Greek GSX-R forum
φθηνη εξατμιση απο ebay... Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
φθηνη εξατμιση απο ebay... Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
φθηνη εξατμιση απο ebay... Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
φθηνη εξατμιση απο ebay... Poll_l10φθηνη εξατμιση απο ebay... Poll_c10φθηνη εξατμιση απο ebay... Poll_r10 
JIMK7
φθηνη εξατμιση απο ebay... Poll_l10φθηνη εξατμιση απο ebay... Poll_c10φθηνη εξατμιση απο ebay... Poll_r10 
nasos-v
φθηνη εξατμιση απο ebay... Poll_l10φθηνη εξατμιση απο ebay... Poll_c10φθηνη εξατμιση απο ebay... Poll_r10 
T.R.E
φθηνη εξατμιση απο ebay... Poll_l10φθηνη εξατμιση απο ebay... Poll_c10φθηνη εξατμιση απο ebay... Poll_r10 
k8 600 kk
φθηνη εξατμιση απο ebay... Poll_l10φθηνη εξατμιση απο ebay... Poll_c10φθηνη εξατμιση απο ebay... Poll_r10 
kostaskr6
φθηνη εξατμιση απο ebay... Poll_l10φθηνη εξατμιση απο ebay... Poll_c10φθηνη εξατμιση απο ebay... Poll_r10 
κολτρέϊν
φθηνη εξατμιση απο ebay... Poll_l10φθηνη εξατμιση απο ebay... Poll_c10φθηνη εξατμιση απο ebay... Poll_r10 
Leroy
φθηνη εξατμιση απο ebay... Poll_l10φθηνη εξατμιση απο ebay... Poll_c10φθηνη εξατμιση απο ebay... Poll_r10 
ripper
φθηνη εξατμιση απο ebay... Poll_l10φθηνη εξατμιση απο ebay... Poll_c10φθηνη εξατμιση απο ebay... Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
φθηνη εξατμιση απο ebay... Poll_l10φθηνη εξατμιση απο ebay... Poll_c10φθηνη εξατμιση απο ebay... Poll_r10 

 

 φθηνη εξατμιση απο ebay...

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
pehlis
Normal gixxer
Normal gixxer
pehlis


Άντρας Τόπος : Πολυκαστρο
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 64
Hμερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

φθηνη εξατμιση απο ebay... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: φθηνη εξατμιση απο ebay...   φθηνη εξατμιση απο ebay... EmptyΠαρ 07 Μάης 2010, 12:49

Καταρχας καλησπερα σας...!!
βλεπω μερικες εξατμισεις στο ebay σε χαμηλες τιμες, ξερει κανεις αν αξιζουν να τις βαλεις,για οικονομικους λογους παντα,αν ειναι αξιοπιστες? μηπω δημιουργησουν καποιο προβλημα στο μηχανακι.
οπως π.χ. αυτη http://cgi.ebay.co.uk/GSXR-1000-K5-K6-Carbon-Fibre-Stainless-Race-Exhaust-/350329102665?cmd=ViewItem&pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item51913de149
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DimSTriple
Full gixxer
Full gixxer
DimSTriple


Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 803
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

φθηνη εξατμιση απο ebay... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φθηνη εξατμιση απο ebay...   φθηνη εξατμιση απο ebay... EmptyΠαρ 07 Μάης 2010, 13:29

...Ποιοτικός ότι πληρώσεις θα πάρεις Smile
Βαβούρα και τίποτε άλλο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.meremetis.gr/
valentinosgsxr
Hero gixxer
Hero gixxer
valentinosgsxr


Άντρας Όνομα: : Valentinos
Τόπος : Melbourne
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 1534
Hμερομηνία εγγραφής : 17/09/2009

φθηνη εξατμιση απο ebay... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φθηνη εξατμιση απο ebay...   φθηνη εξατμιση απο ebay... EmptyΠαρ 07 Μάης 2010, 13:53

φθηνη εξατμιση απο ebay... Pc260014 By valentinosgsxr at 2010-05-07

Οπως βλεπεις φοραω μια παρομοια και δεν μπορω να πω οτι ειμαι τελειως ευχαριστημενος. Τα θετικα της ειναι οτι ειναι φθηνη, ομορφη, μου καταργησε τον καταλυτη αλλα χωρις να βγαλει εκτος τον αισθητηρα λ και δινει αρκετη δυναμη παντου χωρις ομως να την εχω δυναμομετρησει. Τα αρνητικα της ειναι οτι εχει κακης ποιοτητας νικελ στην μπουκα κι εχει κανει σημαδια απο τις θερμοκρασιες, ο εκωφαντικος θορυβος που ειναι ενοχλητικος στα ταξιδια, μια αρυθμια στο ρελαντι οταν δεν φοραω τον σιγαστηρα αλλα κι οταν φοραω τον σιγαστηρα το μηχανακι παει σαν μαμα. Καταλαβαινεις οτι την φοραω κανοντας αρκετους συμβιβασμους αλλα στην τελικη μου αρεσει να την βλεπω πανω στο μηχανακι μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pehlis
Normal gixxer
Normal gixxer
pehlis


Άντρας Τόπος : Πολυκαστρο
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 64
Hμερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

φθηνη εξατμιση απο ebay... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φθηνη εξατμιση απο ebay...   φθηνη εξατμιση απο ebay... EmptyΠαρ 07 Μάης 2010, 16:09

ευχαριστω για τη διαφωτιση,αυτα περιπου περιμενα να ακουσω και εγω και καταληγω να κρατησω τη μαμα που μου αρεσει και πιο πολυ σε εμφανιση και να μαζεψω λεφτα για καμια yoshi dual exit...!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teo46
Hero gixxer
Hero gixxer
teo46


Άντρας Όνομα: : θοδωρής
Τόπος : Πετρούπολη-Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2555
Αγωνιζόμενος : να φτιάξω προίκα....3 γυναίκες...!!
Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2008

φθηνη εξατμιση απο ebay... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φθηνη εξατμιση απο ebay...   φθηνη εξατμιση απο ebay... EmptyΠαρ 07 Μάης 2010, 22:00

valentinosgsxr έγραψε:
φθηνη εξατμιση απο ebay... Pc260014 By valentinosgsxr at 2010-05-07

Οπως βλεπεις φοραω μια παρομοια και δεν μπορω να πω οτι ειμαι τελειως ευχαριστημενος. Τα θετικα της ειναι οτι ειναι φθηνη, ομορφη, μου καταργησε τον καταλυτη αλλα χωρις να βγαλει εκτος τον αισθητηρα λ και δινει αρκετη δυναμη παντου χωρις ομως να την εχω δυναμομετρησει. Τα αρνητικα της ειναι οτι εχει κακης ποιοτητας νικελ στην μπουκα κι εχει κανει σημαδια απο τις θερμοκρασιες, ο εκωφαντικος θορυβος που ειναι ενοχλητικος στα ταξιδια, μια αρυθμια στο ρελαντι οταν δεν φοραω τον σιγαστηρα αλλα κι οταν φοραω τον σιγαστηρα το μηχανακι παει σαν μαμα. Καταλαβαινεις οτι την φοραω κανοντας αρκετους συμβιβασμους αλλα στην τελικη μου αρεσει να την βλεπω πανω στο μηχανακι μου.

κουκλάκι πάντως είναι!!!

okk okk
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
φθηνη εξατμιση απο ebay...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΦΘΗΝΗ ΜΠΑΤΑΡΙΑ??? HELP
» ζαντες απο ebay (ερωτηση)
» Dymag carbon στο ebay οποίος προλαβει

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :: ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚA-TUNING-AFTERMARKET :: ΜΟΤΕΡ-ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com