Greek GSX-R forum
Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα» Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα» Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα» Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα» Poll_l10Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα» Poll_c10Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα» Poll_r10 
JIMK7
Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα» Poll_l10Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα» Poll_c10Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα» Poll_r10 
nasos-v
Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα» Poll_l10Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα» Poll_c10Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα» Poll_r10 
T.R.E
Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα» Poll_l10Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα» Poll_c10Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα» Poll_r10 
k8 600 kk
Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα» Poll_l10Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα» Poll_c10Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα» Poll_r10 
kostaskr6
Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα» Poll_l10Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα» Poll_c10Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα» Poll_r10 
κολτρέϊν
Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα» Poll_l10Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα» Poll_c10Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα» Poll_r10 
Leroy
Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα» Poll_l10Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα» Poll_c10Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα» Poll_r10 
ripper
Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα» Poll_l10Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα» Poll_c10Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα» Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα» Poll_l10Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα» Poll_c10Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα» Poll_r10 

 

 Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα»

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
spyroszx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
spyroszx


Άντρας Όνομα: : Σπυρος βενζινας
Τόπος : Πειραιας-Κερατσινι
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 664
Αγωνιζόμενος : ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΛΛΑ????
Hμερομηνία εγγραφής : 11/12/2010

Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα» Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα»   Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα» EmptyΤετ 21 Δεκ 2011, 08:53

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lakou636
Normal gixxer
Normal gixxer
lakou636


Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 248
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2009

Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα» Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα»   Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα» EmptyΤετ 21 Δεκ 2011, 09:01

τρομερη ταινια.απιστευτη...
κριμα που πολλοι δεν την εχουν δει....(ξερω αρκετους)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spyroszx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
spyroszx


Άντρας Όνομα: : Σπυρος βενζινας
Τόπος : Πειραιας-Κερατσινι
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 664
Αγωνιζόμενος : ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΛΛΑ????
Hμερομηνία εγγραφής : 11/12/2010

Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα» Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα»   Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα» EmptyΤετ 21 Δεκ 2011, 09:08

lakou636 έγραψε:
τρομερη ταινια.απιστευτη...
κριμα που πολλοι δεν την εχουν δει....(ξερω αρκετους)
πολυ πικρα ειδικα το τελος με τον Καλογεροπουλο ειναι ανατριχιλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lakou636
Normal gixxer
Normal gixxer
lakou636


Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 248
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2009

Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα» Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα»   Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα» EmptyΤετ 21 Δεκ 2011, 14:25

γενικα η ταινια σου αφηνει ενα γλυκοπικρο αισθημα .
εχει πολυ ωραιεσ αντιθεσεισ και συγκρουσεισ.
κωμικα στοιχεια,το ρευμα τησ τοτε εποχησ,τα κοινωνικα δρωμενα...
εκει που γελασ ειναι να βαλεισ και τα κλαματα.....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα» Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα»   Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα» EmptyΤετ 21 Δεκ 2011, 14:40

να χεσ.... τους πολιτικους μου μεσα !!!!

Τοσα χρονια μετα και τα ιδια σκατ.... ειναι επικαιρα !!! polybolo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
8annos
Normal gixxer
Normal gixxer
8annos


Άντρας Όνομα: : Θανάσης
Τόπος : Πάτρα
Αριθμός μηνυμάτων : 103
Hμερομηνία εγγραφής : 24/01/2011

Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα» Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα»   Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα» EmptyΤετ 21 Δεκ 2011, 21:29

Για όσους θέλουν να δουν και την ταινία υπάρχει στο παρακάτω link :


http://www.demonoid.me/files/download/2556379/3870225
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/8annos?feature=mhum
Aristosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
Aristosk8


Άντρας Όνομα: : Αριστόδημος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 2134
Αγωνιζόμενος : ...στο playstation!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα» Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα»   Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα» EmptyΠεμ 22 Δεκ 2011, 00:42

παλιο ταινιακι...αλλα καλο...πολυ καλο!
διαχρονικο+επικαιρο toixos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τι έλεγε ο Τσάκωνας πριν 25 χρόνια , στο «Μάθε παιδί μου γράμματα»
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Σκεφτητε πριν αγορασετε.
» Καλη χρονια και χρονια πολλα στους Βασιληδες!!!
» 25 χρονια GSX-R

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΚΑΦΕΝΕΙΟ-SPAM (περι ανεμων και υδατων)-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com