Greek GSX-R forum
ρυθμισει αέρα μείγματος κ5 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ρυθμισει αέρα μείγματος κ5 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ρυθμισει αέρα μείγματος κ5 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ρυθμισει αέρα μείγματος κ5 Poll_l10ρυθμισει αέρα μείγματος κ5 Poll_c10ρυθμισει αέρα μείγματος κ5 Poll_r10 
JIMK7
ρυθμισει αέρα μείγματος κ5 Poll_l10ρυθμισει αέρα μείγματος κ5 Poll_c10ρυθμισει αέρα μείγματος κ5 Poll_r10 
nasos-v
ρυθμισει αέρα μείγματος κ5 Poll_l10ρυθμισει αέρα μείγματος κ5 Poll_c10ρυθμισει αέρα μείγματος κ5 Poll_r10 
T.R.E
ρυθμισει αέρα μείγματος κ5 Poll_l10ρυθμισει αέρα μείγματος κ5 Poll_c10ρυθμισει αέρα μείγματος κ5 Poll_r10 
k8 600 kk
ρυθμισει αέρα μείγματος κ5 Poll_l10ρυθμισει αέρα μείγματος κ5 Poll_c10ρυθμισει αέρα μείγματος κ5 Poll_r10 
kostaskr6
ρυθμισει αέρα μείγματος κ5 Poll_l10ρυθμισει αέρα μείγματος κ5 Poll_c10ρυθμισει αέρα μείγματος κ5 Poll_r10 
κολτρέϊν
ρυθμισει αέρα μείγματος κ5 Poll_l10ρυθμισει αέρα μείγματος κ5 Poll_c10ρυθμισει αέρα μείγματος κ5 Poll_r10 
Leroy
ρυθμισει αέρα μείγματος κ5 Poll_l10ρυθμισει αέρα μείγματος κ5 Poll_c10ρυθμισει αέρα μείγματος κ5 Poll_r10 
ripper
ρυθμισει αέρα μείγματος κ5 Poll_l10ρυθμισει αέρα μείγματος κ5 Poll_c10ρυθμισει αέρα μείγματος κ5 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ρυθμισει αέρα μείγματος κ5 Poll_l10ρυθμισει αέρα μείγματος κ5 Poll_c10ρυθμισει αέρα μείγματος κ5 Poll_r10 

 

 ρυθμισει αέρα μείγματος κ5

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

ρυθμισει αέρα μείγματος κ5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ρυθμισει αέρα μείγματος κ5   ρυθμισει αέρα μείγματος κ5 EmptyΚυρ 12 Δεκ 2010, 20:28

παίδες σήμερα στη δουλειά γνώρισα κάποιον που το έπαιζε μάστορας κ μου είπε ότι αν μου ρυθμίσει τον αέρα κ το μείγμα θα πάρει πολύ πάνω η μηχανή λέει ότι είναι απαραίτητο αν βάλεις φίλτρο κν. Αλλά του είπα ότι δεν αφήνω τον καθένα να βάζει χέρι στην καλή μου. Τι λέτε πρέπει να κάνω κάποια τέτοια ρύθμιση; κ δεν ξέρω κιόλας αν υπάρχει κάποιος στην Καβαλα που να μπορώ να βασιστώ να βάλει χέρι στο ιντσεκσιον μου. Λέτε να είναι από αυτό το μπουκομα που σας έλεγα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripseventh
Full gixxer
Full gixxer
ripseventh


Άντρας Όνομα: : Λουκας
Τόπος : Λιβαδεια
Αριθμός μηνυμάτων : 1221
Hμερομηνία εγγραφής : 19/09/2010

ρυθμισει αέρα μείγματος κ5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ρυθμισει αέρα μείγματος κ5   ρυθμισει αέρα μείγματος κ5 EmptyΚυρ 12 Δεκ 2010, 20:52

[quote="boutser"]παίδες σήμερα στη δουλειά γνώρισα κάποιον που το έπαιζε μάστορας κ μου είπε ότι αν μου ρυθμίσει τον αέρα κ το μείγμα θα πάρει πολύ πάνω η μηχανή λέει ότι είναι απαραίτητο αν βάλεις φίλτρο κν. Αλλά του είπα ότι δεν αφήνω τον καθένα να βάζει χέρι στην καλή μου. Τι λέτε πρέπει να κάνω κάποια τέτοια ρύθμιση; κ δεν ξέρω κιόλας αν υπάρχει κάποιος στην Καβαλα που να μπορώ να βασιστώ να βάλει χέρι στο ιντσεκσιον μου. Λέτε να είναι από αυτό το μπουκομα που σας έλεγα;[/quoteKωστα με το μαμα το φιλτρο το δοκιμασες?αν οχι κανε μια δοκμη κ μετα βλεπεις ολα τ αλλα εστω κ παλιο φυσυξετο μονο μ αερα κ βαλτο πανω να δεις τι παιζει kapelo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

ρυθμισει αέρα μείγματος κ5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ρυθμισει αέρα μείγματος κ5   ρυθμισει αέρα μείγματος κ5 EmptyΚυρ 12 Δεκ 2010, 21:43

boutser έγραψε:
παίδες σήμερα στη δουλειά γνώρισα κάποιον που το έπαιζε μάστορας κ μου είπε ότι αν μου ρυθμίσει τον αέρα κ το μείγμα θα πάρει πολύ πάνω η μηχανή λέει ότι είναι απαραίτητο αν βάλεις φίλτρο κν. Αλλά του είπα ότι δεν αφήνω τον καθένα να βάζει χέρι στην καλή μου. Τι λέτε πρέπει να κάνω κάποια τέτοια ρύθμιση; κ δεν ξέρω κιόλας αν υπάρχει κάποιος στην Καβαλα που να μπορώ να βασιστώ να βάλει χέρι στο ιντσεκσιον μου. Λέτε να είναι από αυτό το μπουκομα που σας έλεγα;


Αν έχεις Power Commander ή κάτι τέτοιο τότε όντως μπορεί να πάρει αρκετά τα πάνω της ΑΝ αυτός το που θα στο ρυθμίσει ξέρει τι κάνει...

______________________________________________________
ΤΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤΑΚΙ ΜΟΥ





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ρυθμισει αέρα μείγματος κ5
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Φίλτρο αέρα!
» ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ ΤΟ ΕΠΙΣΗΜΟ SITE ΤΟΥ ROSSI...
» Sprint φίλτρο αέρα για BMW S1000RR S1000XR, HP4, S1000R

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΜΟΤΕΡ-ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com