Greek GSX-R forum
ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΑΡΚΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ ΓΙΑ Κ8 600???? Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΑΡΚΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ ΓΙΑ Κ8 600???? Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΑΡΚΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ ΓΙΑ Κ8 600???? Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΑΡΚΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ ΓΙΑ Κ8 600???? Poll_l10ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΑΡΚΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ ΓΙΑ Κ8 600???? Poll_c10ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΑΡΚΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ ΓΙΑ Κ8 600???? Poll_r10 
JIMK7
ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΑΡΚΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ ΓΙΑ Κ8 600???? Poll_l10ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΑΡΚΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ ΓΙΑ Κ8 600???? Poll_c10ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΑΡΚΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ ΓΙΑ Κ8 600???? Poll_r10 
nasos-v
ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΑΡΚΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ ΓΙΑ Κ8 600???? Poll_l10ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΑΡΚΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ ΓΙΑ Κ8 600???? Poll_c10ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΑΡΚΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ ΓΙΑ Κ8 600???? Poll_r10 
T.R.E
ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΑΡΚΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ ΓΙΑ Κ8 600???? Poll_l10ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΑΡΚΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ ΓΙΑ Κ8 600???? Poll_c10ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΑΡΚΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ ΓΙΑ Κ8 600???? Poll_r10 
k8 600 kk
ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΑΡΚΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ ΓΙΑ Κ8 600???? Poll_l10ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΑΡΚΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ ΓΙΑ Κ8 600???? Poll_c10ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΑΡΚΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ ΓΙΑ Κ8 600???? Poll_r10 
kostaskr6
ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΑΡΚΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ ΓΙΑ Κ8 600???? Poll_l10ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΑΡΚΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ ΓΙΑ Κ8 600???? Poll_c10ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΑΡΚΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ ΓΙΑ Κ8 600???? Poll_r10 
κολτρέϊν
ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΑΡΚΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ ΓΙΑ Κ8 600???? Poll_l10ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΑΡΚΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ ΓΙΑ Κ8 600???? Poll_c10ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΑΡΚΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ ΓΙΑ Κ8 600???? Poll_r10 
Leroy
ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΑΡΚΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ ΓΙΑ Κ8 600???? Poll_l10ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΑΡΚΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ ΓΙΑ Κ8 600???? Poll_c10ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΑΡΚΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ ΓΙΑ Κ8 600???? Poll_r10 
ripper
ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΑΡΚΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ ΓΙΑ Κ8 600???? Poll_l10ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΑΡΚΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ ΓΙΑ Κ8 600???? Poll_c10ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΑΡΚΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ ΓΙΑ Κ8 600???? Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΑΡΚΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ ΓΙΑ Κ8 600???? Poll_l10ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΑΡΚΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ ΓΙΑ Κ8 600???? Poll_c10ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΑΡΚΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ ΓΙΑ Κ8 600???? Poll_r10 

 

 ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΑΡΚΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ ΓΙΑ Κ8 600????

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
xandam7777
Jr.gixxer



Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 2
Hμερομηνία εγγραφής : 09/04/2011

ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΑΡΚΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ ΓΙΑ Κ8 600???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΑΡΚΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ ΓΙΑ Κ8 600????   ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΑΡΚΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ ΓΙΑ Κ8 600???? EmptyΣαβ 09 Απρ 2011, 15:19

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΑΒΑΛΑΡΗΔΕΣ...
ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΧΕΤΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠΟ FORUM ΚΑΙ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΕΠΙΕΙΚΕΙΑ ΣΑΣ ΑΝ ΚΑΝΩ ΚΤ ΛΑΘΟΣ.
ΛΟΙΠΟΝ....
ΜΟΛΙΣ ΑΓΟΡΑΣΑ ΕΝΑ Κ8 600 ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΛΑΣΤΙΧΑ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ.
ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΤΟ METZELER Μ5..ΤΟ CONTINENTAL SPORT ATTACK KAI TO DUNLOP SPORTSMART ...EINAI ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.
ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΩΝ SUPER SPORT ΚΑΙ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΘΑ ΤΗ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ (ΑΘΗΝΑ) ΚΑΙ ΚΑΝΑ 2 -3 ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑΞΙΔΑΚΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,ΚΤΛ.
ΔΕΝ ΠΛΑΓΙΑΖΩ ΤΡΕΛΑ ΚΑΙ ΣΠΑΝΙΑ ΘΑ ΤΟ ΖΟΡΙΣΩ....(ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ "ΔΕΝ ΕΠΑΙΡΝΕΣ ΚΑΝΑ ΠΑΠΙ ΡΕ ΦΙΛΕ?")
ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΠΑΡΑ ΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΩ.
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ.....
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teo46
Hero gixxer
Hero gixxer
teo46


Άντρας Όνομα: : θοδωρής
Τόπος : Πετρούπολη-Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2555
Αγωνιζόμενος : να φτιάξω προίκα....3 γυναίκες...!!
Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2008

ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΑΡΚΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ ΓΙΑ Κ8 600???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΑΡΚΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ ΓΙΑ Κ8 600????   ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΑΡΚΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ ΓΙΑ Κ8 600???? EmptyΚυρ 10 Απρ 2011, 01:40

όποιο και να βάλεις απο τα 3 που λες δεν θα έχεις πρόβλημα...!!

όποιο βρίσκεις σε καλύτερη τιμή βάλτο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xandam7777
Jr.gixxer



Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 2
Hμερομηνία εγγραφής : 09/04/2011

ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΑΡΚΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ ΓΙΑ Κ8 600???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΑΡΚΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ ΓΙΑ Κ8 600????   ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΑΡΚΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ ΓΙΑ Κ8 600???? EmptyΚυρ 10 Απρ 2011, 06:06

ΣΈΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΟΦΙΛΕ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kydo
Full gixxer
Full gixxer
Kydo


Άντρας Όνομα: : Μιχάλης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1141
Hμερομηνία εγγραφής : 08/09/2009

ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΑΡΚΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ ΓΙΑ Κ8 600???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΑΡΚΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ ΓΙΑ Κ8 600????   ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΑΡΚΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ ΓΙΑ Κ8 600???? EmptyΚυρ 10 Απρ 2011, 09:28

teo46 έγραψε:
όποιο και να βάλεις απο τα 3 που λες δεν θα έχεις πρόβλημα...!!

όποιο βρίσκεις σε καλύτερη τιμή βάλτο!

Συμφωνώ με τον Θοδωρή και για τα τρια τα λαστιχάκια.....Απλά επειδή έτυχε και ένας γνωστός μου φοράει το Dunlop Sportsmart έχει μείνει έκπληκτος με τις δυνατότητες και την πληροφόρηση που του παρέχει.Έχει κάνει μέχρι τώρα 5.900 χλμ σε Gsxr 750 K8 και έχει τις καλύτερες εντυπώσεις!!!Απλά να σου πώ οτι και αυτός πριν τα βάλει φόραγε τα Μ5!!!Απο εκεί και πέρα είναι δικιά σου η επίλογη για το λαστιχακι που θα ήθελες kapelo kapelo !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΑΡΚΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ ΓΙΑ Κ8 600???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΑΡΚΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ ΓΙΑ Κ8 600????   ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΑΡΚΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ ΓΙΑ Κ8 600???? EmptyΚυρ 10 Απρ 2011, 10:08

Kydo έγραψε:
teo46 έγραψε:
όποιο και να βάλεις απο τα 3 που λες δεν θα έχεις πρόβλημα...!!

όποιο βρίσκεις σε καλύτερη τιμή βάλτο!

Συμφωνώ με τον Θοδωρή και για τα τρια τα λαστιχάκια.....Απλά επειδή έτυχε και ένας γνωστός μου φοράει το Dunlop Sportsmart έχει μείνει έκπληκτος με τις δυνατότητες και την πληροφόρηση που του παρέχει.Έχει κάνει μέχρι τώρα 5.900 χλμ σε Gsxr 750 K8 και έχει τις καλύτερες εντυπώσεις!!!Απλά να σου πώ οτι και αυτός πριν τα βάλει φόραγε τα Μ5!!!Απο εκεί και πέρα είναι δικιά σου η επίλογη για το λαστιχακι που θα ήθελες kapelo kapelo !!!

+1 εγω με τα ιδια πολυ καλη πληροφορηση γρηγορει κορωνα καλο κρατημα σε στροφες με τις σωστεες πιεσεις αν τα βαλεις μη βαλεις 42 πισω 36 μπροστα θα βαλεις 36 πισω 34 μπροστα η dunlop το λεει αυτο οχι εγω σε αναζητηση που εκανα στο ιντερνετ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΑΡΚΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥ ΓΙΑ Κ8 600????
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΛΑΣΤΙΚΑ;
» gsxr 750 k7 180 η 190 διασταση πισω ελαστικου;
» Αλλαγή μπροστινού ελαστικού

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΖΑΝΤΕΣ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com