Greek GSX-R forum
ανταλακτικα για κ4? Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ανταλακτικα για κ4? Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ανταλακτικα για κ4? Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ανταλακτικα για κ4? Poll_l10ανταλακτικα για κ4? Poll_c10ανταλακτικα για κ4? Poll_r10 
JIMK7
ανταλακτικα για κ4? Poll_l10ανταλακτικα για κ4? Poll_c10ανταλακτικα για κ4? Poll_r10 
nasos-v
ανταλακτικα για κ4? Poll_l10ανταλακτικα για κ4? Poll_c10ανταλακτικα για κ4? Poll_r10 
T.R.E
ανταλακτικα για κ4? Poll_l10ανταλακτικα για κ4? Poll_c10ανταλακτικα για κ4? Poll_r10 
k8 600 kk
ανταλακτικα για κ4? Poll_l10ανταλακτικα για κ4? Poll_c10ανταλακτικα για κ4? Poll_r10 
kostaskr6
ανταλακτικα για κ4? Poll_l10ανταλακτικα για κ4? Poll_c10ανταλακτικα για κ4? Poll_r10 
κολτρέϊν
ανταλακτικα για κ4? Poll_l10ανταλακτικα για κ4? Poll_c10ανταλακτικα για κ4? Poll_r10 
Leroy
ανταλακτικα για κ4? Poll_l10ανταλακτικα για κ4? Poll_c10ανταλακτικα για κ4? Poll_r10 
ripper
ανταλακτικα για κ4? Poll_l10ανταλακτικα για κ4? Poll_c10ανταλακτικα για κ4? Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ανταλακτικα για κ4? Poll_l10ανταλακτικα για κ4? Poll_c10ανταλακτικα για κ4? Poll_r10 

 

 ανταλακτικα για κ4?

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
paulkiato
Jr.gixxer
paulkiato


Άντρας Τόπος : kiato,korinthias
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 2
Hμερομηνία εγγραφής : 01/08/2011

ανταλακτικα για κ4? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ανταλακτικα για κ4?   ανταλακτικα για κ4? EmptyΔευ 01 Αυγ 2011, 04:48

αν μπορει καποιοσ να μου πει για φθηνα ανταλακτικα για gsxr1000 k4 που μπςρο να βρω ψαχνο για αντιβαρα ,ζελατινα μαυρι φημε ,και xenon..ευχαριστο περιμενο απαντηση ,.... bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

ανταλακτικα για κ4? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανταλακτικα για κ4?   ανταλακτικα για κ4? EmptyΔευ 01 Αυγ 2011, 09:57

paulkiato έγραψε:
αν μπορει καποιοσ να μου πει για φθηνα ανταλακτικα για gsxr1000 k4 που μπςρο να βρω ψαχνο για αντιβαρα ,ζελατινα μαυρι φημε ,και xenon..ευχαριστο περιμενο απαντηση ,.... bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce


Όσο περιμένεις απάντηση εγώ θα σε καλωσορίσω... kalowhrthes stothema
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

ανταλακτικα για κ4? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανταλακτικα για κ4?   ανταλακτικα για κ4? EmptyΔευ 01 Αυγ 2011, 14:49

καλος ειρθες και κιτα μια www.Ebay.com εχει οτι ακριβος ζητας παρα πολυ φθινα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
harris_v
Jr.gixxer
harris_v


Άντρας Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 39
Hμερομηνία εγγραφής : 14/03/2010

ανταλακτικα για κ4? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανταλακτικα για κ4?   ανταλακτικα για κ4? EmptyΠεμ 01 Σεπ 2011, 09:11

Ζελατινες οπως είπαν και παραπάνω θα βρείς φθηνές από e-bay.Είχα πάρει τη δική μ που είναι διπλή και αρκετα ομορφη από σπιλιώτη.Αντίβαρα εχω βάλει από ΚΤΜ τα χρυσα τα οποία είναι λιγο βαρια αλλα με εσωσαν σε μια πτωση π είχα.ΧΕΝΟΝ μπορώ να σ βρω με κανενα 40 για καθε λαμπα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ανταλακτικα για κ4?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» GSR 600 K7 (ABS) ΓΙΑ ΑΝΤΑΛΑΚΤΙΚΑ
» ΠΩΛΗΣΗ ΤΡΑΚΑΡΙΣΜΕΝΟΥ ΓΙΑ ΑΝΤΑΛΑΚΤΙΚΑ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΛΟΙΠΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com