μολοτοφ.

ΥΓ:Ροβερδακος Ευχαριστώ φιλε αλλα το πηρα ηδη το κρανακι visa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hydraulic-hellas.gr
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ...   ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... EmptyΠαρ 08 Δεκ 2017, 09:22

δεν ξερω με τι ποσοστο κερδους δουλευει ο ιταλος αλλα
ειμαι 6/7 ημερες στην δουλεια . εκτος κυριακης δλδ
οποτε κανεις κεφι ελα να πιουμε καφεδακι
και τις μεσημεριανες ωρες μπυρα fafoutis

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Koyfo
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Koyfo


Άντρας Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 619
Hμερομηνία εγγραφής : 12/07/2010

ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ...   ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... EmptyΠαρ 08 Δεκ 2017, 10:29

Έλα ρε σιγά το δύσκολο. Πας δοκιμάζεις εδώ σε μαγαζί τι σου κάνει και τι όχι, και μετά παραγγέλνεις από internet. Εσύ θα λύσεις το πρόβλημα ενοικίου και μισθού πωλητών του κάθε μαγαζιού; Άστο να το κάνει κάποιος που του περισσεύουν και θα πάει να το πάρει σε 2 λεπτά και μετά θα πάει για μεσημεριανό στο sushi bar Laughing Laughing Laughing
Μου θυμίζεις ιστορίες xenon και led. 80-120 εδώ, 30 Κίνα. Και στα παρουσιάζουν σαν μάρκας, όχι κινέζικα. Που βαριούνται μέχρι και τις εικόνες από ebay να αλλάξουν. Τις ίδιες βάζουν στα site τους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bonepeeler
Adv. gixxer
Adv. gixxer
bonepeeler


Άντρας Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 785
Hμερομηνία εγγραφής : 25/12/2010

ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ...   ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... EmptyΠαρ 08 Δεκ 2017, 13:46

Miou έγραψε:
δεν ξερω με τι ποσοστο κερδους δουλευει ο ιταλος αλλα
ειμαι 6/7 ημερες στην δουλεια . εκτος κυριακης δλδ
οποτε κανεις κεφι ελα να πιουμε καφεδακι
και τις μεσημεριανες ωρες μπυρα  fafoutis


Για λεγε ρε που βρισκεσαι τωρα; Στειλε μου τη νεα διευθυνση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bonepeeler
Adv. gixxer
Adv. gixxer
bonepeeler


Άντρας Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 785
Hμερομηνία εγγραφής : 25/12/2010

ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ...   ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... EmptyΠαρ 08 Δεκ 2017, 13:49

Παντως εγω εβρισκα καλες τιμες στα μαγαζια εδω. Παραπονο δεν εχω. Σε σχεση παντα με του εξωτερικου. Αν οχι στα παντα, σε αρκετα. Και σε dainese.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ...   ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... EmptyΠαρ 08 Δεκ 2017, 17:32

bonepeeler έγραψε:
Miou έγραψε:
δεν ξερω με τι ποσοστο κερδους δουλευει ο ιταλος αλλα
ειμαι 6/7 ημερες στην δουλεια . εκτος κυριακης δλδ
οποτε κανεις κεφι ελα να πιουμε καφεδακι
και τις μεσημεριανες ωρες μπυρα  fafoutis


Για λεγε ρε που βρισκεσαι τωρα; Στειλε μου τη νεα διευθυνση


στο μαγαζι που γνωριζεις στην πλατεια κανιγγος ειμαι σχεδον παντα
σπανια να παω στο καινουργιο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Baddog
Jr.gixxer
Baddog


Άντρας Όνομα: : Nikolas
Τόπος : Athina
Αριθμός μηνυμάτων : 6
Αγωνιζόμενος : pros to paron oxi
Hμερομηνία εγγραφής : 05/04/2017

ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ...   ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... EmptyΤρι 12 Δεκ 2017, 17:31

καλησπερα ,παιδια εγω παντα βρισκω και καλες τιμες και καλη εξυπηρετηση στην πετρου ραλλη και εννοειται dainese ,τα παιδια ειναι σουπερ εγω δεν τους αλλαζω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ...   ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... EmptyΤετ 13 Δεκ 2017, 11:24

Τι ευχαριστεις ρε?  Δεν εκανα και κατι.
Ή εκανα και δεν θυμαμαι. scratch  scratch
Γεραματα βλεπεις old old old old
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terrorzone
Full gixxer
Full gixxer
terrorzone


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 826
Hμερομηνία εγγραφής : 08/10/2014

ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ...   ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... EmptyΠεμ 14 Δεκ 2017, 13:21

Γερο ξεκουτη για θυμησου καλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hydraulic-hellas.gr
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ...   ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... EmptyΠεμ 14 Δεκ 2017, 15:01

terrorzone έγραψε:
Γερο ξεκουτη για θυμησου καλα


Ρε οντως δεν θυμαμαι.
Ισως να φταιει και ο πυρετος που ψηνομαι απο την δευτερα. pale pale pale
Στειλε πμ αμα θες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ...   ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... EmptyΠεμ 14 Δεκ 2017, 15:30

δεν ειναι τιποτα σοβαρο σωτο
αλτσχαιμερ το λενε ...
old fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ...   ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... EmptyΣαβ 16 Δεκ 2017, 20:43

Miou έγραψε:
δεν ειναι τιποτα σοβαρο σωτο
αλτσχαιμερ το λενε ...      
old  fafoutis
Και εγω που νομιζα οτι λεγοταν γεροντικη ανοια old old
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ...   ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... EmptyΚυρ 17 Δεκ 2017, 10:09

φερμουαρακια που αλλαξα στο dainese μου σε τσεπες και στο μεγαλο μπροστα μου πηραν 5ε για τα μικρα και 9ε για το μεγαλο να ειναι και το σουπερ ενισχυμενο κτλπ ενω το κινεζικο ειχε 6ε κατι τετοιο,

αν θες ριξε σημα την εχω δοκιμασει και σε ολοσωμα δερματα και ειναι πολυ καλη κ φτηνη, κερατσινι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ...   ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... EmptyΚυρ 17 Δεκ 2017, 10:11

και επισης εγω που ειμαι ΠΙΠΙΝΙ τι σκ@ατα κανω σε αυτο το φορουμ με ολους εσας τους
κ@λογερους με αλτζχαιμερ και ανοιες ????
piano piano piano
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ...   ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... EmptyΔευ 18 Δεκ 2017, 12:20

δεν θυμαμαι να σου πω ρε κκ ... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Koyfo
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Koyfo


Άντρας Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 619
Hμερομηνία εγγραφής : 12/07/2010

ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ...   ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... EmptyΔευ 18 Δεκ 2017, 17:25

k8 600 kk έγραψε:
φερμουαρακια που αλλαξα στο dainese μου σε τσεπες και στο μεγαλο μπροστα μου πηραν 5ε για τα μικρα και 9ε για το μεγαλο να ειναι και το σουπερ ενισχυμενο κτλπ ενω το κινεζικο ειχε 6ε κατι τετοιο,

αν θες ριξε σημα την εχω δοκιμασει και σε ολοσωμα δερματα και ειναι πολυ καλη κ φτηνη, κερατσινι

Άλλαξες ολόκληρο κεντρικό φερμουάρ με 9ευρώ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terrorzone
Full gixxer
Full gixxer
terrorzone


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 826
Hμερομηνία εγγραφής : 08/10/2014

ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ...   ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ... EmptyΔευ 18 Δεκ 2017, 21:14

Ναι ρε ΚΚ.εχει κατι θερμοκολλησεις και π@π@ρι@ το daienese.μηπως σε γουσταρε η τυπισα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hydraulic-hellas.gr
 
ΑΓΟΡΑ DAINESE ΑΠΟ ΕΛΛΑΝΤΑ? ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΑΓΟΡΑ ΚΡΆΝΟΥΣ
» ΑΓΟΡΑ GPS...
» Αγορά ζελατίμας

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :: ΕΞΟΠΛΙΣΜOΣ ΑΝΑΒAΤΗ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com