Greek GSX-R forum
παναγια μου!!!!!!!!!!!!! Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
παναγια μου!!!!!!!!!!!!! Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
παναγια μου!!!!!!!!!!!!! Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
παναγια μου!!!!!!!!!!!!! Poll_l10παναγια μου!!!!!!!!!!!!! Poll_c10παναγια μου!!!!!!!!!!!!! Poll_r10 
JIMK7
παναγια μου!!!!!!!!!!!!! Poll_l10παναγια μου!!!!!!!!!!!!! Poll_c10παναγια μου!!!!!!!!!!!!! Poll_r10 
nasos-v
παναγια μου!!!!!!!!!!!!! Poll_l10παναγια μου!!!!!!!!!!!!! Poll_c10παναγια μου!!!!!!!!!!!!! Poll_r10 
T.R.E
παναγια μου!!!!!!!!!!!!! Poll_l10παναγια μου!!!!!!!!!!!!! Poll_c10παναγια μου!!!!!!!!!!!!! Poll_r10 
k8 600 kk
παναγια μου!!!!!!!!!!!!! Poll_l10παναγια μου!!!!!!!!!!!!! Poll_c10παναγια μου!!!!!!!!!!!!! Poll_r10 
kostaskr6
παναγια μου!!!!!!!!!!!!! Poll_l10παναγια μου!!!!!!!!!!!!! Poll_c10παναγια μου!!!!!!!!!!!!! Poll_r10 
κολτρέϊν
παναγια μου!!!!!!!!!!!!! Poll_l10παναγια μου!!!!!!!!!!!!! Poll_c10παναγια μου!!!!!!!!!!!!! Poll_r10 
Leroy
παναγια μου!!!!!!!!!!!!! Poll_l10παναγια μου!!!!!!!!!!!!! Poll_c10παναγια μου!!!!!!!!!!!!! Poll_r10 
ripper
παναγια μου!!!!!!!!!!!!! Poll_l10παναγια μου!!!!!!!!!!!!! Poll_c10παναγια μου!!!!!!!!!!!!! Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
παναγια μου!!!!!!!!!!!!! Poll_l10παναγια μου!!!!!!!!!!!!! Poll_c10παναγια μου!!!!!!!!!!!!! Poll_r10 

 

 παναγια μου!!!!!!!!!!!!!

Πήγαινε κάτω 
+2
kahi
totoulis
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
totoulis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
totoulis


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : πειραιας
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 724
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

παναγια μου!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: παναγια μου!!!!!!!!!!!!!   παναγια μου!!!!!!!!!!!!! EmptyΤετ 21 Ιουλ 2010, 16:06

http://www.bigccracing.com/shop/product.asp?idproduct=349&source=thumb

φανταζομαι θα το εχετε ξαναδει αυτο αλλα οχι ολοι!!!!!!!!!!!!!!!
μιλαμε για τρελα......................... ti? ti? ti?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kord.gr
kahi
Adv. gixxer
Adv. gixxer
kahi


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Τόπος : Περιστερι - Αθηνα
Ηλικία : 52
Αριθμός μηνυμάτων : 463
Αγωνιζόμενος : Μεγαλος για τετοια...
Hμερομηνία εγγραφής : 21/11/2009

παναγια μου!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παναγια μου!!!!!!!!!!!!!   παναγια μου!!!!!!!!!!!!! EmptyΤετ 21 Ιουλ 2010, 17:18

οποιος κανει αυτην την τρελα να μου πει να βρεθουμε θα ηθελα να δω απο κοντα τι κανει το πραμα , ειναι αλλου okk
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

παναγια μου!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παναγια μου!!!!!!!!!!!!!   παναγια μου!!!!!!!!!!!!! EmptyΤετ 21 Ιουλ 2010, 19:01

γιατι σας ξαφνιαζει ρε παιδια aswew η τρελλα για της μοτο εχει παει πολυ μακρια.ενταξει δε λεω οτι ειναι καθημερινο φαινομενο.ειμαι απτους τυχερους γιατι εχω ανεβει σαν συνοδηγος σε R1 με 28 garrett me 0,8 bar.οπως τα pundo gt xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
1ndianos
Adv. gixxer
Adv. gixxer
1ndianos


Όνομα: : παναγιωτης
Τόπος : αθηνα...
Αριθμός μηνυμάτων : 603
Αγωνιζόμενος : dragster
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2009

παναγια μου!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παναγια μου!!!!!!!!!!!!!   παναγια μου!!!!!!!!!!!!! EmptyΤετ 21 Ιουλ 2010, 22:09

scratch scratch λεςς????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

παναγια μου!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παναγια μου!!!!!!!!!!!!!   παναγια μου!!!!!!!!!!!!! EmptyΤετ 21 Ιουλ 2010, 22:16

ενα θα σου πω παναγιωτη.ακομα πεταγομε απο τον υπνο μου fafoutis fafoutis το εχω σκεφτει πολλες φορες για το δικο μου αλλα δεν το κανω γιατι παω και καμια βολτουλα σε στροφιλικια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
landen
Adv. gixxer
Adv. gixxer
landen


Άντρας Όνομα: : Billakos
Τόπος : sau paolo
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 734
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

παναγια μου!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παναγια μου!!!!!!!!!!!!!   παναγια μου!!!!!!!!!!!!! EmptyΠεμ 22 Ιουλ 2010, 12:48

καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο....
eeee eeee ti? ti?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ninja
Normal gixxer
Normal gixxer
ninja


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 117
Hμερομηνία εγγραφής : 01/11/2008

παναγια μου!!!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παναγια μου!!!!!!!!!!!!!   παναγια μου!!!!!!!!!!!!! EmptyΠεμ 22 Ιουλ 2010, 14:28

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
παναγια μου!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :: ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚA-TUNING-AFTERMARKET :: ΜΟΤΕΡ-ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com