Greek GSX-R forum
ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Poll_l10ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Poll_c10ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Poll_r10 
JIMK7
ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Poll_l10ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Poll_c10ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Poll_r10 
nasos-v
ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Poll_l10ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Poll_c10ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Poll_r10 
T.R.E
ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Poll_l10ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Poll_c10ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Poll_r10 
k8 600 kk
ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Poll_l10ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Poll_c10ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Poll_r10 
kostaskr6
ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Poll_l10ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Poll_c10ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Poll_r10 
κολτρέϊν
ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Poll_l10ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Poll_c10ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Poll_r10 
Leroy
ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Poll_l10ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Poll_c10ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Poll_r10 
ripper
ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Poll_l10ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Poll_c10ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Poll_l10ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Poll_c10ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Poll_r10 

 

 ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!

Πήγαινε κάτω 
+5
Thodoros1369
JIMK7
Miou
mariosbusa
Γιάννης Κ7
9 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Γιάννης Κ7
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 16
Hμερομηνία εγγραφής : 04/04/2019

ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!   ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! EmptyΠεμ 04 Απρ 2019, 11:11

Καλημέρα και καλώς σας βρήκα! Νέο μέλος στο φόρουμ και σχετικά νέος ιδιοκτήτης ενός gsxr 600 k7! Να συστηθώ λοιπον να πω και το στορυ μου! Γιαννης ονομαζομαι(προφανως χαχα) και μετά απο ενα ιννοβακι,ενα hornet 600 2009 ενα δυνατο τρακαρισμα που μου το διελυσε και ενα κτμ 690 αποφάσισα πως ηρθε η ωρα για το πρώτο μου supersport και βρεθηκε το τζιξερακι.Το οποιο με εχει βαλει στην πριζα μιας και στα 2 προηγουμενα μηχανκια μου ειχα λιωσει ολο το λαστιχο και εδω περα εχω chicken stripes στα πλαγια :( Δεν πειραζει ομως σιγα σιγα χαχα! Αυτο ειναι το στορυ μου και ακομα ψαχνομαι με το μηχανακι,να βρω καλο μηχανικο να βρω τα κουμπια του στην οδηγηση! Τουλαχιστον βρηκα το μηχανακι και το φορουμ χαχαχ! Ιδού λοιπον και καλως σας βρηκα! Very Happy Very Happy

ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! 56679510
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mariosbusa
Normal gixxer
Normal gixxer
mariosbusa


Άντρας Όνομα: : Μαριος
Τόπος : Ξανθη
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 71
Hμερομηνία εγγραφής : 04/06/2018

ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!   ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! EmptyΠεμ 04 Απρ 2019, 11:38

Καλως ηρθες και καλη περιηγηση!!!ωραιο το k7!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιάννης Κ7
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 16
Hμερομηνία εγγραφής : 04/04/2019

ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!   ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! EmptyΠεμ 04 Απρ 2019, 11:50

Ευχαριστώ πολύ! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!   ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! EmptyΠεμ 04 Απρ 2019, 12:18

kalowhrthes στο gixxer
καλη διαμονη και καλες βολτες
μην προσπαθεις να τελειωσεις τα λαστιχα στον δρομο ...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιάννης Κ7
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 16
Hμερομηνία εγγραφής : 04/04/2019

ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!   ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! EmptyΠεμ 04 Απρ 2019, 12:22

Ευχαριστώ πολύ και αντεύχομαι! Η αλήθεια ειναι πως στο συγκεκριμένο μηχανάκι δείχνει αρκετά επιφοβο επομενως δεν το πολυεπιδιωκω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!   ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! EmptyΠεμ 04 Απρ 2019, 13:20

φιλε μου πολυ απλα το μποστινο λαστιχο δεν τελειωνει ουτε μεσα στην πιστα
το πισω μπορεις να το τελειωσεις στον δρομο αλλα 1 θα οδηγεις λαθος 2 γιατι να το κανεις και να παρεις τοσο μεγαλο ρισκο?
μονο και μονο για να βλεπεις οτι τελειωσες το λαστιχο ?

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιάννης Κ7
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 16
Hμερομηνία εγγραφής : 04/04/2019

ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!   ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! EmptyΠεμ 04 Απρ 2019, 13:27

Ναι για το πισω εννοειται το μπροστινο δεν το σκεφτομαι καν! Απο εκει και περα φυσικα και δεν θα ειναι "στοχος" το τελειωμα του ελαστικου,ειναι οτι μιας και στα 2 προηγουμενα ηταν ρουτινα χωρις την τρομερα σπορ οδηγηση ας πουμε σε αυτο ειναι δυσκολο! Αλλα φυσικα και δεν υπαρχει διαθεση να παρθει τοσο μεγαλο ρισκο μονο και μονο για αυτο,ευχαριστιεμαι τις στροφουλες μου,αλλωστε για αυτο το πηρα κιολας,μεχρι εκει που νιωθω ασφαλεια δεν προκειται να με βαλω τοσο σε κινδηνο οσο και σε αγχος και να μην χαρω την βολτα! Ειναι απλα μια "παρατηρηση" χεχε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!   ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! EmptyΠεμ 04 Απρ 2019, 13:30

kalowhrthes

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! 10p7ousΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Icnsl4ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! 2dhxn3kΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! 2lbdx0jΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodoros1369
Normal gixxer
Normal gixxer
Thodoros1369


Άντρας Τόπος : North
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 175
Αγωνιζόμενος : Moto gp (στην tv)
Hμερομηνία εγγραφής : 04/10/2017

ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!   ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! EmptyΠεμ 04 Απρ 2019, 21:41

kalowhrthes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιάννης Κ7
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 16
Hμερομηνία εγγραφής : 04/04/2019

ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!   ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! EmptyΠεμ 04 Απρ 2019, 21:57

Ευχαριστώ πολυ συντρχοι καλως σας βρηκα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!   ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! EmptyΠαρ 05 Απρ 2019, 21:05

Πολύ ωραίο μηχανάκι, κ καλό σχολείο, ήταν το πρώτο μου gsxr. Άνετο κ γραμμικό. Μ αυτό έκανα τα περισσότερα χιλιόμετρα κ ταξίδια πάνω σε 1 μηχανή.
Να το χαρείς κ να προσέχεις ένα πράγμα.
Επειδή πιάνει πολύ γρήγορα χιλιόμετρα (πάντα σε σχέση με τα άλλα που ανέφερες)  να προσέχεις τα χιλιόμετρα που μπαίνεις στη στροφή.
Είναι αρκετα εύκολο να μπεις με περισσότερη ταχυτητα σε στροφή που δεν σε παίρνει, κ κει αρχίζουν τα προβλήματα κ οι λάθος χειρισμοί.

kalowhrthes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιάννης Κ7
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 16
Hμερομηνία εγγραφής : 04/04/2019

ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!   ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! EmptyΠαρ 05 Απρ 2019, 21:35

Ναι το εχω παρατηρισει αρκετα αυτο και δεν σου δινει και την αισθηση των χιλιομετρων καθολου,και ειδικα αμα ακους και την εξατμιση πισω μονο να ηρεμισεις δεν σε αφηνει χαχαχ! Σε στροφες πειραματιζομαι μονο σε δρομο που ξερω κυριως Μανδρα-Βιλια που τον περναω καμια δεκαετια τωρα,αλλιως ειμαι πολυ επιφυλακτικος,κανουμε δουλιτσα σιγα σιγα χαχα(Οποιος ενδιαφερεται περνανε και καινουρια ασφαλτο Smile ) Ευχαριστω για το καλωσορισμα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Makispat
Jr.gixxer
Makispat


Άντρας Όνομα: : Makis
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 1
Hμερομηνία εγγραφής : 05/04/2019

ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ξανά με gsxr...    ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! EmptyΠαρ 05 Απρ 2019, 21:52

Χαιρετώ όλα τα στριφτερα αλάνια!!!
Ξανά με gsxr 750 κ9.... Το πρώτο μου ήταν 600 k7...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Koyfo
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Koyfo


Άντρας Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 619
Hμερομηνία εγγραφής : 12/07/2010

ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!   ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! EmptyΔευ 08 Απρ 2019, 10:24

Γιάννης Κ7 έγραψε:
Ναι το εχω παρατηρισει αρκετα αυτο και δεν σου δινει και την αισθηση των χιλιομετρων καθολου,και ειδικα αμα ακους και την εξατμιση πισω μονο να ηρεμισεις δεν σε αφηνει χαχαχ! Σε στροφες πειραματιζομαι μονο σε δρομο που ξερω κυριως Μανδρα-Βιλια που τον περναω καμια δεκαετια τωρα,αλλιως ειμαι πολυ επιφυλακτικος,κανουμε δουλιτσα σιγα σιγα χαχα(Οποιος ενδιαφερεται περνανε και καινουρια ασφαλτο Smile ) Ευχαριστω για το καλωσορισμα!!

Καλώς τον, ναι πλέον εκεί το πρώτο κομμάτι είναι πιστα χαχα, ότι πρέπει για στρίψιμο :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιάννης Κ7
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 16
Hμερομηνία εγγραφής : 04/04/2019

ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!   ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! EmptyΔευ 08 Απρ 2019, 12:06

χαχα ναι και απο ο,τι ακουω θα φτιαχτει και παρακατω ακομα! θα χουμε κανα 30ρι χιλιομετρα στρομμενες στροφουλες αμα τον φτιαξουν ολοκληρο τον δρομο! Μακαρι cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!   ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! EmptyΔευ 08 Απρ 2019, 12:57

πολυ καλο νεο αυτο
ειναι μια διαδρομη που την εκανα ψιλοσυχνα πιο παλια

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιάννης Κ7
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 16
Hμερομηνία εγγραφής : 04/04/2019

ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!   ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! EmptyΔευ 08 Απρ 2019, 13:28

Ναι ειναι αρκετα καλα για στροφουλες,μετα απο την καταστροφη με τις πλυμμηρες στην μανδρα ο δρομος εγινε κομματια και αναγκαστικα τωρα τον κανουν ανακαινιση,επομενως εχουμε καινουρια ασφαλτο! και σιγα σιγα τον γεμιζουν ολο,γιατι το μεγαλυτερο μερος του εγινε χαλια,επομενως ναι μια χαρα,αξιζει επισκεψης και καταληγεις και για καφε προς βιλια,που ειναι μια πολυ ωραια κοντινη και στριφτερη βολτα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!   ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! EmptyΔευ 08 Απρ 2019, 15:21

οταν με το καλο τελειωσουν με τα εργα θα ξαναπερασω
γιατι την τελευταια φορα που περασα ενω ειχα πρασινο και οι απεναντι κοκκινο 2 φορες ηρθα μουρη με μουρη με μ@λακα που ειχε αμαξι και ειχε περασει το κοκκινο
ασε οτι ειναι πολυ εκνευριστικο να σταματας καθε λιγο και λιγακι για το φαναρι

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Koyfo
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Koyfo


Άντρας Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 619
Hμερομηνία εγγραφής : 12/07/2010

ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!   ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! EmptyΔευ 08 Απρ 2019, 17:13

Δεν έχει φανάρια πλέον.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιάννης Κ7
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 16
Hμερομηνία εγγραφής : 04/04/2019

ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!   ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! EmptyΔευ 08 Απρ 2019, 17:19

Ναι σε καταλαβαινω αλλα οπως λεει και ο φιλος απο πανω πλεον δεν υπαρχνουν φαναρια,υπαρχει ενα μονο κατω απο τον οικισμο του τιτανα(λιγο μετα απο αγιο σωτηρα).. Θελει λιγο προσοχη εκεινο το κομματι οπως και οι αρχικες στροφες μετα την Μανδρα καθως μερικες φορες λογω εργασιων εχει εργα! Κατα τα αλλα ειναι μια χαρα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!   ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! EmptyΤρι 09 Απρ 2019, 12:58

ωραια σουπερ . καλο αυτο
θα κανονισω να περασω συντομα

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!   ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! EmptyΤετ 10 Απρ 2019, 15:54

kalowhrthes kalowhrthes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
Γιάννης Κ7
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 16
Hμερομηνία εγγραφής : 04/04/2019

ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!   ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! EmptyΤετ 10 Απρ 2019, 17:45

Ευχαριστώ πολυ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΝΕΑΔΙ ΣΤΑ SS ΝΕΑΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» νεος στο φορουμ.
» καλησπερα σε ολο το φορουμ!
» ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ - ΝΕΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΜΕΛH :: ΝEΟ ΜEΛΟΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com