Greek GSX-R forum
Διαφορα θεματα! - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Διαφορα θεματα! - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Διαφορα θεματα! - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Διαφορα θεματα! - Σελίδα 2 Poll_l10Διαφορα θεματα! - Σελίδα 2 Poll_c10Διαφορα θεματα! - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
Διαφορα θεματα! - Σελίδα 2 Poll_l10Διαφορα θεματα! - Σελίδα 2 Poll_c10Διαφορα θεματα! - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
Διαφορα θεματα! - Σελίδα 2 Poll_l10Διαφορα θεματα! - Σελίδα 2 Poll_c10Διαφορα θεματα! - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
Διαφορα θεματα! - Σελίδα 2 Poll_l10Διαφορα θεματα! - Σελίδα 2 Poll_c10Διαφορα θεματα! - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
Διαφορα θεματα! - Σελίδα 2 Poll_l10Διαφορα θεματα! - Σελίδα 2 Poll_c10Διαφορα θεματα! - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
Διαφορα θεματα! - Σελίδα 2 Poll_l10Διαφορα θεματα! - Σελίδα 2 Poll_c10Διαφορα θεματα! - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
Διαφορα θεματα! - Σελίδα 2 Poll_l10Διαφορα θεματα! - Σελίδα 2 Poll_c10Διαφορα θεματα! - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
Διαφορα θεματα! - Σελίδα 2 Poll_l10Διαφορα θεματα! - Σελίδα 2 Poll_c10Διαφορα θεματα! - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
Διαφορα θεματα! - Σελίδα 2 Poll_l10Διαφορα θεματα! - Σελίδα 2 Poll_c10Διαφορα θεματα! - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Διαφορα θεματα! - Σελίδα 2 Poll_l10Διαφορα θεματα! - Σελίδα 2 Poll_c10Διαφορα θεματα! - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 Διαφορα θεματα!

Πήγαινε κάτω 
+8
TheoDo R
landen
valentinosgsxr
GIXXERAKIAS
ripseventh
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
spyroszx
mitsos
12 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
TheoDo R
Adv. gixxer
Adv. gixxer
TheoDo R


Άντρας Όνομα: : Θοδωρης Κιτσαντας
Τόπος : Ριζοβουνι-Πρεβεζα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 656
Αγωνιζόμενος : aswew
Hμερομηνία εγγραφής : 13/09/2010

Διαφορα θεματα! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαφορα θεματα!   Διαφορα θεματα! - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 01 Μάης 2011, 01:37

παντα ετσι λαδωνω την αλυσιδα.....και μονο ετσι λαδωνετε....ζεστη mpanana euxaristo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

Διαφορα θεματα! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαφορα θεματα!   Διαφορα θεματα! - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 01 Μάης 2011, 10:33

TheoDo R έγραψε:
φυσα την με αερα φιλιππε...κομφλερ....εγω αυτο εκανα περυσι και ξαναριξε πενιες.....μην σου φαινεται παραξενο....κ ομως μπορει και να παιξει......εγω ακομη απορω....σκονες λογικα lol! αλλα πρωτα πλυνε την!!!!! kapelo

μου το χε κανει παλιοτερα σε μια επιδαυριαδα καποια στιγμη χανω κορνα δεν πατησα να χαιρετησω κατι παιδια που ειμασταν μαζι κ πηγαιναν απο παλια κ δεν εκανε τπτ μετα βγηκα εθνικη κ ξαναακουστηκε απο τοτε τωρα με αφησε ξερω γω θα δω αυριο θα παω στο συνεργειο θα της ριξω κ με αερα μηπως!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
platonas
Adv. gixxer
Adv. gixxer
platonas


Άντρας Όνομα: : Πλάτωνας
Τόπος : Νίκαια
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 596
Αγωνιζόμενος : Στο ενσημο...
Hμερομηνία εγγραφής : 15/07/2009

Διαφορα θεματα! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαφορα θεματα!   Διαφορα θεματα! - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 01 Μάης 2011, 13:06

Για κορνα ο αερας κανει θαυματα.

Για την αλυσιδα κ εγω δινω +1 στης wurth, dry chain lube.Οτι καλυτερο εχω βγαλει!

Επισης υπαρχει κ το brake-chain cleaner της wurth παλι , οπου βαζεις στην αλυσιδα,το αφηνεις 5 λεπτα κ μετα την περνας με ενα πανακι κ την κανει σαν καινουρια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ghost
Hero gixxer
Hero gixxer
ghost


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Κυπαρισσία
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 2970
Αγωνιζόμενος : Married
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2009

Διαφορα θεματα! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαφορα θεματα!   Διαφορα θεματα! - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 01 Μάης 2011, 14:24

+1000 στο wurth ... απο τοτε που πρωτοεβαλα μονο αυτο χρησιμοποιω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghostkon.wix.com/motomania
 
Διαφορα θεματα!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Δυο κουλά θέματα με τα κράνη μου...
» Pcv κ διαφορα!!!
» διαφορα μανουαλ ...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΛΟΙΠΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com