Greek GSX-R forum
ROSSO CORSA PIRELLI Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ROSSO CORSA PIRELLI Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ROSSO CORSA PIRELLI Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ROSSO CORSA PIRELLI Poll_l10ROSSO CORSA PIRELLI Poll_c10ROSSO CORSA PIRELLI Poll_r10 
JIMK7
ROSSO CORSA PIRELLI Poll_l10ROSSO CORSA PIRELLI Poll_c10ROSSO CORSA PIRELLI Poll_r10 
nasos-v
ROSSO CORSA PIRELLI Poll_l10ROSSO CORSA PIRELLI Poll_c10ROSSO CORSA PIRELLI Poll_r10 
T.R.E
ROSSO CORSA PIRELLI Poll_l10ROSSO CORSA PIRELLI Poll_c10ROSSO CORSA PIRELLI Poll_r10 
k8 600 kk
ROSSO CORSA PIRELLI Poll_l10ROSSO CORSA PIRELLI Poll_c10ROSSO CORSA PIRELLI Poll_r10 
kostaskr6
ROSSO CORSA PIRELLI Poll_l10ROSSO CORSA PIRELLI Poll_c10ROSSO CORSA PIRELLI Poll_r10 
κολτρέϊν
ROSSO CORSA PIRELLI Poll_l10ROSSO CORSA PIRELLI Poll_c10ROSSO CORSA PIRELLI Poll_r10 
Leroy
ROSSO CORSA PIRELLI Poll_l10ROSSO CORSA PIRELLI Poll_c10ROSSO CORSA PIRELLI Poll_r10 
ripper
ROSSO CORSA PIRELLI Poll_l10ROSSO CORSA PIRELLI Poll_c10ROSSO CORSA PIRELLI Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ROSSO CORSA PIRELLI Poll_l10ROSSO CORSA PIRELLI Poll_c10ROSSO CORSA PIRELLI Poll_r10 

 

 ROSSO CORSA PIRELLI

Πήγαινε κάτω 
+2
nasos-v
busa respect
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
busa respect
Adv. gixxer
Adv. gixxer
busa respect


Άντρας Τόπος : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Αριθμός μηνυμάτων : 667
Αγωνιζόμενος : (ΠΡΩΗΝ / ΚΑΡΤ)
Hμερομηνία εγγραφής : 11/04/2009

ROSSO CORSA PIRELLI Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ROSSO CORSA PIRELLI   ROSSO CORSA PIRELLI EmptyΤρι 20 Ιουλ 2010, 20:11

Αγαπητοι φιλοι δυστυχως τις τελευταιες μερες λογω υπερβολικου φορτου εργασιας σχεδον πηρα διαζυγιο.... με τον υπολογιστη μου και ετσι μολις σημερα βρηκα λιγο χρονο να ενημερωσω για τα εξης ....

Στις 4/7/10 ελαβα συμετοχη στα μεγαρα σε track day που διοργανωθηκε , φορωντας στο busa μου τα νεα rosso corsa (ολοκαινουργια) , με σκοπο να περασω καλα με τους φιλους μου και να δω και τα νεα μου λαστιχα ..... (τα οποια σημειωτεον ηταν 50αρια και οχι 55αρια που κανονικα βαζω στη μηχανη ) ..... πρεπει επισης να πω οτι ημουν και εξουθενωμενος απο κουραση ... με αποτελεσμα να κανω 3 20λεπτα ολα κιολα .... (οταν οι φιλοι μου εκαναν 6.....) δηλαδη εμπαινα ενα παρα ενα ......

Το αποτελεσμα ομως ηταν απιστευτο .... εσπασα το προσωπικο μου ρεκορ (στο 2ο εικοσαλεπτο) (1.12.4) , κανοντας 1.10.40 ..... με αρκετους γυρους κατω απτο 1.11 .... ενω ηταν σαφες οτι το μηχανακι μπορουσε και καλυτερα !!!!! αλλα εγω ....οχι ....

Ειλκρινα τοσο καλη αποδοση δεν την περιμενα και απλα το αναφερω στα υποψην ..... (αποκει και μετα καμια προτροπη προς κανενα .... καθως θεωρω τα λαστιχα αυστηρα προσωπικη υποθεση) . kapelo

(Λασtιχα που φορουσα πριν : corsa iii , (αλλα ποτε καινουργια στην πιστα.))
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

ROSSO CORSA PIRELLI Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ROSSO CORSA PIRELLI   ROSSO CORSA PIRELLI EmptyΤρι 20 Ιουλ 2010, 21:31

μπραβο ρε φιλε για την πρoοδο αυτη

2" δεν ειναι και λιγο πραμα

mprabo mprabo

okk

______________________________________________________
ROSSO CORSA PIRELLI DgnfjaROSSO CORSA PIRELLI X3ww74ROSSO CORSA PIRELLI 25k1wusROSSO CORSA PIRELLI 2nqcwidROSSO CORSA PIRELLI Ann242

The Gixxer brothers...!!

Να ΄σαι γρηγορος οσο χρειαζετε για να απολαμβανεις αυτο που κανεις και οχι για να περνας τους αλλους!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την nasos-v στις Τρι 20 Ιουλ 2010, 22:30, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
Oikopedofagos
Normal gixxer
Normal gixxer
Oikopedofagos


Άντρας Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 377
Hμερομηνία εγγραφής : 25/05/2009

ROSSO CORSA PIRELLI Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ROSSO CORSA PIRELLI   ROSSO CORSA PIRELLI EmptyΤρι 20 Ιουλ 2010, 21:43

mprabo ookkk
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Agios
Normal gixxer
Normal gixxer
Agios


Άντρας Όνομα: : Tάσος
Τόπος : Σκύδρα
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 87
Αγωνιζόμενος : Προσπαθώ
Hμερομηνία εγγραφής : 08/12/2009

ROSSO CORSA PIRELLI Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ROSSO CORSA PIRELLI   ROSSO CORSA PIRELLI EmptyΤρι 20 Ιουλ 2010, 21:53

Φιλε τη τιμη εχουν τα λαστιχα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teo46
Hero gixxer
Hero gixxer
teo46


Άντρας Όνομα: : θοδωρής
Τόπος : Πετρούπολη-Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2555
Αγωνιζόμενος : να φτιάξω προίκα....3 γυναίκες...!!
Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2008

ROSSO CORSA PIRELLI Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ROSSO CORSA PIRELLI   ROSSO CORSA PIRELLI EmptyΤρι 20 Ιουλ 2010, 23:43

nasos-v έγραψε:
μπραβο ρε φιλε για την πρoοδο αυτη

2" δεν ειναι και λιγο πραμα

mprabo mprabo

okk

++++++++++++++++++++++++++ mprabo mprabo mprabo mprabo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
busa respect
Adv. gixxer
Adv. gixxer
busa respect


Άντρας Τόπος : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Αριθμός μηνυμάτων : 667
Αγωνιζόμενος : (ΠΡΩΗΝ / ΚΑΡΤ)
Hμερομηνία εγγραφής : 11/04/2009

ROSSO CORSA PIRELLI Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ROSSO CORSA PIRELLI   ROSSO CORSA PIRELLI EmptyΠεμ 22 Ιουλ 2010, 18:14

Agios έγραψε:
Φιλε τη τιμη εχουν τα λαστιχα?

Eγω κατα παγια τακτικη μου το τελευταιο διαστημα αγοραζω απο το εξωτερικο (οσο θα υπαρχουν σοβαρες διαφορες στην τιμη ) , τα συγκεκριμενα μου στοιχισαν μαζι με τα μεταφορικα 290 ε ,οταν το ιδιο διαστημα εδω τα ζητουσαν 360 ακατεβατα ... αν και τωρα εχουν αλλαξει ....αρκετα ...τα πραγματα ..... (ακουσα για τιμες κοντα στα 310 ε το ζευγαρι αν και δεν το εχω τεκμηριωσει) .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mushaba
Jr.gixxer
mushaba


Άντρας Όνομα: : Φώτης
Τόπος : Γιαννιτσά
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 10
Αγωνιζόμενος : Ένα στάδιο μετά την ισορροπία
Hμερομηνία εγγραφής : 16/07/2010

ROSSO CORSA PIRELLI Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ROSSO CORSA PIRELLI   ROSSO CORSA PIRELLI EmptyΠαρ 23 Ιουλ 2010, 02:02

Έχουμε άποψη ρε παίδες για το Dragon Supercorsa Pro (όχι τα sc) ???Μόλις πριν λίγες μέρες τα έβαλα,πρώτη φορά κυρίως για δρόμο (και καμιά πίστα ΑΝ περισέψει κάνα €) και μακροζωία σε σχέση με τα μαλακότερα ή γόμες...Αν ήξερα ότι τα Rosso ήταν στα 290 θα τα προτιμούσα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ROSSO CORSA PIRELLI
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» bt-016 pro vs pirelli rosso corsa vs dunlop gp racer (endurance)
» DIABLO ROSSO CORSA γνωμες?
» pirelli diablo corsa lll

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΖΑΝΤΕΣ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com