Greek GSX-R forum
τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? Poll_l10τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? Poll_c10τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? Poll_r10 
JIMK7
τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? Poll_l10τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? Poll_c10τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? Poll_r10 
nasos-v
τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? Poll_l10τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? Poll_c10τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? Poll_r10 
T.R.E
τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? Poll_l10τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? Poll_c10τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? Poll_r10 
k8 600 kk
τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? Poll_l10τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? Poll_c10τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? Poll_r10 
kostaskr6
τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? Poll_l10τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? Poll_c10τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? Poll_r10 
κολτρέϊν
τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? Poll_l10τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? Poll_c10τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? Poll_r10 
Leroy
τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? Poll_l10τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? Poll_c10τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? Poll_r10 
ripper
τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? Poll_l10τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? Poll_c10τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? Poll_l10τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? Poll_c10τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? Poll_r10 

 

 τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB??

Πήγαινε κάτω 
+3
frozen
lakou636
κολτρέϊν
7 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB??   τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? EmptyΚυρ 16 Οκτ 2011, 17:23

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ.
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΙΟ!!! ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ
ΕΡΕΥΝΑ ΤΗΣ MICROSOFT ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΕΤΑΙ ΑΔΡΑ.

ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΥΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΔΟΚΙΜΑΣΑΜΕ!
Η ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΑΥΤΗ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΔΑ ΝΟΜΙΚΟ-ΔΙΚΗΓΟΡΟ, ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΣΑ.
ΑΝ ΑΥΤΗ ΕΠΙΜΕΝΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ, ΤΟΤΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ. ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΕ!
ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ:
«ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΟΝ ΝΟΜΟ. ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ.
ΜΗ ΓΕΛΙΕΣΤΕ! ΑΟL ΚΑΙ ΙΝΤΕL ΚΡΑΤΑΝΕ ΤΙΣ ΥΠΟΣΧΕΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΜΕ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΠΑΝΕ ΣΤΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΧΑΣΟΥΝ ΕΚΑΤΟΜΜΎΡΙΑ!!!
ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΕ ΠΡΟΣΦΑΤΑ Η PEPSI COLA ΜΕ ΤΗΝ GENERAL ELECTRIC.
ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΗ ΘΕΩΡΗΣΕΤΕ ΑΥΤΟ ΣΑΝ ΕΝΑ ΧΑΖΟ ΑΣΤΕΙΟ. Ο BILL GATES ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ ΤΟΥ. ΕΑΝ ΣΕ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΤΕ ΜΠΟΡΕΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΝΑ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΤΕ.

ΤΑ WINDOWS ΑΚΟΜΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΊΤΑΙ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ. ΟΙ MICROSOFT ΚΑΙ AOL ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΖΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ Ε-MAIL ΚΕΙΜΕΝΟΥ.
ΕΑΝ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΤΗΝ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΑΣ, Η MICROSOFT ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΤΑ ΙΧΝΗ ΤΗΣ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ.. ΚΑΘΕ ΑΤΟΜΟΥ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΘΑ ΣΤΑΛΕΙ ΑΥΤΗ Η ΕΙΔΙΠΟΙΗΣΗ Η MICROSOFT ΠΛΗΡΩΝΕΙ 245 ΕΥΡΩ. ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΑΤΟΜΟ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΣΤΕΙΛΑΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΣΤΕΙΛΕ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΠΑΠΑΠΕΡΑ ΣΑΣ ΠΛΗΡΩΝΕΙ 243 ΕΥΡΩ. ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΑΤΟΜΟ ΣΤΗΝ ΣΕΙΡΑ Η MICROSOFT ΣΑΣ ΠΛΗΡΩΝΕΙ 241 ΕΥΡΩ. ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΣΑΣ ΖΗΤΗΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ MICROSOFT ΜΕ ΑΙΤΗΣΗ, ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΥΘΥΝΣΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΕΠΙΤΑΓΗ.

ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΛΑΒΑ ΣΑΝ ΑΠΑΤΗ ΑΛΛΑ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΜΕΤΑ, ΑΦΟΥ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΙΣ ΕΠΙΣΤΟΛΕΣ, Η MICROSOFT ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΤΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΛΑΒΑ ΕΠΙΤΑΓΗ ΥΨΟΥΣ 24.800 ΕΥΡΩ. ΕΣΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΡΙΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΣΤ. ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ. ΓΙΑ ΤΟΝ BILL GATES ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΞΟΔΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΑ.
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΣΤΕΙΛΤΕ ΑΎΤΗΝ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΣΕ ΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΤΟΜΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ.
ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΛΑΒΕΤΕ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ 10.000 ΕΥΡΩ.
ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΕΣΤΕΛΝΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΠΑΡΑΠΕΡΑ ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΕΡΔΟΣ!

ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΕ ΕΔΩ, ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΦΘΗΚΑ, ΤΗΝ ΕΠΙΤΑΓΗ ΤΗΣ. ΤΟ ΥΨΟΣ ΕΦΘΑΝΕ ΤΟ 4.324,44 ΕΥΡΩ.
Η ΘΕΙΑ ΕΝΟΣ ΚΑΛΟΥ ΜΟΥ ΦΙΛΟΥ Η ΟΠΟΙΑ ΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΙΝΤΕL ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΟΛΗΣ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΕΛΑΒΕ ΕΠΙΤΑΓΗ ΥΨΟΥΣ 4.523,23 ΕΥΡΩ.
ΟΙ ΑΟL ΚΑΙ ΙΝΤΕL ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΙΒΡΑΒΕΥΣΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΦΑΡΜΟΖΟΥΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΣΤ.

ΑΦΟΥ ΜΕΤΕΦΡΑΣΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΚΑΙ ΣΑΣ ΤΗΝ ΕΣΤΕΙΛΑ, ΕΛΠΙΖΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΤΗΝ ΠΡΟΩΘΗΣΕΤΕ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΝΑΛΑΤΟ ΑΣΤΕΙΟ.
ΕΓΩ ΔΟΚΙΜΑΣΑ - ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΤΩΡΑ.
ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΙΠΟΤΕ, ΑΠΛΑ ΠΑΤΗΣΤΕ «ΠΡΟΩΘΗΣΗ» (FORWARD
ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΥΣ!!!


ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΜΙΑ ΕΠΙΤΑΓΗ 85.521,25 ?ΕΙΝΑΙ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ !!!!!
ΚΑΙ ΜΕ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΜΕ 60.000? !!!!
ΚΑΝΤΕ ΤΟ...ΑΞΙΖΕΙ!!!

*************************
ΕΛΒΑΛ Α.Ε
57ο ΧΛΜ ΑΘΗΝΩΝ-ΛΑΜΙΑΣ
32011 ΟΙΝΟΦΥΤΑ
ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
tel : +30 22620 53685
fax : +30 22620 53677
url : http ://www.elval.gr
e-mail : lmpasdekis@elval.vionet.gr

Paidia einai alh8eia x8es mou hr8e mia epitagh me 5500e!!!!!
Empros kante to!

Xristina
Sorry για το πρήξι?ο αλλά χρειάζο?αι απελπισ?ένα το χρή?α και δε ρισκάρω να ?ην το στείλω σε όποιον φίλο και γνωστό ?ιλάει Ελληνικά.
_____

είναι αλήθεια και ε?ένα ?ου είρθε ?ια επιταγή 16000 ?
και ?ετά ?ου έστειλαν και άλλη!

From: ειρηνη ?πουκη
To: lamda@pantechniki.gr
Sent: Monday, April 23, 2007 2:11 PM

EGW EKANA TO LATHOS KAI TO ESTEILA MONO SE DYO ATOMA THN PRWTH FORA KAI MOY ESTEILAN EKEI POY DEN TO PERIMENA (META APO EPIKOINWNIA) EPITAGH 733E!!!
ETSI APOFASISA NA TO KSANASTEILW, SE ARKETOYS AYTH THN FORA.... KAI OTIPROKYPSEI.....


ΠΑΙΔΙΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ, ΕΓΩ ΗΔΗ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΜΙΑ ΕΠΙΤΑΓΗ 6.440 ΕΥΡΩ!!!

ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ!
Το συνημμένο δεν είναι διαθέσιμο
The attachment source was deleted or the privacy settings on this attachment do not allow you to view it.
Το συνημμένο δεν είναι διαθέσιμο
The attachment source was deleted or the privacy settings on this attachment do not allow you to view it.
ΕΛΒΑΛ - Αρχική
www.elval.gr
Ισχυρή Δύναμη στην Παγκόσμια Αγορά του Αλουμινίου
Κοινοποιήστε
Το συνημμένο δεν είναι διαθέσιμο
The attachment source was deleted or the privacy settings on this attachment do not allow you to view it.
o
Το συνημμένο δεν είναι διαθέσιμο
The attachment source was deleted or the privacy settings on this attachment do not allow you to view it.
ΕΛΒΑΛ - Αρχική
www.elval.gr
Ισχυρή Δύναμη στην Παγκόσμια Αγορά του Αλουμινίου
Το συνημμένο δεν είναι διαθέσιμο
The attachment source was deleted or the privacy settings on this attachment do not allow you to view it.
ΕΛΒΑΛ - Αρχική
www.elval.gr
Ισχυρή Δύναμη στην Παγκόσμια Αγορά του Αλουμινίου
Κοινοποιήστε

Απαντήστε σε όλους...
ΕΛΒΑΛ - Αρχική
www.elval.gr
Ισχυρή Δύναμη στην Παγκόσμια Αγορά του Αλουμινίου

______________________________________________________
ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lakou636
Normal gixxer
Normal gixxer
lakou636


Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 248
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2009

τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB??   τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? EmptyΚυρ 16 Οκτ 2011, 17:38

χαζομαρεσ για chain letter
ειχα στειλει κ εγω πριν κατι χρονια ακριβωσ το ιδιο.
ακομα περιμμενω if you know what i mean
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
frozen
Adv. gixxer
Adv. gixxer
frozen


Άντρας Όνομα: : νικος
Τόπος : αθηνα
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 708
Hμερομηνία εγγραφής : 07/08/2011

τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB??   τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? EmptyΚυρ 16 Οκτ 2011, 17:39

xaaxaxaax χαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB??   τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? EmptyΚυρ 16 Οκτ 2011, 17:41

xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ghost
Hero gixxer
Hero gixxer
ghost


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Κυπαρισσία
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 2970
Αγωνιζόμενος : Married
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2009

τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB??   τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? EmptyΚυρ 16 Οκτ 2011, 17:47

με αυτο το eMail μου εξηγησε καποιος-καποτε πως ολα αυτα ειναι μ@λακιες lol!

"Γεια. Με λένε ###### και πάσχω από ενοχές επειδή δεν έχω στείλει 50 δισεκατομμύρια γ@μημενα e-mail/αλυσίδα τα οποία έλαβα από
ανθρώπους που πραγματικά πιστεύουν ότι, αν συνεχίσεις την αλυσίδα, ένα κακόμοιρο 6χρονο στην Καστανομαγούλα, που έχει ένα βυζί
στο κούτελό του και ένα αυτί στον κώλο του, θα μαζέψει λεφτά για να μπορέσει να χέσει!

Ειλικρινά πιστεύετε ότι ο Bill Gates θα δώσει σ' εσάς, και σε όποιον στείλετε το e-mail του, $1000; Πόσο βλάκες είστε;

"Αααααααααα, κοιτάξτε! Αν κάνω scroll down σε αυτή τη σελίδα και κάνω μια ευχή, θα πάω στο κρεβάτι με όλα τα τεκνά του περιοδικού!"
Τι μα******! Ή ακόμα, μπορεί τα διαβολικά ξωτικά των e-mail/αλυσίδων να έρθουν στο σπίτι μου και να με πηδήξουν στον ύπνο μου επειδή
δεν συνέχισα μία αλυσίδα που ξεκίνησε ο Απόστολος Πέτρος το 5 μ.Χ. και την έφεραν στην Ελλάδα νάνοι προσκυνητές με το Έλλη!

Αγνόησε τους! Δείξε λίγη ευφυΐα και σκέψου σε τι συνεισφέρεις με το να στέλνεις τέτοια e-mail. Το πιο πιθανό να γίνεις αντιπαθής. Αυτό
που θέλω να πω είναι το εξής: Αν λάβεις ένα e-mail/αλυσίδα, το οποίο απειλεί ότι δεν θα κάνεις σεξ ή δεν θα έχεις τύχη για την υπόλοιπη
ζωή σου, αγνόησε το και σβήσε το. Αν έχει πλάκα στείλε το, αλλά τουλάχιστον θυμήσου να σβήσεις τους προηγούμενους αποστολείς και
στείλε απλά και μόνο το κείμενο. Μην τη σπας στον κόσμο με το να τους κάνεις να νιώθουν ένοχοι επειδή ένας λεπρός στη Μποτσουάνα,
που δεν έχει δόντια και είναι δεμένος σε έναν πεθαμένο ελέφαντα εδώ και 27 χρόνια, έχει σαν μόνη του λύτρωση τα 5 σεντς που θα λάβει
αν εσύ στείλεις αυτό το e-mail!

Α, παρεμπιπτόντως: ΚΑΜΜΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΑ E-MAIL ΠΟΥ ΣΤΕΛΝΟΝΤΑΙ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΤΗΣ. ΟΧΙ, ΟΥΤΕ Η MICROSOFT!!

Τώρα, στείλε αυτό το e-mail σε όλους τους γνωστούς σου, διαφορετικά, το βρακί σου θα γίνει σαρκοφάγο και θα φάει τα γεννητικά σου όργανα!!"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghostkon.wix.com/motomania
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB??   τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? EmptyΚυρ 16 Οκτ 2011, 18:00

μπλα μπλα μπλα μπουρδες και μπουρδες ΣΥΜΦΩΝΩ με ghost !!!!!!

ολα αυτα ειναι μπουρδες και πιπ...ς !!!!!

με μοναδικο σκοπο να καταγραψουν λιστες με e-mail με σκοπο να στελνουν οτι μλκια διφημηση παιζει στο ιντερνετ !!!!!!!!!

Αυτο με το σαρκοφαγο βρακι ειναι ολα τα λεφτα!!!!!!!
xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ghost
Hero gixxer
Hero gixxer
ghost


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Κυπαρισσία
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 2970
Αγωνιζόμενος : Married
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2009

τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB??   τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? EmptyΚυρ 16 Οκτ 2011, 18:15

k8 600 kk έγραψε:
με μοναδικο σκοπο να καταγραψουν λιστες με e-mail με σκοπο να στελνουν οτι μλκια διαφημιση παιζει στο ιντερνετ !!!!!!!!!

ακριβως !!! γι' αυτο αν θες να στειλεις κατι που σου εστειλαν γιατι ειναι ισως αστειο, ΣΒΗΣΕ πρωτα ολα τα προηγουμενα emails που φαινονται!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghostkon.wix.com/motomania
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB??   τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? EmptyΚυρ 16 Οκτ 2011, 19:13

ghost έγραψε:
k8 600 kk έγραψε:
με μοναδικο σκοπο να καταγραψουν λιστες με e-mail με σκοπο να στελνουν οτι μλκια διαφημιση παιζει στο ιντερνετ !!!!!!!!!

ακριβως !!! γι' αυτο αν θες να στειλεις κατι που σου εστειλαν γιατι ειναι ισως αστειο, ΣΒΗΣΕ πρωτα ολα τα προηγουμενα emails που φαινονται!!!


+1 +1 +1 +1 +1 +1 +1 +1 +1 +1 +1 +1 +1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB??   τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? EmptyΔευ 17 Οκτ 2011, 04:14

για διαφήμιση και μάλιστα τσαμπέ είναι ικανοί να πουλήσουν και την μάνα τους...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB??   τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? EmptyΔευ 17 Οκτ 2011, 13:49

τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? 79988 τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? 79988 τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? 79988 χαχαχα το εχω δει αυτο κ φυσικα πηγε εκει που του αξιζε (στον καδο)

αλλα μου αρεσε αυτο που εγραψε ο ghost γιατα αυτια κ τα βυζια τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? 60125 τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? 60125 τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? 60125

τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? 839331 τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? 839331 τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? 839331 τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? 839331
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB??   τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? EmptyΤρι 18 Οκτ 2011, 22:44

kostaskr6 έγραψε:
τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? 79988 τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? 79988 τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? 79988 χαχαχα το εχω δει αυτο κ φυσικα πηγε εκει που του αξιζε (στον καδο)

αλλα μου αρεσε αυτο που εγραψε ο ghost γιατα αυτια κ τα βυζια τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? 60125 τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? 60125 τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? 60125

τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? 839331 τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? 839331 τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? 839331 τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB?? 839331


xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
τι μλκ ειναι αυτη που κυκλοφορει στο FB??
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Αυτή είναι αγγελία
» Μήπως ξέρετε από ποιό μοντέλο είναι αυτή η εξάτμιση;
» Τσιμπισα αυτη την ζαντα ....τι λετε?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΜΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com