Greek GSX-R forum
Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Poll_l10Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Poll_c10Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Poll_l10Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Poll_c10Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Poll_l10Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Poll_c10Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Poll_l10Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Poll_c10Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Poll_l10Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Poll_c10Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Poll_l10Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Poll_c10Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Poll_l10Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Poll_c10Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Poll_l10Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Poll_c10Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Poll_l10Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Poll_c10Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Poll_l10Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Poll_c10Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 Χαρακωμενα ολα

Πήγαινε κάτω 
+24
louk6
spastos
Black Eagle
potis
totoulis
rsv4aprc
kostaskr6
JIMK7
stam911
Bozos
bolek76
frozen
Vortex
Aristosk8
magfaria
k8 600 kk
mx5
lakisman46
Sotoner
Miou
panosk8
kontos 750
gsxrk71000
alaska
28 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
totoulis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
totoulis


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : πειραιας
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 724
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαρακωμενα ολα   Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 18 Φεβ 2012, 10:15

θελει ψυχραιμια και πολυ μελετη φιλε μου!!!!!!!
το σωστο ειναι να παρεις τη συμβουλη καποιου ειδικου δικηγορου που εχει ασχοληθει με παρομοιες περιπτωσεις και γνωριζει τα <<παραθυρακια>>............



θυμηθικα καποτε που ημουν με μια της ελεγα οτι τελειωσαμε ειχε ερθει σπιτι μου δεν μπορουσε να το δεχτει και κλειδωσε την πορτα μου πηρε τα κλειδια απο τη μηχανη και του αυτοκινητου και εγω επειδη δεν ηθελα να τη χτυπησω για να παρω τα κλειδια.........εκανα το καλυτερο!!!!!!
ανοιξα το παραθυρο και πηδηξα απο τον πρωτο οροφο!!!!!!!
ευτυχως το χωμα στον κηπο ηταν φρεσκο........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kord.gr
potis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
potis


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Πειραιάς
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 582
Αγωνιζόμενος : Ωραία θα ήταν...
Hμερομηνία εγγραφής : 27/10/2009

Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαρακωμενα ολα   Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 18 Φεβ 2012, 10:54

totoulis έγραψε:
θελει ψυχραιμια και πολυ μελετη φιλε μου!!!!!!!
το σωστο ειναι να παρεις τη συμβουλη καποιου ειδικου δικηγορου που εχει ασχοληθει με παρομοιες περιπτωσεις και γνωριζει τα <<παραθυρακια>>............



θυμηθικα καποτε που ημουν με μια της ελεγα οτι τελειωσαμε ειχε ερθει σπιτι μου δεν μπορουσε να το δεχτει και κλειδωσε την πορτα μου πηρε τα κλειδια απο τη μηχανη και του αυτοκινητου και εγω επειδη δεν ηθελα να τη χτυπησω για να παρω τα κλειδια.........εκανα το καλυτερο!!!!!!
ανοιξα το παραθυρο και πηδηξα απο τον πρωτο οροφο!!!!!!!
ευτυχως το χωμα στον κηπο ηταν φρεσκο........

καλά εσύ κασκαντέρ έγινες!!!! όπως αναφέρεται από παντού όλοι κάποτε έχουμε μπλέξει με μια psycho (κάνουν καλό σεξ...χεχε) αφού τα ΄΄εχεις ηχογρταφήσει κάνε υπομονή γιατί θα σε ζαλίζει για πολύ καιρό και περίμενε την νομική εξέλιξη. οτιδήποτε άλλο θα σου γυρίσει μπούμερανκ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alaska
Normal gixxer
Normal gixxer
alaska


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Thessaloniki
Ηλικία : 24
Αριθμός μηνυμάτων : 134
Hμερομηνία εγγραφής : 04/01/2011

Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαρακωμενα ολα   Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 18 Φεβ 2012, 11:51

Δευτερη μερα και ειμαι ακομα πιο θυμωμενος παιδια... Δεν εκανα τιποτα ακομα απτον θυμο μου μαλωσα με ολο τον κοσμο χτες. Βγηκα απτο σπιτι το πρωι παλι και ξαναειδα.... και ξανα σατανίστικα.. Πραγματικα δεν ξερω πως μαλακωνει ολο αυτο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
totoulis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
totoulis


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : πειραιας
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 724
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαρακωμενα ολα   Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 18 Φεβ 2012, 14:09

κωστα κουκουλεσε την να μην τη βλεπεις γιατι πρεπει νομιζω να ηρεμισεις πρωτα και να δεις πιο ειναι το πιο σωστο που πρεπει να κανεις..........φυχραιμια φιλαρακι πανω απ'ολα και ολα θα γινουν οπως πρεπει.........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kord.gr
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαρακωμενα ολα   Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 18 Φεβ 2012, 14:37

κατι που ελεγες οτι εχεις ηχογραφημενη δηλωση της να παραδεχετε οτι αυτη το εκανε???

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Black Eagle
Hero gixxer
Hero gixxer
Black Eagle


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Περαμα Αττικης
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2187
Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαρακωμενα ολα   Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 18 Φεβ 2012, 15:17

Πο ρε παλικαρι κριμα :!: Για μενα στειλε κανενα εξυπνο μηνυμα η κανε τηλεφωνο ηχογραφοντας, πηγαινε με τα νερα της λιγο, (μετανιωμενος και ετσι) και αφου πεταξεις με εμεσο τροπο τη μπανανοφλουδα για να παραδεχτει οτι το εκανε αυτη, βουρ στο δικηγορο και την εχεις στο χερι! Wink Αλλα πανω απο ολα πρεπει να ηρεμισεις και να συγκρατηθεις για να μην το καταλαβει η κανεις τιποτα χειροτερο και μετα τρεχεις!
Ειχα κανει ενα τετοιο χουνερι σε ενα μ@λ@κ@ καποτε που ειχε γινει μανουρα στο δρομο κρατησε αριθμο και μεσα απο ασφαλιστικη βρηκε αριθμο και επαιρνε σπιτι και απειλουσε... Με το που τον καλεσαν οι τσεοι μετα χεστηκε :!: Σε αυτη την φαση πρεπει να χρησιμοποιησεις το μυαλο σου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spastos
Normal gixxer
Normal gixxer
spastos


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Τόπος : Λαρισα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 347
Αγωνιζόμενος : απο πεντε χρονων
Hμερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαρακωμενα ολα   Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 18 Φεβ 2012, 20:26

ti? ti? ti? φιλε η εκδικηση ειναι ενα πιατο που τρωγετε κρυο. ηξερε τι σε ποναει περισοτερο και το εκανε αν εχεις φραγκα πουλας το μοτο ετσι απλα και περνεις αλλο αν οχι συμβουλεψου ενα χασοδικη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
louk6
Hero gixxer
Hero gixxer
louk6


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : βολος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 2024
Αγωνιζόμενος : Αμα τυχει... οπου τυχει....
Hμερομηνία εγγραφής : 30/08/2011

Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαρακωμενα ολα   Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 18 Φεβ 2012, 22:40

ομωσδηποτε αστυνομια και δαχτυλικα αποτυπωματα!!!!! οπωσδηποτε!!!!! παρε την αστυνομια πριν χαθουν!!! μετα την καλουν για καταθεση και για ταυτοποιηση αποτυποματων..( που ηταν εκεινο το βραδυ, αν εχει αλοθι κ.λ.π) τα ηχογραφημενα τηλεφωνηματα, δεν γινονται δεκτα. ειναι υποκλοπη.παρε τωρα τηλεφωνο δικηγορο!!! μην αφηνεις τις μερες να περνανε!!! και θα σε κθοδηγησει αυτος.. περιοριστικα και μηνυση!!! αποτυπωματα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alaska
Normal gixxer
Normal gixxer
alaska


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Thessaloniki
Ηλικία : 24
Αριθμός μηνυμάτων : 134
Hμερομηνία εγγραφής : 04/01/2011

Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαρακωμενα ολα   Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Φεβ 2012, 21:48

Τελικα δεν εκανα τιποτα... ελυσα ολα τα πλαστικα χτες απο πανω, θα φυγουνε αυριο για βαψιμο..(μου χρωσταει ενας μπογιατζης λεφτα) βρηκα και μια μασκα... Με την εξατμιση δεν ξερω ακομα τι θα κανω. Θελω υποψηφια χρωμματα παιδες!.... Σκεφτομαι το μαύρο ματ αλλα ειμαι ανοιχτος σε ολα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mx5
Full gixxer
Full gixxer
mx5


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Hμερομηνία εγγραφής : 27/09/2010

Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαρακωμενα ολα   Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Φεβ 2012, 22:50

Βαψτο ροζ να το λυπαται να το ξανσχαραξει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alaska
Normal gixxer
Normal gixxer
alaska


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Thessaloniki
Ηλικία : 24
Αριθμός μηνυμάτων : 134
Hμερομηνία εγγραφής : 04/01/2011

Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαρακωμενα ολα   Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Φεβ 2012, 22:57

mx5 έγραψε:
Βαψτο ροζ να το λυπαται να το ξανσχαραξει

χαχαχαχαχαχα. Εγω ομως δεν θα λυπηθω να το χαρακωσω αν το δω ροζ. 8) 8) Μαζι και τον μπογιατζη Twisted Evil Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαρακωμενα ολα   Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Φεβ 2012, 23:05

alaska έγραψε:
mx5 έγραψε:
Βαψτο ροζ να το λυπαται να το ξανσχαραξει

χαχαχαχαχαχα. Εγω ομως δεν θα λυπηθω να το χαρακωσω αν το δω ροζ. 8) 8) Μαζι και τον μπογιατζη Twisted Evil Twisted Evil

+1 +1 +1 +1 +1 +1 +1

βαψτο κατι που να μην χρειαζεται να αλλαξεις το χρωμα στην αδεια. κατι σε ρεπλικα μηπως?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alaska
Normal gixxer
Normal gixxer
alaska


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Thessaloniki
Ηλικία : 24
Αριθμός μηνυμάτων : 134
Hμερομηνία εγγραφής : 04/01/2011

Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαρακωμενα ολα   Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Φεβ 2012, 23:29

ουτουσι αλλως στην αδεια μπλε ειναι. Μαυρο το ειχα :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
louk6
Hero gixxer
Hero gixxer
louk6


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : βολος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 2024
Αγωνιζόμενος : Αμα τυχει... οπου τυχει....
Hμερομηνία εγγραφής : 30/08/2011

Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαρακωμενα ολα   Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 EmptyΔευ 20 Φεβ 2012, 00:24

ρωτα τον μπογιατζη, για το αχαρακτο βερνικι....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alaska
Normal gixxer
Normal gixxer
alaska


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Thessaloniki
Ηλικία : 24
Αριθμός μηνυμάτων : 134
Hμερομηνία εγγραφής : 04/01/2011

Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαρακωμενα ολα   Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 EmptyΔευ 20 Φεβ 2012, 01:21

Τι ειναι αυτο???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
louk6
Hero gixxer
Hero gixxer
louk6


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : βολος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 2024
Αγωνιζόμενος : Αμα τυχει... οπου τυχει....
Hμερομηνία εγγραφής : 30/08/2011

Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαρακωμενα ολα   Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 EmptyΔευ 20 Φεβ 2012, 01:56

ειναι ενα βερνικι που ειναι πιο σκληρο απο τα συμβατα και χαρασει πιο δυσκολα... ετσι η λαμψη με το καιρο θα διατηρηται...δεν θα θολωσει απο τα πλυσιματα απο μυγακια, ειναι γενικοτερα πολυ πιο ανθεκτικο, αλλα και πιο ακριβο απο το απλο βερνικι.. απο κατσαβιδιες δε γλυτωνεις βεβαια, αλλα θα τη δυσκολεψει περισσοτερο Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostasva
Normal gixxer
Normal gixxer



Όνομα: : κωστας
Τόπος : θεσσαλονικη
Ηλικία : 53
Αριθμός μηνυμάτων : 107
Αγωνιζόμενος : στο δρομο με τον εαυτο μου
Hμερομηνία εγγραφής : 06/06/2010

Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαρακωμενα ολα   Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 EmptyΔευ 20 Φεβ 2012, 06:32

αφου ειναι τετοια , κανε τον καλο , πες της να πατε μια βολτα με τη μηχανη , και πηγαινε την σε πιστα , διπλος ........θα το θυμαται μια ζωη , α , και σε καμμια εξοδο κανε και καμμια σουζα , ισως την ξεφορτωθεις κυριολεκτικα.....παντως κριμα ρε φιλε , πως εμπλεξες ετσι? Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
frozen
Adv. gixxer
Adv. gixxer
frozen


Άντρας Όνομα: : νικος
Τόπος : αθηνα
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 708
Hμερομηνία εγγραφής : 07/08/2011

Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαρακωμενα ολα   Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 EmptyΔευ 20 Φεβ 2012, 11:32

χαιρομαι φιλε που σιγα σιγα βγαζεισ ακρη με το μηχανακι σ....εγω μετα θα την επαιρνα μια βολτα με την μηχανη για επανασυνδεση κι ετσι θα το σηκωνα με καμια 200αρα και......ωχ κατι επεσε...οχι ρε γαμω το...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black rider
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 559
Αγωνιζόμενος : μονο Πεμπτη βραδυ
Hμερομηνία εγγραφής : 18/03/2011

Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαρακωμενα ολα   Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 EmptyΔευ 20 Φεβ 2012, 14:05

alaska έγραψε:
Πως γινεται η μια να ειναι πιο τρελλη απτην αλλη δεν μπορω να καταλαβω... Χωρισα πριν απο μερικους μηνες και η κοπελα εχει ψυχικα προβληματα, δεν μπορει να το αποδεχτει με τιποτα. Περα απο το κυνηγι που εχω εδω και μηνες, και τον εκβιασμο... Σημερα το πρωι αποκορυφοθηκε... Δεν μπορω να περιγραψω τον θυμο μου. Μου χαραξε ολη τη μηχανη με κλειδι. Μου αφησε γραμμα πανω στο χρωμμα του ντεποζιτου και της ουρας, μου εσπασε τη μασκα και την εξατμιση και εσκισε τη σελα... Πως θα αποδειξω οτι το εκανε αυτη? Δεν μπορω να παρω τα λεφτα μου μαλλον. Τι να πω δεν ξερω... Ειμαι αρρωστος απτο πρωι νιωθω οτι θα πεθανω απτον θυμο μου. Τι μπορω να κανω ας μου πει καποιος γιατι εχω τρελαθει.
θανατος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black rider
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 559
Αγωνιζόμενος : μονο Πεμπτη βραδυ
Hμερομηνία εγγραφής : 18/03/2011

Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαρακωμενα ολα   Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 EmptyΔευ 20 Φεβ 2012, 14:06

gsxrk71000 έγραψε:
affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
δεν μπορείς να το αποδείξεις ότι στο έκανε αυτή!μπορείς όμως να την πιάσεις και να την χαρακώσεις εσύ μετά από αυτό...
εγώ έτσι θα έκανα αν ήμουν σίγουρος ότι το είχε κάνει... mastigio mastigio
mprabo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαρακωμενα ολα   Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 EmptyΔευ 20 Φεβ 2012, 14:20

black rider έγραψε:
gsxrk71000 έγραψε:
affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
δεν μπορείς να το αποδείξεις ότι στο έκανε αυτή!μπορείς όμως να την πιάσεις και να την χαρακώσεις εσύ μετά από αυτό...
εγώ έτσι θα έκανα αν ήμουν σίγουρος ότι το είχε κάνει... mastigio mastigio
mprabo

κανεις απο τους 2 σας δεν παει καλα.... adffs adffs
ακους εκει θα την χαρακωνατε... ολη σας την ζωη μετα θα το μετανιωνατε....

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαρακωμενα ολα   Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 EmptyΔευ 20 Φεβ 2012, 18:23

frozen έγραψε:
χαιρομαι φιλε που σιγα σιγα βγαζεισ ακρη με το μηχανακι σ....εγω μετα θα την επαιρνα μια βολτα με την μηχανη για επανασυνδεση κι ετσι θα το σηκωνα με καμια 200αρα και......ωχ κατι επεσε...οχι ρε γαμω το...
+1 xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαρακωμενα ολα   Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 EmptyΔευ 20 Φεβ 2012, 18:25

Miou έγραψε:
black rider έγραψε:
gsxrk71000 έγραψε:
affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
δεν μπορείς να το αποδείξεις ότι στο έκανε αυτή!μπορείς όμως να την πιάσεις και να την χαρακώσεις εσύ μετά από αυτό...
εγώ έτσι θα έκανα αν ήμουν σίγουρος ότι το είχε κάνει... mastigio mastigio
mprabo

κανεις απο τους 2 σας δεν παει καλα.... adffs adffs
ακους εκει θα την χαρακωνατε... ολη σας την ζωη μετα θα το μετανιωνατε....


εκτος αν μετα το χαρακωμα τη θαψεις και δε τη βρουνε ποτε ssss !!!! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black rider
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 559
Αγωνιζόμενος : μονο Πεμπτη βραδυ
Hμερομηνία εγγραφής : 18/03/2011

Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαρακωμενα ολα   Χαρακωμενα ολα - Σελίδα 2 EmptyΔευ 20 Φεβ 2012, 18:27

Miou έγραψε:
black rider έγραψε:
gsxrk71000 έγραψε:
affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
δεν μπορείς να το αποδείξεις ότι στο έκανε αυτή!μπορείς όμως να την πιάσεις και να την χαρακώσεις εσύ μετά από αυτό...
εγώ έτσι θα έκανα αν ήμουν σίγουρος ότι το είχε κάνει... mastigio mastigio
mprabo

κανεις απο τους 2 σας δεν παει καλα.... adffs adffs
ακους εκει θα την χαρακωνατε... ολη σας την ζωη μετα θα το μετανιωνατε....
μπαα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Χαρακωμενα ολα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com