Greek GSX-R forum
συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Poll_l10συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Poll_c10συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Poll_r10 
JIMK7
συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Poll_l10συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Poll_c10συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Poll_r10 
nasos-v
συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Poll_l10συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Poll_c10συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Poll_r10 
T.R.E
συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Poll_l10συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Poll_c10συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Poll_r10 
k8 600 kk
συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Poll_l10συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Poll_c10συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Poll_r10 
kostaskr6
συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Poll_l10συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Poll_c10συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Poll_r10 
κολτρέϊν
συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Poll_l10συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Poll_c10συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Poll_r10 
Leroy
συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Poll_l10συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Poll_c10συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Poll_r10 
ripper
συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Poll_l10συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Poll_c10συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Poll_l10συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Poll_c10συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Poll_r10 

 

 συμπλεκτης απορια????

Πήγαινε κάτω 
+8
T.R.E
boutser
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
mistiriodis_tsantakias
Agios
stavrosrodo
valentinosgsxr
panosk8
12 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: συμπλεκτης απορια????   συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? EmptyΤρι 28 Σεπ 2010, 14:17

λοιπον παιδια τον τελευταιο καιρο συμβαινει το εξης με τον συμπλεκτη.
οταν ξεκιναω με λιγες στροφες,αφηνοντας τον συμπλεκτη ακουγεται ενας θορυβος απ την καμπανα
σαν να μη συμπλεκει καλα κ να πατιναρει.οταν φευγω με αρκετο γκαζι δεν γινεται αυτο.
σιγουρα ομως κατι δεν παει καλα..
εχω παρατηρησει οτι τα suzuki το κανουν που κ που,κ το παλιο το εκανε ,ομως αυτο που με προβληματιζει ειναι
οτι πλεον συμβαινειι σχεδον καθε φορα. μηπως ειναι το σλιπερ η κατι τετοιο?

η παω για δισκους?? το μηχανημα εχει περιπου 15000 χιλιομετρα ..

σημειωτεον οτι τον συμπλεκτη τον χρησιμοποιω για καθε ειδους μαλακιες + το ζορι που τρωει απ τα φαναρια στη πολη.
δε ξερω..


scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valentinosgsxr
Hero gixxer
Hero gixxer
valentinosgsxr


Άντρας Όνομα: : Valentinos
Τόπος : Melbourne
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 1534
Hμερομηνία εγγραφής : 17/09/2009

συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συμπλεκτης απορια????   συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? EmptyΤρι 28 Σεπ 2010, 14:32

Ομοιως και το δικο μου αλλα πολυ πιο σπανια. Χοντρικα μου κανει ενα κλακ (σαν κατι μεταλλικο να κουμπωνει) σε χαμηλομεσαιες στροφες και λιγο πριν τον αφησω εντελως. Εμφανιζεται ομως μια φορα στις δεκα βολτες περιπου και επειδη εχω αλλαξει προσφατα δισκους, ελατηρια και ελασματα (καινουργιος δηλαδη), δεν ανησυχω και απλως θα το αναφερω στον μηχανικο μου οταν την παω για το σερβις των 12000χλμ. Αν μου πει τιποτα ή βρουμε κανενα προβλημα θα το αναφερω σ αυτο το ποστ για πληροφορηση.

Ps: Για τους κακεντρεχεις "τυπους", μη Σουζουκοφιλους, που ισως βιαστουν να πανυγηρισουν, να αναφερω οτι τον προηγουμενο συμπλεκτη μου το εκαψα σε μια κοντρα, (οταν ακομη δεν ημουν εξικιωμενος με την μηχανη μου) και ουδε μια ευθυνη εχει το εργοστασιο και η ιδια η μηχανη fatsa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συμπλεκτης απορια????   συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? EmptyΤρι 28 Σεπ 2010, 14:58

valentinosgsxr έγραψε:

Ps: Για τους κακεντρεχεις "τυπους", μη Σουζουκοφιλους, που ισως βιαστουν να πανυγηρισουν, να αναφερω οτι τον προηγουμενο συμπλεκτη μου το εκαψα σε μια κοντρα, (οταν ακομη δεν ημουν εξικιωμενος με την μηχανη μου) και ουδε μια ευθυνη εχει το εργοστασιο και η ιδια η μηχανη fatsa
μην στενπχωριεσαι και ο συμπλεκτης ειναι αναλωσημος σε ολα τα μηχανακια.Ειδικα αν ξεκινας απο σταματημενος και αρκετα στροφαριστος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Agios
Normal gixxer
Normal gixxer
Agios


Άντρας Όνομα: : Tάσος
Τόπος : Σκύδρα
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 87
Αγωνιζόμενος : Προσπαθώ
Hμερομηνία εγγραφής : 08/12/2009

συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συμπλεκτης απορια????   συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? EmptyΠαρ 01 Οκτ 2010, 17:42

Και σε εμενα τα ιδια κανει αλλα δεν πατηναρει και ακουγετε συνεχεια στης 3000 στροφες οταν αρχιση να πατηναρει θα τα αλλαξω τα δισκακια!!!!! Εσεις το Ψαξατε το προβλημα καθολου να δειτε σιγουρα τη ειναι?????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Agios
Normal gixxer
Normal gixxer
Agios


Άντρας Όνομα: : Tάσος
Τόπος : Σκύδρα
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 87
Αγωνιζόμενος : Προσπαθώ
Hμερομηνία εγγραφής : 08/12/2009

συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συμπλεκτης απορια????   συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? EmptyΣαβ 09 Οκτ 2010, 14:27

Τιποτα νεα παναγιωτη το εκανες τιποτα τα δισκακια και σε μενα το κανει συνεχεια,εσυ το κοιταξες καθολου?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συμπλεκτης απορια????   συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? EmptyΣαβ 09 Οκτ 2010, 14:46

Agios έγραψε:
Τιποτα νεα παναγιωτη το εκανες τιποτα τα δισκακια και σε μενα το κανει συνεχεια,εσυ το κοιταξες καθολου?

σταματησε να το κανει πλεον τοσο συχνα.. Mad
δεν ξερω τι να πω..
παντως ενας τροπος να δεις αν θες δισκους, πατας το μπροστινο φρενο εχεις πρωτη κ αφηνεις σιγα σιγα συμπλεκτη, δινεις γκαζι
σαν να θες να κανεις burn out.

αν βυθιζεται προοδευτικα κ ομαλα τ μπροστινο,εισαι οκ,αν καταλαβεις διαφορα χτυπηματα κ κενα,μαλλον θες δισκους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συμπλεκτης απορια????   συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? EmptyΣαβ 09 Οκτ 2010, 16:03

αυτο το σκρτσαρισμα το εχουνε πιο πολυ τα 1000αρια και ιδετερα οταν κανεις εκινισις μην σας ανυσηχη παντος δεν ειναι τπτ ....αλες φορες μπορει να το κανει συνεχια αλες φορες καθολου ;P σιγουρα ομος γινετε οταν πατιναρετε ...αμα δοκιμασετε εκινηση π.χ. 6000στροφες και αφησις τον συμπλεκτι αποτομα το μηχανακη θα πατιναρη κ θα ακουσετε παλυ αυτο τον ηχο ...εχω παρατιρηση οτι το φενομενο αυτο φενετε πολυ λιγοτερο στα 750 κ σχεδον καθολου στα 600
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
Agios
Normal gixxer
Normal gixxer
Agios


Άντρας Όνομα: : Tάσος
Τόπος : Σκύδρα
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 87
Αγωνιζόμενος : Προσπαθώ
Hμερομηνία εγγραφής : 08/12/2009

συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συμπλεκτης απορια????   συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? EmptyΚυρ 10 Οκτ 2010, 18:57

Εγω ομως εχω 600 και το κανει συνεχεια τελος παντον θα δοκιμασω και αυτο με το φρενο που ειπε ο Πανος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Adv. gixxer
Adv. gixxer
ΚΑΣΤΟΡΙΑ


Άντρας Όνομα: : Χρηστοs
Τόπος : ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 712
Αγωνιζόμενος : BACK IN BLACK
Hμερομηνία εγγραφής : 28/04/2009

συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συμπλεκτης απορια????   συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? EmptyΚυρ 10 Οκτ 2010, 19:35

Κοιτα συμπτωση..
Χθες εκανα βολτα ενα Κ4 1000 που αγορασε ενας φιλος,
Κανει αυτο που προαναφερεται αλλα δεν πατινιαρει!!!
Τι σκατα ειναι ? Ξερει κανεις ακομη?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συμπλεκτης απορια????   συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? EmptyΚυρ 10 Οκτ 2010, 19:38

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Adv. gixxer
Adv. gixxer
ΚΑΣΤΟΡΙΑ


Άντρας Όνομα: : Χρηστοs
Τόπος : ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 712
Αγωνιζόμενος : BACK IN BLACK
Hμερομηνία εγγραφής : 28/04/2009

συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συμπλεκτης απορια????   συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? EmptyΚυρ 10 Οκτ 2010, 19:59

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συμπλεκτης απορια????   συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? EmptyΔευ 11 Οκτ 2010, 19:10

ρε παιδια μηπως εχει να κανει αυτο με τη ρυθμιση του σλιπερ?
πως ρυθμιζεται ?απο το καπακι του συμπλεκτη στο μοτερ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συμπλεκτης απορια????   συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? EmptyΚυρ 31 Οκτ 2010, 19:41

παιδια το δικο μου στις αλλαγες κανει ενα μικρο κλοτσιμα κ πατιναρει λιγο το νιωθω. αυτος που το ειχε πριν απο μενα δεν ξερω τιμπορει να του εκανε για να θελει δισκακια απο τισ 18000χλμ. καντε καμια προταση. να βαλω μαμα η κατι αλλο? ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συμπλεκτης απορια????   συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? EmptyΚυρ 31 Οκτ 2010, 19:57

boutser έγραψε:
παιδια το δικο μου στις αλλαγες κανει ενα μικρο κλοτσιμα κ πατιναρει λιγο το νιωθω. αυτος που το ειχε πριν απο μενα δεν ξερω τιμπορει να του εκανε για να θελει δισκακια απο τισ 18000χλμ. καντε καμια προταση. να βαλω μαμα η κατι αλλο? ευχαριστω
κανε το εξης... βαλε μια μεγαλη ταχυτητα πχ. 5η με λιγες στροφες πχ. 4000 και γυρνα το γκαζι αναποδα(σε δρομο ΑΝΟΙΧΤΟ και με καλη προσφηση) και παρακολουθησε το στροφομετρο.Αν ''πηδαει'' σε παραπανω στροφες απο οσο πρεπει αρα πατηναρει.(θα το νιωσεις σαν σπιναρισμα).
οσο για τα χλμ. που βγαζουν... ειναι στο χερι του καθενος.... Twisted Evil
αααα! και αμα χρειαζονται αλλαγη ΜΟΝΟ μα ΜΟΝΟ ΜΑΜΑ kapelo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συμπλεκτης απορια????   συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? EmptyΚυρ 31 Οκτ 2010, 22:32

valentinosgsxr έγραψε:

Ps: Για τους κακεντρεχεις "τυπους", μη Σουζουκοφιλους, που ισως βιαστουν να πανυγηρισουν, να αναφερω οτι τον προηγουμενο συμπλεκτη μου το εκαψα σε μια κοντρα, (οταν ακομη δεν ημουν εξικιωμενος με την μηχανη μου) και ουδε μια ευθυνη εχει το εργοστασιο και η ιδια η μηχανη fatsa

Σε ποιό μέρος? Very Happy

______________________________________________________
ΤΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤΑΚΙ ΜΟΥ





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συμπλεκτης απορια????   συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? EmptyΚυρ 31 Οκτ 2010, 22:34

σταυρο γιατι μονο τα μαμα και οχι EBC kavlar πχ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συμπλεκτης απορια????   συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? EmptyΚυρ 31 Οκτ 2010, 22:34

ευχαριστώ σταύρο θα το δοκιμάσω κ θα πάρω κ την σουζούκι για να μου πουν τιμούλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συμπλεκτης απορια????   συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? EmptyΔευ 01 Νοε 2010, 14:41

maikstain έγραψε:
σταυρο γιατι μονο τα μαμα και οχι EBC kavlar πχ?
γιατι εκτος απο τα μαμα ολα τα αλλα ειναι για τον π_ _ _ _ ο. Very Happy
τα μαμα φιμπερ αντεχουν πολυ παραπανω στις καταπονησεις και ομοιως και τα μεταλλικα.
Βεβαια μπορει εσυ να θες πχ να ειναι ελαφρυτερα οπως ενας συμφορουμιτης μας(ονοματα δεν λεμε), αλλα θα σου δημιουργουν προβληματα σε καθε ζορισμα.Οποτε θα πρεπει να εχεις βαθεια τσεπη.Ομοιως και τα κεβλαρ που ειναι πολυ σκληρα και δεν απορροφουν καθολου λαδι κανοντας τα μεταλλα μπλε φωσφορουχα fafoutis
γι αυτο λοιπον μαμα.
Προσωπικα επειδη τον συμπλεκτη τον ταλαιπωρω πολυ, τα εχω δοκιμασει ολα με πολλους συνδιασμους και....... επεστρεψα εκει απο οπου ξεκινησα. kapelo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bonepeeler
Adv. gixxer
Adv. gixxer
bonepeeler


Άντρας Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 785
Hμερομηνία εγγραφής : 25/12/2010

συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συμπλεκτης απορια????   συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? EmptyΣαβ 23 Αυγ 2014, 03:34

APE DRAG KING CLUTCH KIT
ή
CYCLE CONCEPTS DRAG PACK;

Και για τα δύο έχω διαβάσει τα καλύτερα από θέμα αντοχών.
200-300 περάσματα dragster.
Τι προτείνετε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gat0s
Hero gixxer
Hero gixxer
gat0s


Άντρας Όνομα: : ΑΝΕΣΤΗΣ
Τόπος : ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1831
Αγωνιζόμενος : Sleep
Hμερομηνία εγγραφής : 23/04/2009

συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συμπλεκτης απορια????   συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? EmptyΣαβ 23 Αυγ 2014, 09:52

κανεις κοντρες με το b-king η το βαζεις στα dragster?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bonepeeler
Adv. gixxer
Adv. gixxer
bonepeeler


Άντρας Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 785
Hμερομηνία εγγραφής : 25/12/2010

συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συμπλεκτης απορια????   συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? EmptyΣαβ 23 Αυγ 2014, 15:10

gat0s έγραψε:
κανεις κοντρες με το b-king η το βαζεις στα dragster?

χαχαχαχα
Τίποτε από τα δύο.
Απλά έλεγα για κάτι διαφορετικό και ανθεκτικό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SENN
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Λεωνιδας
Τόπος : Alex/polh
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 73
Αγωνιζόμενος : Μακαρι!!!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 02/07/2013

συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συμπλεκτης απορια????   συμπλεκτης - συμπλεκτης απορια???? EmptyΠεμ 05 Φεβ 2015, 16:28

Μάλλον εισαι για δισκάκια η έχουν αδυνατίσει τα ελατήρια σου η όπως έγινε και σε εμενα που έκανε ακριβός το ίδιο ο μάστορας που το άνοιξε έβαλε αλλα τι άλλων ελατήρια και δεν ήταν φορεμένα σωστά.... Πριν αρχίσεις να πετάς λευτα σε κάθε τι που ακούς άνοιξε το με έναν μάστορα που εχει καλη γνωςη ολο τον συμπλέκτη και δέστε τι παιζει γιατι όπως σου ειπα εμενα μονο φίδια δεν ειχε εκει μεσα χαχαχ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
συμπλεκτης απορια????
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..
» Σκληρυνε ο συμπλεκτης
» ΣΥΜΠΛΕΚΤΗΣ-ΔΙΣΚΟΙ?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΜΟΤΕΡ-ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com