Greek GSX-R forum
ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά Poll_l10ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά Poll_c10ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά Poll_r10 
JIMK7
ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά Poll_l10ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά Poll_c10ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά Poll_r10 
nasos-v
ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά Poll_l10ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά Poll_c10ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά Poll_r10 
T.R.E
ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά Poll_l10ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά Poll_c10ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά Poll_r10 
k8 600 kk
ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά Poll_l10ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά Poll_c10ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά Poll_r10 
kostaskr6
ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά Poll_l10ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά Poll_c10ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά Poll_r10 
κολτρέϊν
ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά Poll_l10ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά Poll_c10ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά Poll_r10 
Leroy
ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά Poll_l10ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά Poll_c10ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά Poll_r10 
ripper
ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά Poll_l10ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά Poll_c10ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά Poll_l10ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά Poll_c10ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά Poll_r10 

 

 ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά

Πήγαινε κάτω 
+6
DrIoannis
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
gsxrthiva
landen
ripseventh
Sotoner
10 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Sotoner
Full gixxer
Full gixxer
Sotoner


Άντρας Όνομα: : Σωτήρης
Τόπος : Καρδίτσα (Λάρισα)
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 891
Αγωνιζόμενος : Μπααααα..Όχι τίποτα άλλο αλλα είναι όλοι αργοι για μένα και δεν θα έχει εμδιαφέρον...???@@##$$!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/07/2009

ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά   ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά EmptyΠεμ 24 Φεβ 2011, 19:56

Ρε παιδιά είμαι μπερδεμένος.Ποιό απ τα παρακάτω να βάλλω?Απο προσωπικες εμπειρίες και φήμες τι έχετε ακούσει?
Είχα τα μισελέν πάιλοτ και ποιο πρίν τα κόρσα ιιι.Θέλω λάστιχο και για πίστα αλλα και για δρόμο μιάς και πίστα υπολογίζω 2-3 μέσα στο χρόνο.Δέν έχω εμπειρία απο πίστα και γι αυτό δέν θα πιέζω αρκετά.Οπότε θέλω να είναι βεντούζα αλλα και να μου βγάλλουν αρκετά χιλιόμετρα?Τέσπα.Ποιό απο τα παρακάτω προτείνεται?

PIRELLI DRAGON SUPERCORSA PRO 120 70 + 190 55 ZR17
http://cgi.ebay.it/PIRELLI-DRAGON-SUPERCORSA-PRO-120-70-190-55-ZR17-/220707898458?pt=Ricambi_e_Accessori_Moto&hash=item336337445a#ht_1521wt_952


BRIDGESTONE BT003 RS 120 70 + 190 55 ZR17
http://cgi.ebay.it/BRIDGESTONE-BT003-RS-120-70-190-55-ZR17-/220707899741?pt=Ricambi_e_Accessori_Moto&hash=item336337495d#ht_1473wt_952


BRIDGESTONE BT016 120 70 + 190 55 ZR17 GOMME MOTO
http://cgi.ebay.it/BRIDGESTONE-BT016-120-70-190-55-ZR17-GOMME-MOTO-/260704725171?pt=Ricambi_e_Accessori_Moto&hash=item3cb33668b3#ht_2315wt_952


CONTINENTAL RACE ATTACK STREET 120 70 + 190 55 ZR17
http://cgi.ebay.it/CONTINENTAL-RACE-ATTACK-STREET-120-70-190-55-ZR17-/260704725136?pt=Ricambi_e_Accessori_Moto&hash=item3cb3366890
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/SotosTattoos/media_set?set=a.4632994185
ripseventh
Full gixxer
Full gixxer
ripseventh


Άντρας Όνομα: : Λουκας
Τόπος : Λιβαδεια
Αριθμός μηνυμάτων : 1221
Hμερομηνία εγγραφής : 19/09/2010

ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά   ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά EmptyΠεμ 24 Φεβ 2011, 20:03

Tα dragon ασυζητητι file
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
landen
Adv. gixxer
Adv. gixxer
landen


Άντρας Όνομα: : Billakos
Τόπος : sau paolo
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 734
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά   ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά EmptyΠεμ 24 Φεβ 2011, 20:32

ripseventh έγραψε:
Tα dragon ασυζητητι file

συμφωνω... kapelo file
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrthiva
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΘΗΒΑ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 145
Hμερομηνία εγγραφής : 10/09/2010

ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά   ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά EmptyΠεμ 24 Φεβ 2011, 20:41

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sotoner
Full gixxer
Full gixxer
Sotoner


Άντρας Όνομα: : Σωτήρης
Τόπος : Καρδίτσα (Λάρισα)
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 891
Αγωνιζόμενος : Μπααααα..Όχι τίποτα άλλο αλλα είναι όλοι αργοι για μένα και δεν θα έχει εμδιαφέρον...???@@##$$!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/07/2009

ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά   ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά EmptyΠαρ 25 Φεβ 2011, 22:33

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/SotosTattoos/media_set?set=a.4632994185
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Adv. gixxer
Adv. gixxer
ΚΑΣΤΟΡΙΑ


Άντρας Όνομα: : Χρηστοs
Τόπος : ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 712
Αγωνιζόμενος : BACK IN BLACK
Hμερομηνία εγγραφής : 28/04/2009

ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά   ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά EmptyΠαρ 25 Φεβ 2011, 22:41

Σωτήρη τα rosso τα φοράω εγώ..
Μια χαρ'α είναι για 2-3 TD και αντέχουν αρκετούτσικα σε διάρκεια.
Προσοχή δεν είναι φτιαγμένο ΜΟΝΟ για πίστα..
Ασφάλτινα είναι αλλά δεν θα πούνε όχι για πίστα (σε λογικά πλαίσια παντα) hallo
Na σημειώσω όμως ότι έχω 750 !


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ΚΑΣΤΟΡΙΑ στις Παρ 25 Φεβ 2011, 23:01, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sotoner
Full gixxer
Full gixxer
Sotoner


Άντρας Όνομα: : Σωτήρης
Τόπος : Καρδίτσα (Λάρισα)
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 891
Αγωνιζόμενος : Μπααααα..Όχι τίποτα άλλο αλλα είναι όλοι αργοι για μένα και δεν θα έχει εμδιαφέρον...???@@##$$!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/07/2009

ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά   ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά EmptyΠαρ 25 Φεβ 2011, 22:59

Πώ ρε πο..τη μου..Έχω μπερδευτεί πολύ με τα λάστιχα.Δέν περίμενα να είναι τόσο δύσκολη αποφαση...Νομίζω θα βάλλω δημοσκόπηση..χαχαχα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/SotosTattoos/media_set?set=a.4632994185
DrIoannis
Hero gixxer
Hero gixxer
DrIoannis


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1733
Αγωνιζόμενος : το... πάλεψα.
Hμερομηνία εγγραφής : 29/01/2009

ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά   ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά EmptyΠαρ 25 Φεβ 2011, 23:04

spriderakias έγραψε:
Πώ ρε πο..τη μου..Έχω μπερδευτεί πολύ με τα λάστιχα.Δέν περίμενα να είναι τόσο δύσκολη αποφαση...Νομίζω θα βάλλω δημοσκόπηση..χαχαχα..
Καλά χαλάρωσε δεν είναι και Η απόφαση της ζωής σου?Διάλεξε 1 ζευγάρι λάστιχα και αν δεν σου αρέσουν για την χρήση που θες απλά μην τα ξαναβάλεις.Προσωπικά θα έβαζα τα Dragon Supercorsa Pro.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thodoris
Adv. gixxer
Adv. gixxer
thodoris


Άντρας Όνομα: : θεοδωρος βαγενας
Τόπος : λευκαδα
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 671
Αγωνιζόμενος : οποτε περισευουν λεφτα..........
Hμερομηνία εγγραφής : 28/11/2010

ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά   ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά EmptyΠαρ 25 Φεβ 2011, 23:54

ripseventh έγραψε:
Tα dragon ασυζητητι file

+1000 k6
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teo46
Hero gixxer
Hero gixxer
teo46


Άντρας Όνομα: : θοδωρής
Τόπος : Πετρούπολη-Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2555
Αγωνιζόμενος : να φτιάξω προίκα....3 γυναίκες...!!
Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2008

ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά   ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά EmptyΣαβ 26 Φεβ 2011, 01:55

DrIoannis έγραψε:
spriderakias έγραψε:
Πώ ρε πο..τη μου..Έχω μπερδευτεί πολύ με τα λάστιχα.Δέν περίμενα να είναι τόσο δύσκολη αποφαση...Νομίζω θα βάλλω δημοσκόπηση..χαχαχα..
Καλά χαλάρωσε δεν είναι και Η απόφαση της ζωής σου?Διάλεξε 1 ζευγάρι λάστιχα και αν δεν σου αρέσουν για την χρήση που θες απλά μην τα ξαναβάλεις.Προσωπικά θα έβαζα τα Dragon Supercorsa Pro.

++++++++++++++++++++++++
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripseventh
Full gixxer
Full gixxer
ripseventh


Άντρας Όνομα: : Λουκας
Τόπος : Λιβαδεια
Αριθμός μηνυμάτων : 1221
Hμερομηνία εγγραφής : 19/09/2010

ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά   ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά EmptyΣαβ 26 Φεβ 2011, 02:02

teo46 έγραψε:
DrIoannis έγραψε:
spriderakias έγραψε:
Πώ ρε πο..τη μου..Έχω μπερδευτεί πολύ με τα λάστιχα.Δέν περίμενα να είναι τόσο δύσκολη αποφαση...Νομίζω θα βάλλω δημοσκόπηση..χαχαχα..
Καλά χαλάρωσε δεν είναι και Η απόφαση της ζωής σου?Διάλεξε 1 ζευγάρι λάστιχα και αν δεν σου αρέσουν για την χρήση που θες απλά μην τα ξαναβάλεις.Προσωπικά θα έβαζα τα Dragon Supercorsa Pro.

++++++++++++++++++++++++
Βαλε τα πιρελια φιλε μου και δεν θα χασεις σχεδον ολοι σου το λενε και δρομο και πιστα κ απ οτι ειδα τα χεις βρει κ σε καλη τιμη good
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
landen
Adv. gixxer
Adv. gixxer
landen


Άντρας Όνομα: : Billakos
Τόπος : sau paolo
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 734
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά   ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά EmptyΣαβ 26 Φεβ 2011, 02:15

ripseventh έγραψε:
teo46 έγραψε:
DrIoannis έγραψε:
spriderakias έγραψε:
Πώ ρε πο..τη μου..Έχω μπερδευτεί πολύ με τα λάστιχα.Δέν περίμενα να είναι τόσο δύσκολη αποφαση...Νομίζω θα βάλλω δημοσκόπηση..χαχαχα..
Καλά χαλάρωσε δεν είναι και Η απόφαση της ζωής σου?Διάλεξε 1 ζευγάρι λάστιχα και αν δεν σου αρέσουν για την χρήση που θες απλά μην τα ξαναβάλεις.Προσωπικά θα έβαζα τα Dragon Supercorsa Pro.

++++++++++++++++++++++++
Βαλε τα πιρελια φιλε μου και δεν θα χασεις σχεδον ολοι σου το λενε και δρομο και πιστα κ απ οτι ειδα τα χεις βρει κ σε καλη τιμη good

οντως.. 200 εουρα.. τσαμπαααααα..χτυπα τα γτ βλεπω να στ προλαβει αλλος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxr 600 k9 white
Jr.gixxer
gsxr 600 k9 white


Άντρας Όνομα: : Manos
Τόπος : Βέροια
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 11
Hμερομηνία εγγραφής : 04/05/2010

ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά   ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά EmptyΤετ 30 Μαρ 2011, 15:33

Καλησπέρα παιδιά, είμαι καινούριος στο club των supersport και έφτασε η ώρα μου ν'αλλάξω λάστιχα στη μηχανή μου. Έχω το 600 k9 και φοράει τα λάστιχα της αντιπροσωπείας ακόμα. Κοιτώντας στο forum και συζητώντας με φίλους έιμαι ανάμεσα στα εξής ελαστικά : Pirelli Diablo Rosso Corsa, Metzeller M5 interact, Michelin Pure και τα Bridgestone BT 016 F (5LC). Πρέπει να πώ οτι το μηχανάκι το χρησιμοποιώ κυρίως στο δρόμο και αν θα μπώ 1,2 φορές το χρόνο στην πίστα. Οέλω κάτι που να ζεσταίνεται σχετικά γρήγορα και να έχει κράτημα γιατί τα Bridgestone που δίνει η αντιπροσωπεία θέλουν πολύ ώρα για να δουλέψουν καλά.
Ευχαριστώ για το χρόνο σας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά   ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά EmptyΤετ 30 Μαρ 2011, 18:27

gsxr 600 k9 white έγραψε:
Καλησπέρα παιδιά, είμαι καινούριος στο club των supersport και έφτασε η ώρα μου ν'αλλάξω λάστιχα στη μηχανή μου. Έχω το 600 k9 και φοράει τα λάστιχα της αντιπροσωπείας ακόμα. Κοιτώντας στο forum και συζητώντας με φίλους έιμαι ανάμεσα στα εξής ελαστικά : Pirelli Diablo Rosso Corsa, Metzeller M5 interact, Michelin Pure και τα Bridgestone BT 016 F (5LC). Πρέπει να πώ οτι το μηχανάκι το χρησιμοποιώ κυρίως στο δρόμο και αν θα μπώ 1,2 φορές το χρόνο στην πίστα. Οέλω κάτι που να ζεσταίνεται σχετικά γρήγορα και να έχει κράτημα γιατί τα Bridgestone που δίνει η αντιπροσωπεία θέλουν πολύ ώρα για να δουλέψουν καλά.
Ευχαριστώ για το χρόνο σας.

τα μαμα ειναι μαπα οτι και να γραφουν πλαγια γτ ειναι μονογομα αν βαλεις αφτερμαρκετ BT θα ναι κανονικα με τις διαφορετικες γομες τους πισω κ μπροστα!
ολα αυτα που πες καλα ειναι εγω αν εβαζα πιρελλι θα βαζα τα supercorsa sp απλα στην πολη θα τα φορτωνεις με πιεση για να μην τρωγονται πολυ!κ πιστα θα γ@μουν υπαρχει κ το sportmax sportsmart της dunlop αυτο φοραω τωρα δρομο-πιστα πολυ καλο κ αυτο!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!! Ελαστικά
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΓΙΑ HAYABUSA
» ελαστικα
» ελαστικα σε κ9 1000

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΖΑΝΤΕΣ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com