Greek GSX-R forum
διαρροη υγρου φρενων - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
διαρροη υγρου φρενων - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
διαρροη υγρου φρενων - Σελίδα 3 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
διαρροη υγρου φρενων - Σελίδα 3 Poll_l10διαρροη υγρου φρενων - Σελίδα 3 Poll_c10διαρροη υγρου φρενων - Σελίδα 3 Poll_r10 
JIMK7
διαρροη υγρου φρενων - Σελίδα 3 Poll_l10διαρροη υγρου φρενων - Σελίδα 3 Poll_c10διαρροη υγρου φρενων - Σελίδα 3 Poll_r10 
nasos-v
διαρροη υγρου φρενων - Σελίδα 3 Poll_l10διαρροη υγρου φρενων - Σελίδα 3 Poll_c10διαρροη υγρου φρενων - Σελίδα 3 Poll_r10 
T.R.E
διαρροη υγρου φρενων - Σελίδα 3 Poll_l10διαρροη υγρου φρενων - Σελίδα 3 Poll_c10διαρροη υγρου φρενων - Σελίδα 3 Poll_r10 
k8 600 kk
διαρροη υγρου φρενων - Σελίδα 3 Poll_l10διαρροη υγρου φρενων - Σελίδα 3 Poll_c10διαρροη υγρου φρενων - Σελίδα 3 Poll_r10 
kostaskr6
διαρροη υγρου φρενων - Σελίδα 3 Poll_l10διαρροη υγρου φρενων - Σελίδα 3 Poll_c10διαρροη υγρου φρενων - Σελίδα 3 Poll_r10 
κολτρέϊν
διαρροη υγρου φρενων - Σελίδα 3 Poll_l10διαρροη υγρου φρενων - Σελίδα 3 Poll_c10διαρροη υγρου φρενων - Σελίδα 3 Poll_r10 
Leroy
διαρροη υγρου φρενων - Σελίδα 3 Poll_l10διαρροη υγρου φρενων - Σελίδα 3 Poll_c10διαρροη υγρου φρενων - Σελίδα 3 Poll_r10 
ripper
διαρροη υγρου φρενων - Σελίδα 3 Poll_l10διαρροη υγρου φρενων - Σελίδα 3 Poll_c10διαρροη υγρου φρενων - Σελίδα 3 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
διαρροη υγρου φρενων - Σελίδα 3 Poll_l10διαρροη υγρου φρενων - Σελίδα 3 Poll_c10διαρροη υγρου φρενων - Σελίδα 3 Poll_r10 

 

 διαρροη υγρου φρενων

Πήγαινε κάτω 
+11
valentinosgsxr
GIXXERAKIAS
landen
opoulian
ripseventh
Black Eagle
Cube Capacity
κολτρέϊν
JIMK7
al3x
blade 750
15 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Κωσταςηρακλειο
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Άντρας Όνομα: : kostas
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΚΡΗΤΗ
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 563
Αγωνιζόμενος : oxi pia
Hμερομηνία εγγραφής : 17/05/2009

διαρροη υγρου φρενων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: διαρροη υγρου φρενων   διαρροη υγρου φρενων - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 03 Απρ 2011, 22:33

Black Eagle έγραψε:
Ασε δεν λες τιποτα :!: Μου ειχε γινει εμονη ιδεα. Εβλεπα εφιαλτες τα βραδια και τετοια... lol! Τι μπορει να κανει μια βρωμομανετα :!: Στο δρομο πηγαινα σαν χαζοχαρουμενος, ξερεις εχω φρενα! Yeah! tongue

εγω εχω ξαπλώσει πάντως και έφταιγε ενα σταυρός που ειχα κρεμάσει στο δοχείο τον υγρών, με τον καιρο είχε
ξετεντωση και σε ενα δυνατό φρενάρισμα έκατσε ανάμεσα στην μανετα και την τρόμπα με αποτέλεσμα να μιν ανοίξει
η τρόμπα και έκανα εντο απο το πουθενά με πολύ κακές συνέπειες.. από τότε έχω πάθει ψυχολογικό με τα φρένα pale pale pale
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Black Eagle
Hero gixxer
Hero gixxer
Black Eagle


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Περαμα Αττικης
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2187
Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

διαρροη υγρου φρενων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: διαρροη υγρου φρενων   διαρροη υγρου φρενων - Σελίδα 3 EmptyΔευ 04 Απρ 2011, 15:34

Κωσταςηρακλειο έγραψε:
εγω εχω ξαπλώσει πάντως και έφταιγε ενα σταυρός που ειχα κρεμάσει στο δοχείο τον υγρών, με τον καιρο είχε
ξετεντωση και σε ενα δυνατό φρενάρισμα έκατσε ανάμεσα στην μανετα και την τρόμπα με αποτέλεσμα να μιν ανοίξει
η τρόμπα και έκανα εντο απο το πουθενά με πολύ κακές συνέπειες.. από τότε έχω πάθει ψυχολογικό με τα φρένα pale pale pale

Ποοο η μεγιστη γκαντεμια affraid :!: Φανταζομαι στολισες ολα τα φωτοστεφανα με καντηλια:?::!: Και εγω εχω κρεμασει ενα σταυρουδακι μικρο, αλλα ειναι δεμενο με κοντο δερματακι (του λαιμου) απο την ντιζα του γκαζιου, στο σιδερενιο σημειο πριν κανει την κουρμπα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κωσταςηρακλειο
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Άντρας Όνομα: : kostas
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΚΡΗΤΗ
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 563
Αγωνιζόμενος : oxi pia
Hμερομηνία εγγραφής : 17/05/2009

διαρροη υγρου φρενων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: διαρροη υγρου φρενων   διαρροη υγρου φρενων - Σελίδα 3 EmptyΔευ 04 Απρ 2011, 23:39

[quote="Black Eagle"]
Κωσταςηρακλειο έγραψε:
εγω εχω ξαπλώσει πάντως και έφταιγε ενα σταυρός που ειχα κρεμάσει στο δοχείο τον υγρών, με τον καιρο είχε
ξετεντωση και σε ενα δυνατό φρενάρισμα έκατσε ανάμεσα στην μανετα και την τρόμπα με αποτέλεσμα να μιν ανοίξει
η τρόμπα και έκανα εντο απο το πουθενά με πολύ κακές συνέπειες.. από τότε έχω πάθει ψυχολογικό με τα φρένα pale pale pale

Ποοο η μεγιστη γκαντεμια affraid :!: Φανταζομαι στολισες ολα τα φωτοστεφανα με καντηλια:?::!: Και εγω εχω κρεμασει ενα σταυρουδακι μικρο, αλλα ειναι δεμενο με κοντο δερματακι (του λαιμου) απο την ντιζα του γκαζιου, στο σιδερενιο σημειο πριν κανει την κουρμπα. [/quote

και εμένα κοντό ήταν αλα με τον καιρό και τον αέρα είχε ξεχειλοση και το θεμα ειναι ότι το φτιάχνω ξανα πάω βόλτα και τσουπ να τα κωλύματα πάλη αλά αυτη τη φορά δεν έπεσα για να ξεκολλήσει ετσι λυπών το ανακάλυψα cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
διαρροη υγρου φρενων
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» Αλλαγη ψυκτικου υγρου.
» Εξαερωση φρενων
» Εξαερωση φρενων

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΦΡΕΝΑ - ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com