Greek GSX-R forum
Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Poll_l10Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Poll_c10Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Poll_r10 
JIMK7
Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Poll_l10Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Poll_c10Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Poll_r10 
nasos-v
Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Poll_l10Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Poll_c10Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Poll_r10 
T.R.E
Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Poll_l10Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Poll_c10Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Poll_r10 
k8 600 kk
Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Poll_l10Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Poll_c10Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Poll_r10 
kostaskr6
Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Poll_l10Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Poll_c10Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Poll_r10 
κολτρέϊν
Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Poll_l10Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Poll_c10Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Poll_r10 
Leroy
Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Poll_l10Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Poll_c10Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Poll_r10 
ripper
Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Poll_l10Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Poll_c10Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Poll_l10Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Poll_c10Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Poll_r10 

 

 Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ

Πήγαινε κάτω 
+10
k8 600 kk
boutser
T.R.E
maikstain
paulosk
kentaurosk8
Darksoul
AggelosK8
kostaskr6
giannisK6
14 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
giannisK6
Hero gixxer
Hero gixxer
giannisK6


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1323
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ   Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ EmptyΤρι 27 Σεπ 2011, 01:48

To τελευταιο διαστημα εχουν φυγει καποιοι φιλοι μου για εξω και αρκετοι αλλοι το σκεφτονται με ''αγαπημενο'' προορισμο την Αυστραλια...Δεν θελω να δεχτω πως ''βουλιαξε το καραβι''....με χαλαει αυτη η ιδεα και γενικα ειμαι αισιοδοξος οσον αφορα το τι θα κανουμε επαγγελματικα...εσεις τι γνωμη εχετε παιδια;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ   Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ EmptyΤρι 27 Σεπ 2011, 01:54

ωχ αρχισαν τα Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ 961141 .

αστα να πανε γιαννη Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ 837612
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AggelosK8
Hero gixxer
Hero gixxer
AggelosK8


Άντρας Όνομα: : ΑΓΓΕΛΟΣ
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2000
Αγωνιζόμενος : Dragster
Hμερομηνία εγγραφής : 14/04/2009

Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ   Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ EmptyΤρι 27 Σεπ 2011, 08:04

Το μονο σιγουρο ειναι οτι κι'εγω αν ημουν 10 χρονια μικροτερος δεν θα το σκεφτομουν
δευτερολεπτο.Και δικοι συναδελφοι εχουν φυγει αλλα την εκανα για Κυπρο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ   Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ EmptyΤρι 27 Σεπ 2011, 08:18

λες για το κινημα που εγινε κ σε πανε αυστραλια κ εκει σε πανε σε αναλογη δουλεια!κατι τετοιο ειχαν παρει τα αυτια μου!
κοιτα χωρις την γλωσσα θα ναι δυσκολα αν ξερεις την γλωσσα τοτε τραβα κ μην ξοιταξεις πισω!τι να λεμε τωρα εδω εχουν τελειωσει τα παντα οχι μ@λακιες και αν οχι τωρα σε κανα 2 χρονια θα μαστε ακομα χειροτερα κ οταν με το καλο εγκατασταθεις και βγαλεις κανα φραγκο κερνας τρακ ντει στο Phillip island !!!!! :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kentaurosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
kentaurosk8


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2031
Hμερομηνία εγγραφής : 11/06/2009

Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ   Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ EmptyΤρι 27 Σεπ 2011, 08:27

Σκεψου οτι 8-9 Οκτωβρίου έχει διημερίδα της πρεσβείας της Αυστραλίας σχετικά με την μετανάστευση Ελλήνων εκεί.... Θα φύγει πολύς κόσμος.
Άγγελε +1Κ κι εγώ αλλά σκούρα κι εκεί τώρα τα πράγματα. Απλά οι Κυπραίοι θα ξαναδούν ανάπτυξη σύντομα....


Έχει επεξεργασθεί από τον/την kentaurosk8 στις Τρι 27 Σεπ 2011, 09:52, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paulosk
Normal gixxer
Normal gixxer
paulosk


Άντρας Όνομα: : Παύλος
Τόπος : Παλλήνη
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 148
Αγωνιζόμενος : ε ;;;
Hμερομηνία εγγραφής : 20/05/2011

Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ   Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ EmptyΤρι 27 Σεπ 2011, 09:12

1) η χώρα με την μεγαλύτερη βιωσιμότητα στο κόσμο --> Αυστραλία
2) η πόλη με την μεγαλύτερη βιωσιμότητα στο κόσμο --> Σίδνευ
3) επόμενη χώρα Καναδάς και μια από τις πόλης του
.
.
.
.
.
.
.
74) Ελλάδα 74η στη λίστα


εγώ το ψάχνω πάντως πάνω στο κλάδο μου για να τη "κάνω" και πολύ σύντομα μάλιστα

λυπάμαι που το λέω αλλά πραγματικά στη χούντα καλύτερα πέρναγε ο κόσμος στην ελλάδα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ   Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ EmptyΤρι 27 Σεπ 2011, 09:55

το καραβι εχει βουλιαξει εδω και καιρο γιαννη,απλα κρατανε τον κωλο του καραβιου με μπαλονια φουσκωτα οσο ακομα τους συμφερει.
απτη μια ειμαστε αισιοδοξει και το παλευουμε με ολα τα πλυν και τα συν του και απτην αλλη καποιες οικογενειες δεν εχουν τα βασικα.
προχθες βρηκα εναν στη δουλεια και μου λεει θες να πας στην αυστραλια?60 ευρο την ωρα θα παιρνεις. toixos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ   Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ EmptyΤρι 27 Σεπ 2011, 10:14

maikstain έγραψε:

προχθες βρηκα εναν στη δουλεια και μου λεει θες να πας στην αυστραλια?60 ευρο την ωρα θα παιρνεις. toixos


Και οι μηχανικοί στην Ελλάδα τόσο παίρνουν την εργατοώρα... fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ   Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ EmptyΤρι 27 Σεπ 2011, 10:36

ναι οι πολιτικοι μηχανικοι.γιατι αν πας το μοτο η το αμαξι τα 60 τα παιρνει η αντιπροσωπεια οχι ο μηχανικος :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ   Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ EmptyΤρι 27 Σεπ 2011, 11:56

ενας φιλος μου εφυγε αυστραλια και ενας αλλος ολανδια και αν δεν ημουν πυροσβεστης θα ειχα φυγει και εγω και ας ειμαι πορομενος ΕΛΛΗΝΑΣ. μονο αυτο θα σου λεω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ   Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ EmptyΤρι 27 Σεπ 2011, 12:20

μας βλεπω να σκορπαμε χωρις πλακα παιδες, ειναι δραμα η κατασταση και μεχρι το Ιανουαριο θα γινει το μπαμ !!! και μετα προβλεπω ριζλα παπακια !!!!

Εγω παντως την εκανα ευκολα για Αυσταλια, Κυπρο ή Φιλανδια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIXXERAKIAS
Hero gixxer
Hero gixxer
GIXXERAKIAS


Άντρας Όνομα: : Ιωάννης
Τόπος : Aθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2159
Αγωνιζόμενος : Newbie open.
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ   Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ EmptyΤρι 27 Σεπ 2011, 14:03

Δεν ειναι τοσο ευκολα τα πραγματα παιδες οσο τα εμφανιζουν...εισαι μεταναστης και εκει για τους Αστραλους οπως εδω εχουμε τους Ρωσους,Αλβανους,Πακιστανους κτλ κτλ.Εχουν παει παιδια οντως Αυστραλια αλλα δεν ειχε καμμια σχεση η αντιμετωπιση που υποτιθεται οτι θα ειχαν οταν εφθαναν εκει.

Για παραδειγμα φιλος επειδη του προτεινε ενας γνωστος του απο εκει να παει,πηγε και του ειχε πει εγω θα σε βοηθησω να βρεις δουλεια,σπιτι κτλ κτλ.Το αποτελεσμα οταν πηγε ηταν τελειως διαφορετικο γιατι και εκεινος ειχε την δουλεια του,την οικογενεια του και δεν μπορουσε να τον βαλει στο σπιτι του οπως εκεινος υπολογιζε,την λυση την βρηκε το Ελληνικο προξενειο με δωρεαν συτιση και στεγαση σε κτιριο με αλλους μεταναστες.Καταλαβαινετε τι ειναι αυτο....σιγα σιγα βρηκε δουλεια ναι αλλα το τι τραβηξε και ποσοι γυρισαν απο εκει χωρις να βρουν δουλεια δεν το λενε,ουτε ποτε θα το πουν.

Δεν το συζητω οτι και εγω αν ημουν 10 χρονια μικροτερος θα ειχα τα κοτσια να το κανω...τωρα που ξεκινησα κατι εδω δεν μπορω αν φυγω,τουλαχιστον τωρα.....αλλο ενα μειον του να πας στην Αυστραλια ειναι οτι εισαι αποκομμενος απο οικογενεια εντελως...δεν ειναι τοσο ευκολο ενα υπερατλαντικο ταξιδι,ειδικα αν εισαι μεταναστης με Visa,αλλιως θα ηταν αν πας Λονδινο πχ που εισαι Ελλαδα σε 2-3 ωρες μονο με την ταυτοτητα σου ως διαβατηριο.

Ειναι παντως υπο σκεψη σε πολυ κοσμο,αλλα δεν μπορω να δεχθω οτι θα με διωξουν απο την ιδια μου την χωρα,δεν θελω να περναω οτι περναω με την κριση σας Ελληνας αλλα δεν θελω και να τους κανω την ζωη πιο ευκολη φευγοντας με την ουρα στα σκελια.... hallo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ   Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ EmptyΤρι 27 Σεπ 2011, 15:36

GIXXERAKIAS έγραψε:
Δεν ειναι τοσο ευκολα τα πραγματα παιδες οσο τα εμφανιζουν...εισαι μεταναστης και εκει για τους Αστραλους οπως εδω εχουμε τους Ρωσους,Αλβανους,Πακιστανους κτλ κτλ.Εχουν παει παιδια οντως Αυστραλια αλλα δεν ειχε καμμια σχεση η αντιμετωπιση που υποτιθεται οτι θα ειχαν οταν εφθαναν εκει.

Για παραδειγμα φιλος επειδη του προτεινε ενας γνωστος του απο εκει να παει,πηγε και του ειχε πει εγω θα σε βοηθησω να βρεις δουλεια,σπιτι κτλ κτλ.Το αποτελεσμα οταν πηγε ηταν τελειως διαφορετικο γιατι και εκεινος ειχε την δουλεια του,την οικογενεια του και δεν μπορουσε να τον βαλει στο σπιτι του οπως εκεινος υπολογιζε,την λυση την βρηκε το Ελληνικο προξενειο με δωρεαν συτιση και στεγαση σε κτιριο με αλλους μεταναστες.Καταλαβαινετε τι ειναι αυτο....σιγα σιγα βρηκε δουλεια ναι αλλα το τι τραβηξε και ποσοι γυρισαν απο εκει χωρις να βρουν δουλεια δεν το λενε,ουτε ποτε θα το πουν.

Δεν το συζητω οτι και εγω αν ημουν 10 χρονια μικροτερος θα ειχα τα κοτσια να το κανω...τωρα που ξεκινησα κατι εδω δεν μπορω αν φυγω,τουλαχιστον τωρα.....αλλο ενα μειον του να πας στην Αυστραλια ειναι οτι εισαι αποκομμενος απο οικογενεια εντελως...δεν ειναι τοσο ευκολο ενα υπερατλαντικο ταξιδι,ειδικα αν εισαι μεταναστης με Visa,αλλιως θα ηταν αν πας Λονδινο πχ που εισαι Ελλαδα σε 2-3 ωρες μονο με την ταυτοτητα σου ως διαβατηριο.

Ειναι παντως υπο σκεψη σε πολυ κοσμο,αλλα δεν μπορω να δεχθω οτι θα με διωξουν απο την ιδια μου την χωρα,δεν θελω να περναω οτι περναω με την κριση σας Ελληνας αλλα δεν θελω και να τους κανω την ζωη πιο ευκολη φευγοντας με την ουρα στα σκελια....
hallo


Συμφωνώ σε πολλά μαζί σου Γιάννη. Όταν κάνεις οικογένεια είναι ακόμα ποιο δύσκολο.

Οι γονείς μου μείνανε 15 χρόνια στην Γερμανία και εκεί γεννηθήκαμε εγώ και οι αδερφές μου. Ήμουν πολύ μικρός τότε για να καταλάβω τους λόγους που αναγκάστηκαν να φύγουν και την διαφορά που υπήρχε μεταξύ Ελλάδας και Γερμανίας. Αυτό που θυμάμαι μόνο ήταν ότι Έλληνες και Τούρκοι ήταν οι Αλβανοί και οι Πακιστανοί που έχουμε εμείς εδώ τώρα (υπήρχαν και πολύ Τούρκοι μετανάστες τότε στη Γερμανία).

Δεν είναι εύκολο ξεκινάς από το μηδέν και ναι μεν υπάρχει μια καλύτερη αντιμετώπιση σαν εργαζόμενος - φορολογούμενος μετανάστης αλλά όταν φτάσεις εκεί.

Δεν πιστεύω ότι έχει έρθει η ώρα να φύγουμε ακόμα από την Ελλάδα αλλά δεν νομίζω ότι θα αργήσει αυτή η ώρα που θα έχουμε νέο κύμα Ελλήνων μεταναστών.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ   Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ EmptyΤρι 27 Σεπ 2011, 21:09

k8 600 kk έγραψε:
μας βλεπω να σκορπαμε χωρις πλακα παιδες, ειναι δραμα η κατασταση και μεχρι το Ιανουαριο θα γινει το μπαμ !!! και μετα προβλεπω ριζλα παπακια !!!!


ΑΡΓΗΣΕΣ....
Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Img6142w




παντος αν εγω αποφασιζα να φυγω οτι την χωρα δεν θα πηγενα αυστραλια ,αλλα σε μια απο τις νεες ταχεως αναπτυσωμενες χωρες...ταιλανδι,ινδια,κινα,βραζηλια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
potis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
potis


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Πειραιάς
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 582
Αγωνιζόμενος : Ωραία θα ήταν...
Hμερομηνία εγγραφής : 27/10/2009

Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ   Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ EmptyΤρι 27 Σεπ 2011, 21:16

Miou έγραψε:
k8 600 kk έγραψε:
μας βλεπω να σκορπαμε χωρις πλακα παιδες, ειναι δραμα η κατασταση και μεχρι το Ιανουαριο θα γινει το μπαμ !!! και μετα προβλεπω ριζλα παπακια !!!!


ΑΡΓΗΣΕΣ....
Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Img6142w
fafoutis fafoutis fafoutis που την βρήκες αυτήν????



Miou έγραψε:

παντος αν εγω αποφασιζα να φυγω οτι την χωρα δεν θα πηγενα αυστραλια ,αλλα σε μια απο τις νεες ταχεως αναπτυσωμενες χωρες...ταιλανδι,ινδια,κινα,βραζηλια...

Η Αυστραλία και ο Καναδάς απλά είναι πιο εύκολες γιατί οι περισσότεροι γνωρίζουν αγγλικά. ΄Δεν γνωρίζω και πολλούς να ξέρουν Κινέζικα ή Ινδικά...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ   Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ EmptyΤρι 27 Σεπ 2011, 21:23

1 απο την εκδρομη μας στην Ζακυνθο... mpanana

2 δεν χρειαζετε να ξερεις κινεζικα,ινδικα,ταιλανδεζικα... ξερουν αυτοι αγγλικα...εξαρτατε βεβαια τι δουλεια θα πας να κανεις...σε πολλες περιπτωσεις
ειναι θετικο οτι εισαι ξενος -ευρωπαιος . πχ σε κατι τουριστικο ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Προορισμος.....ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Στην Αυστραλία η Alstare Suzuki
» 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΜΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com