Greek GSX-R forum
Pirelli supercorsa Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Pirelli supercorsa Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Pirelli supercorsa Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Pirelli supercorsa Poll_l10Pirelli supercorsa Poll_c10Pirelli supercorsa Poll_r10 
JIMK7
Pirelli supercorsa Poll_l10Pirelli supercorsa Poll_c10Pirelli supercorsa Poll_r10 
nasos-v
Pirelli supercorsa Poll_l10Pirelli supercorsa Poll_c10Pirelli supercorsa Poll_r10 
T.R.E
Pirelli supercorsa Poll_l10Pirelli supercorsa Poll_c10Pirelli supercorsa Poll_r10 
k8 600 kk
Pirelli supercorsa Poll_l10Pirelli supercorsa Poll_c10Pirelli supercorsa Poll_r10 
kostaskr6
Pirelli supercorsa Poll_l10Pirelli supercorsa Poll_c10Pirelli supercorsa Poll_r10 
κολτρέϊν
Pirelli supercorsa Poll_l10Pirelli supercorsa Poll_c10Pirelli supercorsa Poll_r10 
Leroy
Pirelli supercorsa Poll_l10Pirelli supercorsa Poll_c10Pirelli supercorsa Poll_r10 
ripper
Pirelli supercorsa Poll_l10Pirelli supercorsa Poll_c10Pirelli supercorsa Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Pirelli supercorsa Poll_l10Pirelli supercorsa Poll_c10Pirelli supercorsa Poll_r10 

 

 Pirelli supercorsa

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
jimmisk8
Jr.gixxer



Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 38
Hμερομηνία εγγραφής : 12/08/2010

Pirelli supercorsa Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Pirelli supercorsa   Pirelli supercorsa EmptyΔευ 01 Νοε 2010, 19:44

καλησπερα παιδια.Αλλαξα σημερα τα ελαστικα στο κ8 1000 μου.Ειχα τε bt 003 racing street.Μπορω να πω μερικως ικανοποιημενος.Ζεστενοταν σχετικα γρηγορα και οπου το πηγα βολτα δεν με προβληματισε.Πιστα δεν το εβαλα ποτε.αυτο που με χαλασε ηταν οτι οσο εφτανε στο τελος της ζωης του επεφτε καθετα τελειως η αποδοση του.Σε γενικες γραμμες παντως ειναι καλο ελαστικο.
Ηθελα λοιπον παντα να βαλω Pirelli.Ετσι λοιπον με τη βοηθεια του Μπουκη και βαση της χρησης που κανω στη μοτο μου κατεληξα στα Pirelli supercorsa BSB.
αν τα εχει βαλει καποιος και θελει να γραψει την γνωμη του γι'αυτα θα ηθελα να τον ακουσω.Ευχαριστω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

Pirelli supercorsa Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pirelli supercorsa   Pirelli supercorsa EmptyΤρι 02 Νοε 2010, 09:47

jimmisk8 έγραψε:
καλησπερα παιδια.Αλλαξα σημερα τα ελαστικα στο κ8 1000 μου.Ειχα τε bt 003 racing street.Μπορω να πω μερικως ικανοποιημενος.Ζεστενοταν σχετικα γρηγορα και οπου το πηγα βολτα δεν με προβληματισε.Πιστα δεν το εβαλα ποτε.αυτο που με χαλασε ηταν οτι οσο εφτανε στο τελος της ζωης του επεφτε καθετα τελειως η αποδοση του.Σε γενικες γραμμες παντως ειναι καλο ελαστικο.
Ηθελα λοιπον παντα να βαλω Pirelli.Ετσι λοιπον με τη βοηθεια του Μπουκη και βαση της χρησης που κανω στη μοτο μου κατεληξα στα Pirelli supercorsa BSB.
αν τα εχει βαλει καποιος και θελει να γραψει την γνωμη του γι'αυτα θα ηθελα να τον ακουσω.Ευχαριστω.

καλα ρε αφου τα εβαλες ρωτας γι αυτα καπως περιεργο απλα καντα βολτα δοκιμασετα να μας πεις εσυ πως ειναι αυτα γτ και γω για λαστιχα ειμαι κ ψαχνω!! Laughing ΠΟσο πηγε το μαλλι??
εγω ψηνομαι για τα dragon supercorsa γωμες σκληρη πισω-μεσαιa μπροστα!αυτα ειναι σιγουρα καλα και κρατανε αρκετα απο αυτα που εχω ακουσει τωρα γι αυτα που εβαλες καλα πρεπει ναναι αλλα δε ξερω ποσο κρατανε σε χλμ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jimmisk8
Jr.gixxer



Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 38
Hμερομηνία εγγραφής : 12/08/2010

Pirelli supercorsa Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pirelli supercorsa   Pirelli supercorsa EmptyΤρι 02 Νοε 2010, 19:57

Φιλιππε μου στοιχησαν με την τοποθετηση-ζυγοσταθμηση 290 ευρω.
οσον αφορα για το γιατι ρωταω τωρα αφου τα εβαλα.δεν ισχυει αυτο που λες.
Εννοειται πως εχω ρωτησει φιλους που τα εχουν δοκιμασει πριν τα βαλω.Απλα εβαλα το θεμα και στο φορουμ για να δω και απο δω τη γνωμη επικρατει και στους gixxer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Pirelli supercorsa
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» pirelli dragon supercorsa!!!
» Προς πώληση καινούργιο Pirelli Diablo Supercorsa V2 SC2 120/70/17
» Diablo SuperCorsa 3 ή Dunlop SportSmart

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΖΑΝΤΕΣ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com