Greek GSX-R forum
Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν? Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν? Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν? Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν? Poll_l10Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν? Poll_c10Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν? Poll_r10 
JIMK7
Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν? Poll_l10Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν? Poll_c10Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν? Poll_r10 
nasos-v
Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν? Poll_l10Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν? Poll_c10Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν? Poll_r10 
T.R.E
Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν? Poll_l10Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν? Poll_c10Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν? Poll_r10 
k8 600 kk
Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν? Poll_l10Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν? Poll_c10Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν? Poll_r10 
kostaskr6
Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν? Poll_l10Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν? Poll_c10Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν? Poll_r10 
κολτρέϊν
Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν? Poll_l10Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν? Poll_c10Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν? Poll_r10 
Leroy
Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν? Poll_l10Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν? Poll_c10Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν? Poll_r10 
ripper
Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν? Poll_l10Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν? Poll_c10Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν? Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν? Poll_l10Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν? Poll_c10Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν? Poll_r10 

 

 Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν?

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
senninha
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 28
Hμερομηνία εγγραφής : 26/03/2009

Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν?   Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν? EmptyΠαρ 03 Απρ 2009, 14:36

Μου λείπει μια λειτουργία που είχα συνηθίσει στο Bikenet και στο Moto και δεν την βρίσκω εδώ ή δεν ξέρω που είναι.

Πως μπορώ να δω τα post που δεν έχω διαβάσει μέχρι τώρα?

Δεν μιλάω για την επιλογή να δω τα post που γράφτηκαν από την ώρα που έκανα log-out αλλά για τα νέα post/απαντήσεις που γράφτηκαν την ώρα που εγώ ήμουν login.

Thanks
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
webmaster
Full gixxer
Full gixxer
webmaster


Άντρας Όνομα: : webmaster
Τόπος : παντού και πουθενά!!
Αριθμός μηνυμάτων : 42
Hμερομηνία εγγραφής : 01/11/2008

Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν?   Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν? EmptyΠαρ 03 Απρ 2009, 15:36

senninha έγραψε:
Μου λείπει μια λειτουργία που είχα συνηθίσει στο Bikenet και στο Moto και δεν την βρίσκω εδώ ή δεν ξέρω που είναι.

Πως μπορώ να δω τα post που δεν έχω διαβάσει μέχρι τώρα?

Δεν μιλάω για την επιλογή να δω τα post που γράφτηκαν από την ώρα που έκανα log-out αλλά για τα νέα post/απαντήσεις που γράφτηκαν την ώρα που εγώ ήμουν login.

Thanks


Αυτό μπορείς να το δεις με δυο τρόπους...

α) Πατώντας κάτω δεξιά που λέει Today`s active topics,όπως φαίνεται και στην πρώτη φωτογραφία,εμφανίζεται ότι νέο έχει γραφτεί,όπως φαίνεται και στην δεύτερη φωτογραφία....



Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν? Abc3


Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν? Abc5d


β) Ο δεύτερος τρόπος είναι τα topic icons που αλλάζουνε χρώμα όταν υπάρχει μια νέα δημοσίευση,όπως φαίνεται και στην τελευταία φωτογραφία!!Πιστεύω να σε κάλυψα!

Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν? Abcj

______________________________________________________
GIXXER.GR - WEB TEAM
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν?   Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν? EmptyΤετ 29 Αυγ 2012, 11:05

Υπάρχει τρόπος να βλέπουμε όλες τις δημοσιεύσεις που έγιναν από την τελευταία φορά που μπήκαμε στο φόρουμ και όχι μόνο τις σημερινές; Με λίγα λόγια με το πάτημα μιας επιλογής να μας δείχνει ''ΟΛΑ'' τα νέα θέματα που δημοσιεύτηκαν από την τελευταία φορά που μπήκαμε και όχι να τα ψάχνουμε μόνοι μας. Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν?   Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν? EmptyΤετ 29 Αυγ 2012, 12:44

Πατάς forum και μετά πάνω δεξιά έχει ένα λινκ που λέει "Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη"



______________________________________________________
ΤΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤΑΚΙ ΜΟΥ





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gixxermak
Full gixxer
Full gixxer
gixxermak


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2295
Αγωνιζόμενος : Είμαι παππούς τώρα για τέτοια...
Hμερομηνία εγγραφής : 01/11/2008

Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν?   Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν? EmptyΤετ 29 Αυγ 2012, 16:26

senninha έγραψε:
Μου λείπει μια λειτουργία που είχα συνηθίσει στο Bikenet και στο Moto και δεν την βρίσκω εδώ ή δεν ξέρω που είναι.

Πως μπορώ να δω τα post που δεν έχω διαβάσει μέχρι τώρα?

Δεν μιλάω για την επιλογή να δω τα post που γράφτηκαν από την ώρα που έκανα log-out αλλά για τα νέα post/απαντήσεις που γράφτηκαν την ώρα που εγώ ήμουν login.

Thanks

Το ίδιο υπάρχει και στο Navigation Menu αριστερά κάτω από την εικόνα του προφιλ σου!!


Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν? Thems11

______________________________________________________
Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν? Ae255310

Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν? 2v2b31w
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν?   Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν? EmptyΠεμ 30 Αυγ 2012, 08:01

T.R.E έγραψε:
Πατάς forum και μετά πάνω δεξιά έχει ένα λινκ που λέει "Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη"



Σε ευχαριστώ!! Νοιώθω χαζός που δεν το είδα!! Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
 
Πως βλέπω ποια νέα post υπάρχουν?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Gsxr βλεπω και κλαιω!
» ΜΟΛΙΣ ΗΡΘΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΣΜΟ
» Ποιά από τα δύο;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: GIXXER.GR :: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΧΡΗΣHΣ ΚΑΙ ΟΔΗΓΙΕΣ ....-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com