Greek GSX-R forum
ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 Poll_l10ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 Poll_c10ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 Poll_l10ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 Poll_c10ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 Poll_l10ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 Poll_c10ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 Poll_l10ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 Poll_c10ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 Poll_l10ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 Poll_c10ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 Poll_l10ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 Poll_c10ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 Poll_l10ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 Poll_c10ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 Poll_l10ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 Poll_c10ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 Poll_l10ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 Poll_c10ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 Poll_l10ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 Poll_c10ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ

Πήγαινε κάτω 
+5
cpantelo
mx5
magfaria
Miou
Varsos
9 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Varsos
Jr.gixxer



Άντρας Όνομα: : Γιώργος
Ηλικία : 48
Αριθμός μηνυμάτων : 23
Hμερομηνία εγγραφής : 01/03/2012

ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ   ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 28 Απρ 2012, 11:43

mprabo

@karditsara όπως τόπες ..... ΜΕ ΤΡΟΜΟ xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cpantelo
Adv. gixxer
Adv. gixxer
cpantelo


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 597
Hμερομηνία εγγραφής : 09/01/2012

ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ   ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 28 Απρ 2012, 12:13

η πιο σωστη αποψη για την αλλαγη του group ειναι οταν βλεπουμε οτι παμε πιο γρηγορα απ'ολους τοτε ερχεται ο καιρος να ανεβουμε κατηγορια

spam on

οπως τα ειπε ο ripper ο σεβασμος ξεκιναει απο εμας και πηγαινει αλυσιδα μεχρι τον διοργανωτη.Στη πιστα παμε για να περασουμε ωραια και να μαθουμε να οδηγαμε οχι για να σκοτωθουμε στη προσπαθεια μας να αποδειξουμε οτι την εχουμε μεγαλη....

Αγαπητε mx5 καταλαβαινω απολυτα τι θες να πεις με μια μικρη διαφορα...ολα αυτα που ζητω ειναι εφικτα και οχι σεναριο επιστημονικης φαντασιας.Σε αλλους διοργανωτες που εχω παει ολα λειτουργουσανε ρολοι , στον συγκεκριμενο εχει ξεφυγει η κατασταση καιρο τωρα...φυσικα και φταει ο κοσμος που πηγαινει μονο σε αυτον αλλα και ο ιδιος δεν κανει τπτ για να αλλαξει την κατασταση.Γιατι να μην βγει μαυρη σημαια? γιατι να μην αλλαξει κατηγορια αναβατες? Γιατι να μην εχει λιγοτερους αναβατες μεσα?? Εγω με το ματι απ'εξω βλεπω και μια 20ρια ατομα που θα τα αλλαζα ή θα τα απεβαλα με την συμπεριφορα τους κανενας αλλος υπευθυνος δεν τους βλεπει? Την μερα που με πεταξανε στα χωματα στο αγωνιζομενο group ειχε απιστευτη κινηση εκανα 9 γυρους πισω απο πολλες αργες μηχανες και δεν ειμαι κανας γρηγορος!!! ολους αυτους ποιος τους εβαλε μεσα?απλα παει ο καθενας λεει group και μετα πρεπει εμεις να βγαλουμε τα καστανα απο τη φωτια....Ακουσα βεβαια και κατι αστειες αποψεις του στυλ να εχεις το νου σου πισω ή να κλεινεις τις γραμμες σου οδηγοντας αμυτικα...ελληνικη νοοτροπια δυστυχως....το θεμα θελει οργανωση και κανονες αλλα καποιοι ακομα δεν το εχουν παρει χαμπαρι !!! Εαν ειναι πιο αυστηροι οι διοργανωτες θα αλλαξουν εντελως τα πραγματα και θα προσφερουν πολυ καλυτερες υπηρεσιες...και βεβαια δεν θα καινε και ορισμενα ατομα οπως εσενα που κανουν οτι καλυτερο μπορουν μεσα στο χαος!

spam off

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mx5
Full gixxer
Full gixxer
mx5


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Hμερομηνία εγγραφής : 27/09/2010

ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ   ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 28 Απρ 2012, 13:22

Συμφωνω μαζι σου 100%, αναφεροντας σου επισης οτι ημουν κι εγω πελατης.

Συμφωνησε ομως κι εσυ μαζι μου στο οτι δεν υπαρχει χρυση τομη.
ΠΑΝΤΑ θα υπαρχει εστω μια φορα σε ενα track day που θα βρεθει κατι να μας ενοχλησει.

Τεσπα, δεν προσπαθω να απολογηθω ουτε να δικαιολογησω κανεναν.
Το να φευγουν στο τελος της ημερας, 100-120 ατομα με χαμογελα μεχρι τα αυτια, ειναι δυσκολο εως ακατορθωτο.

Ποιος δεν θα ηθελε να πηγαιναν ολα ρολοι;

Λιγη κατανοηση χρειαζεται απ´ολους, διοτι και η πιστα ειναι μια μικρη κοινωνια. Ο καθε αναβατης εχει το τροπο του. Και ο καθε αναβατης ειναι διαφορετικος.




Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thodoris
Adv. gixxer
Adv. gixxer
thodoris


Άντρας Όνομα: : θεοδωρος βαγενας
Τόπος : λευκαδα
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 671
Αγωνιζόμενος : οποτε περισευουν λεφτα..........
Hμερομηνία εγγραφής : 28/11/2010

ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ   ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 28 Απρ 2012, 15:30

mx5 έγραψε:


Ποιος δεν θα ηθελε να πηγαιναν ολα ρολοι;



ολοι το θελουν αλλα δεν προσπαθητε γιαυτο.....τοσα ειπαν απο πανω και εχουν ειποθει χιλιαδες φορες τα ιδια και τα ιδια...
μετα σε πειραξε το δικο μου σχολιο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mx5
Full gixxer
Full gixxer
mx5


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Hμερομηνία εγγραφής : 27/09/2010

ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ   ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 28 Απρ 2012, 16:32

thodoris έγραψε:
mx5 έγραψε:
θα σου απαντησω απο κοντα οταν καποια στιγμη βρεθουμε

το ερωτημα που εθεσε ο συμφορουμιτης που ανοιξε το θεμα, ειναι αλλο.




προκαλεις με τα αβαταρ που εβαλες....

ουδεν σχολιο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mx5
Full gixxer
Full gixxer
mx5


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Hμερομηνία εγγραφής : 27/09/2010

ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ   ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 28 Απρ 2012, 16:32

thodoris έγραψε:
mx5 έγραψε:


Ποιος δεν θα ηθελε να πηγαιναν ολα ρολοι;



ολοι το θελουν αλλα δεν προσπαθητε γιαυτο.....τοσα ειπαν απο πανω και εχουν ειποθει χιλιαδες φορες τα ιδια και τα ιδια...
μετα σε πειραξε το δικο μου σχολιο....

ουδεν σχολιο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thodoris
Adv. gixxer
Adv. gixxer
thodoris


Άντρας Όνομα: : θεοδωρος βαγενας
Τόπος : λευκαδα
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 671
Αγωνιζόμενος : οποτε περισευουν λεφτα..........
Hμερομηνία εγγραφής : 28/11/2010

ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ   ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 28 Απρ 2012, 19:05

φυσικα ουδεν σχολιο....οταν θυγονται τα συμφεροντα ουδεν σχολιο...

καημενη ελλαδα....

παντου ιδια....

α και που εισαι ....θα σπαμαρο οπου γουσταρο...οπως εσυ δεν απαντας γιατι θυγονται τα συμφεροντα σου...


φιλικα παντα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ   ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 28 Απρ 2012, 19:15

ρε θοδωρη χαλαρωσε λιγο, ο σπυρος δεν εχει συμφεροντα απλα δε μπορει να μιλησει εντελως ανοιχτα γιατι "ανηκει" σε μια ομοδα διοργανωσης TD, cool λιγο !
σιγα μην εχει και ποσοστα ιδιοκτησιας απο τη πιστα !

και για το συγκεκριμενο ατομο επειδη εχει δειξει πολλα σε αρκετους ειτε απο εδω ειτε γενικα στο χωρο του TD (και σε εμενα προσωπικα παρα πολλα)
δε μ'αρεσει να ακουγονται τετοια σχολια, εξαλλου σου ειπε "απο κοντα"

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cpantelo
Adv. gixxer
Adv. gixxer
cpantelo


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 597
Hμερομηνία εγγραφής : 09/01/2012

ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ   ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 28 Απρ 2012, 19:24

mx5 έγραψε:

Συμφωνησε ομως κι εσυ μαζι μου στο οτι δεν υπαρχει χρυση τομη.
ΠΑΝΤΑ θα υπαρχει εστω μια φορα σε ενα track day που θα βρεθει κατι να μας ενοχλησει.


φυσικα και ειναι ετσι οπως τα λες δεν γινεται να ειναι 120 ατομα ευχαριστημενα αλλα αυτο δεν ειναι δικαιολογια για να μην προσπαθουν οι υπεθυνοι με σωστες ενεργειες εκει που πραγματικα χρειαζεται προσοχη να κανουν οτι καλυτερο μπορουν.Θυμιζει κατι σαν την ελληνικη πολιτικη...με κινησεις βιτρινας προσπαθουνε να φτιαξουνε μια εικονα που καποια στιγμη αργα ή γρηγορα θα καταρρευσει αφου το προβλημα ειναι στη ριζα και οχι πχ στη τσαμπα χρονομετρηση....Οι καιροι ειναι δυσκολοι και χωρις εσοδα δεν γινεται παιχνιδι αλλα δεν πρεπει να ειναι ο 1ος στοχος.Πρωτα η ασφαλεια και οι υπηρεσιες και μετα λεφτα.Εαν δεν μπορει κανενα προβλημα ας αποσυρθει και να δωσει χωρο σε καποιον αλλον να προσπαθησει...Ονειρα θερινης νυχτος θα μου πεις βεβαια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thodoris
Adv. gixxer
Adv. gixxer
thodoris


Άντρας Όνομα: : θεοδωρος βαγενας
Τόπος : λευκαδα
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 671
Αγωνιζόμενος : οποτε περισευουν λεφτα..........
Hμερομηνία εγγραφής : 28/11/2010

ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ   ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 28 Απρ 2012, 19:27

k8 600 kk έγραψε:
ρε θοδωρη χαλαρωσε λιγο, ο σπυρος δεν εχει συμφεροντα απλα δε μπορει να μιλησει εντελως ανοιχτα γιατι "ανηκει" σε μια ομοδα διοργανωσης TD, cool λιγο !
σιγα μην εχει και ποσοστα ιδιοκτησιας απο τη πιστα !

και για το συγκεκριμενο ατομο επειδη εχει δειξει πολλα σε αρκετους ειτε απο εδω ειτε γενικα στο χωρο του TD (και σε εμενα προσωπικα παρα πολλα)
δε μ'αρεσει να ακουγονται τετοια σχολια, εξαλλου σου ειπε "απο κοντα"


μια χαρα χαλαρος ειμαι....αν δεν θελει να μιλησει ανοιχτα εγω εχω ανοιχτα τα πμ μου..

δεν τον κρινω προσοπικα γιατι δεν τον ξερω.μπορει να ειναι το καλητερο παιδι αλλα....τα ουδεν σχολιο δεν μου λενε τιποτα.

δεν μπορει να μου πει απο κοντα γιατι απλα βαρεθηκα να ειμαι (πελατακι)

και στην τελικη δεν ειπα τιποτα κακο....οι περισοτεροι εδω μεσα ειπαν πολλα περισοτερα...τα οποιο ειναι και σωστα.
τι δεν καταλαβενετε?

οσα περνατε μεσα στα μεγαρα τα εχω περασει αρκετες φορες..ειναι κακο δηλαδη που δεν το γουσταρω?

οχι ρε φιλε...δεν γουσταρω να με τσακισει το καθε καγκουρι που θελει να το παιξει ροσσι..θελω να γυρισω σπιτι μου γιατι εχω παιδια να μεγαλωσο...αλλα μην μου χαλας την καυλα μου για να βγαλεις οσα περισοτερα μπορεις...

αν θελουν να κανουν σωστα τρακντει πρεπει να διορθοσουν πολλα...τουλαχιστον συμπεριφορες αφου δεν μπορουν την ιδια την πιστα..


ααα...και που εισαι...το προηγουμενο πσκ ημουν σερρες....με 50 ευρω το τριημερο(ολες τις μερες) και με χρονομετριση...λες αυτοι να μπηκαν μεσα??????????

και απο οργανοση?????? ολα μια χαρα....κανενα παραπονο...

τωρα τα σχολια δικα σας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ   ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 28 Απρ 2012, 20:19

θοδωρη μην μου ξυνεις πληγες. μπαινω στην πιστα περιπου 6 χρονια, οχι για αγωνες αλλα για την κ@υλα μου. πρωτο μπηκα στην πιστα τον σερρων. οι ανθρωποι εκει ειναι κορυφη στο θεμα διοργανωσης. φαντασου οτι επερνα τηλεφωνο και τους ρωταγα αν ειναι ελευθερη η πιστα (χωρις καποιοα διοργανωση) και αν μου λεγανε οκ,επερνα την μηχανη και ανεβαινα 2ημερο. την πρωτη κιολας φορα ενα παλικαρι απο την πιστα μπηκε μαζι μου για να δειξει γραμμες και οτι αλλο θα μπορουσε να με βοηθησει. σημειωση,δεν ηταν τρακ ντει, ηταν μια κανονικη μερα,ειχα ολη την πιστα για παρτη μου. επειδη ομως καποιοι μας γ@μησαν τα οικονομικα,αναγκαστηκα ξεκινησα τα τρακ ντει στα μεγαρα. ξοδευα 200 ευρο σε βενζινες,ξενοδοχειο,φαγητο και πιστα, τωρα θελω για τα μεγαρα 100+ μονο για βενζινη και πιστα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mx5
Full gixxer
Full gixxer
mx5


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Hμερομηνία εγγραφής : 27/09/2010

ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ   ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 28 Απρ 2012, 21:40

cpantelo έγραψε:
mx5 έγραψε:

Συμφωνησε ομως κι εσυ μαζι μου στο οτι δεν υπαρχει χρυση τομη.
ΠΑΝΤΑ θα υπαρχει εστω μια φορα σε ενα track day που θα βρεθει κατι να μας ενοχλησει.


φυσικα και ειναι ετσι οπως τα λες δεν γινεται να ειναι 120 ατομα ευχαριστημενα αλλα αυτο δεν ειναι δικαιολογια για να μην προσπαθουν οι υπεθυνοι με σωστες ενεργειες εκει που πραγματικα χρειαζεται προσοχη να κανουν οτι καλυτερο μπορουν.Θυμιζει κατι σαν την ελληνικη πολιτικη...με κινησεις βιτρινας προσπαθουνε να φτιαξουνε μια εικονα που καποια στιγμη αργα ή γρηγορα θα καταρρευσει αφου το προβλημα ειναι στη ριζα και οχι πχ στη τσαμπα χρονομετρηση....Οι καιροι ειναι δυσκολοι και χωρις εσοδα δεν γινεται παιχνιδι αλλα δεν πρεπει να ειναι ο 1ος στοχος.Πρωτα η ασφαλεια και οι υπηρεσιες και μετα λεφτα.Εαν δεν μπορει κανενα προβλημα ας αποσυρθει και να δωσει χωρο σε καποιον αλλον να προσπαθησει...Ονειρα θερινης νυχτος θα μου πεις βεβαια

δυστυχως, εχουμε και οι δυο μας δικιο. θα δουμε στην πορεια πως θα εξελιχθει ο χωρος.

σας υποσχομαι οτι απο πλευρας μου, βαζω και θα βαζω συνεχεια τα δυνατα μου, απο τις 07.00 εως τις 20..30 (με 30 λεπτα διαλειμμα) για να φευγετε ευχαριστημενοι.

οσο την επιθεση εναντιον μου απο τον thodoris, εξακολουθω να μην θελω να σχολιασω.



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magfaria
Hero gixxer
Hero gixxer
magfaria


Άντρας Όνομα: : DIMITRIS
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2197
Αγωνιζόμενος : ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕΝΕΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/03/2010

ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ   ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 28 Απρ 2012, 21:57

λιγο απο εδω λιγο απο εκει ας βοηθησουμε ολοι να γινει το χομπυ μας καλυτερο
και να βγαζουν και καποιοι ανθρωποι μεροκαματο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mx5
Full gixxer
Full gixxer
mx5


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Hμερομηνία εγγραφής : 27/09/2010

ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ   ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 28 Απρ 2012, 21:59

KARDITSARA έγραψε:
λιγο απο εδω λιγο απο εκει ας βοηθησουμε ολοι να γινει το χομπυ μας καλυτερο
και να βγαζουν και καποιοι ανθρωποι μεροκαματο

kapelo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ   ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 28 Απρ 2012, 22:04

KARDITSARA έγραψε:
λιγο απο εδω λιγο απο εκει ας βοηθησουμε ολοι να γινει το χομπυ μας καλυτερο και να βγαζουν και καποιοι ανθρωποι μεροκαματο

ookkk ookkk ookkk
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thodoris
Adv. gixxer
Adv. gixxer
thodoris


Άντρας Όνομα: : θεοδωρος βαγενας
Τόπος : λευκαδα
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 671
Αγωνιζόμενος : οποτε περισευουν λεφτα..........
Hμερομηνία εγγραφής : 28/11/2010

ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ   ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 29 Απρ 2012, 00:05

mx5 έγραψε:



οσο την επιθεση εναντιον μου απο τον thodoris, εξακολουθω να μην θελω να σχολιασω.


δεν ειναι επιθεση και σε καμια περιπτωση πρωσοπικη φιλε μου...δεν εχω να χωρισω κατι με εσενα.
απλα ετυχε να εισαι εσυ που απαντισες και να εισαι μεσα στα πραγματα που θελουν πολλες βελτιοσεις για το καλο ολων.

οταν τυχη να με γνωρισεις θα καταλαβεις τι ανθρωπος ειμαι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΓΚΡΟΥΠ - ΧΡΟΝΟΙ ΠΙΣΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Χάρτης πίστας Μεγάρων για ΑΙΜ τηλεμετρία...
» χρονοι shifter
» παννελληνια συνάντηση gixxer.gr εντος πιστας

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ :: TRACK DAYS-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com