Greek GSX-R forum
Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops Poll_l10Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops Poll_c10Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops Poll_r10 
JIMK7
Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops Poll_l10Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops Poll_c10Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops Poll_r10 
nasos-v
Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops Poll_l10Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops Poll_c10Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops Poll_r10 
T.R.E
Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops Poll_l10Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops Poll_c10Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops Poll_r10 
k8 600 kk
Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops Poll_l10Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops Poll_c10Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops Poll_r10 
kostaskr6
Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops Poll_l10Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops Poll_c10Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops Poll_r10 
κολτρέϊν
Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops Poll_l10Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops Poll_c10Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops Poll_r10 
Leroy
Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops Poll_l10Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops Poll_c10Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops Poll_r10 
ripper
Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops Poll_l10Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops Poll_c10Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops Poll_l10Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops Poll_c10Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops Poll_r10 

 

 Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops

Πήγαινε κάτω 
+3
ripseventh
Darksoul
tommy
7 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
tommy
Jr.gixxer
tommy


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 18
Hμερομηνία εγγραφής : 28/02/2009

Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops   Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops EmptyΔευ 25 Απρ 2011, 13:52

Γεια χαρα και χρονια πολλα στους Γιωργηδες!
Ειδα τις προαλλες ενα e-mail απο την Ιωαννα ( για οσους δεν γνωριζουν μεχρι περυσι τουλαχιστον συνεργαζοταν με το 0-300 για την διοργανωση track day)στο οποιο αναφερε εναρξη συνεργασιας με τον Παπασταυρου για track day. Γνωριζει κανεις τιποτα παραπανω γιατι ακομα δεν την εχω παρει τηλ να την ρωτησω λεπτομερειες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops   Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops EmptyΔευ 25 Απρ 2011, 16:17

δε ξερω τπτ!!! το μονο που ξερω,ειναι οτι σε 0-300 δε ξαναπαω γτ ειναι αντε γεια τα track day!!κ με τον παπασταυρου να κανει παλι δε θα παω!!αν και απο τα μαγαζια δεν εχω κανενα παραπονο!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Darksoul στις Δευ 25 Απρ 2011, 19:50, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripseventh
Full gixxer
Full gixxer
ripseventh


Άντρας Όνομα: : Λουκας
Τόπος : Λιβαδεια
Αριθμός μηνυμάτων : 1221
Hμερομηνία εγγραφής : 19/09/2010

Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops   Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops EmptyΔευ 25 Απρ 2011, 17:03

Φιλιππαααα...την συνταξη προσεχε λιγο ρεεε χαχαχα ..δεν βγαζω κανενα νοημα...Χρονια πολλα φιλε beer1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops   Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops EmptyΔευ 25 Απρ 2011, 19:52

ripseventh έγραψε:
Φιλιππαααα...την συνταξη προσεχε λιγο ρεεε χαχαχα ..δεν βγαζω κανενα νοημα...Χρονια πολλα φιλε beer1

το γραψα γρηγορα ρε συ το διορθωσα ομως!!!χρονια πολλα ρε συ! beer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tommy
Jr.gixxer
tommy


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 18
Hμερομηνία εγγραφής : 28/02/2009

Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops   Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops EmptyΔευ 02 Μάης 2011, 10:37

Λοιπον μιλησα με την Ιωαννα και τα πραγματα εχουν ως εξης.
Ουσιαστικα και λογω του οτι το 0-300 εκλεισε, πλεον η Ιωαννα θα διοργανωνει σε συνεργασια με τον Παπασταυρου Riding school (αντιστοιχα με αυτα του 0-300) και track days. Για τα track day το κοστος θα παραμεινει τουλαχιστον για φετος το ιδιο, δηλαδη 15€ το 20' session και θα ξεκινησουν απο την Τριτη 3-5-11. Απο οτι μου ειπε θα δημιουργησουν και site ( riding school.gr) για ενημερωση του προγραμματος αλλα ακομα δεν λειτουργει.
Καταλαβαινω οτι καποιοι μπορει να εχουν μεινει δυσαρεστημενοι κατα καιρους αλλα νομιζω οτι οπως και να εχει, οσο περισσοτεροι διοργανωτες τοσο το καλυτερο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops   Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops EmptyΔευ 02 Μάης 2011, 11:35

tommy έγραψε:
Λοιπον μιλησα με την Ιωαννα και τα πραγματα εχουν ως εξης.
Ουσιαστικα και λογω του οτι το 0-300 εκλεισε, πλεον η Ιωαννα θα διοργανωνει σε συνεργασια με τον Παπασταυρου Riding school (αντιστοιχα με αυτα του 0-300) και track days. Για τα track day το κοστος θα παραμεινει τουλαχιστον για φετος το ιδιο, δηλαδη 15€ το 20' session και θα ξεκινησουν απο την Τριτη 3-5-11. Απο οτι μου ειπε θα δημιουργησουν και site ( riding school.gr) για ενημερωση του προγραμματος αλλα ακομα δεν λειτουργει.
Καταλαβαινω οτι καποιοι μπορει να εχουν μεινει δυσαρεστημενοι κατα καιρους αλλα νομιζω οτι οπως και να εχει, οσο περισσοτεροι διοργανωτες τοσο το καλυτερο.

γτ τοσο το καλυτερο????καλυτερα λιγοτεροι κ σοβαροτεροι!
εγω παντως ΔΕΝ προκειται να κανω ξανα το ιδιο λαθος, ισως να γλιτωνα κ μια τουμπα ετσι κ ηταν αλλως διοργανωτης!τλσπ δεν θα πω τπτ αλλο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tommy
Jr.gixxer
tommy


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 18
Hμερομηνία εγγραφής : 28/02/2009

Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops   Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops EmptyΤρι 10 Μάης 2011, 23:19

Darksoul έγραψε:

γτ τοσο το καλυτερο????καλυτερα λιγοτεροι κ σοβαροτεροι!
εγω παντως ΔΕΝ προκειται να κανω ξανα το ιδιο λαθος, ισως να γλιτωνα κ μια τουμπα ετσι κ ηταν αλλως διοργανωτης!τλσπ δεν θα πω τπτ αλλο!

Βασικα το λεω με την εννοια της ποικιλιας ( πιο πολλα track days γενικα, αλλα και η δυνατοτητα για session το οποιοι μπορει ορισμενοι να προτιμουν) αλλα και του ανταγωνισμου ( το οποιο τουλαχιστον θεωρητικα, σημαινει αυτοματα και βελτιωση της ποιοτητας που εν τελει λαμβανουμε εμεις).
Ωστοσο αν και δεν γνωριζω την ιστορια σου σε καταλαβαινω απολυτα! Κι εγω με τον ιδιο τροπο θα αντιδρουσα, απλα οσες φορες ειχα παει εγω με το 0-300 δεν ειχα συναντησει καποιο ιδιατερο προβλημα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mx5
Full gixxer
Full gixxer
mx5


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Hμερομηνία εγγραφής : 27/09/2010

Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops   Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops EmptyΤετ 11 Μάης 2011, 02:26

Φίλε darksoul, ενημέρωσε και μενα σε παρακαλώ γιατί και τι πρεπει να προσεχω στα εν λογω trackday. Υπάρχει κίνδυνος λογω των διοργανωτων;
Τεκμηριωσε μου με πραγματικό περιστατικό την παρακάτω κουβέντα σου
Darksoul έγραψε:
δε ξερω τπτ!!! το μονο που ξερω,ειναι οτι σε 0-300 δε ξαναπαω γτ ειναι αντε γεια τα track day!!κ με τον παπασταυρου να κανει παλι δε θα παω!!!
Ή και η άλλη δημοσίευση σου που λες
Darksoul έγραψε:
εγω παντως ΔΕΝ προκειται να κανω ξανα το ιδιο λαθος, ισως να γλιτωνα κ μια τουμπα ετσι κ ηταν αλλως διοργανωτης!τλσπ δεν θα πω τπτ αλλο!

Σκέφτομαι πολύ σοβαρά να παω σε αρκετά. Αλλα με προβληματισες. Πες μου επί λέξη τι πρέπει να προσέχω με αντικειμενικα γεγονότα και καταστάσεις. Κινδυνευω εγω ή η μηχανη μου?

Ευχαριστώ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops   Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops EmptyΤετ 11 Μάης 2011, 03:49

χμχμχμ μυριζεται διαμαχηηηη....να "σπυρο"(ειναι σοστα ανορθογραφο)την διχονια????
Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops   Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops EmptyΤετ 11 Μάης 2011, 08:43

οταν σε ενα track day δε γινετε σωστος τεχνικος ελεγχος δηλαδη να δουν τα λαστιχα σου σε τι κατασταση ειναι η αλυσιδα σου οι αναρτησεις σου τα φρενα αν πιανουν κ οτι υπαρχει ξερω γω για ελεγχο μπορει τοτε κατι να παει στραβα εκει μεσα κ να βρεθεις προ εκπληξεως!σε μενα αν ηξεραν απο λαστιχα αυτοι που καναν τεχνικο ελεγχο θα εβλεπαν τα λαστιχα μου οτι ηταν πιτα κ δε θα μαφηναν να μπω ετσι μπορει να μην ετρωγα τουμπα αλλα αυτο ειναι σχετικο μπορει κ γω να το δα rossi να πεσα δε με νοιαζει αυτο με νοιαζει αφου περνουν τα λεφτα που περνουν ας το κανουν σωστα πηγαινε σε κυριακατικα του team65 η του ζαφειροπουλου κ θα δεις γτ τεχνικο ελεγχο μιλαμε κ εξυπηρετηση!το μονο κακο στα κυριακατικα ειναι οτι εχει πολυ κοσμο αλλα αυτο παλι καλο εινα για την ασφαλεια μας καθαριζει η πιστα μεσα ποιο γρηγορα απο τι τα τεταρτιατικα (λιγα σεσσιον λιγοι οδηγοι) καθολου αγωνιζομενοι δηλαδη ολο το χωμα μενει μεσα σε οσα σεσσιον θα μπεις τλσπ δεν εχω παει ουτε μια ουτε 2 σε track day απλα τουλαχιστον ας ειναι σοβαροι απεναντι μας κ να μην μας κοροιδευουν εγω προτειμω να μπω κυριακη με full κοσμο παρα τεταρτη αντε κ κανα σαββατο εινα καλο αν δε δουλευεις κ πας!
και για να μην σε παρω στο λαιμο μου πηγεναι μια φορα να δεις πως ειναι κ βλεπεις εμενα προσωπικα δε ξαναπαω μπορει να γινει με παπασταυρου που ειναι στο χωρο οι ανθρωποι πολλα χρονια κ μπορει να ξερουν πολλα πραγματα να γινουν καλυτερα τα τεταρτιατικα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mx5
Full gixxer
Full gixxer
mx5


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Hμερομηνία εγγραφής : 27/09/2010

Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops   Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops EmptyΤετ 11 Μάης 2011, 08:57

Καμια διαμάχη δεν υπάρχει Στεφανε.

Φιλιππα, νομίζω οτι με καλυψες με την σεβαστή γνώμη σου απο την δική σου οπτική γωνία.

Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops   Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops EmptyΤετ 11 Μάης 2011, 11:29

τπτ να σαι καλα μια φορα αν πας θα καταλαβεις τα παντα ελπιζω να εχουν σοβαρευτοι κ ναναι οκ απο δω κ περα με την καινουργια αυτη χρονια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops   Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops EmptyΤετ 11 Μάης 2011, 15:00

εγω παντος νομιζω φιλλιπα οτι ο σπυρος ειναι φιλος με την ιοννα η γνοστος γιαυτο ειπε οτι ειπε ...δλδ εγω ετσι το εξελαβα ;P
ωστοσο σπυρο μια παρεμφερει αποψη εχω κ εγω για το 0-300 ...
αλλα εγω εχω πρωβλημα με ολους τους διοργανοτες οποτε :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
mx5
Full gixxer
Full gixxer
mx5


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Hμερομηνία εγγραφής : 27/09/2010

Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops   Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops EmptyΤετ 11 Μάης 2011, 21:03

ναι, το παραδεχομαι. εχω δεσμο με την Ιωαννα.
γι'αυτο και εγραψα οτι εγραψα.
για να δω τι γνωμη εχει ο Φιλιππας για την κοπελα μου και τη δουλεια της

Γνωριστηκαμε το 2007, στα μπουζουκια, στον Πλουταρχο. Καθοταν στο απεναντι τραπεζι και συνεχεια τα βλεματα μας ηταν καρφωμενα ο ενας στον αλλο.
ανταλλαξαμε τηλεφωνα, βγηκαμε 2-3 φορες, και μετα καταλαβαινετε...

την βγαζω στο τζαμπα συνεχεια. και τωρα που συνεργαζεται με τον Παπασταυρου, ειμαι διπλα κερδσμενος. Θα τον κανω κανω και κουμπαρο!!!

Α βρε κουφαλα Στεφανε, δεν σου ξεφευγει τιποτα. Μας καταλαβες. Τσιμουδια ομως... ετσι? μεταξυ μας οτι την ξερω.



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cb130081
Normal gixxer
Normal gixxer
cb130081


Άντρας Όνομα: : ΝΙΚΟΣ
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 146
Hμερομηνία εγγραφής : 05/04/2011

Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops   Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops EmptyΤετ 11 Μάης 2011, 23:06

Μιας και βλεπω πως ειστε καλα ενημερωμενη εδω (οχι ολοι,καπιοι) δεν μου λετε...θα οργανωσουν trackday; ή καποιο μαθημα;
Και αν τελικα ειναι μαθημα;εχετε καποια εμπειρια απο κατι τετοιο;Εννοω εχετε παρει μερος σε καποιο μαθημα που εχουν οργανωση παλιοτερα,να μας μεταφερεται εντυπωσεις;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tommy
Jr.gixxer
tommy


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 18
Hμερομηνία εγγραφής : 28/02/2009

Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops   Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops EmptyΠαρ 13 Μάης 2011, 16:32

mx5 έγραψε:
ναι, το παραδεχομαι. εχω δεσμο με την Ιωαννα....

Πω, πω μιλαμε στην αρχη εμεινα λιγο μ@λ@κ@ς aswew γιατι νομιζα οτι μιλουσες σοβαρα και λεω δεν παιζει, αφου τα εχω εγω μαζι της, με κερατωνει!!!! Θα την σκοτωσω!!!! gun
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tommy
Jr.gixxer
tommy


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 18
Hμερομηνία εγγραφής : 28/02/2009

Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops   Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops EmptyΠαρ 13 Μάης 2011, 16:48

cb130081 έγραψε:
Μιας και βλεπω πως ειστε καλα ενημερωμενη εδω (οχι ολοι,καπιοι) δεν μου λετε...θα οργανωσουν trackday; ή καποιο μαθημα;
Και αν τελικα ειναι μαθημα;εχετε καποια εμπειρια απο κατι τετοιο;Εννοω εχετε παρει μερος σε καποιο μαθημα που εχουν οργανωση παλιοτερα,να μας μεταφερεται εντυπωσεις;

Φιλε μου υστερα απο τηλεφωνικη επικοινωνια που ειχα μαζι της μου ειπε οτι θα ξεκινησουν συντομα τα track-day και τα σχολεια. Παραθετω αυτουσιο το e-mail που μου εστειλε μαζι με τα τηλ επικοινωνιας μεχρι να δημιουργηθει το site τους για να ενημερωνομαστε πιο ευκολα.

"Ξεκινάμε λοιπόν δυναμικά με πολλά Track Days και Riding School. Το γραφείο μου και ο καφές που σας περιμένει είναι το κατάστημα Παπασταύρου Shops Καλλιρρόης 30. Σας περιμένω να τα πούμε από κοντά να οργανώσουμε τις εξορμήσεις σε πίστες και αλλού και να γνωρίσετε τα μοναδικά σε ποιότητα προϊόντα μας.


Ιωάννα Αρβανιτάκη
Schools - Events
Τηλ: 210-9249350
Κινητό 6941633040"

Τωρα οσο αφορα τις διοργανωσεις παλιοτερα με το 0-300, προσωπικα εχω λαβει μερος στο 0-300 Riding school και σε μερικα track day. To riding school δεν με ενθουσιασε ιδιαιτερα απο αποψη παρεχομενης εκπαιδευσης καθως θεωρησα οτι ηταν αρκετα απλο. Βεβαια ειχα ηδη καποια εμπειρια απο πιστα, οποτε ισως να μην ειμαι και ο πιο αντικειμενικος κριτης. (Απο την αλλη ηταν τσαμπα - πληρωμενα απο την δουλεια μου - οποτε δεν με χαλασε κιολας!). Απο πλευρας οργανωσης το Riding School ηταν αρκετα καλο ( Υπηρχε φαγητο-καντινα-φωτογραφος-εκπαιδευτες-τεχνικος ελεγχος). Τα track day ηταν μετρια, αλλα απο την αλλη δεν μπορω να πω οτι εχω δει και το αριστο απο τους υπολοιπους διοργανωτες του χωρου, οποτε...
Αυτα ωστοσο ειναι οι δικες μου εμπειριες, οποιος θελει ας συμπληρωσει...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spyroszx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
spyroszx


Άντρας Όνομα: : Σπυρος βενζινας
Τόπος : Πειραιας-Κερατσινι
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 664
Αγωνιζόμενος : ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΛΛΑ????
Hμερομηνία εγγραφής : 11/12/2010

Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops   Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops EmptyΠαρ 13 Μάης 2011, 17:36

ΤΡΙΤΗ 18-5 ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ιωαννα Αρβανιτακη - Παπασταυρου Shops
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ :: TRACK DAYS-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com