Greek GSX-R forum
Ροπες βιδων - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Ροπες βιδων - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Ροπες βιδων - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Ροπες βιδων - Σελίδα 2 Poll_l10Ροπες βιδων - Σελίδα 2 Poll_c10Ροπες βιδων - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
Ροπες βιδων - Σελίδα 2 Poll_l10Ροπες βιδων - Σελίδα 2 Poll_c10Ροπες βιδων - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
Ροπες βιδων - Σελίδα 2 Poll_l10Ροπες βιδων - Σελίδα 2 Poll_c10Ροπες βιδων - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
Ροπες βιδων - Σελίδα 2 Poll_l10Ροπες βιδων - Σελίδα 2 Poll_c10Ροπες βιδων - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
Ροπες βιδων - Σελίδα 2 Poll_l10Ροπες βιδων - Σελίδα 2 Poll_c10Ροπες βιδων - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
Ροπες βιδων - Σελίδα 2 Poll_l10Ροπες βιδων - Σελίδα 2 Poll_c10Ροπες βιδων - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
Ροπες βιδων - Σελίδα 2 Poll_l10Ροπες βιδων - Σελίδα 2 Poll_c10Ροπες βιδων - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
Ροπες βιδων - Σελίδα 2 Poll_l10Ροπες βιδων - Σελίδα 2 Poll_c10Ροπες βιδων - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
Ροπες βιδων - Σελίδα 2 Poll_l10Ροπες βιδων - Σελίδα 2 Poll_c10Ροπες βιδων - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Ροπες βιδων - Σελίδα 2 Poll_l10Ροπες βιδων - Σελίδα 2 Poll_c10Ροπες βιδων - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 Ροπες βιδων

Πήγαινε κάτω 
+2
gkourv
panosk8
6 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Ροπες βιδων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ροπες βιδων   Ροπες βιδων - Σελίδα 2 EmptyΤρι 27 Μαρ 2012, 02:44

panosk8 έγραψε:
T.R.E έγραψε:
panosk8 έγραψε:
magiaklaniakeksatmisi έγραψε:
χαχα οντως κ ψαχνει να σφιξει κ τις βιδες των φαιρινγκ με ροποκλειδο.. ρε τρελε
τις βιδες απο το ρεζερβουαρ?? bounce Very Happy στο μανουαλ δεν λεει?

αφου κ τη καφετιερα με ροποκλειδο την εσφιξα . fafoutis
ρε αφου θυμαστε στις βιδες απ τη σελα μου χαλασε το πασο στο υποπλαισιο κ απ τις 2 μεριες.
το ρεζερβουαρ το βγαζω/θα το βγαζω καθε 3 κ λιγο πλεον κ δε θελω να χαλασω τα πασα του σκελετου.

οσο για τα υπολοιπα δεν το συζηταω.επιβαλεται το δυναμοκλειδο.
απλα αργησα να εξοπλιστω πληρως :P


υ.γ οχι δεν πηγα ακομα, πρεπει να σας τις σφιξω μια πρωτα ...τις βιδες :P :P :P



Αν βάζεις βγάζεις ρεζερβουάρ συχνά βάλε τίποτα quick release με ασφάλεια να τελειώνεις... Στο manual υπάρχει μια σελίδα που λέει ότι τις ροπές... Very Happy

σωστος...
νικολα για την τετραδα αλεν του υποπλαισιου στο σκελετο με ποσα να σφιξω?


Πάνο να σου πώ την αμαρτία μου δεν έβαλα ποτέ ροπόκλειδο εκεί... fafoutis Σε μπροστινά,άξονες δαγκάνες κτλ ναι... Τώρα στις βίδες του υποπλαισίου να βάλεις ροπόκλειδο; eleison

______________________________________________________
ΤΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤΑΚΙ ΜΟΥ





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

Ροπες βιδων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ροπες βιδων   Ροπες βιδων - Σελίδα 2 EmptyΤρι 27 Μαρ 2012, 03:00

κοιτα φιλε τωρα το πηρα το εργαλειο οποτε οπως καταλαβαινεις εχω ορεξη να σφιξω. :P
ηδη 2 απο την παρεα μου εχουν παρει σειρα να τους σφιξω τα κωλι@ kolos εε τις βιδες..

μαλλον θα το παω συμφωνα μ αυτο
Ροπες βιδων - Σελίδα 2 48502622



εχω ενημερωσει το πρωτο ποστ με σχετικες σελιδες που συγκεντρωσα απο το μανουαλ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ροπες βιδων
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΛΟΙΠΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com