Greek GSX-R forum
Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Poll_l10Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Poll_c10Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Poll_r10 
JIMK7
Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Poll_l10Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Poll_c10Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Poll_r10 
nasos-v
Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Poll_l10Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Poll_c10Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Poll_r10 
T.R.E
Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Poll_l10Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Poll_c10Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Poll_r10 
k8 600 kk
Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Poll_l10Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Poll_c10Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Poll_r10 
kostaskr6
Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Poll_l10Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Poll_c10Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Poll_r10 
κολτρέϊν
Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Poll_l10Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Poll_c10Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Poll_r10 
Leroy
Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Poll_l10Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Poll_c10Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Poll_r10 
ripper
Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Poll_l10Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Poll_c10Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Poll_l10Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Poll_c10Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Poll_r10 

 

 Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr;

Πήγαινε κάτω 
+18
argyrisk2
popay
gkourv
alhthrios
ghost
GIXXERAKIAS
nktr
giXXXer
boutser
asteri
cool-processor
papagym
blade 750
Zuki
Billy
DENNIS
κολτρέϊν
gixxermak
22 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Είστε ευχαριστημένοι με το www.gixxer.gr;
Είμαι παρα πολύ ευχαριστημένος!!
Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Poll_l10 45% Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Poll_r10
 45%  [ 67 ]
Είναι αρκετά καλο!!
Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Poll_l10 46% Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Poll_r10
 46%  [ 68 ]
Θέλει βελτίωση σε κάποια σημεία!!(Αν θέλετε εξηγήστε σε πια)
Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Poll_l10 7% Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Poll_r10
 7%  [ 10 ]
Μπήκα απλός από περιέργεια!!
Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Poll_l10 1% Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Poll_r10
 1%  [ 2 ]
Μου είναι αδιάφορο!!
Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Poll_l10 1% Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Poll_r10
 1%  [ 1 ]
Δεν μου άρεσε καθόλου!!(Αν θέλετε εξηγήστε τους λόγους)
Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Poll_l10 0% Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Poll_r10
 0%  [ 1 ]
Σύνολο Ψήφων : 149
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gixxermak
Full gixxer
Full gixxer
gixxermak


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2295
Αγωνιζόμενος : Είμαι παππούς τώρα για τέτοια...
Hμερομηνία εγγραφής : 01/11/2008

Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr;   Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; EmptyΔευ 09 Μαρ 2009, 01:47

Το forum έχει κλείσει αισίως τον τέταρτο μηνα λειτουργίας του και κοντεύουμε να φτάσουμε τα 200 μέλη!Σε αυτό το σημείο θα ήθελα να ρωτήσω αν είσαστε ευχαριστημένοι από αυτά που προσφέρει μέχρι στιγμής το gixxer.gr και τι άλλο θα μπορούσε να το κάνει ακόμα καλύτερο!!Προσπάθησα όσο μπορούσα να το κάνω λυτό όσο αναφορά τις ενότητες που θα έχει..,ίσως να ξένισε κάποιους από την πείρα τους σε αλλα forum αλλα νομίζω πως έτσι ίσως είναι καλύτερα.Ιδέες και παράπονα παρακαλώ να τα αναφέρεται!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr;   Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; EmptyΔευ 09 Μαρ 2009, 19:38

κάποιος ψήφισε ότι Θέλει βελτίωση σε κάποια σημεία!!!
θα τον παρακαλούσαμε να μας πει σε ποιά σημεία θέλει βελτίωση (αν θέλει φυσικά μας λέει)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DENNIS
Adv. gixxer
Adv. gixxer
DENNIS


Άντρας Όνομα: : ΣΑΚΗΣ
Τόπος : Αθηνα-Αιγαλεω
Αριθμός μηνυμάτων : 692
Αγωνιζόμενος : στην ζωη!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr;   Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; EmptyΔευ 09 Μαρ 2009, 20:49

Καπου να εγραφε ρε παιδια συνολο νεον μηνυματον απο την στιγμη που κανεις την συνδεση ως χρηστης.
Περισσοτερα emoticons.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Billy
Jr.gixxer
Billy


Όνομα: : Billy
Τόπος : Γλυφάδα
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 44
Hμερομηνία εγγραφής : 08/03/2009

Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr;   Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; EmptyΔευ 09 Μαρ 2009, 20:54

Εγώ θα ήθελα η γραμματοσειρά σαν default να ήταν ένα κλικ πιο μεγάλα. Επίσης αν γινόταν να μικρύνει λίγο η ανάλυση οριζόντια γιατί βαριέμαι να κάνω scroll αριστερά-δεξιά για να διαβάζω μηνυματα Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr;   Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; EmptyΔευ 09 Μαρ 2009, 20:59

αν έχεις mozilla firefoχ μπορείς να πατήσεις ταυτόχρονα το ctrl και -(μείον) για να μικρύνει και το ctrl και +(συν) για να μεγαλώσει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gixxermak
Full gixxer
Full gixxer
gixxermak


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2295
Αγωνιζόμενος : Είμαι παππούς τώρα για τέτοια...
Hμερομηνία εγγραφής : 01/11/2008

Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr;   Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; EmptyΔευ 09 Μαρ 2009, 21:02

κολτρέ΄ι΄ν έγραψε:
αν έχεις mozilla firefoχ μπορείς να πατήσεις ταυτόχρονα το ctrl και -(μείον) για να μικρύνει και το ctrl και +(συν) για να μεγαλώσει

Αυτό γίνετε και στον explorer Χρηστο.Πάντως δεν μπορώ να καταλάβω γιατί το κανει αυτό σε μερικούς και σε άλλους εμφανίζεται κανονικά.Μάλλον κάτι πρέπει να παίζει με την ανάλυση της οθόνης που έχει ο καθένας ρυθμισμένο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
gixxermak
Full gixxer
Full gixxer
gixxermak


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2295
Αγωνιζόμενος : Είμαι παππούς τώρα για τέτοια...
Hμερομηνία εγγραφής : 01/11/2008

Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr;   Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; EmptyΔευ 09 Μαρ 2009, 21:19

gixxersak έγραψε:
Καπου να εγραφε ρε παιδια συνολο νεον μηνυματον απο την στιγμη που κανεις την συνδεση ως χρηστης.
Περισσοτερα emoticons.

Όταν μπαίνεις να πατάς εδώ που φαίνεται στην φωτογραφία και θα σε βγάζει στα τελευταία που δημοσιευτήκανε αφού έχεις βγει.Πιστεύω να σε κάλυψα Σάκη...

Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Iiiii_10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
DENNIS
Adv. gixxer
Adv. gixxer
DENNIS


Άντρας Όνομα: : ΣΑΚΗΣ
Τόπος : Αθηνα-Αιγαλεω
Αριθμός μηνυμάτων : 692
Αγωνιζόμενος : στην ζωη!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr;   Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; EmptyΤρι 10 Μαρ 2009, 18:09

GSXR-750 έγραψε:
gixxersak έγραψε:
Καπου να εγραφε ρε παιδια συνολο νεον μηνυματον απο την στιγμη που κανεις την συνδεση ως χρηστης.
Περισσοτερα emoticons.

Όταν μπαίνεις να πατάς εδώ που φαίνεται στην φωτογραφία και θα σε βγάζει στα τελευταία που δημοσιευτήκανε αφού έχεις βγει.Πιστεύω να σε κάλυψα Σάκη...

Ωπ δεν το γνωριζα,ευχαριστω Δημητρη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr;   Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; EmptyΤετ 11 Μαρ 2009, 19:29

gixxersak έγραψε:
Περισσοτερα emoticons.

έχεις κάτι στο μυαλό σου;; μερικά εικονίδια;;; αν έχει κάποιος άλλος ας προτείνει... πείτε καμιά ιδέα Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zuki
Full gixxer
Full gixxer
Zuki


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1277
Αγωνιζόμενος : Στους δρομους της Αθηνας....

Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2008

Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr;   Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; EmptyΠαρ 20 Μαρ 2009, 13:22

Ας πω λοιπον και γω την αποψη μου εντελως φιλικα... Smile

Εμενα θα μου αρεσε να υπαρχει μια επιλογη οπως και στα περισσοτερα φορουμ και να μου εμφανιζονται τα νεα μυνηματα απο ta thread...Στα αριστερα εκει που δειχνει τα νεα θεματα νομιζω δεν επαρκει και ειναι καπως εκνευριστηκος ο τροπος λειτουργειας του...


Φιλικα Γιαννης What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zuki
Full gixxer
Full gixxer
Zuki


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1277
Αγωνιζόμενος : Στους δρομους της Αθηνας....

Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2008

Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr;   Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; EmptyΠαρ 20 Μαρ 2009, 13:26

Σορρυ παιδια αλλα τωρα ειδα την απαντηση πιο πανω...Οποτε μηπως θα γινοταν να ειναι καπως πιο μεγαλη η επιλογη για τα νεα μυνηματα??? Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gixxermak
Full gixxer
Full gixxer
gixxermak


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2295
Αγωνιζόμενος : Είμαι παππούς τώρα για τέτοια...
Hμερομηνία εγγραφής : 01/11/2008

Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr;   Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; EmptyΠαρ 20 Μαρ 2009, 13:38

Zuki έγραψε:
Σορρυ παιδια αλλα τωρα ειδα την απαντηση πιο πανω...Οποτε μηπως θα γινοταν να ειναι καπως πιο μεγαλη η επιλογη για τα νεα μυνηματα??? Laughing

Γιάννη το κοίταξα αλλα δυστυχώς δεν γίνετε να αλλάξει αυτό και να γίνει πιο μεγάλο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
blade 750
Normal gixxer
Normal gixxer
blade 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : Βολος
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 247
Αγωνιζόμενος : 1000 k8
Hμερομηνία εγγραφής : 02/12/2008

Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr;   Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; EmptyΠαρ 20 Μαρ 2009, 17:08

το μονο που εχω να πω ειναι ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ!!σε ολους εσας που κανετε οτι μπορειτε για να εχουμε,ολοι εμεις που εχουμε παθος με τις μηχανες μας, αυτη σελιδα!Ευχαριστουμε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
papagym
Adv. gixxer
Adv. gixxer
papagym


Άντρας Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 569
Αγωνιζόμενος : ''Αγίου''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/03/2009

Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr;   Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; EmptyΔευ 13 Απρ 2009, 09:42

GSXR-750 έγραψε:

Όταν μπαίνεις να πατάς εδώ που φαίνεται στην φωτογραφία και θα σε βγάζει στα τελευταία που δημοσιευτήκανε αφού έχεις βγει.Πιστεύω να σε κάλυψα Σάκη...

Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Iiiii_10

Ναι οκ καλό είναι αλλά θα μπορούσε να γίνει για μη αναγνωσμένα μηνύματα!

Τώρα όταν μπεις θα σου δείξει τα νέα μηνύματα αλλά βγεις και ξαναμπείς τα έχασες. Δηλαδή αυτό που έχει από κάτω για τις αναπάντητες αλλά να γίνει για τα μη αναγνωσμένα!
Επίσης όταν μπεις σε κάποιο θέμα να έχει επιλογή για να πας κατευθείαν στα μη αναγνωσμένα!

Άλλο ένα κομμάτι που είναι δυσχρηστο είναι με τις φωτό! Δεν ξέρω τεχνικά γιατί πρέπει να γίνετε με αυτόν το τρόπο αλλά έκανες απευθείας επισύναψη θα βοηθούσε!

:vwrv:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DENNIS
Adv. gixxer
Adv. gixxer
DENNIS


Άντρας Όνομα: : ΣΑΚΗΣ
Τόπος : Αθηνα-Αιγαλεω
Αριθμός μηνυμάτων : 692
Αγωνιζόμενος : στην ζωη!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr;   Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; EmptyΔευ 13 Απρ 2009, 12:31

kostasgym έγραψε:
GSXR-750 έγραψε:

Όταν μπαίνεις να πατάς εδώ που φαίνεται στην φωτογραφία και θα σε βγάζει στα τελευταία που δημοσιευτήκανε αφού έχεις βγει.Πιστεύω να σε κάλυψα Σάκη...

Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Iiiii_10

Ναι οκ καλό είναι αλλά θα μπορούσε να γίνει για μη αναγνωσμένα μηνύματα!

Τώρα όταν μπεις θα σου δείξει τα νέα μηνύματα αλλά βγεις και ξαναμπείς τα έχασες. Δηλαδή αυτό που έχει από κάτω για τις αναπάντητες αλλά να γίνει για τα μη αναγνωσμένα!
Επίσης όταν μπεις σε κάποιο θέμα να έχει επιλογή για να πας κατευθείαν στα μη αναγνωσμένα!

Άλλο ένα κομμάτι που είναι δυσχρηστο είναι με τις φωτό! Δεν ξέρω τεχνικά γιατί πρέπει να γίνετε με αυτόν το τρόπο αλλά έκανες απευθείας επισύναψη θα βοηθούσε!

:vwrv:
Ναι οντως εχει δικιο ο Κωστας,πες οτι κατι μου τυχαινει κ πρεπει να βγω μετα που θα μπω θα τα εχω χασει τα μη αναγνωσμενα κ αντε να ψαχνεις ενα ενα θεμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gixxermak
Full gixxer
Full gixxer
gixxermak


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2295
Αγωνιζόμενος : Είμαι παππούς τώρα για τέτοια...
Hμερομηνία εγγραφής : 01/11/2008

Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr;   Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; EmptyΔευ 13 Απρ 2009, 14:52

[quote="DENNIS"]
kostasgym έγραψε:
GSXR-750 έγραψε:

Όταν μπαίνεις να πατάς εδώ που φαίνεται στην φωτογραφία και θα σε βγάζει στα τελευταία που δημοσιευτήκανε αφού έχεις βγει.Πιστεύω να σε κάλυψα Σάκη...


Ναι οκ καλό είναι αλλά θα μπορούσε να γίνει για μη αναγνωσμένα μηνύματα!

Τώρα όταν μπεις θα σου δείξει τα νέα μηνύματα αλλά βγεις και ξαναμπείς τα έχασες. Δηλαδή αυτό που έχει από κάτω για τις αναπάντητες αλλά να γίνει για τα μη αναγνωσμένα!
Επίσης όταν μπεις σε κάποιο θέμα να έχει επιλογή για να πας κατευθείαν στα μη αναγνωσμένα!

Άλλο ένα κομμάτι που είναι δυσχρηστο είναι με τις φωτό! Δεν ξέρω τεχνικά γιατί πρέπει να γίνετε με αυτόν το τρόπο αλλά έκανες απευθείας επισύναψη θα βοηθούσε!

:vwrv:
Ναι οντως εχει δικιο ο Κωστας,πες οτι κατι μου τυχαινει κ πρεπει να βγω μετα που θα μπω θα τα εχω χασει τα μη αναγνωσμενα κ αντε να ψαχνεις ενα ενα θεμα.

Θα τα κοιτάξω ρε παιδιά αλλα κάποια πράγματα δεν γίνετε να αλλάξουν.Θα κάνω ότι μπορώ να το κάνω πιο λειτουργικό. scratch scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr;   Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; EmptyΔευ 13 Απρ 2009, 18:24

DENNIS έγραψε:
Ναι οντως εχει δικιο ο Κωστας,πες οτι κατι μου τυχαινει κ πρεπει να βγω μετα που θα μπω θα τα εχω χασει τα μη αναγνωσμενα κ αντε να ψαχνεις ενα ενα θεμα.
αυτό το έχω παρατηρήσει και εγώ...όταν κάνεις log in και μετά log out χωρίς να διαβάσεις τα ''νέα ποστ'' όταν θα ξανά κάνεις log in δεν θα υπάρχουν, εμφανίζονται σαν αναγνωσμένα!!
GSXR-750 έγραψε:
Θα τα κοιτάξω ρε παιδιά άλλα κάποια πράγματα δεν γίνετε να αλλάξουν.Θα κάνω ότι μπορώ να το κάνω πιο λειτουργικό. scratch scratch

boss κανε ότι καλύτερο για το :wfsdvv:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cool-processor
banned
banned
cool-processor


Άντρας Όνομα: : Νικολας
Τόπος : Γη
Ηλικία : 28
Αριθμός μηνυμάτων : 23
Αγωνιζόμενος : Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εθνική 125cc
Πρωταθλητής 2009
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2010

Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr;   Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; EmptyΣαβ 09 Ιαν 2010, 17:22

ειναι αρκετα καλα φτιαγμενο ενα μπραβο απο εμενα.

Θα ηθελα βεβαια να ρωτησω με photoshop κανατε το banner?
γιατι ειναι ωραιο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://greek-spirit.forumotion.com
asteri
Normal gixxer
Normal gixxer
asteri


Άντρας Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 75
Αγωνιζόμενος : Θα ηθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 08/05/2009

Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr;   Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; EmptyΣαβ 09 Ιαν 2010, 23:34

Ναι ειναι πολυ καλο,βασικα ολοι κερδιζουν απο μια τετοια προσπαθεια.Μπραβο σε οποιον-οποιους το δημιουργησαν και το κρατανε σε αυτο το επιπεδο.Επισης μου αρεσει που δεν περιοριζεται μονο σε gsxr αλλα βρισκεις και αλλα θεματα που ειναι εξισου ενδιαφεροντα.Keep up the good work.Respect.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/asterios74
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr;   Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; EmptyΠεμ 24 Φεβ 2011, 10:04

συγχαριτηρια παιδια εινα παρα πολυ καλο φορουμ!!! εχω δει ενα για tdm που ειναι γραμμενος ο κολυτος μου και ειναι καμια σχεση με το δικο μας κλασεις κατωτερο... ΣΥΓΧΑΡΙΤΗΡΙΑ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giXXXer
Adv. gixxer
Adv. gixxer
giXXXer


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Ελευθερούπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 469
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr;   Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; EmptyΠεμ 24 Φεβ 2011, 10:50

Πολλα μπραβο και απο μενα στους παραγοντες...ειναι οντως αρκετα καλο φορουμ και ας ειναι καινουργιο!!!

Ευχαριστουμε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nktr
Hero gixxer
Hero gixxer
nktr


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Piraeus
Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr;   Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; EmptyΠεμ 24 Φεβ 2011, 12:01

Καλημέρες !!
Μιας και το είδα το θέμα θα ήθελα να πω για το όταν γράφεις μία απάντηση και κάνεις κάποιο λάθος και κλείσεις το παράθυρο της απάντησης και κάνεις back ή πίσω δεν σου βγάζει το κείμενο που είχες ήδη γράψει :(
Έχω χάσει κάτι σεντόνια σε θέματα που ήθελα να βάλω και φυσικά δεν τα ξανάγραψα ποτέ....καλό για εσάς βέβαια fafoutis
Κατά τα άλλα όλα οκ.
Καλή συνέχεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIXXERAKIAS
Hero gixxer
Hero gixxer
GIXXERAKIAS


Άντρας Όνομα: : Ιωάννης
Τόπος : Aθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2159
Αγωνιζόμενος : Newbie open.
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr;   Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; EmptyΠεμ 24 Φεβ 2011, 16:18

nktr έγραψε:
Καλημέρες !!
Μιας και το είδα το θέμα θα ήθελα να πω για το όταν γράφεις μία απάντηση και κάνεις κάποιο λάθος και κλείσεις το παράθυρο της απάντησης και κάνεις back ή πίσω δεν σου βγάζει το κείμενο που είχες ήδη γράψει :(
Έχω χάσει κάτι σεντόνια σε θέματα που ήθελα να βάλω και φυσικά δεν τα ξανάγραψα ποτέ....καλό για εσάς βέβαια fafoutis
Κατά τα άλλα όλα οκ.
Καλή συνέχεια
Το αυτο..μια απο τα ιδια Νικολα.Το τι σιχτιρισμα εχει πεσει δεν λεγεται οταν σβηνονται ολα και παντα τυχαινει σε σεντονια μυνηματα. What a Face

Κατα τα αλλα καλοιειμαστε μωρε,ρεμαλια,πιστακηδες,κοντρεκηδες,κεφετεριακηδες,φαγοποτακηδες ολη μια ομορφη παρεα. win
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ghost
Hero gixxer
Hero gixxer
ghost


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Κυπαρισσία
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 2970
Αγωνιζόμενος : Married
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2009

Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr;   Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; EmptyΠεμ 24 Φεβ 2011, 16:31

nktr έγραψε:
Καλημέρες !!
Μιας και το είδα το θέμα θα ήθελα να πω για το όταν γράφεις μία απάντηση και κάνεις κάποιο λάθος και κλείσεις το παράθυρο της απάντησης και κάνεις back ή πίσω δεν σου βγάζει το κείμενο που είχες ήδη γράψει :(
Έχω χάσει κάτι σεντόνια σε θέματα που ήθελα να βάλω και φυσικά δεν τα ξανάγραψα ποτέ....καλό για εσάς βέβαια fafoutis
Κατά τα άλλα όλα οκ.
Καλή συνέχεια

ενα απλο copy οσων εχεις γραψει ανα 5 σειρες σε γλιτωνει απο μεγαλα βασανα και ειναι απλο Very Happy

εγω δεν μπορω ν'ανεβασω φωτογραφιες στην gallery...μου βγαζει αυτο το μηνυμα
Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Mes

με διαφορα το καλυτερο forum που ειμαι μελος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghostkon.wix.com/motomania
alhthrios
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Ηλικία : 32
Αριθμός μηνυμάτων : 143
Hμερομηνία εγγραφής : 11/02/2011

Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr;   Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr; EmptyΔευ 23 Μάης 2011, 02:12

mprabo fovero ookkk eeeeooo το καλυτερο φορουμ για μενα...μου εχει λυσει πολλους προβληματισμους οσο αναφορα το μοτορι μου... thanks thanks
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Είστε ευχαριστημένοι με το το www.gixxer.gr;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ GIXXER ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΤΜ21, CHRIS GIXXER ΚΑΙ ΜΙΚΕ!!!!!!!!!!!!!!
» Gixxer στα Δυτικα.
» Αγανακτησμενοι Gixxer's.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: GIXXER.GR :: ΟΤΙ ΑΦΟΡΑ ΤΟ SITE-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com