Greek GSX-R forum
Αυτοκόλλητα για K6 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Αυτοκόλλητα για K6 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Αυτοκόλλητα για K6 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Αυτοκόλλητα για K6 Poll_l10Αυτοκόλλητα για K6 Poll_c10Αυτοκόλλητα για K6 Poll_r10 
JIMK7
Αυτοκόλλητα για K6 Poll_l10Αυτοκόλλητα για K6 Poll_c10Αυτοκόλλητα για K6 Poll_r10 
nasos-v
Αυτοκόλλητα για K6 Poll_l10Αυτοκόλλητα για K6 Poll_c10Αυτοκόλλητα για K6 Poll_r10 
T.R.E
Αυτοκόλλητα για K6 Poll_l10Αυτοκόλλητα για K6 Poll_c10Αυτοκόλλητα για K6 Poll_r10 
k8 600 kk
Αυτοκόλλητα για K6 Poll_l10Αυτοκόλλητα για K6 Poll_c10Αυτοκόλλητα για K6 Poll_r10 
kostaskr6
Αυτοκόλλητα για K6 Poll_l10Αυτοκόλλητα για K6 Poll_c10Αυτοκόλλητα για K6 Poll_r10 
κολτρέϊν
Αυτοκόλλητα για K6 Poll_l10Αυτοκόλλητα για K6 Poll_c10Αυτοκόλλητα για K6 Poll_r10 
Leroy
Αυτοκόλλητα για K6 Poll_l10Αυτοκόλλητα για K6 Poll_c10Αυτοκόλλητα για K6 Poll_r10 
ripper
Αυτοκόλλητα για K6 Poll_l10Αυτοκόλλητα για K6 Poll_c10Αυτοκόλλητα για K6 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Αυτοκόλλητα για K6 Poll_l10Αυτοκόλλητα για K6 Poll_c10Αυτοκόλλητα για K6 Poll_r10 

 

 Αυτοκόλλητα για K6

Πήγαινε κάτω 
+2
T.R.E
billchris
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
billchris
Jr.gixxer
billchris


Άντρας Όνομα: : Βασίλης
Τόπος : Hell
Αριθμός μηνυμάτων : 32
Αγωνιζόμενος : Παγκόσμιος...
Hμερομηνία εγγραφής : 24/03/2010

Αυτοκόλλητα για K6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αυτοκόλλητα για K6   Αυτοκόλλητα για K6 EmptyΤετ 24 Μαρ 2010, 16:01

Χαιρετισματα στην Gixxeroπαρεα Very Happy

Καθως ο καιρος ζυγωνει προς την αγορα της καινουριας μου μοτοσυκλετας (k6 1000) εψαχνα να βρω τι λειπει απο πανω της!

Το μονο που μπορεσα να δω με το ματι οτι της λειπει ειναι μερικα αυτοκολλητα. Και πιο συγκεκριμενα της λειπουν οι ριγες απο το τεποζιτο (η μηχανη ειναι μαυρη, οποτε οι ριγες ειναι ασημι-κοκκινες απο οτι ξερω), το σημα της Suzuki παλι απο το τεποζιτο (και απο τις 2 πλευρες, ασημι σημα), τα 2 αυτοκολλητα στην ουρα της μηχανης με τον αριθμο 1000 (τα κοκκινα Suspect ) και επισης θελω 2 ακομη αυτοκολλητα για την καρινα της μοτοσυκλετας τα οποια να γραφουν Suzuki (κοκκινα κ αυτα Embarassed ) ετσι ωστε να αντικαταστησω τα μαμα μαυρα Shocked

Αν δεν βαρεθηκατε ηδη απο την πολυλογια μου, μπορειτε να μου πειτε ΑΝ και ΠΟΥ μπορω να βρω τα αυτοκολλητα αυτα? Θα ημουν υποχρεος Embarassed Embarassed

Ευχαριστω εκ των προτερων!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Αυτοκόλλητα για K6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυτοκόλλητα για K6   Αυτοκόλλητα για K6 EmptyΤετ 24 Μαρ 2010, 16:06

billchris έγραψε:
Χαιρετισματα στην Gixxeroπαρεα Very Happy

Καθως ο καιρος ζυγωνει προς την αγορα της καινουριας μου μοτοσυκλετας (k6 1000) εψαχνα να βρω τι λειπει απο πανω της!

Το μονο που μπορεσα να δω με το ματι οτι της λειπει ειναι μερικα αυτοκολλητα. Και πιο συγκεκριμενα της λειπουν οι ριγες απο το τεποζιτο (η μηχανη ειναι μαυρη, οποτε οι ριγες ειναι ασημι-κοκκινες απο οτι ξερω), το σημα της Suzuki παλι απο το τεποζιτο (και απο τις 2 πλευρες, ασημι σημα), τα 2 αυτοκολλητα στην ουρα της μηχανης με τον αριθμο 1000 (τα κοκκινα Suspect ) και επισης θελω 2 ακομη αυτοκολλητα για την καρινα της μοτοσυκλετας τα οποια να γραφουν Suzuki (κοκκινα κ αυτα Embarassed ) ετσι ωστε να αντικαταστησω τα μαμα μαυρα Shocked

Αν δεν βαρεθηκατε ηδη απο την πολυλογια μου, μπορειτε να μου πειτε ΑΝ και ΠΟΥ μπορω να βρω τα αυτοκολλητα αυτα? Θα ημουν υποχρεος Embarassed Embarassed

Ευχαριστω εκ των προτερων!

Aν δεν έχει ρίγες στο ντεπόζιτο,και είναι μαύρο παίζει να είναι Κ5,αλλιώς το ντεπόζιτο είναι χτυπημένο και ξαναβαμμένο... Τα αυτοκόλλητα στο ντεπόζιτο είναι βερνικωμένα από πάνω οπότε δεν βγαίνουν...

Δες δηλαδή αν το μηχανάκι είναι τρακαρισμένο πριν το πάρεις... kalowhrthes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

Αυτοκόλλητα για K6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυτοκόλλητα για K6   Αυτοκόλλητα για K6 EmptyΤετ 24 Μαρ 2010, 16:09

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
billchris
Jr.gixxer
billchris


Άντρας Όνομα: : Βασίλης
Τόπος : Hell
Αριθμός μηνυμάτων : 32
Αγωνιζόμενος : Παγκόσμιος...
Hμερομηνία εγγραφής : 24/03/2010

Αυτοκόλλητα για K6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυτοκόλλητα για K6   Αυτοκόλλητα για K6 EmptyΤετ 24 Μαρ 2010, 16:11

T.R.E έγραψε:
billchris έγραψε:
Χαιρετισματα στην Gixxeroπαρεα Very Happy

Καθως ο καιρος ζυγωνει προς την αγορα της καινουριας μου μοτοσυκλετας (k6 1000) εψαχνα να βρω τι λειπει απο πανω της!

Το μονο που μπορεσα να δω με το ματι οτι της λειπει ειναι μερικα αυτοκολλητα. Και πιο συγκεκριμενα της λειπουν οι ριγες απο το τεποζιτο (η μηχανη ειναι μαυρη, οποτε οι ριγες ειναι ασημι-κοκκινες απο οτι ξερω), το σημα της Suzuki παλι απο το τεποζιτο (και απο τις 2 πλευρες, ασημι σημα), τα 2 αυτοκολλητα στην ουρα της μηχανης με τον αριθμο 1000 (τα κοκκινα Suspect ) και επισης θελω 2 ακομη αυτοκολλητα για την καρινα της μοτοσυκλετας τα οποια να γραφουν Suzuki (κοκκινα κ αυτα Embarassed ) ετσι ωστε να αντικαταστησω τα μαμα μαυρα Shocked

Αν δεν βαρεθηκατε ηδη απο την πολυλογια μου, μπορειτε να μου πειτε ΑΝ και ΠΟΥ μπορω να βρω τα αυτοκολλητα αυτα? Θα ημουν υποχρεος Embarassed Embarassed

Ευχαριστω εκ των προτερων!

Aν δεν έχει ρίγες στο ντεπόζιτο,και είναι μαύρο παίζει να είναι Κ5,αλλιώς το ντεπόζιτο είναι χτυπημένο και ξαναβαμμένο... Τα αυτοκόλλητα στο ντεπόζιτο είναι βερνικωμένα από πάνω οπότε δεν βγαίνουν...

Δες δηλαδή αν το μηχανάκι είναι τρακαρισμένο πριν το πάρεις... kalowhrthes

Μου εκανες την καρδια περιβολι τωρα...Αλλα παλι καλα για να ξερω και να προσεχω πριν το παρω...

Και thanks στον σταυρο για το λινκ pirat
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teo46
Hero gixxer
Hero gixxer
teo46


Άντρας Όνομα: : θοδωρής
Τόπος : Πετρούπολη-Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2555
Αγωνιζόμενος : να φτιάξω προίκα....3 γυναίκες...!!
Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2008

Αυτοκόλλητα για K6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυτοκόλλητα για K6   Αυτοκόλλητα για K6 EmptyΤετ 24 Μαρ 2010, 19:16

εχει δικιο ο tre για τσεκαρε το καλυτερα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arturo
Normal gixxer
Normal gixxer
arturo


Άντρας Όνομα: : δημητρης
Τόπος : θεσνικη
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 209
Hμερομηνία εγγραφής : 22/04/2009

Αυτοκόλλητα για K6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυτοκόλλητα για K6   Αυτοκόλλητα για K6 EmptyΠαρ 26 Μαρ 2010, 21:39

billchris έγραψε:
Χαιρετισματα στην Gixxeroπαρεα Very Happy

Καθως ο καιρος ζυγωνει προς την αγορα της καινουριας μου μοτοσυκλετας (k6 1000) εψαχνα να βρω τι λειπει απο πανω της!

Το μονο που μπορεσα να δω με το ματι οτι της λειπει ειναι μερικα αυτοκολλητα. Και πιο συγκεκριμενα της λειπουν οι ριγες απο το τεποζιτο (η μηχανη ειναι μαυρη, οποτε οι ριγες ειναι ασημι-κοκκινες απο οτι ξερω), το σημα της Suzuki παλι απο το τεποζιτο (και απο τις 2 πλευρες, ασημι σημα), τα 2 αυτοκολλητα στην ουρα της μηχανης με τον αριθμο 1000 (τα κοκκινα Suspect ) και επισης θελω 2 ακομη αυτοκολλητα για την καρινα της μοτοσυκλετας τα οποια να γραφουν Suzuki (κοκκινα κ αυτα Embarassed ) ετσι ωστε να αντικαταστησω τα μαμα μαυρα Shocked

Αν δεν βαρεθηκατε ηδη απο την πολυλογια μου, μπορειτε να μου πειτε ΑΝ και ΠΟΥ μπορω να βρω τα αυτοκολλητα αυτα? Θα ημουν υποχρεος Embarassed Embarassed

Ευχαριστω εκ των προτερων!
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=300308179407
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k6 black
Jr.gixxer



Άντρας Όνομα: : Σπυρος
Τόπος : ΘΗΒΑ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 11
Hμερομηνία εγγραφής : 23/03/2010

Αυτοκόλλητα για K6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυτοκόλλητα για K6   Αυτοκόλλητα για K6 EmptyΔευ 29 Μαρ 2010, 15:55

θα στη κανω και γω λιγο περιβολι...ειναι σιγουρα βαμένο γιατι και το κ5 και το κ6 εχουν ριγα με βερνικι και δεν βγαινει.ψαξε καλα σκελετο και μοτερ να δεις μηπως εχει τιποτα αλλο.το τεποζιτο ειναι μικρο κακο.καλες βολτες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αυτοκόλλητα για K6
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Αυτοκόλλητα
» αυτοκολλητα για φωτα
» ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ GIXXER

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com