Greek GSX-R forum
Βρε καλωστον με... - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Βρε καλωστον με... - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Βρε καλωστον με... - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Βρε καλωστον με... - Σελίδα 2 Poll_l10Βρε καλωστον με... - Σελίδα 2 Poll_c10Βρε καλωστον με... - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
Βρε καλωστον με... - Σελίδα 2 Poll_l10Βρε καλωστον με... - Σελίδα 2 Poll_c10Βρε καλωστον με... - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
Βρε καλωστον με... - Σελίδα 2 Poll_l10Βρε καλωστον με... - Σελίδα 2 Poll_c10Βρε καλωστον με... - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
Βρε καλωστον με... - Σελίδα 2 Poll_l10Βρε καλωστον με... - Σελίδα 2 Poll_c10Βρε καλωστον με... - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
Βρε καλωστον με... - Σελίδα 2 Poll_l10Βρε καλωστον με... - Σελίδα 2 Poll_c10Βρε καλωστον με... - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
Βρε καλωστον με... - Σελίδα 2 Poll_l10Βρε καλωστον με... - Σελίδα 2 Poll_c10Βρε καλωστον με... - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
Βρε καλωστον με... - Σελίδα 2 Poll_l10Βρε καλωστον με... - Σελίδα 2 Poll_c10Βρε καλωστον με... - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
Βρε καλωστον με... - Σελίδα 2 Poll_l10Βρε καλωστον με... - Σελίδα 2 Poll_c10Βρε καλωστον με... - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
Βρε καλωστον με... - Σελίδα 2 Poll_l10Βρε καλωστον με... - Σελίδα 2 Poll_c10Βρε καλωστον με... - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Βρε καλωστον με... - Σελίδα 2 Poll_l10Βρε καλωστον με... - Σελίδα 2 Poll_c10Βρε καλωστον με... - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 Βρε καλωστον με...

Πήγαινε κάτω 
+23
demk6
teo46
gabri
kostaskr6
gat0s
louk6
cpantelo
JIMK7
ghost
chris8790
Black Eagle
κολτρέϊν
ripper
Antonios_gsxr
No Fear
kentaurosk8
k8 600 kk
magfaria
GIXXERAKIAS
nasos-v
Miou
AggelosK8
brwmogazos
27 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
demk6
Full gixxer
Full gixxer
demk6


Άντρας Όνομα: : Δημοσθενης
Τόπος : Κολωνος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 1264
Αγωνιζόμενος : στους δρομους της αττικης
Hμερομηνία εγγραφής : 20/11/2011

Βρε καλωστον με... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βρε καλωστον με...   Βρε καλωστον με... - Σελίδα 2 EmptyΤρι 15 Μάης 2012, 20:52

kalowhrthes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ENDURASX
Adv. gixxer
Adv. gixxer
ENDURASX


Άντρας Όνομα: : Παντελης
Τόπος : Περιστερι
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 463
Αγωνιζόμενος : θα θελα.........
Hμερομηνία εγγραφής : 05/01/2011

Βρε καλωστον με... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βρε καλωστον με...   Βρε καλωστον με... - Σελίδα 2 EmptyΤετ 16 Μάης 2012, 16:46

Καλως ηρθες στην παρεα και καλα χλμ ειτε στο δρομο ειτε στο φορουμ!!!!!!!!!!!!
Παντα ορθιος και να χαιρεσαι την μαμαbusa σου!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lakisman46
Hero gixxer
Hero gixxer
lakisman46


Άντρας Όνομα: : Λάζαρος
Τόπος : Βόλος
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 1481
Αγωνιζόμενος : Εκτός Πίστας
Hμερομηνία εγγραφής : 14/06/2009

Βρε καλωστον με... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βρε καλωστον με...   Βρε καλωστον με... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 17 Μάης 2012, 18:44

kalowhrthes στο gixxer Καλοριζικο το μπουσα και καλο τουμπανιασμα! cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sotoner
Full gixxer
Full gixxer
Sotoner


Άντρας Όνομα: : Σωτήρης
Τόπος : Καρδίτσα (Λάρισα)
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 891
Αγωνιζόμενος : Μπααααα..Όχι τίποτα άλλο αλλα είναι όλοι αργοι για μένα και δεν θα έχει εμδιαφέρον...???@@##$$!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/07/2009

Βρε καλωστον με... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βρε καλωστον με...   Βρε καλωστον με... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 18 Μάης 2012, 17:19

brwmogazos έγραψε:
axaxax

ζελατινα το smoke της zero gravity.

μετα εχει το dark smoke το οποιο ειναι το κατραμι μαυρο.

Σιγουρα οπτικα μαρεσει το κατραμι αλλα θεωρω οτι δεν βλεπεις τιποτα εξω (διχως να την εχω δει απο κοντα) :(

kalowhrthes καταρχήν..έχω κατράμι τέρμα ζελατίνα και όντως δέν βλέπεις τίποτα..πάλι καλά ήταν δώρο με τα πλαστικά τα κινέζικα γι αυτό και την έβαλα..ίσως παραγγείλω Light smoke και γώ αλλά πιό πιθανό βλέπω να βάλω την διάφανη μαμά άν και δέν νομίζω να πολυ ταιριάζει με τα πλαστικά μου..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/SotosTattoos/media_set?set=a.4632994185
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

Βρε καλωστον με... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βρε καλωστον με...   Βρε καλωστον με... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 18 Μάης 2012, 17:25

καλώς ήρθες στην παρέα μας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
brwmogazos
Adv. gixxer
Adv. gixxer
brwmogazos


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Τόπος : Χαιδαρι - Καλαματα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 528
Hμερομηνία εγγραφής : 15/05/2012

Βρε καλωστον με... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βρε καλωστον με...   Βρε καλωστον με... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 18 Μάης 2012, 22:17

Sotoner έγραψε:
brwmogazos έγραψε:
axaxax

ζελατινα το smoke της zero gravity.

μετα εχει το dark smoke το οποιο ειναι το κατραμι μαυρο.

Σιγουρα οπτικα μαρεσει το κατραμι αλλα θεωρω οτι δεν βλεπεις τιποτα εξω (διχως να την εχω δει απο κοντα) :(

kalowhrthes καταρχήν..έχω κατράμι τέρμα ζελατίνα και όντως δέν βλέπεις τίποτα..πάλι καλά ήταν δώρο με τα πλαστικά τα κινέζικα γι αυτό και την έβαλα..ίσως παραγγείλω Light smoke και γώ αλλά πιό πιθανό βλέπω να βάλω την διάφανη μαμά άν και δέν νομίζω να πολυ ταιριάζει με τα πλαστικά μου..

Ειναι λιγο αβολο το κατραμι κ εγω το σκεφτομουν.

Θα ανεβασω φοτος απο την smoke μολις ερθει. Αλλωστε αυτη μονο περιμενει ο αμερικανος για να μου στειλει τα δεματα.

Πλαστικα σκεφτομαι να αλλαξω και εγω και να κρατησω το μαμα κουστουμι αθικτο αλλα δεν ξερω αν θα δειχνει ομορφο η οχι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Βρε καλωστον με...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΜΕΛH :: ΝEΟ ΜEΛΟΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com