Greek GSX-R forum
Ολοσομη yoshimura και υψηλον. Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Ολοσομη yoshimura και υψηλον. Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Ολοσομη yoshimura και υψηλον. Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Ολοσομη yoshimura και υψηλον. Poll_l10Ολοσομη yoshimura και υψηλον. Poll_c10Ολοσομη yoshimura και υψηλον. Poll_r10 
JIMK7
Ολοσομη yoshimura και υψηλον. Poll_l10Ολοσομη yoshimura και υψηλον. Poll_c10Ολοσομη yoshimura και υψηλον. Poll_r10 
nasos-v
Ολοσομη yoshimura και υψηλον. Poll_l10Ολοσομη yoshimura και υψηλον. Poll_c10Ολοσομη yoshimura και υψηλον. Poll_r10 
T.R.E
Ολοσομη yoshimura και υψηλον. Poll_l10Ολοσομη yoshimura και υψηλον. Poll_c10Ολοσομη yoshimura και υψηλον. Poll_r10 
k8 600 kk
Ολοσομη yoshimura και υψηλον. Poll_l10Ολοσομη yoshimura και υψηλον. Poll_c10Ολοσομη yoshimura και υψηλον. Poll_r10 
kostaskr6
Ολοσομη yoshimura και υψηλον. Poll_l10Ολοσομη yoshimura και υψηλον. Poll_c10Ολοσομη yoshimura και υψηλον. Poll_r10 
κολτρέϊν
Ολοσομη yoshimura και υψηλον. Poll_l10Ολοσομη yoshimura και υψηλον. Poll_c10Ολοσομη yoshimura και υψηλον. Poll_r10 
Leroy
Ολοσομη yoshimura και υψηλον. Poll_l10Ολοσομη yoshimura και υψηλον. Poll_c10Ολοσομη yoshimura και υψηλον. Poll_r10 
ripper
Ολοσομη yoshimura και υψηλον. Poll_l10Ολοσομη yoshimura και υψηλον. Poll_c10Ολοσομη yoshimura και υψηλον. Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Ολοσομη yoshimura και υψηλον. Poll_l10Ολοσομη yoshimura και υψηλον. Poll_c10Ολοσομη yoshimura και υψηλον. Poll_r10 

 

 Ολοσομη yoshimura και υψηλον.

Πήγαινε κάτω 
+3
GsxrPower
valentinosgsxr
Leroy
7 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Ολοσομη yoshimura και υψηλον. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ολοσομη yoshimura και υψηλον.   Ολοσομη yoshimura και υψηλον. EmptyΚυρ 28 Φεβ 2010, 14:53

Ρε παιδια, διαπραγματευομαι με εναν απο αμερικη εδω και λιγο καιρο, για κατι πραγματα για το Κ8 -βρηκα ενα και αυριο το περνω yep . Που λετε εχουμε καταλειξει σε μια ολοσομη, αλλα μου λεει οτι δεν βγαζει υψιλον η yoshimura για τους λαιμους και τα τελικα. Μου προτινει ομως εναν φιλο του εξατμισα, να παω να το φτιαξω. Στο προηγουμενο Κ8 που ειχα, μου ειχε βαλει ο Σφακιανακης μαζι με τις TRC και υψιλον. Τι λετε να παιζει εδω?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
valentinosgsxr
Hero gixxer
Hero gixxer
valentinosgsxr


Άντρας Όνομα: : Valentinos
Τόπος : Melbourne
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 1534
Hμερομηνία εγγραφής : 17/09/2009

Ολοσομη yoshimura και υψηλον. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολοσομη yoshimura και υψηλον.   Ολοσομη yoshimura και υψηλον. EmptyΚυρ 28 Φεβ 2010, 15:40

Αφου ειναι ολοσωμη τι εννοεις οτι δεν βγαζει υψηλον? Ασε που βγαζει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Ολοσομη yoshimura και υψηλον. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολοσομη yoshimura και υψηλον.   Ολοσομη yoshimura και υψηλον. EmptyΚυρ 28 Φεβ 2010, 15:53

Ελα ντε, αυτο λεω και εγω και το εχω εξαντλισει το θεμα. μονο φωτο απο το υψιλον δεν εχω στειλει. Υποστηριζει ομως πως δεν υπαρχει η αλλιως του διαφευγει.

Ειναι ο γνωστος bill's rebuilds. Εχω ακουσει καλα λογια για το παλικαρι και στην επικοινωνια μας, μεχρι τωρα, ειναι πολυ ενταξει, παρ' ολο που τον εχω πρηξει.

Για πεστε ρε παιδια, θελω να τις παρω το συντομοτερο, γιατι βαλε και τον χρονο που θα κανουν να ερθουνε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
GsxrPower
Normal gixxer
Normal gixxer
GsxrPower


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 170
Hμερομηνία εγγραφής : 13/10/2009

Ολοσομη yoshimura και υψηλον. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολοσομη yoshimura και υψηλον.   Ολοσομη yoshimura και υψηλον. EmptyΚυρ 28 Φεβ 2010, 16:26

o bills rebuilts πουλαει σε τιμες αμερικης ....
θα αργησει να ερθει η παραγγελια σου. εγω περιμενα εναν μηνα +-. μακαρι να εισαι τυχερος και να ελθει νωριτερα ...
ολοσωμη παρε, μαζι με τα μεταφορικα θα σου βγει γυρω στα 800 ευρα. εχθος αν ενωεις ολοσωμη με 2τελικα .....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Ολοσομη yoshimura και υψηλον. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολοσομη yoshimura και υψηλον.   Ολοσομη yoshimura και υψηλον. EmptyΚυρ 28 Φεβ 2010, 16:33

Ναι με 2 τελικα. Εναν μηνα ε? Την δινει ομως σε καλη τιμη 1050.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Ολοσομη yoshimura και υψηλον. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολοσομη yoshimura και υψηλον.   Ολοσομη yoshimura και υψηλον. EmptyΚυρ 28 Φεβ 2010, 16:38

Ακυρη η ερωτιση, το διορθωσα. Σε μονη πισω στην δινει ολοσομη κανονικα, σε διπλη ομως δεν πρεπει να ειχε και το υψιλον?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

Ολοσομη yoshimura και υψηλον. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολοσομη yoshimura και υψηλον.   Ολοσομη yoshimura και υψηλον. EmptyΚυρ 28 Φεβ 2010, 16:45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Ολοσομη yoshimura και υψηλον. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολοσομη yoshimura και υψηλον.   Ολοσομη yoshimura και υψηλον. EmptyΚυρ 28 Φεβ 2010, 16:53

Αυτο ειναι το ιαπονεζικο site, ετσι δεν ειναι? Θα του το στειλω αλλα δεν νομιζω να το φερνει. Απο αλλου μπορουμε να το βρουμε χωρις να το πληρωσουμε 200 ευρω?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
giorgostam
Normal gixxer
Normal gixxer
giorgostam


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : Ξανθη
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 202
Αγωνιζόμενος : ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ!!!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 18/09/2009

Ολοσομη yoshimura και υψηλον. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολοσομη yoshimura και υψηλον.   Ολοσομη yoshimura και υψηλον. EmptyΚυρ 28 Φεβ 2010, 19:57

Ολοσωμη δεν βγαζει η αμερικανικη yoshimoura με δυο τελικα μονο 4-2-1 για δυο τελικα μονο slip on με Υ και τους λεμους της suzuki αυτο δεν ειναι ολοσωμη.Για 4-2-1-2 μονο japan.εστι νομιζω οπο το κ9 που εψαχνα για εμενα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Ολοσομη yoshimura και υψηλον. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολοσομη yoshimura και υψηλον.   Ολοσομη yoshimura και υψηλον. EmptyΚυρ 28 Φεβ 2010, 20:10

Ισως ετσι εξηγητε. Αν δεν βρω υψιλον τελικα αξιζει να παω για χειροποιητο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
giorgostam
Normal gixxer
Normal gixxer
giorgostam


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : Ξανθη
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 202
Αγωνιζόμενος : ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ!!!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 18/09/2009

Ολοσομη yoshimura και υψηλον. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολοσομη yoshimura και υψηλον.   Ολοσομη yoshimura και υψηλον. EmptyΚυρ 28 Φεβ 2010, 20:20

Leroy έγραψε:
Ισως ετσι εξηγητε. Αν δεν βρω υψιλον τελικα αξιζει να παω για χειροποιητο?


Υ δεν ειναι και τοσο δυσκολο να βρεις.εσυ τι ακριβως θελεις? γιατι με μπερδεψες.ολοσωμο συστιμα η Υ με δυο τελικα?για ποιο λογο να φτιαξεις Υ απο την στιγμη που πουλανε?εξηγησετο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Ολοσομη yoshimura και υψηλον. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολοσομη yoshimura και υψηλον.   Ολοσομη yoshimura και υψηλον. EmptyΚυρ 28 Φεβ 2010, 20:50

Λοιπον εχω βρει 2 τελικα TRC και λαιμους yoshimura απο Αμερικη, σε καλη τιμη και θελω ενα υψιλον. Επιδη ομως παει γυρο στα 200 ευρω, ειναι πολα για μενα αυτη την στιγμη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
giorgostam
Normal gixxer
Normal gixxer
giorgostam


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : Ξανθη
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 202
Αγωνιζόμενος : ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ!!!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 18/09/2009

Ολοσομη yoshimura και υψηλον. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολοσομη yoshimura και υψηλον.   Ολοσομη yoshimura και υψηλον. EmptyΚυρ 28 Φεβ 2010, 21:06

Οπα καταλαβα 2 τελικα TRC ωραια.τωρα για λαιμους απ οτι γνωριζω δεν βγαζει η yoshimoura USA σκετους μονο πληρες συστημα 4-2-1 μαζι με ανα τελικο.εκτος αν ειναι τιποτα μεταχειρισμενο που του βγαλανε το τελικο η κατι παρομοιο και εκεινο θα τελειωνει σε ενα τελικο και δεν ταιριαζει το γνωστο Υ γιατι ειναι μονο για στοκ λαιμους.
Εγω εχω κανει το εξης ειχα δυο τελικα trc με Υ και τωρα εβγαλα το Υ και εβαλα λαιμους ARROW γιατι λαιμους δεν βγαζει ι yoshi με δυο τελικα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Ολοσομη yoshimura και υψηλον. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολοσομη yoshimura και υψηλον.   Ολοσομη yoshimura και υψηλον. EmptyΚυρ 28 Φεβ 2010, 21:50

Leroy έγραψε:
....

Αν είναι να δώσεις πάνω από χιλιάρικο πάρε μια Ακράπα ή μια TiForce από Ελλάδα. Με 1300 € έχω βρει μέχρι και Αράτα... Για την Yoshi Αμερικής τα έχουμε ξαναπεί,ούτε οι Αμερικάνοι δεν τις βάζον πια... Mad

______________________________________________________
ΤΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤΑΚΙ ΜΟΥ





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
STELIOS
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 728
Hμερομηνία εγγραφής : 03/10/2009

Ολοσομη yoshimura και υψηλον. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολοσομη yoshimura και υψηλον.   Ολοσομη yoshimura και υψηλον. EmptyΚυρ 28 Φεβ 2010, 22:03

T.R.E έγραψε:
Leroy έγραψε:
....

Αν είναι να δώσεις πάνω από χιλιάρικο πάρε μια Ακράπα ή μια TiForce από Ελλάδα. Με 1300 € έχω βρει μέχρι και Αράτα... Για την Yoshi Αμερικής τα έχουμε ξαναπεί,ούτε οι Αμερικάνοι δεν τις βάζον πια... Mad

+1000 Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Ολοσομη yoshimura και υψηλον. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολοσομη yoshimura και υψηλον.   Ολοσομη yoshimura και υψηλον. EmptyΚυρ 28 Φεβ 2010, 22:23

Ρε παιδια οι ακραπα δηλαδη αξιζουνε καλητερα απο αυτες τις yoshi?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Ολοσομη yoshimura και υψηλον. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολοσομη yoshimura και υψηλον.   Ολοσομη yoshimura και υψηλον. EmptyΚυρ 28 Φεβ 2010, 22:28

STELIOS έγραψε:
T.R.E έγραψε:
Leroy έγραψε:
....

Αν είναι να δώσεις πάνω από χιλιάρικο πάρε μια Ακράπα ή μια TiForce από Ελλάδα. Με 1300 € έχω βρει μέχρι και Αράτα... Για την Yoshi Αμερικής τα έχουμε ξαναπεί,ούτε οι Αμερικάνοι δεν τις βάζον πια... Mad

+1000 Twisted Evil

Εσύ χρωστάς κάτι φωτογραφίες... fafoutis fafoutis

______________________________________________________
ΤΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤΑΚΙ ΜΟΥ





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valentinosgsxr
Hero gixxer
Hero gixxer
valentinosgsxr


Άντρας Όνομα: : Valentinos
Τόπος : Melbourne
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 1534
Hμερομηνία εγγραφής : 17/09/2009

Ολοσομη yoshimura και υψηλον. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολοσομη yoshimura και υψηλον.   Ολοσομη yoshimura και υψηλον. EmptyΚυρ 28 Φεβ 2010, 23:46

Leroy έγραψε:
Ρε παιδια οι ακραπα δηλαδη αξιζουνε καλητερα απο αυτες τις yoshi?

Τα τελικα απο μονα τους +- δυο αλογα διαφορα θα εχουν οτι μαρκα και να διαλεξεις. Κοιταξε να σου αρεσουν στο ματι εσυ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Ολοσομη yoshimura και υψηλον. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολοσομη yoshimura και υψηλον.   Ολοσομη yoshimura και υψηλον. EmptyΔευ 01 Μαρ 2010, 00:27

Εχεις δικιο. Με εχει πιασει η μουρμουρα μου τις τελευταιες μερες και δεν ξερω τι θελω. Τελος, οι yoshi μου αρεσουν και αυτες θα παρω :P .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
 
Ολοσομη yoshimura και υψηλον.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :: ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚA-TUNING-AFTERMARKET :: ΜΟΤΕΡ-ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com