Greek GSX-R forum
ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 Poll_l10ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 Poll_c10ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 Poll_l10ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 Poll_c10ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 Poll_l10ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 Poll_c10ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 Poll_l10ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 Poll_c10ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 Poll_l10ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 Poll_c10ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 Poll_l10ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 Poll_c10ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 Poll_l10ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 Poll_c10ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 Poll_l10ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 Poll_c10ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 Poll_l10ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 Poll_c10ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 Poll_l10ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 Poll_c10ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!!

Πήγαινε κάτω 
+15
spyroszx
gixxermak
Vortex
spastos
platonas
mitsos
gsxrk71000
lKiNG
cpantelo
kouzinas
k8 600 kk
magfaria
Miou
maikstain
babis k8
19 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!!   ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 13:51

KARDITSARA έγραψε:
καλα εγω με το kle εχω περασει 4-5 φορες (σε ευτο εχω πινικιδα)

με τις υγειες μου περιμενω!!!
περίμενε και εσύ τον ράφτη.... Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
babis k8
Hero gixxer
Hero gixxer
babis k8


Άντρας Όνομα: : Μπαμπης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1328
Αγωνιζόμενος : Ναι...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/04/2010

ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!!   ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 13:54

KARDITSARA έγραψε:
καλα εγω με το kle εχω περασει 4-5 φορες (σε ευτο εχω πινικιδα)

με τις υγειες μου περιμενω!!!



Ο φιλος μου το εκανε σχεδον καθε μερα εδω κ 2 χρονια οποτε μαλλον τον ειχαν "σταμπαρει"...δεν υπαρχει αλλα
εξηγηση.Παντως το ιδιο διαστημα ηρθαν κ σε αλλους παρομοιες κλησεις.

Οποτε για 3-4 φορες κ με μηχανη δεν παιζει προβλημα.Τρομοκρατια ειναι ολα αυτα για να φοβισουν τον κοσμο
ετσι ωστε να μην γινεται ανεξελεκτα-ειδικα απο τα αυτοκινητα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magfaria
Hero gixxer
Hero gixxer
magfaria


Άντρας Όνομα: : DIMITRIS
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2197
Αγωνιζόμενος : ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕΝΕΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/03/2010

ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!!   ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 13:57

babis k8 έγραψε:
KARDITSARA έγραψε:
καλα εγω με το kle εχω περασει 4-5 φορες (σε ευτο εχω πινικιδα)

με τις υγειες μου περιμενω!!!



Ο φιλος μου το εκανε σχεδον καθε μερα εδω κ 2 χρονια οποτε μαλλον τον ειχαν "σταμπαρει"...δεν υπαρχει αλλα
εξηγηση.Παντως το ιδιο διαστημα ηρθαν κ σε αλλους παρομοιες κλησεις.

Οποτε για 3-4 φορες κ με μηχανη δεν παιζει προβλημα.Τρομοκρατια ειναι ολα αυτα για να φοβισουν τον κοσμο
ετσι ωστε να μην γινεται ανεξελεκτα-ειδικα απο τα αυτοκινητα...

αντε να δουμε με τα μου@@νια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
platonas
Adv. gixxer
Adv. gixxer
platonas


Άντρας Όνομα: : Πλάτωνας
Τόπος : Νίκαια
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 596
Αγωνιζόμενος : Στο ενσημο...
Hμερομηνία εγγραφής : 15/07/2009

ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!!   ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 16:57

Δεν ξερω τι ισχυει τωρα στις εθνικες , αλλα στην Αττικη που ειναι ιδιωτικος δρομος που τηρει προδιαγραφες και σου αφηνει κ εναλλακτικες ειναι 100% νομιμο να ζηταν διοδια και μαλιστα οσο θελουν.
(στυλ τοσο πουλαω..αν δεν σου κανει πηγαινε απο αλλου)

Τωρα για εθνικες το κακο οσο παει γινεται και χειροτερο.

Ταλιμπαν θελουν με εκρηκτικα..αλλα στην τελικη κ οι απλοι υπαλληλοι δεν φταινε σε τιποτα.!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spastos
Normal gixxer
Normal gixxer
spastos


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Τόπος : Λαρισα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 347
Αγωνιζόμενος : απο πεντε χρονων
Hμερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!!   ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 18:12

maikstain έγραψε:
τι μας νοιαζει??ετσι κ αλλιος δεν πληρωνουμε fafoutis fafoutis



kapelo kapelo kapelo kapelo kapelo kapelo kapelo xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!!   ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 18:39

gsxrk71000 έγραψε:
ωραία...από το καλό στο καλύτερο!!
τα κάνανε πλακάκια οι εταιρίες που εκμεταλεύονται τα διόδια με το κράτος και την αστυνομία...

Βασικα οι εταιριες που εκμεταλευονται τα διοδια ειναι το κρατος δυστυχως
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gixxermak
Full gixxer
Full gixxer
gixxermak


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2295
Αγωνιζόμενος : Είμαι παππούς τώρα για τέτοια...
Hμερομηνία εγγραφής : 01/11/2008

ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!!   ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 19:03

Είναι που θα τα μειώνανε τα λαμόγια.....
Κανένα δρόμο θα φτιάξετε ρε αλήτες???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!!   ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 19:23

Μ. Βορίδης: «Συμβατική υποχρέωση η αύξηση στα διόδια»
«Η αύξηση των διοδίων δεν έγινε με πολιτική απόφαση, αλλά προβλέπεται από τη σύμβαση και γίνεται από τους παραχωρησιούχους. Το «δεν πληρώνω», δεν υφίσταται και το ερώτημα είναι αν θα πληρώσει ο χρήστης ή ο φορολογούμενος».

Αυτό δήλωσε ο υπουργός Μεταφορών και Δικτύων Μάκης Βορίδης στην Επιτροπή Οικονομικών της Βουλής, απαντώντας στις έντονες επικρίσεις πολλών βουλευτών, ανάμεσα τους και του ΠΑΣΟΚ, που, όπως η Τόνια Αντωνίου, ο Λεωνίδας Γρηγοράκος και ο Μιχάλης Κατρίνης, είπαν ότι «δεν μπορεί να πληρώνει ο Ελληνας πολίτης για δρόμους που δεν κατασκευάζονται και δεν θα περπατήσει ποτέ».

Στο ίδιο μήκος κύματος κινήθηκαν τόσο η βουλευτής του ΚΚΕ Βέρα Νικολαΐδου, όσο και ο εκπρόσωπος του ΣΥΡΙΖΑ Δημήτρης Παπαδημούλης, που κάλεσαν την κυβέρνηση να μην επιτρέψει οποιαδήποτε μονομερή απόφαση να αυξηθούν από 1ης Φεβρουαρίου τα διόδια, μέχρις ότου συζητηθεί το θέμα στη Βουλή.

«Αν δεν γίνει η αύξηση που προβλέπεται από τη σύμβαση και είναι της τάξεως του 2% με 3%, δηλαδή από 0,05 έως 0,10 λεπτά σε κάθε σταθμό, εκτός της γέφυρας Ρίου- Αντιρίου που είναι 0,30%, τη ζημιά θα την πληρώσει το κράτος», αντέτεινε ο κ. Βορίδης.

Ακόμα, ο υπουργός Μεταφορών επισήμανε ότι «επιλογή της κυβέρνησης είναι να μην καταγγείλει τις συμβάσεις» και τόνισε ότι συνεχίζονται με εντατικό ρυθμό και εξελίσσονται σε εξαιρετικά δύσκολες και περίπλοκες οι διαπραγματεύσεις, ώστε να εκτελεστούν τα έργα, σύμφωνα με τους προβλεπόμενους από αυτές όρους.

«Η επιλογή, λοιπόν, που είχαμε ήταν αν αυτές τις συμβατικές υποχρεώσεις θα έπρεπε να τις πληρώσει ο χρήστης ή ο φορολογούμενος», συμπλήρωσε ο κ. Βορίδης

πηγη


Συμβατικος θα ειναι ο θανατος σας φασισταρια του κερατα κωλοτουμπιαριδες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!!   ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 19:51

Πληρώνεις όσο-όσο τα διόδια και κομματιάζεσαι στην εθνική.
Ηλεκτρικός Θησέας σε πηγάδι κι Αριάδνη έχει μουγκαθεί.

που λεει και το τραγουδι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magfaria
Hero gixxer
Hero gixxer
magfaria


Άντρας Όνομα: : DIMITRIS
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2197
Αγωνιζόμενος : ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕΝΕΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/03/2010

ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!!   ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 19:53

Παυλος κτλ Very Happy που το θυμηθηκες αυτο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!!   ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 19:56

KARDITSARA έγραψε:
Παυλος κτλ Very Happy που το θυμηθηκες αυτο?

Παυλος και Μαρια Φωτιου εαν θυμαμαι καλα...

Βασικα μ αυτα μεγαλωσα γιατι τα ακουγα μεσα στο αυτοκινητο πιτσιρικας με τον πατερα μου cheers
οταν υπηρχαν κασσετες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spyroszx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
spyroszx


Άντρας Όνομα: : Σπυρος βενζινας
Τόπος : Πειραιας-Κερατσινι
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 664
Αγωνιζόμενος : ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΛΛΑ????
Hμερομηνία εγγραφής : 11/12/2010

ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!!   ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 20:23

εγω γιατι το μεταφραζω σε..."αυξηση παρουσιαζουν τα κρουσματα πολιτων που σηκωνουν την μπαρα και περνουν απο τους σταθμους των διοδιων,ο υπευθηνος δηλωσε........" καπου στο MEGA το βλεπω στο κοντινο μελον
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Schumi
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Schumi


Άντρας Όνομα: : Οδυσσέας
Τόπος : Θεσσαλονίκη, Μακεδονία, Ελλάδα
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 715
Αγωνιζόμενος : Έγινε τα λέμε...
Hμερομηνία εγγραφής : 13/10/2011

ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!!   ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 20:28

Εγώ ένα έχω να πω. Σαν την αναδιπλούμενη δεν έχει... Και ας έρθουν να με ποιάσουν/βρούν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ghost
Hero gixxer
Hero gixxer
ghost


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Κυπαρισσία
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 2970
Αγωνιζόμενος : Married
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2009

ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!!   ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 21:21

Schumi έγραψε:
Εγώ ένα έχω να πω. Σαν την αναδιπλούμενη δεν έχει... Και ας έρθουν να με ποιάσουν/βρούν...

mprabo αν θελουν ας ερθουν να μας βρουν...γιατι πλεον θα ειμαστε πολλοι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghostkon.wix.com/motomania
filippos
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Τόπος : peiraias
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 168
Hμερομηνία εγγραφής : 10/07/2011

ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!!   ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 23:18

τηα παρουν τα 3 μου!δεν εχω πινακιδα καν........ειπε ο μαστορας οτι κοβει χιλιομετρα μαζι με τουσ καθρευτεσ!! lol! xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!!   ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 23:24

και μια μοτοφ στο χερι σε περιπτωση που αναψει κανενας φαρος και καμια σειρηνα !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!!   ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 EmptyΤετ 01 Φεβ 2012, 02:52

Schumi έγραψε:
Εγώ ένα έχω να πω. Σαν την αναδιπλούμενη δεν έχει... Και ας έρθουν να με ποιάσουν/βρούν...
+1 +1 +1 +1 +1
με τα λαμόγια!!
για μια διαδρομή θα χρειαζόμαστε στο τέλος περισσότερα για διόδια(αν πληρώναμε)παρά για βενζίνες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lakisman46
Hero gixxer
Hero gixxer
lakisman46


Άντρας Όνομα: : Λάζαρος
Τόπος : Βόλος
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 1481
Αγωνιζόμενος : Εκτός Πίστας
Hμερομηνία εγγραφής : 14/06/2009

ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!!   ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 02 Φεβ 2012, 15:09

gsxrk71000 έγραψε:
Schumi έγραψε:
Εγώ ένα έχω να πω. Σαν την αναδιπλούμενη δεν έχει... Και ας έρθουν να με ποιάσουν/βρούν...
+1 +1 +1 +1 +1
με τα λαμόγια!!
για μια διαδρομή θα χρειαζόμαστε στο τέλος περισσότερα για διόδια(αν πληρώναμε)παρά για βενζίνες...
cheers Το καλο της υποθεσης για εμας που εχουμε μηχανες ειναι οτι αναφερομαστε υποθετικα για τις πληρωμες! fafoutis Παντως η κατασταση με τις τιμες αντι να φτιαχνει χαλαει περισσοτερο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΙΟΔΙΩΝ...!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Νέες τιμές Suzuki
» Νέες τιμές SUZUKI....Έλεος....
» Αυξησεις στα ασφαλιστρα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com