Greek GSX-R forum
πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Poll_l10πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Poll_c10πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Poll_l10πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Poll_c10πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Poll_l10πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Poll_c10πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Poll_l10πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Poll_c10πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Poll_l10πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Poll_c10πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Poll_l10πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Poll_c10πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Poll_l10πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Poll_c10πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Poll_l10πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Poll_c10πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Poll_l10πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Poll_c10πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Poll_l10πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Poll_c10πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!

Πήγαινε κάτω 
+20
Vortex
Bozos
potis
ripper
sofia_gsxr
gsxrk71000
mike
kouzinas
ghost
landen
tromokratis
black rider
magfaria
DrIoannis
Aristosk8
bolek76
Miou
sxlogo
maikstain
k8 600 kk
24 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mike
Adv. gixxer
Adv. gixxer
mike


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Τόπος : ΝΙΚΑΙΑ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 732
Αγωνιζόμενος : σε καποια k θεατης
Hμερομηνία εγγραφής : 21/06/2010

πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!    πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 10 Φεβ 2012, 14:18

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!    πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 10 Φεβ 2012, 15:14

KARDITSARA έγραψε:
kouzinas έγραψε:
ΠΟΣΟ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΗΝ "ΑΚΡΗ" ΟΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ.................................. ninza

μακαρι να γινονταν αλλα ουτε στο σινεμα αυτα !!!
μακάρι να γίνει κάποια στιγμή αυτό...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sofia_gsxr
Normal gixxer
Normal gixxer
sofia_gsxr


Θηλυκό Όνομα: : Σοφία
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 349
Hμερομηνία εγγραφής : 30/01/2012

πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!    πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 10 Φεβ 2012, 15:33

gsxrk71000 έγραψε:
KARDITSARA έγραψε:
kouzinas έγραψε:
ΠΟΣΟ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΗΝ "ΑΚΡΗ" ΟΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ.................................. ninza

μακαρι να γινονταν αλλα ουτε στο σινεμα αυτα !!!
μακάρι να γίνει κάποια στιγμή αυτό...



Λοιπον........... να παρω ρόπαλα μαζι μου.. ????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magfaria
Hero gixxer
Hero gixxer
magfaria


Άντρας Όνομα: : DIMITRIS
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2197
Αγωνιζόμενος : ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕΝΕΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/03/2010

πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!    πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 10 Φεβ 2012, 15:52

τα ροπαλα ειναι για μαχες σωμα με σωμα !!αν εχεις τετοιες προθεσεις...φερε!!!

ropalo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sofia_gsxr
Normal gixxer
Normal gixxer
sofia_gsxr


Θηλυκό Όνομα: : Σοφία
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 349
Hμερομηνία εγγραφής : 30/01/2012

πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!    πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 10 Φεβ 2012, 15:57

KARDITSARA έγραψε:
τα ροπαλα ειναι για μαχες σωμα με σωμα !!αν εχεις τετοιες προθεσεις...φερε!!!

ropalo




Βασικα και μια μολότοφ να φερω να την ριξω μεσα στην βουλη να πανε στο διάολο και οι 300.... μας βγαλαν την ψυχη ..... αντε τωρα μην αρχισω..... ninza ninza ninza
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magfaria
Hero gixxer
Hero gixxer
magfaria


Άντρας Όνομα: : DIMITRIS
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2197
Αγωνιζόμενος : ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕΝΕΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/03/2010

πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!    πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 10 Φεβ 2012, 16:29

okk

πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Molotovbra

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sofia_gsxr
Normal gixxer
Normal gixxer
sofia_gsxr


Θηλυκό Όνομα: : Σοφία
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 349
Hμερομηνία εγγραφής : 30/01/2012

πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!    πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 10 Φεβ 2012, 16:59

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sofia_gsxr
Normal gixxer
Normal gixxer
sofia_gsxr


Θηλυκό Όνομα: : Σοφία
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 349
Hμερομηνία εγγραφής : 30/01/2012

πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!    πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 10 Φεβ 2012, 16:59





Στ' αυτιά μου δεν χωράνε υποσχέσεις
το έργο το 'χω δει μη με τρελαίνετε
το πλοίο των ονείρων μου με πάει
σε κόσμους που εσείς δεν τους αντέχετε..........................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!    πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 10 Φεβ 2012, 17:52

ghost έγραψε:
θα ειμαι κι εγω μαζι με μεγαλη παρεα απο επαρχια...διαβασα στο moto.gr οτι καποιοι ματατζηδες ελεγαν πριν
μερικες μερες οτι μακαρι να κατεβουν 200.000 ατομα και να τα γ@μησουν ολα, κι εμεις να τους βοηθαμε...


πλακα κανεις τωρα ρε κωστα????? ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ .... μην γραφεις τετοια πραγματα... μπορει να το ειπε αυτο 1 ΕΝΑΣ ματας ... ουτε οι φιλοι του το ειπαν ουτε οι λοιποι συναδελφοι του...
και ακομα και αυτος που το ειπε το ξεχασε σημερα κιολας ... ΜΕ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΑΥΤΟ...ασε για την κυριακη.... εξαλου ειναι γνωστο τι ειναι οι ματατζηδες..... ΟΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΙ ... ειχαν κατεβει οι αστυνομικοι σε πορεια πριν 3 χρονια για να διαμαρτηρηθουν για κατι αλλαγες στις αμοιβες τους και στις συνταξεις (που εννοειτε οτι περιλαμβαναν και τους ματαδες τα νεα μετρα) και αυτοι (τα ματ) του επνιξαν στα χημικα και στις ροπαλιες....

το καλοκαιρι μαζευτικε σχεδον 150000 κοσμος στην πορεια.. βασικα δεν εγινε πορεια γιατι δεν χωραγε ο κοσμος στους δρομους... ηταν μια ατελειωτη γραμμη απο το πεδιον του αρεως μεχρι και μετα το συνταγμα και παλι ηρθαν τα ματ και τα ισωπεδωσαν ολα....γιατι ??? και αυτοι 600ε δεν περνουν? μωρε ναι τα περνουν αλλα ειναι mal@kies και αφου ετσι τους ειπαν ετσι κανουν και εσυ πιστευεις τωρα οτι αν ερθει 200000 κοσμος τα ματ θα παρακουσουν τις εντολες τους??? αφου δεν εχουν μυαλο για να σκεφτουν ρε φιλε ... ζωα ειναι και οτι τους λενε το κανουν.... τουλαχιστον οι ασφαλιτες εχουν λιγο μυαλο και μπορουν να κρινουν μερικες φορες μερικα πραγματα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!    πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 10 Φεβ 2012, 17:56

sofia_gsxr έγραψε:




Στ' αυτιά μου δεν χωράνε υποσχέσεις
το έργο το 'χω δει μη με τρελαίνετε
το πλοίο των ονείρων μου με πάει
σε κόσμους που εσείς δεν τους αντέχετε..........................
μπαααα δεν θα το εκανα ποτε
καλυτερα αυτο
https://www.youtube.com/watch?v=g0OgoySjNCM&feature=related
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!    πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 10 Φεβ 2012, 18:08

ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΕΡΘΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ 11:30 ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ(ΤΖΩΡΤΖ 8 ΠΛ ΚΑΝΙΓΓΟΣ) ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΜΗΧΑΝΗ ΚΡΑΝΟΣ ΚΤΛ ... ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΣΕ ΕΜΕΝΑ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!    πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 10 Φεβ 2012, 18:11

και σκευτομουν πως θα ερθω για να μην παρω μοτο κ το αφησω εξω(με το παπι φυσικα).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sxlogo
Full gixxer
Full gixxer
sxlogo


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Τόπος : Κρήτη
Αριθμός μηνυμάτων : 982
Αγωνιζόμενος : 3B Racing team(Bikes,Beer,Bed)
Hμερομηνία εγγραφής : 26/09/2011

πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!    πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 10 Φεβ 2012, 18:14

KARDITSARA έγραψε:
http://www.skai.gr/

τα ποντικολαμογια εγκαταλειπουν το πλοιο για να πανε για εκλογες οχι τιποτα αλλο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sofia_gsxr
Normal gixxer
Normal gixxer
sofia_gsxr


Θηλυκό Όνομα: : Σοφία
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 349
Hμερομηνία εγγραφής : 30/01/2012

πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!    πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 10 Φεβ 2012, 19:05

maikstain έγραψε:
sofia_gsxr έγραψε:




Στ' αυτιά μου δεν χωράνε υποσχέσεις
το έργο το 'χω δει μη με τρελαίνετε
το πλοίο των ονείρων μου με πάει
σε κόσμους που εσείς δεν τους αντέχετε..........................
μπαααα δεν θα το εκανα ποτε
καλυτερα αυτο
https://www.youtube.com/watch?v=g0OgoySjNCM&feature=related


αχοαοαχοχαοαχοχαο!!!!!! δωσε σου λεω δωσε κλαιω τωρα......... δεν αντεχω.... και τους 300 να @@@@@@ xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sofia_gsxr
Normal gixxer
Normal gixxer
sofia_gsxr


Θηλυκό Όνομα: : Σοφία
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 349
Hμερομηνία εγγραφής : 30/01/2012

πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!    πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 10 Φεβ 2012, 19:31

Miou έγραψε:
ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΕΡΘΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ 11:30 ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ(ΤΖΩΡΤΖ 8 ΠΛ ΚΑΝΙΓΓΟΣ) ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΜΗΧΑΝΗ ΚΡΑΝΟΣ ΚΤΛ ... ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΣΕ ΕΜΕΝΑ....



Μιου μετα με τι θα πατε συνταγμα????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!    πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 10 Φεβ 2012, 21:07

απο πλατεια κανιγγος ρε σοφια ελεος, μετα ποδια φυσικα !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sofia_gsxr
Normal gixxer
Normal gixxer
sofia_gsxr


Θηλυκό Όνομα: : Σοφία
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 349
Hμερομηνία εγγραφής : 30/01/2012

πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!    πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 10 Φεβ 2012, 21:10

k8 600 kk έγραψε:
απο πλατεια κανιγγος ρε σοφια ελεος, μετα ποδια φυσικα !

Ρε συ αλλο ρωταω.. το ξερω οτι θα πατε με τα ποδια...... ποιο θα ειναι το σημειο που θα βρεθειται εννοω..... τοσο απλο ειναι........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sofia_gsxr
Normal gixxer
Normal gixxer
sofia_gsxr


Θηλυκό Όνομα: : Σοφία
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 349
Hμερομηνία εγγραφής : 30/01/2012

πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!    πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 10 Φεβ 2012, 21:11

sofia_gsxr έγραψε:
k8 600 kk έγραψε:
απο πλατεια κανιγγος ρε σοφια ελεος, μετα ποδια φυσικα !

Ρε συ αλλο ρωταω.. το ξερω οτι θα πατε με τα ποδια...... ποιο θα ειναι το σημειο που θα βρεθειται εννοω..... τοσο απλο ειναι........



λες και ξερω εγω που ειναι η πλατειο κανιγγος... συγνωμη ρε κωστα που δεν ειμαι απο αθηνα και δεν γνωριζω.... Πολλα νευρα καποιος εχει. να κοψει τους καφεδες....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!    πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 10 Φεβ 2012, 21:19

sofia_gsxr έγραψε:
sofia_gsxr έγραψε:
k8 600 kk έγραψε:
απο πλατεια κανιγγος ρε σοφια ελεος, μετα ποδια φυσικα !

Ρε συ αλλο ρωταω.. το ξερω οτι θα πατε με τα ποδια...... ποιο θα ειναι το σημειο που θα βρεθειται εννοω..... τοσο απλο ειναι........



λες και ξερω εγω που ειναι η πλατειο κανιγγος... συγνωμη ρε κωστα που δεν ειμαι απο αθηνα και δεν γνωριζω.... Πολλα νευρα καποιος εχει. να κοψει τους καφεδες....

θα μας τρελανεις βρε σοφακι????
μερικα ποστ πιο πανω ΠΩΣ θα παμε δε ρωτας ?????
οσο για το που θα βρεθουμε το γραφει ο μιου στο μυνημα που εκανες quote ΤΖΩΡΤΖ 8 ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΑΝΙΓΓΟΣ ΩΡΑ 11.30
γωνιακο μαγαζι "οπτικα παπαευθυμιου"
Υ.Γ δεν εχω νευρα !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sofia_gsxr
Normal gixxer
Normal gixxer
sofia_gsxr


Θηλυκό Όνομα: : Σοφία
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 349
Hμερομηνία εγγραφής : 30/01/2012

πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!    πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 10 Φεβ 2012, 21:24

k8 600 kk έγραψε:
sofia_gsxr έγραψε:
sofia_gsxr έγραψε:
k8 600 kk έγραψε:
απο πλατεια κανιγγος ρε σοφια ελεος, μετα ποδια φυσικα !

Ρε συ αλλο ρωταω.. το ξερω οτι θα πατε με τα ποδια...... ποιο θα ειναι το σημειο που θα βρεθειται εννοω..... τοσο απλο ειναι........



λες και ξερω εγω που ειναι η πλατειο κανιγγος... συγνωμη ρε κωστα που δεν ειμαι απο αθηνα και δεν γνωριζω.... Πολλα νευρα καποιος εχει. να κοψει τους καφεδες....

θα μας τρελανεις βρε σοφακι????
μερικα ποστ πιο πανω ΠΩΣ θα παμε δε ρωτας ?????
οσο για το που θα βρεθουμε το γραφει ο μιου στο μυνημα που εκανες quote ΤΖΩΡΤΖ 8 ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΑΝΙΓΓΟΣ ΩΡΑ 11.30
γωνιακο μαγαζι "οπτικα παπαευθυμιου"
Υ.Γ δεν εχω νευρα !

δεν θα σε τρελάνω.. δεν είδα παρα πανω την ωρα που εγραφε ο μιου... και γι αυτο ρωτησα... και εννοούσα αν θα πηγαινατε με ηλεκτικο και τετοια.. δεν γνωριζω που ειναι αυτο.... και εσυ μας παιρνεις απο τα μούτρα.. τελος παντων... την επομενη φορα δεν θα σε ρωταω.... για να εχω το κεφαλακι μου ησυχο.. και οχι τιποτα αλλο να μην συνχιζομαι και ειμαι και σε καποια ηλικια...... ευχαριστώ που μπηκες στον κόπο και απαντησες.. φιλια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!    πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 10 Φεβ 2012, 23:54

Θα προσπαθήσω να ερθω και εγώ. Δεν εγγυουμε τίποτα. Θα ξέρω τελευταία στιγμη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magfaria
Hero gixxer
Hero gixxer
magfaria


Άντρας Όνομα: : DIMITRIS
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2197
Αγωνιζόμενος : ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕΝΕΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/03/2010

πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!    πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 10 Φεβ 2012, 23:59

Miou έγραψε:
ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΕΡΘΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ 11:30 ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ(ΤΖΩΡΤΖ 8 ΠΛ ΚΑΝΙΓΓΟΣ) ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΜΗΧΑΝΗ ΚΡΑΝΟΣ ΚΤΛ ... ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΣΕ ΕΜΕΝΑ....

okk μιλαμε και τηλ !!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sofia_gsxr
Normal gixxer
Normal gixxer
sofia_gsxr


Θηλυκό Όνομα: : Σοφία
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 349
Hμερομηνία εγγραφής : 30/01/2012

πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!    πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 11 Φεβ 2012, 00:17

ripper έγραψε:
Θα προσπαθήσω να ερθω και εγώ. Δεν εγγυουμε τίποτα. Θα ξέρω τελευταία στιγμη.


δεν εχει θα προσπαθησω.... παμε ολοι μαζι συνταγμα........ αν δεν ερθεις εσυ δεν παω ουτε εγω...... οκ?? θα ρθεις τωρα??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!    πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 11 Φεβ 2012, 00:50

sofia_gsxr έγραψε:
ripper έγραψε:
Θα προσπαθήσω να ερθω και εγώ. Δεν εγγυουμε τίποτα. Θα ξέρω τελευταία στιγμη.


δεν εχει θα προσπαθησω.... παμε ολοι μαζι συνταγμα........ αν δεν ερθεις εσυ δεν παω ουτε εγω...... οκ?? θα ρθεις τωρα??

Τώρα είναι που δεν ερχομαι!!!!! pistoli
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sofia_gsxr
Normal gixxer
Normal gixxer
sofia_gsxr


Θηλυκό Όνομα: : Σοφία
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 349
Hμερομηνία εγγραφής : 30/01/2012

πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!    πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!  - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 11 Φεβ 2012, 01:07

ripper έγραψε:
sofia_gsxr έγραψε:
ripper έγραψε:
Θα προσπαθήσω να ερθω και εγώ. Δεν εγγυουμε τίποτα. Θα ξέρω τελευταία στιγμη.


δεν εχει θα προσπαθησω.... παμε ολοι μαζι συνταγμα........ αν δεν ερθεις εσυ δεν παω ουτε εγω...... οκ?? θα ρθεις τωρα??

Τώρα είναι που δεν ερχομαι!!!!! pistoli



Oκ πηγαινε.. δεν ερχομαι τοτε..... χοααχοαοοαοοαχαοαχαοχαχοα τελος...........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
πορεια τη κυριακη για τα νεα μετρα !!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Το GIXXER club μετα την οικονομικη κριση και τα ΝΕΑ μετρα !!!
» αντοχή σλικ ελαστικών σε πορεία
» Κυριακη 11-9-11

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΜΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com