Greek GSX-R forum
Είναι Κύπρο κανείς? Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Είναι Κύπρο κανείς? Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Είναι Κύπρο κανείς? Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Είναι Κύπρο κανείς? Poll_l10Είναι Κύπρο κανείς? Poll_c10Είναι Κύπρο κανείς? Poll_r10 
JIMK7
Είναι Κύπρο κανείς? Poll_l10Είναι Κύπρο κανείς? Poll_c10Είναι Κύπρο κανείς? Poll_r10 
nasos-v
Είναι Κύπρο κανείς? Poll_l10Είναι Κύπρο κανείς? Poll_c10Είναι Κύπρο κανείς? Poll_r10 
T.R.E
Είναι Κύπρο κανείς? Poll_l10Είναι Κύπρο κανείς? Poll_c10Είναι Κύπρο κανείς? Poll_r10 
k8 600 kk
Είναι Κύπρο κανείς? Poll_l10Είναι Κύπρο κανείς? Poll_c10Είναι Κύπρο κανείς? Poll_r10 
kostaskr6
Είναι Κύπρο κανείς? Poll_l10Είναι Κύπρο κανείς? Poll_c10Είναι Κύπρο κανείς? Poll_r10 
κολτρέϊν
Είναι Κύπρο κανείς? Poll_l10Είναι Κύπρο κανείς? Poll_c10Είναι Κύπρο κανείς? Poll_r10 
Leroy
Είναι Κύπρο κανείς? Poll_l10Είναι Κύπρο κανείς? Poll_c10Είναι Κύπρο κανείς? Poll_r10 
ripper
Είναι Κύπρο κανείς? Poll_l10Είναι Κύπρο κανείς? Poll_c10Είναι Κύπρο κανείς? Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Είναι Κύπρο κανείς? Poll_l10Είναι Κύπρο κανείς? Poll_c10Είναι Κύπρο κανείς? Poll_r10 

 

 Είναι Κύπρο κανείς?

Πήγαινε κάτω 
+6
giannisK6
T.R.E
Miou
maikstain
Darksoul
stoui
10 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
stoui
Adv. gixxer
Adv. gixxer
stoui


Άντρας Όνομα: : Χρίστος
Τόπος : Λευκωσία
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 437
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2011

Είναι Κύπρο κανείς? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Είναι Κύπρο κανείς?   Είναι Κύπρο κανείς? EmptyΠεμ 24 Νοε 2011, 09:09

Ήθελα να ρωτήσω αν κανείς από το φόρουμ μένει Κύπρο ώστε να κανονίσουμε κανένα καφεδάκι και καμιά βόλτα. Είμαι 3 χρόνια τώρα εδώ, και ενώ Ελλάδα είχα πολλές μοτοπαρέες και καλούς φίλους μηχανόβιους, εδώ δεν κατάφερα να κάνω κανένα, πέρα από έναν κολλητό που και που αυτός έχει ducati, οπότε καταλαβαίνετε την τραγικότητα της κατάστασης fafoutis

Επίσης, με αφορμή το φοβερό γεγονός ότι επιτέλους βρέθηκε κάποιος καλός άνθρωπος να φτιάξει μια πίστα στο νησί :o λέω το Σάββατο να πάω μια βόλτα να δω τι παίζει. Αν κανείς ανδιαφέρετε να πάμε παρέα ας το πει.

beer beer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

Είναι Κύπρο κανείς? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι Κύπρο κανείς?   Είναι Κύπρο κανείς? EmptyΠεμ 24 Νοε 2011, 09:25

παντως εχει μηχανοβιους πολλους κιολλας ελπιζω να βρεις καποιον!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

Είναι Κύπρο κανείς? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι Κύπρο κανείς?   Είναι Κύπρο κανείς? EmptyΠεμ 24 Νοε 2011, 17:09

stoui έγραψε:
Ήθελα να ρωτήσω αν κανείς από το φόρουμ μένει Κύπρο ώστε να κανονίσουμε κανένα καφεδάκι και καμιά βόλτα. Είμαι 3 χρόνια τώρα εδώ, και ενώ Ελλάδα είχα πολλές μοτοπαρέες και καλούς φίλους μηχανόβιους, εδώ δεν κατάφερα να κάνω κανένα, πέρα από έναν κολλητό που και που αυτός έχει ducati, οπότε καταλαβαίνετε την τραγικότητα της κατάστασης fafoutis

Επίσης, με αφορμή το φοβερό γεγονός ότι επιτέλους βρέθηκε κάποιος καλός άνθρωπος να φτιάξει μια πίστα στο νησί :o λέω το Σάββατο να πάω μια βόλτα να δω τι παίζει. Αν κανείς ανδιαφέρετε να πάμε παρέα ας το πει.

beer beer
οπως το εχεις διατυπωσει ειναι σαν να λες οτι η κυπρος δεν ειναι ελληνικη??? ropalo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

Είναι Κύπρο κανείς? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι Κύπρο κανείς?   Είναι Κύπρο κανείς? EmptyΠεμ 24 Νοε 2011, 17:31

τι σου πε??? lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Είναι Κύπρο κανείς? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι Κύπρο κανείς?   Είναι Κύπρο κανείς? EmptyΠεμ 24 Νοε 2011, 17:39

μιχαλη αμα πας ποτε κυπρο θα μου πεις μετα εαν ειναι ελληνικη ή απλα μιλαμε σχεδον την ιδια γλωσσα....
εχουν αλλη νομοθεσια, αλλο νομισμα,αλλο κοινοβουλιο,οδηγουν αναποδα(αγγλικο στυλ...) toixos toixos
γενικα αν πας δεν σου θυμιζει ελλαδα... αλλα εχει πολλες μηχανες...και καλυτερους δρομους απο εμας ....και ωραιες γυναικες... no1 cheers



______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

Είναι Κύπρο κανείς? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι Κύπρο κανείς?   Είναι Κύπρο κανείς? EmptyΠεμ 24 Νοε 2011, 18:48

τι θες να μου πεις τωρα ρε αλες???οτι η κυπρος δεν ειναι ελλαδα??? mal@kies
μπορει να διαφερουμε σε πολλα αλλα μην λεμε μαλακιες τωρα neura
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Είναι Κύπρο κανείς? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι Κύπρο κανείς?   Είναι Κύπρο κανείς? EmptyΠεμ 24 Νοε 2011, 19:01

maikstain έγραψε:
τι θες να μου πεις τωρα ρε αλες???οτι η κυπρος δεν ειναι ελλαδα??? mal@kies
μπορει να διαφερουμε σε πολλα αλλα μην λεμε μαλακιες τωρα neura


stothema

______________________________________________________
ΤΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤΑΚΙ ΜΟΥ





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannisK6
Hero gixxer
Hero gixxer
giannisK6


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1323
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

Είναι Κύπρο κανείς? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι Κύπρο κανείς?   Είναι Κύπρο κανείς? EmptyΠεμ 24 Νοε 2011, 19:54

;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Schumi
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Schumi


Άντρας Όνομα: : Οδυσσέας
Τόπος : Θεσσαλονίκη, Μακεδονία, Ελλάδα
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 715
Αγωνιζόμενος : Έγινε τα λέμε...
Hμερομηνία εγγραφής : 13/10/2011

Είναι Κύπρο κανείς? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι Κύπρο κανείς?   Είναι Κύπρο κανείς? EmptyΠεμ 24 Νοε 2011, 21:33

Miou έγραψε:
μιχαλη αμα πας ποτε κυπρο θα μου πεις μετα εαν ειναι ελληνικη ή απλα μιλαμε σχεδον την ιδια γλωσσα....
εχουν αλλη νομοθεσια, αλλο νομισμα,αλλο κοινοβουλιο,οδηγουν αναποδα(αγγλικο στυλ...) toixos toixos
γενικα αν πας δεν σου θυμιζει ελλαδα... αλλα εχει πολλες μηχανες...και καλυτερους δρομους απο εμας ....και ωραιες γυναικες... no1 cheers
+ ότι οι Κύπριοι δεν μας πάνε μία... :P

ontopic φιλαράκι από Λευκωσία (σπουδάζει Θεσσαλονίκη) με GSR αλλά δεν είναι γραμμένος στο gixxer ...
Πάντως από ότι με λέει, έχει μοτοπαρέες στην πρωτεύουσα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stoui
Adv. gixxer
Adv. gixxer
stoui


Άντρας Όνομα: : Χρίστος
Τόπος : Λευκωσία
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 437
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2011

Είναι Κύπρο κανείς? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι Κύπρο κανείς?   Είναι Κύπρο κανείς? EmptyΠεμ 24 Νοε 2011, 21:42

Νόμιζα ότι την συζήτηση αυτή την κάνουν μόνο Κύπριοι, το αν δηλαδή η Κύπρος είναι Ελληνική, Κυπριακή, κινέζικη, νησί κλπ. Laughing Ξέρετε είναι και θέμα κομματικό εδώ πέρα και πάρα πολύ σοβαρό Rolling Eyes Είμαι Κύπριος με 10 χρόνια σχεδόν Ελλάδα και εδώ και 3 χρόνια τώρα είμαι Κύπρο, τα συμπεράσματά μου είναι τα εξής: από κάποια άποψη είμαστε ίδιοι, από κάποια άλλη είμαστε καλύτερα (π.χ. οικονομία, εργασία κλπ - προς το παρόν έτσι!), αλλά από κάποια άλλη οπτική πλευρά είμαστε 100 χρόνια τουλάχιστον πίσω από εσάς (θέματα κυρίως νοοτροπίας και παιδείας). Ναι έχουμε καλύτερους δρόμους επειδή κάποια πράγματα λειτουργούν καλύτερα από Ελλάδα, αλλά έχουμε και οτι να'ναι οδηγούς (και ΙΧ και μηχανών), πιστέψτε με πολύ χειρότερους από Ελλάδα. Εδώ σε σκοτώνουν εν αγνοία τους χαλαρά, Ελλάδα είναι πιο εξοικιωμένοι με μηχανές και κίνηση γενικότερα. Τέλοσπαντων, λόγω ακριβώς θεμάτων νοοτροπίας και παιδείας δεν κατάφερα να κάνω μοτοπαρέα εδώ ακόμα, πέρα από τον κολλητό μου και έναν άλλον Έλληνα scratch οπότε καταλαβαίνετε τι γίνεται Laughing

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stoui
Adv. gixxer
Adv. gixxer
stoui


Άντρας Όνομα: : Χρίστος
Τόπος : Λευκωσία
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 437
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2011

Είναι Κύπρο κανείς? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι Κύπρο κανείς?   Είναι Κύπρο κανείς? EmptyΠεμ 24 Νοε 2011, 21:48

Schumi έγραψε:
Miou έγραψε:
μιχαλη αμα πας ποτε κυπρο θα μου πεις μετα εαν ειναι ελληνικη ή απλα μιλαμε σχεδον την ιδια γλωσσα....
εχουν αλλη νομοθεσια, αλλο νομισμα,αλλο κοινοβουλιο,οδηγουν αναποδα(αγγλικο στυλ...) toixos toixos
γενικα αν πας δεν σου θυμιζει ελλαδα... αλλα εχει πολλες μηχανες...και καλυτερους δρομους απο εμας ....και ωραιες γυναικες... no1 cheers
+ ότι οι Κύπριοι δεν μας πάνε μία... :P

ontopic φιλαράκι από Λευκωσία (σπουδάζει Θεσσαλονίκη) με GSR αλλά δεν είναι γραμμένος στο gixxer ...
Πάντως από ότι με λέει, έχει μοτοπαρέες στην πρωτεύουσα.

Μην με παρεξηγήσετε παιδιά, μοτοπαρέες υπάρχουν στην Κύπρο και είμαι σίγουρος ότι υπάρχουν και καλά τυπάκια και γνώστες του αθλήματος για βόλτες και καφεδάκια. Απλά σκέφτηκα μια εύκοληλύση, το φόρουμ, μήπως υπάρχει κάποιος από εδώ, είτε Έλληνας είτε Κύπριος είτε Ισπανός ξερω γω εδώ στο νησί να πάμε καμιά βολτούλα. Αυτά rider
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
8annos
Normal gixxer
Normal gixxer
8annos


Άντρας Όνομα: : Θανάσης
Τόπος : Πάτρα
Αριθμός μηνυμάτων : 103
Hμερομηνία εγγραφής : 24/01/2011

Είναι Κύπρο κανείς? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι Κύπρο κανείς?   Είναι Κύπρο κανείς? EmptyΠαρ 25 Νοε 2011, 00:41

Εδώ που τα λέμε φταις και εσύ, δεν έχεις εξοπλίσει σωστά το bike.

Βάλε χρώμια, neon, μακρύ ψαλίδι και τότε θα είσαι έτοιμος για βόλτα. Είναι Κύπρο κανείς? 4214
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/8annos?feature=mhum
stoui
Adv. gixxer
Adv. gixxer
stoui


Άντρας Όνομα: : Χρίστος
Τόπος : Λευκωσία
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 437
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2011

Είναι Κύπρο κανείς? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι Κύπρο κανείς?   Είναι Κύπρο κανείς? EmptyΠαρ 25 Νοε 2011, 09:51

8annos έγραψε:
Εδώ που τα λέμε φταις και εσύ, δεν έχεις εξοπλίσει σωστά το bike.

Βάλε χρώμια, neon, μακρύ ψαλίδι και τότε θα είσαι έτοιμος για βόλτα. Είναι Κύπρο κανείς? 4214

Χωρίς πλάκα τώρα... toixos cryme sos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

Είναι Κύπρο κανείς? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι Κύπρο κανείς?   Είναι Κύπρο κανείς? EmptyΠαρ 25 Νοε 2011, 18:28

stoui έγραψε:
Schumi έγραψε:
Miou έγραψε:
μιχαλη αμα πας ποτε κυπρο θα μου πεις μετα εαν ειναι ελληνικη ή απλα μιλαμε σχεδον την ιδια γλωσσα....
εχουν αλλη νομοθεσια, αλλο νομισμα,αλλο κοινοβουλιο,οδηγουν αναποδα(αγγλικο στυλ...) toixos toixos
γενικα αν πας δεν σου θυμιζει ελλαδα... αλλα εχει πολλες μηχανες...και καλυτερους δρομους απο εμας ....και ωραιες γυναικες... no1 cheers
+ ότι οι Κύπριοι δεν μας πάνε μία... :P

ontopic φιλαράκι από Λευκωσία (σπουδάζει Θεσσαλονίκη) με GSR αλλά δεν είναι γραμμένος στο gixxer ...
Πάντως από ότι με λέει, έχει μοτοπαρέες στην πρωτεύουσα.

Μην με παρεξηγήσετε παιδιά, μοτοπαρέες υπάρχουν στην Κύπρο και είμαι σίγουρος ότι υπάρχουν και καλά τυπάκια και γνώστες του αθλήματος για βόλτες και καφεδάκια. Απλά σκέφτηκα μια εύκοληλύση, το φόρουμ, μήπως υπάρχει κάποιος από εδώ, EITE ΕΛΛΗΝΑΣ ΕΙΤΕ ΚΥΠΡΙΟΣ είτε Ισπανός ξερω γω εδώ στο νησί να πάμε καμιά βολτούλα. Αυτά rider
neura
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stoui
Adv. gixxer
Adv. gixxer
stoui


Άντρας Όνομα: : Χρίστος
Τόπος : Λευκωσία
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 437
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2011

Είναι Κύπρο κανείς? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι Κύπρο κανείς?   Είναι Κύπρο κανείς? EmptyΠαρ 25 Νοε 2011, 20:36

maikstain έγραψε:
stoui έγραψε:
Schumi έγραψε:
Miou έγραψε:
μιχαλη αμα πας ποτε κυπρο θα μου πεις μετα εαν ειναι ελληνικη ή απλα μιλαμε σχεδον την ιδια γλωσσα....
εχουν αλλη νομοθεσια, αλλο νομισμα,αλλο κοινοβουλιο,οδηγουν αναποδα(αγγλικο στυλ...) toixos toixos
γενικα αν πας δεν σου θυμιζει ελλαδα... αλλα εχει πολλες μηχανες...και καλυτερους δρομους απο εμας ....και ωραιες γυναικες... no1 cheers
+ ότι οι Κύπριοι δεν μας πάνε μία... :P

ontopic φιλαράκι από Λευκωσία (σπουδάζει Θεσσαλονίκη) με GSR αλλά δεν είναι γραμμένος στο gixxer ...
Πάντως από ότι με λέει, έχει μοτοπαρέες στην πρωτεύουσα.

Μην με παρεξηγήσετε παιδιά, μοτοπαρέες υπάρχουν στην Κύπρο και είμαι σίγουρος ότι υπάρχουν και καλά τυπάκια και γνώστες του αθλήματος για βόλτες και καφεδάκια. Απλά σκέφτηκα μια εύκοληλύση, το φόρουμ, μήπως υπάρχει κάποιος από εδώ, EITE ΕΛΛΗΝΑΣ ΕΙΤΕ ΚΥΠΡΙΟΣ είτε Ισπανός ξερω γω εδώ στο νησί να πάμε καμιά βολτούλα. Αυτά rider
neura

Αν πω Ελληνοκύπριος είναι καλύτερα?





Πλάκα κάνω φίλε, το Κύπριος το εννοω όπως λεμε Αθηναίος, Πατρινός, Κρητικός κλπ. το ξέρω ότι δεν έχουμε διαφορά αλίμονο beer1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

Είναι Κύπρο κανείς? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι Κύπρο κανείς?   Είναι Κύπρο κανείς? EmptyΠαρ 25 Νοε 2011, 21:40

και γω πλακα κανω φιλαρακι beer1
με τον μιου τα εχω παρει μονο :P fuck
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Είναι Κύπρο κανείς? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι Κύπρο κανείς?   Είναι Κύπρο κανείς? EmptyΠαρ 25 Νοε 2011, 23:19

φιλαρακι αν ειχα λεφτα θα ερχομουν μια βολτα για καφε κ κανενα χαλουμι miam

κ να βολταρουμε τα εργαλεια Very Happy

απλα εχω χρονο αλλα οχι λεφτα λογο δουλειας

οταν δουλευα ειχα λεφτα αλλα οχι χρονο file
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stoui
Adv. gixxer
Adv. gixxer
stoui


Άντρας Όνομα: : Χρίστος
Τόπος : Λευκωσία
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 437
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2011

Είναι Κύπρο κανείς? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι Κύπρο κανείς?   Είναι Κύπρο κανείς? EmptyΣαβ 26 Νοε 2011, 17:11

kostaskr6 έγραψε:
φιλαρακι αν ειχα λεφτα θα ερχομουν μια βολτα για καφε κ κανενα χαλουμι miam

κ να βολταρουμε τα εργαλεια Very Happy

απλα ε χω χρονο αλλα οχι λεφτα λογο δουλειας

οταν δουλευα ειχα λεφτα αλλα οχι χρονο file

Χαχα ωραίος, και εγώ που έχω δουλειά και δεν εχω χρόνο ονειρεύομαι να μην είχα δουλειά για να έχω χρόνο yep αλλά δεν ανησυχώ, πολλοί εργάζονται σκληρά για να επιτευχθεί το όνειρο μου adffs
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsos
Normal gixxer
Normal gixxer
mitsos


Αριθμός μηνυμάτων : 331
Hμερομηνία εγγραφής : 12/12/2010

Είναι Κύπρο κανείς? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι Κύπρο κανείς?   Είναι Κύπρο κανείς? EmptyΣαβ 26 Νοε 2011, 18:53

https://www.youtube.com/watch?v=4-zXjpgv37c&feature=related

https://www.youtube.com/watch?v=aKNM4mR7QoM

κοιτα παλουκαρια που εχει η τσιπρος.... :p
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stoui
Adv. gixxer
Adv. gixxer
stoui


Άντρας Όνομα: : Χρίστος
Τόπος : Λευκωσία
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 437
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2011

Είναι Κύπρο κανείς? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είναι Κύπρο κανείς?   Είναι Κύπρο κανείς? EmptyΚυρ 27 Νοε 2011, 14:07

mal@kies mal@kies mal@kies mal@kies mal@kies mal@kies mal@kies mal@kies mal@kies
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Είναι Κύπρο κανείς?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ειναι εις το λουτρακιον κανεις
» Αυριο θα ειναι κανεις Σερρες στα dragster???
» Συμφοριτης απο Κυπρο???

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com