Greek GSX-R forum
ROYAL MAIL ?? - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ROYAL MAIL ?? - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ROYAL MAIL ?? - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ROYAL MAIL ?? - Σελίδα 2 Poll_l10ROYAL MAIL ?? - Σελίδα 2 Poll_c10ROYAL MAIL ?? - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
ROYAL MAIL ?? - Σελίδα 2 Poll_l10ROYAL MAIL ?? - Σελίδα 2 Poll_c10ROYAL MAIL ?? - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
ROYAL MAIL ?? - Σελίδα 2 Poll_l10ROYAL MAIL ?? - Σελίδα 2 Poll_c10ROYAL MAIL ?? - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
ROYAL MAIL ?? - Σελίδα 2 Poll_l10ROYAL MAIL ?? - Σελίδα 2 Poll_c10ROYAL MAIL ?? - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
ROYAL MAIL ?? - Σελίδα 2 Poll_l10ROYAL MAIL ?? - Σελίδα 2 Poll_c10ROYAL MAIL ?? - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
ROYAL MAIL ?? - Σελίδα 2 Poll_l10ROYAL MAIL ?? - Σελίδα 2 Poll_c10ROYAL MAIL ?? - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
ROYAL MAIL ?? - Σελίδα 2 Poll_l10ROYAL MAIL ?? - Σελίδα 2 Poll_c10ROYAL MAIL ?? - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
ROYAL MAIL ?? - Σελίδα 2 Poll_l10ROYAL MAIL ?? - Σελίδα 2 Poll_c10ROYAL MAIL ?? - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
ROYAL MAIL ?? - Σελίδα 2 Poll_l10ROYAL MAIL ?? - Σελίδα 2 Poll_c10ROYAL MAIL ?? - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ROYAL MAIL ?? - Σελίδα 2 Poll_l10ROYAL MAIL ?? - Σελίδα 2 Poll_c10ROYAL MAIL ?? - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 ROYAL MAIL ??

Πήγαινε κάτω 
+7
landen
ares_tz
DrIoannis
Leroy
Miou
tuonato
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
asphyx
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Τόπος : athens
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 76
Hμερομηνία εγγραφής : 16/07/2012

ROYAL MAIL ?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ROYAL MAIL ??   ROYAL MAIL ?? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 01 Φεβ 2013, 10:27

asphyx έγραψε:
nktr έγραψε:
εδώ πρέπει να ψάξεις
http://212.205.82.71/trackandtrace/

μου γράφει αυτο
The IdentifierID you entered is invalid.
Please contact customer service. ή

No information was found.

ok problem solved με αντρικό Ελληνικό τρόπο ninza
τηλέφωνο στα ελτα (κλείσαν 100 χρόνια εξυπηρέτησης)
δεν έχει έρθει ακόμα στην Ελλάδα το πακέτο ,ελπίζω να περάσω το τεχνικό ελεγχο στο riding school και μη μου πουν δεν έχεις τακάκια!! eleison
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Chrisk6
Normal gixxer
Normal gixxer
Chrisk6


Άντρας Όνομα: : Χρηστος
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 276
Αγωνιζόμενος : Σκληρα...
Hμερομηνία εγγραφής : 09/02/2012

ROYAL MAIL ?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ROYAL MAIL ??   ROYAL MAIL ?? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 01 Φεβ 2013, 11:43

Λογικα ειναι ακομα αεροδρομιο κ δεν φαινεται οτι παρεληφθειι.Πολλες φορες κ εμενα εχει ερθει κατι αλλα μετα απο κανα 2 μερες φαινεται στο συστημα των ελτα.Αλλα συνηθως θελει 7-8 μερες απο την αποστολη τους για την πορτα σου.Μολις προχτες παρελαβα τακακια απο αγγλια ακριβως 7 μερες!!Υπομονη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
demk6
Full gixxer
Full gixxer
demk6


Άντρας Όνομα: : Δημοσθενης
Τόπος : Κολωνος
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 1264
Αγωνιζόμενος : στους δρομους της αττικης
Hμερομηνία εγγραφής : 20/11/2011

ROYAL MAIL ?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ROYAL MAIL ??   ROYAL MAIL ?? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 01 Φεβ 2013, 16:58

ρε παιδια εγω απο royalmail 2 φορες χωρις id δεν εχω παραλαβει και τωρα 2 βδομαδες περιμενω παλι χωρις id και δεν εχουν ερθει παλι με βλεπω ν στελνω μνματα στους μαγαζατορες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Chrisk6
Normal gixxer
Normal gixxer
Chrisk6


Άντρας Όνομα: : Χρηστος
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 276
Αγωνιζόμενος : Σκληρα...
Hμερομηνία εγγραφής : 09/02/2012

ROYAL MAIL ?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ROYAL MAIL ??   ROYAL MAIL ?? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 01 Φεβ 2013, 17:15

Οταν λες ID προφανως μιλας για tracking number?Σε χαμηλου κοστους αποστολες δεν διαθετουν tracking number.Τωρα καπου εχει γινει μλκ με το δεμα.Να ψαξεις πρωτα το τοπικο σου καταστημα ελτα κ μετα μιλας με τον αποστολεα.Αν κ λογικα οταν περασει πολυ καιρος κ δεν εχεις παραλαβει στο ξαναστελνει.Μπορει να βρεθεις με 2 τελικα δεματα!!(εχει γινει κ αυτο)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ROYAL MAIL ??
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΜΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com