Greek GSX-R forum
Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ Poll_l10Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ Poll_c10Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ Poll_r10 
JIMK7
Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ Poll_l10Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ Poll_c10Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ Poll_r10 
nasos-v
Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ Poll_l10Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ Poll_c10Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ Poll_r10 
T.R.E
Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ Poll_l10Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ Poll_c10Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ Poll_r10 
k8 600 kk
Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ Poll_l10Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ Poll_c10Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ Poll_r10 
kostaskr6
Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ Poll_l10Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ Poll_c10Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ Poll_r10 
κολτρέϊν
Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ Poll_l10Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ Poll_c10Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ Poll_r10 
Leroy
Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ Poll_l10Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ Poll_c10Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ Poll_r10 
ripper
Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ Poll_l10Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ Poll_c10Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ Poll_l10Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ Poll_c10Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ Poll_r10 

 

 Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ

Πήγαινε κάτω 
+4
ENDURASX
Sotoner
bolek76
Vortex
8 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ   Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ EmptyΚυρ 11 Μαρ 2012, 00:56

Εψαξα να βρω εαν επαιζε κανα θεματακι αλλα δεν βρηκα κατι οποτε θελω τα φωτα σας.

Αρχισα να βαζω το κοστουμακι πανω στο μηχανακι και η περλα της μαμας με το λευκο του Οχτμαρτ εχει διαφορα.
Και επειδη δεν θελω να βαψω το ντεποζιτο (λευκη περλα) ελεγα να βαλω απο πανω την ταινια της 3Μ.

Βρηκα τιμουλες απο ιντερνετ για αυτοκολλητο

Εχει χρησιμοποιησει κανεις; Εαν ναι ειναι ευκολη η εφαρμογη της; Γιατι τωρα που πηρα φορα θελω να τα κανω ολα μονος πλεον :P

YΓ μαλλον εκανα μλκια στο που το ποσταρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bolek76
Adv. gixxer
Adv. gixxer
bolek76


Άντρας Όνομα: : Αλεξανδρος
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 433
Αγωνιζόμενος : never
Hμερομηνία εγγραφής : 24/03/2011

Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ   Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ EmptyΚυρ 11 Μαρ 2012, 03:20

ειχα βαλει εγω στο ρεζερβουαρ περυσι και μου βγηκε ο πατος κανονικα να την κολλησω σωστα
και τελικα τα καταφερα αλλα με δυο κομματια!ειναι παρα πολυ δυσκολο να το ντυσεις ολο με ενα
κομματι χωρις να τσαλακωθει η να ζαρωσει, εγω εφαγα ποσες ωρες και τελικα κοντεψα να παρω
ηρεμιστικα για να ηρεμισω.
αλλα και να τα καταφερεις να το ντυσεις σωστα ειναι μ@λακια γιατι κολαει η βρωμια πανω και
λερωνει πολυ ευκολα, δηλαδη σαν να φορας ασπρα παπουτσια και να στα πατανε συνεχως affraid
αν δεν εχει μεγαλη διαφορα αστο οπως ειναι, θα γλυτωσεις μεγαλη ταλαιπωρια και δεν θα σπασουν
τα νευρα σου!!! ελπιζω να βοηθησα αν και μαλλον σε απογοητευσα sorry
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ   Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ EmptyΚυρ 11 Μαρ 2012, 11:03

Βρηκα ενα βιντεακι στο συσωλην και δεν φαινεται τοσο δυσκολο. Χρησιμοποιησες καθολου κανα πιστολακι;
Πιο πολυ με εβαλε σε σκεψεις αυτο που λες με την μπιχλα...


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sotoner
Full gixxer
Full gixxer
Sotoner


Άντρας Όνομα: : Σωτήρης
Τόπος : Καρδίτσα (Λάρισα)
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 891
Αγωνιζόμενος : Μπααααα..Όχι τίποτα άλλο αλλα είναι όλοι αργοι για μένα και δεν θα έχει εμδιαφέρον...???@@##$$!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/07/2009

Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ   Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ EmptyΚυρ 11 Μαρ 2012, 12:10

Έχουμε εδώ Λάρισα έναν τυπάκο που κάνει αυτήν την δουλειά..Έχει ντύσει ολόκληρα αυτοκίνητο αλλά δέν νομίζω με 3Μ.Θα πάω να μου ντύσει και μένα το τεπόζιτο γτ είναι μαύρο και έχω βάλλει λευκό κοστούμι..Δές το λίνκ του τύπου..

http://sprintgraphics.gr/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/SotosTattoos/media_set?set=a.4632994185
bolek76
Adv. gixxer
Adv. gixxer
bolek76


Άντρας Όνομα: : Αλεξανδρος
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 433
Αγωνιζόμενος : never
Hμερομηνία εγγραφής : 24/03/2011

Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ   Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ EmptyΚυρ 11 Μαρ 2012, 12:27

Σπυρο χρησιμοποιησα και πιστολακι και καραμπινα αλλα πολυ νταβαντουρι σου λεω Mad
κι εγω ειχα δει κατι βιντεακια στο youtube και φαινοταν πολυ ευκολο (αν εισαι επαγγελματιας ομως) αλλιως εχει πολυ ζορι.
και να προσθεσω οτι πιανουν αρκετα τα χερια μου εχω φτιαξει ποσα πραγματα στο μοτο μονος μου
δηλαδη δεν παιζει θεμα κουλαμαρας, απλα ειναι πολυ δυσκολη η σωστη τοποθετηση!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ENDURASX
Adv. gixxer
Adv. gixxer
ENDURASX


Άντρας Όνομα: : Παντελης
Τόπος : Περιστερι
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 463
Αγωνιζόμενος : θα θελα.........
Hμερομηνία εγγραφής : 05/01/2011

Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ   Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ EmptyΚυρ 11 Μαρ 2012, 13:44

Εχω βαλει παρα πολλα αυτοκολλητα μια και η πρωην δουλεια μου ηταν επιγραφοποιος!!
Ειναι πολυ μπελαλιδικο και με πιστολακι δεν κανεις δουλεια θελει θερμοπιστολο γιατι αυτα τα αυτοκολητα εχουν μεγαλη περιεκτηκοτιτα σε βυνιλιο και πρεπει να ξερεις που θα πατησεις με την σπατουλα για να αποφυγεις τις τασεις!
Μην σου ξεκοληση σε καμια ζεστη!
Αν προκειτε και για ντεποζιτο τοτε καλυτερα να το ξεχασετε γιατι λογο της βενζινης το πιο πιθανο ειναι με τον καιρο να φουσκωσει...!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BillyGsxR
Adv. gixxer
Adv. gixxer
BillyGsxR


Άντρας Όνομα: : Βασίλης
Τόπος : Ιλιον , Athens
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 548
Αγωνιζόμενος : του Clubbing
Hμερομηνία εγγραφής : 21/04/2010

Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ   Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ EmptyΚυρ 11 Μαρ 2012, 17:20

Βαλε ενα Bagster να σωθεις Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.renaultservicedelios.gr
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ   Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ EmptyΚυρ 11 Μαρ 2012, 21:31

Sotoner έγραψε:
Έχουμε εδώ Λάρισα έναν τυπάκο που κάνει αυτήν την δουλειά..Έχει ντύσει ολόκληρα αυτοκίνητο αλλά δέν νομίζω με 3Μ.Θα πάω να μου ντύσει και μένα το τεπόζιτο γτ είναι μαύρο και έχω βάλλει λευκό κοστούμι..Δές το λίνκ του τύπου..

http://sprintgraphics.gr/

Οταν πας Σωτηρη πες και καμια τιμουλα να ξερουμε που παιζει η μπαλα εαν παμε σε prof.

Endura τι εννοεις να το ξεχασουμε λογω της βενζινης;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ   Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ EmptyΚυρ 11 Μαρ 2012, 21:45

σπυρο υπαρχει ενας στην νικαια που βαζει αυτοκολλητες ταινιες 3Μ ειναι λιγο πιο πανω απο την εκλησια των αγιων αναργηρων. τον ειδα την παρασκευη να βαζει σε ενα αμαξι. απο κοκκινο το εκανε ασπρο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
platonas
Adv. gixxer
Adv. gixxer
platonas


Άντρας Όνομα: : Πλάτωνας
Τόπος : Νίκαια
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 596
Αγωνιζόμενος : Στο ενσημο...
Hμερομηνία εγγραφής : 15/07/2009

Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ   Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ EmptyΚυρ 11 Μαρ 2012, 22:16

Κατσε να βαλει το κουστουμι πρωτα κ μετα!! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ   Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ EmptyΚυρ 11 Μαρ 2012, 22:29

platonas έγραψε:
Κατσε να βαλει το κουστουμι πρωτα κ μετα!! Smile

Το τελειωσαμε ρε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
usabug
Normal gixxer
Normal gixxer
usabug


Όνομα: : Μιχάλης
Αριθμός μηνυμάτων : 383
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ   Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ EmptyΚυρ 11 Μαρ 2012, 22:47

Φιλτατε αντι να βαλεις μεμβρανη μπορεις να βαλεις καλυτερα δερματινο καλημα ... Ετσι οτι ωρα θες το βγαζεις και εισαι παλι μια χαρα .
Ειναι ενα παιδι στον Πειραια που φτιαχνει χειροποιητα Bagster σε αρκετα καλη τιμη . Μπορει να στο βαλει μαλιστα και μεσα απο την ταπα της βενζινης και δεν θα φαινεται καθολου οτι ειναι Bagster .
Στειλε ενα μηνυμα στον NKTr να σου δωσει τηλ και διευθυνση .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
platonas
Adv. gixxer
Adv. gixxer
platonas


Άντρας Όνομα: : Πλάτωνας
Τόπος : Νίκαια
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 596
Αγωνιζόμενος : Στο ενσημο...
Hμερομηνία εγγραφής : 15/07/2009

Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ   Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ EmptyΚυρ 11 Μαρ 2012, 23:23

Αν λες για τον Βικτωρα στην ηρωων πολυτεχνειου , του το ειπα κ εγω του Σπυρου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
usabug
Normal gixxer
Normal gixxer
usabug


Όνομα: : Μιχάλης
Αριθμός μηνυμάτων : 383
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ   Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ EmptyΔευ 12 Μαρ 2012, 07:14

platonas έγραψε:
Αν λες για τον Βικτωρα στην ηρωων πολυτεχνειου , του το ειπα κ εγω του Σπυρου.

Για των Βικτωρα λεω ... oooyes oooyes

good good good good
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ENDURASX
Adv. gixxer
Adv. gixxer
ENDURASX


Άντρας Όνομα: : Παντελης
Τόπος : Περιστερι
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 463
Αγωνιζόμενος : θα θελα.........
Hμερομηνία εγγραφής : 05/01/2011

Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ   Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ EmptyΔευ 12 Μαρ 2012, 19:06

Jester έγραψε:
Sotoner έγραψε:
Έχουμε εδώ Λάρισα έναν τυπάκο που κάνει αυτήν την δουλειά..Έχει ντύσει ολόκληρα αυτοκίνητο αλλά δέν νομίζω με 3Μ.Θα πάω να μου ντύσει και μένα το τεπόζιτο γτ είναι μαύρο και έχω βάλλει λευκό κοστούμι..Δές το λίνκ του τύπου..

http://sprintgraphics.gr/

Οταν πας Σωτηρη πες και καμια τιμουλα να ξερουμε που παιζει η μπαλα εαν παμε σε prof.

Endura τι εννοεις να το ξεχασουμε λογω της βενζινης;
Γυρο απο την ταπα της βενζινης δεν προκειτα να κολλησει αλλα ακομα και αν λεμε τωρα μετα απο λιγο καιρο θα αρχισει να σπαει η να ξεκολαει λογο των αναθυμιασεων οταν βαζεις βενζινη...!
Αν δεν εχει μεγαλη διαφορα κρατα το οπως ειναι δεν ειναι καιροι για να δινεις φραγκα για κατι τοσο αναξιοπιστο!!
Για οποιοδηποτε αλλο μερος της μηχανης ναι αλλα ντεποζιτο μακρυα...!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αυτοκολλητη ταινια της 3Μ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» θερμομονωτικη ταινια για φρενα και εξατμιση..

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΛΟΙΠΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com