Greek GSX-R forum
ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Poll_l10ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Poll_c10ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Poll_r10 
JIMK7
ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Poll_l10ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Poll_c10ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Poll_r10 
nasos-v
ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Poll_l10ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Poll_c10ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Poll_r10 
T.R.E
ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Poll_l10ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Poll_c10ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Poll_r10 
k8 600 kk
ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Poll_l10ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Poll_c10ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Poll_r10 
kostaskr6
ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Poll_l10ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Poll_c10ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Poll_r10 
κολτρέϊν
ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Poll_l10ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Poll_c10ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Poll_r10 
Leroy
ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Poll_l10ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Poll_c10ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Poll_r10 
ripper
ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Poll_l10ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Poll_c10ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Poll_l10ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Poll_c10ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Poll_r10 

 

 ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ

Πήγαινε κάτω 
+8
Babis
valkyrion 84
totoulis
christ-r
maikstain
mike
Miou
giannisK6
12 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
giannisK6
Hero gixxer
Hero gixxer
giannisK6


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1323
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ   ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ EmptyΤρι 06 Σεπ 2011, 23:18



Έχει επεξεργασθεί από τον/την giannisK6 στις Σαβ 10 Σεπ 2011, 15:09, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ   ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ EmptyΤετ 07 Σεπ 2011, 00:08

τα παιδια της ομαδας διας δεν μπορουν να κοψουν κλησεις γιαννη...
μπορουν να σε σταματισουν και να κανουν ελεγχο και αν υπαρχει παραβαση και θελουν να σε γραψουν πρεπει να φωναξουν κανονικο τσεο...
αλλα καλυτερα να μας πουνε αυτοι που ξερουν πιο σωστα... εχουμε μερικους αστυνομικους στο φορουμ...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannisK6
Hero gixxer
Hero gixxer
giannisK6


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1323
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ   ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ EmptyΤετ 07 Σεπ 2011, 00:11

Οταν με εγραψαν ηταν οι ΔΙΑΣ (για να κυνηγανε ) και ο Ζητας που εγραφε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ   ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ EmptyΤετ 07 Σεπ 2011, 01:25

giannisK6 έγραψε:
Οταν με εγραψαν ηταν οι ΔΙΑΣ (για να κυνηγανε ) και ο Ζητας που εγραφε...

ειδες? οπως στο ειπα... mal@kies
γιατι σε εγραψαν?ησουν επικινδυνος εγκληματιας γιατι δεν φαινοταν η πινακιδα σου? mal@kies

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannisK6
Hero gixxer
Hero gixxer
giannisK6


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1323
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ   ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ EmptyΤετ 07 Σεπ 2011, 01:30

Απο τη μια δεν φταινε κι αυτοι γιατι εντολες εκτελουν,αλλα απο την αλλη οταν ο ειδικος φρουρος εχει ενα υφος λες και ειναι ο Bruce Willys σε ρολο αστυνομικου,τοτε ειναι για κραξιμο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mike
Adv. gixxer
Adv. gixxer
mike


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Τόπος : ΝΙΚΑΙΑ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 732
Αγωνιζόμενος : σε καποια k θεατης
Hμερομηνία εγγραφής : 21/06/2010

ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ   ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ EmptyΤετ 07 Σεπ 2011, 09:33

Miou έγραψε:
τα παιδια της ομαδας διας δεν μπορουν να κοψουν κλησεις γιαννη...
μπορουν να σε σταματισουν και να κανουν ελεγχο και αν υπαρχει παραβαση και θελουν να σε γραψουν πρεπει να φωναξουν κανονικο τσεο...
αλλα καλυτερα να μας πουνε αυτοι που ξερουν πιο σωστα... εχουμε μερικους αστυνομικους στο φορουμ...
αλεξανδρε τα δικανα της διας αν τα πληρωματα προερχονται απο αλλη υπερεσια κ ειχαν μπλοκακια γραφουν κανονικα καποια παιδια που ειναι καινουρια δεν εχουν μπλοκακια κ αναγκαζονται να φερουν περιοπολικο η να σε πανε σε τμημα παντως γενικα δεν γραφουν εμενα με εχουν σταματιση 100 φορες χωρις πινακιδα κ δεν τρεχη καστανο( χριστακι ακους )

κ κατι βασικο ειναι αλλιως να σε σταματανε με 1000 κ να εισαι 20-25 κ αλλιως να εισαι 30 η 40
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ   ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ EmptyΤετ 07 Σεπ 2011, 10:14

mike έγραψε:
Miou έγραψε:
τα παιδια της ομαδας διας δεν μπορουν να κοψουν κλησεις γιαννη...
μπορουν να σε σταματισουν και να κανουν ελεγχο και αν υπαρχει παραβαση και θελουν να σε γραψουν πρεπει να φωναξουν κανονικο τσεο...
αλλα καλυτερα να μας πουνε αυτοι που ξερουν πιο σωστα... εχουμε μερικους αστυνομικους στο φορουμ...
αλεξανδρε τα δικανα της διας αν τα πληρωματα προερχονται απο αλλη υπερεσια κ ειχαν μπλοκακια γραφουν κανονικα καποια παιδια που ειναι καινουρια δεν εχουν μπλοκακια κ αναγκαζονται να φερουν περιοπολικο η να σε πανε σε τμημα παντως γενικα δεν γραφουν εμενα με εχουν σταματιση 100 φορες χωρις πινακιδα κ δεν τρεχη καστανο( χριστακι ακους )

κ κατι βασικο ειναι αλλιως να σε σταματανε με 1000 κ να εισαι 20-25 κ αλλιως να εισαι 30 η 40


ναι σιγουρα ειναι διαφορετικα... στα 25 απλα δεν σταματαγα ενω τωρα σταματαω οταν μου κανουν σημα...(συνηθως)

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ   ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ EmptyΤετ 07 Σεπ 2011, 10:17

Miou έγραψε:
mike έγραψε:
Miou έγραψε:
τα παιδια της ομαδας διας δεν μπορουν να κοψουν κλησεις γιαννη...
μπορουν να σε σταματισουν και να κανουν ελεγχο και αν υπαρχει παραβαση και θελουν να σε γραψουν πρεπει να φωναξουν κανονικο τσεο...
αλλα καλυτερα να μας πουνε αυτοι που ξερουν πιο σωστα... εχουμε μερικους αστυνομικους στο φορουμ...
αλεξανδρε τα δικανα της διας αν τα πληρωματα προερχονται απο αλλη υπερεσια κ ειχαν μπλοκακια γραφουν κανονικα καποια παιδια που ειναι καινουρια δεν εχουν μπλοκακια κ αναγκαζονται να φερουν περιοπολικο η να σε πανε σε τμημα παντως γενικα δεν γραφουν εμενα με εχουν σταματιση 100 φορες χωρις πινακιδα κ δεν τρεχη καστανο( χριστακι ακους )

κ κατι βασικο ειναι αλλιως να σε σταματανε με 1000 κ να εισαι 20-25 κ αλλιως να εισαι 30 η 40


ναι σιγουρα ειναι διαφορετικα... στα 25 απλα δεν σταματαγα ενω τωρα σταματαω οταν μου κανουν σημα...(συνηθως)
fafoutis fafoutis μη μου πεις οτι πληρωνεις και στα διοδια xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ   ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ EmptyΤετ 07 Σεπ 2011, 10:20

γιατι ρε αλητηριε δεν πληρωσα στα διοδια οταν γυρναγαμε απο λευκαδα?
καλα νταξ μην βαρας δεν πληρωσα σε ολα αλλα στην γεφυρα που ειναι ενα εργο που αξιζει...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ   ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ EmptyΤετ 07 Σεπ 2011, 10:28

mastigio αν δεν πληρωνες κ εκει. ssss
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
christ-r
Adv. gixxer
Adv. gixxer
christ-r


Άντρας Όνομα: : Χρήστος
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 439
Αγωνιζόμενος : Στις πατεριτσες!
Hμερομηνία εγγραφής : 05/05/2010

ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ   ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ EmptyΤετ 07 Σεπ 2011, 13:02

mike έγραψε:
Miou έγραψε:
τα παιδια της ομαδας διας δεν μπορουν να κοψουν κλησεις γιαννη...
μπορουν να σε σταματισουν και να κανουν ελεγχο και αν υπαρχει παραβαση και θελουν να σε γραψουν πρεπει να φωναξουν κανονικο τσεο...
αλλα καλυτερα να μας πουνε αυτοι που ξερουν πιο σωστα... εχουμε μερικους αστυνομικους στο φορουμ...
αλεξανδρε τα δικανα της διας αν τα πληρωματα προερχονται απο αλλη υπερεσια κ ειχαν μπλοκακια γραφουν κανονικα καποια παιδια που ειναι καινουρια δεν εχουν μπλοκακια κ αναγκαζονται να φερουν περιοπολικο η να σε πανε σε τμημα παντως γενικα δεν γραφουν εμενα με εχουν σταματιση 100 φορες χωρις πινακιδα κ δεν τρεχη καστανο( χριστακι ακους )

κ κατι βασικο ειναι αλλιως να σε σταματανε με 1000 κ να εισαι 20-25 κ αλλιως να εισαι 30 η 40

Μιχαλη μπορουν ολοι να βεβαιωσουν παραβαση...απλα δε κουβαλανε μπλοκακι και οποτε ειτε σε τραβαν στο τμημα ειτε ερχεται περιπολικο απο εκει...

Για τη διας η κλησεις ειναι θεμα που δεν τους πολυενδιαφερει...αλλά παιζει ρολο και ο χαρακτηρας του πολιτη και ο χαρακτηρας του αστυνομικου...τωρα αν η κληση πεσει μετα απο καταδιωξη το βρισκω λογικο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kawasaki-bikers.gr
giannisK6
Hero gixxer
Hero gixxer
giannisK6


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1323
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ   ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ EmptyΤετ 07 Σεπ 2011, 13:05

Κανενας δεν σχολιασε αυτο που ειπα στην αρχη...ο ρολος που εχουν τα παιδακια αυτα ειναι να υποκαθιστουν την τροχαια ή να καταστελλουν την εγκληματικοτητα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
christ-r
Adv. gixxer
Adv. gixxer
christ-r


Άντρας Όνομα: : Χρήστος
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 439
Αγωνιζόμενος : Στις πατεριτσες!
Hμερομηνία εγγραφής : 05/05/2010

ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ   ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ EmptyΤετ 07 Σεπ 2011, 13:09

giannisK6 έγραψε:
Κανενας δεν σχολιασε αυτο που ειπα στην αρχη...ο ρολος που εχουν τα παιδακια αυτα ειναι να υποκαθιστουν την τροχαια ή να καταστελλουν την εγκληματικοτητα;

Στοχος της ειναι η προληψη και οχι τοσο η καταστολη...για την καταστολη υπαρχουν αλλες υπηρεσιες...αλλα οταν θες να ελεγξεις ενα xt,tdm ας πουμε το οποιο ειναι απινακιδωτο ή με πλαστη και αυτο σε γραφει στα @@ του και φυγει και εν τελη τν σταματησεις ε μεσα σε ολα ερχεται κ μια κληση...η βεβαιωση παραβασης δε γινεται μονο απο την τροχαια...απλα η τροχαια ασχολειται πιο πολυ με αυτα...τωρα σε περιοχες βουτες,λιμανακια,ριμπας βεβαια εχει ξεφυγει το θεμα εκει... Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kawasaki-bikers.gr
giannisK6
Hero gixxer
Hero gixxer
giannisK6


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1323
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ   ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ EmptyΤετ 07 Σεπ 2011, 13:26

Στα ΧΤ και στα TDM δεν κρυβονται αυτοι που γαζωσαν τα παιδια στου Ρεντη,ουτε οι εμποροι κτλ...Μην κανεις πως δεν καταλαβαινεις τι θελω να πω...αν θελουν να κανουν ουσιαστικη δουλεια ξερουν που πρεπει να πανε αλλα δεν βλεπω κανεναν τους να κανει τον μαγκα εκει...η μαγκια τους εξαντλειται να ελεγχουν πινακιδες και κρανος; Δεν δικαιολογω την ελλειψη κρανους και πινακιδας και γενικα το να μην εισαι σωστος αλλα μην τους Αγιοποιουμε κιολας ρε...εχω αρκετους φιλους και γνωστους που ειναι αστυνομικοι και αυτο με κανει να τους βλεπω εντελως αλλιως αποτι παλια,οταν σκεφτομαι δηλαδη πως ο ''μπατσος'' ειναι το παιδι που τα πιναμε χθες βραδυ ή ο παλιος συμμαθητης μου.Κατακρινω πρωτον τις χωριατοσυμπεριφορες ορισμενων που επειδη μπηκαν στο σωμα την ειδαν μαγκες και κατα δευτερον αυτους που αντι να τους στειλουν να κανουν μια ουσιαστικη δουλεια τους εβαλαν να κανουν τους βοηθους της τροχαιας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
totoulis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
totoulis


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : πειραιας
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 724
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ   ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ EmptyΤετ 07 Σεπ 2011, 13:44

ενταξει παιδες μην τους βαζουμε ολους στο ιδιο καζανι.υπαρχουν παιδια που ειναι στην δι.ας τα οποια ειναι εξαιρετικα και αλλα τα οποια δεν κανουν για τιποτα.το οτι η εκπαιδευση τους ειναι ανεπαρκης παιζει μεγαλο ρολο για μενα βεβαια το πως θα μιλησεις και το πως θα συμπεριφερθεις δεν στο μαθαινει κανενα πανεπιστημιο και κανενα σχολειο........παντος εγω σε γενικες γραμμες δεν εχω προβλημα με τα παιδια της δι.ας αλλα εχω και την πινακιδα μου και τα καθρεφτακια μου και την αρατα μου!!!!!!!!!!!συναντιεμαι καθε μερα στο δρομο μαζι τους και δεν με εχουν σταματισει ποτε και εχει τυχει και να φευγω με κοκκινο και να κανω και καμια ψιλοσουζιτσα και δεν με εχουν ενοχλισει εκτος απο καποιες φορες που ειμαι αραχτος εξω απο κανα ταχυδρομειο η καμια τραπεζα και περιμενω το νουμερο μου για να κανω τη δουλεια μου.............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kord.gr
giannisK6
Hero gixxer
Hero gixxer
giannisK6


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1323
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ   ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ EmptyΤετ 07 Σεπ 2011, 13:50

Nαι Γιωργο,ενννοειται πως δεν ειναι ολοι τους ισα κι ομοια...ολοι οι γνωστοι μου που ειναι στην αστυνομια και αρκετοι απο αυτους στη ΔΙΑΣ ειναι παιδια μαλαμα και ειδικα οταν εγινε αυτο στου Ρεντη και σκεφτηκα πως μπορει να ηταν στη θεση των παιδιων καποιος που χθες βραδυ μπορει να ειμασταν καπου και να τα λεγαμε,αλλαξα πολυ οπτικη γωνια απεναντι τους καθως συνηδειτοποιησα πως ειναι παιδια σαν κι εμας.Αλλα οταν βλεπω ορισμενους χωριατες να μιλανε στον ενικο και να εχουν υφος τοτε δικαιολογημενα τρελαινεσαι ρε φιλε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
totoulis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
totoulis


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : πειραιας
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 724
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ   ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ EmptyΤετ 07 Σεπ 2011, 14:36

ναι ρε γιαννη ετσι ακριβως ειναι...........δεν ειναι μονο οτι μπορει να εχουν μεγαλωσει σε καποιο χωριο... προσθεου.απλα ειναι το πως εχει μεγαλωσει καποιος και τι εχει μαθει απο την οικογενεια του.
πραγματικα σε εξοργιζει οταν σου μιλανε λες και εισαι κανα σκουπιδι η κανενας εγκληματιας......θυμαμαι ποσες φορες μπορει να ειναι αυτες που εχω κρατιθει να μην σπασω τα μουτρα καποιου αστυνομικου με τετοια συμπεριφορα!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kord.gr
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ   ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ EmptyΤετ 07 Σεπ 2011, 15:34

totoulis έγραψε:
ναι ρε γιαννη ετσι ακριβως ειναι...........δεν ειναι μονο οτι μπορει να εχουν μεγαλωσει σε καποιο χωριο... προσθεου.απλα ειναι το πως εχει μεγαλωσει καποιος και τι εχει μαθει απο την οικογενεια του.
πραγματικα σε εξοργιζει οταν σου μιλανε λες και εισαι κανα σκουπιδι η κανενας εγκληματιας......θυμαμαι ποσες φορες μπορει να ειναι αυτες που εχω κρατιθει να μην σπασω τα μουτρα καποιου αστυνομικου με τετοια συμπεριφορα!!!!!!!!!!


μπορεις να του ριξεις μια στα παπαρια και μετα να πεις οτι σκονταψες και επεσες πανω του...
fafoutis fafoutis fafoutis

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
christ-r
Adv. gixxer
Adv. gixxer
christ-r


Άντρας Όνομα: : Χρήστος
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 439
Αγωνιζόμενος : Στις πατεριτσες!
Hμερομηνία εγγραφής : 05/05/2010

ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ   ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ EmptyΤετ 07 Σεπ 2011, 15:41

Miou έγραψε:
totoulis έγραψε:
ναι ρε γιαννη ετσι ακριβως ειναι...........δεν ειναι μονο οτι μπορει να εχουν μεγαλωσει σε καποιο χωριο... προσθεου.απλα ειναι το πως εχει μεγαλωσει καποιος και τι εχει μαθει απο την οικογενεια του.
πραγματικα σε εξοργιζει οταν σου μιλανε λες και εισαι κανα σκουπιδι η κανενας εγκληματιας......θυμαμαι ποσες φορες μπορει να ειναι αυτες που εχω κρατιθει να μην σπασω τα μουτρα καποιου αστυνομικου με τετοια συμπεριφορα!!!!!!!!!!


μπορεις να του ριξεις μια στα παπαρια και μετα να πεις οτι σκονταψες και επεσες πανω του...
fafoutis fafoutis fafoutis

το ιδιο μπορει να πουν και οι υπολοιποι 3 μετα... lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kawasaki-bikers.gr
valkyrion 84
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Παναγιωτης
Τόπος : Θεσσαλονικη
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 167
Hμερομηνία εγγραφής : 27/03/2011

ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ   ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ EmptyΤετ 07 Σεπ 2011, 15:50

θα συμφωνησω παιδια με εσας οτι ολοι στην διας δεν ειναι σκαρτοι αλλα εχει πολλους μαλ........η υπηρεσια μιας και και το επιβεβαιωσα με το δικο μου συμβαν προχθες το μεσημερι εν ωρα δουλειας.
λοιπον ενοσω ημουνα στην δουλεια(σσ ειμαι ταχυδρομος) και αφηνα ενα ειδοποιητηριο σε ενα γραμματοκιβωτιο αφου το αφησα και ανεβηκα στην μηχανη παω να βγω απο το στενο για να φυγω και να σου η διας να ανεβαινει.βγαινω εγω πρωτος και βλεπω να μου λενε να κανω στην ακρη λιγο οπως και φυσικα εκανα.στην αρχη μου ζητησανε τα χαρτια και καθως τους τα εδινα τους ειπα οτι ειμαι ταχυδρομος και γυρνανε και μου απαντανε "εμας τι μας νοιαζει".
λεω οκ καταπιε την αφθαδεια τους και παμε παρακατω.
γυρναει και μου λεει ο κυριος "τωρα αμα σε γραψω για κρανος βαζουμε στοιχημα οτι αυριο θα το φορας"
τον εξηγω οτι με αυτην την μηχανη που εχω δεν μπορω να κουβαλησω το κρανος και να κανω διανομη μιας και δεν υπαρχει καπου να το κλειδωσω.(σσ κανω διανομη με yzf-r 125).μου απαντανε οτι δεν τους νοιαζει και πως και αυτοι φορανε κρανη και τα αφηνουνε πανω στον καθρεφτη και δεν τους τα πειραζει κανεις.
λεω παει τα παιδια ειναι καμενα με αυτα που μου λενε.
τεσπα.μετα πεταγεται ενας αλλος τυπος με ενα τουπε vin diesel και μου λεει να παω να παρω μια ντιζα.τον ρωταω τι ειναι η ντιζα και μου απαντα με την αποστομωτικη απαντηση "οτι εγω ειμαι αστυνομικος τι ρωτας εμενα?"
τοτε ρε μεγαλε τι πεταγεσαι σαν πουτ,,,,,,,,και μιλας ηθελα να του πω.
συνεχιζουμε το πανηγυρι και σε καποια φαση τους εξηγω οτι εχω κρανος στην υπηρεσια και το οποιο δεν μπορω να το αφηνω πανω στην μηχανη λογω του οτι θα γινει αφαντο λογω της αξιας του.
μου απανταει ενας και μου λεει" να μην φοραω κρανος των 600€ αλλα ενα τον 50€." ακουσων ακουσων.ποιος ειναι αυτος ο παπαρ........που θα μου προτεινει εμενα ποιο κρανος θα φοραω στο δικο!!!!!!!!!!μου το κεφαλι.
να μην τα πολυλογω συνεχιστηκε το πραγμα με ειρωνειες και ηλιθιοτητες απο μερους τους ωσπου καποια στιγμη μου κανανε παρατηρηση και για τη σταση που καθομαι και στηριζομαι στην μηχανη.απλα ελεος με τα παληκαρια.
στην τελικη δεν με γραψανε αλλα με απειλησαν και καλα οτι αν με ξαναδουνε χωρις κρανος σε κεινη την περιοχη θα στελνουνε τις κλησεις αβερτα στο σπιτι μου.ποιος νομιζει οτι ειναι ο νταλτον της περιοχης ?????????
αυτα τα ολιγα απο μενα οπου τελικα καταλαβα οτι ενα σημα και μια στολη αλλαζουνε κατα πολυ τον χαρακτηρα ενος ανθρωπου και φυσικα οτι η διας οχι ολοι αλλα καποιοι συγκεκριμενοι αμαυρωνουνε την εικονα μιας ομαδας η οποια εχει προσφερει στον τοπο αυτο στην καταπολεμηση της εγκληματικοτητα και οχι μονο.
τα σχολια δικα σας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
christ-r
Adv. gixxer
Adv. gixxer
christ-r


Άντρας Όνομα: : Χρήστος
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 439
Αγωνιζόμενος : Στις πατεριτσες!
Hμερομηνία εγγραφής : 05/05/2010

ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ   ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ EmptyΤετ 07 Σεπ 2011, 15:52

Αυτα εγιναν θεσσαλονικη???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kawasaki-bikers.gr
valkyrion 84
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Παναγιωτης
Τόπος : Θεσσαλονικη
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 167
Hμερομηνία εγγραφής : 27/03/2011

ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ   ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ EmptyΤετ 07 Σεπ 2011, 16:00

christ-r έγραψε:
Αυτα εγιναν θεσσαλονικη???
ναι φιλε μου.θεσσαλονικη.και μαλιστα στο τελος ενας μου ειπε εγω σημερα ηρθα απο αθηνα και πως αν με επιανε στην αθηνα θα με γραφε για 1000€.γιατι δεν καταλαβα περα απο το κρανος τι παραβαση εκανα?την σταση μου πως καθομουνα η που ρωτησα τι ειναι η ντιζα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
christ-r
Adv. gixxer
Adv. gixxer
christ-r


Άντρας Όνομα: : Χρήστος
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 439
Αγωνιζόμενος : Στις πατεριτσες!
Hμερομηνία εγγραφής : 05/05/2010

ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ   ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ EmptyΤετ 07 Σεπ 2011, 16:02

Ημουν σιγουρος πως ηταν απο αθηνα...εχετε τη Δ.Ε.Θ αυτες τις μερες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kawasaki-bikers.gr
valkyrion 84
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Παναγιωτης
Τόπος : Θεσσαλονικη
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 167
Hμερομηνία εγγραφής : 27/03/2011

ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ   ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ EmptyΤετ 07 Σεπ 2011, 16:05

christ-r έγραψε:
Ημουν σιγουρος πως ηταν απο αθηνα...εχετε τη Δ.Ε.Θ αυτες τις μερες!
και τι σημαινει αυτο?οτι επειδη ειναι απο αθηνα κοβει και ραβει εδω πανω?ποιος νομιζει οτι ειναι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
christ-r
Adv. gixxer
Adv. gixxer
christ-r


Άντρας Όνομα: : Χρήστος
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 439
Αγωνιζόμενος : Στις πατεριτσες!
Hμερομηνία εγγραφής : 05/05/2010

ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ   ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ EmptyΤετ 07 Σεπ 2011, 16:07

Λες και δεν ξερεις την κοντρα αθηνα-θεσσαλονικη...


ο κολλητος μου ειχε παει σκ επανω θεσσαλονικη και εψαχνε κανα δυωρο το ξενοδοχειο γτ ολοι πρωτα εβλεπαν πινακιδα και μετα του λεγανε πως να παει...χααχαχχαχααχχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kawasaki-bikers.gr
 
ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com