Greek GSX-R forum
ονομασια του φορουμ.. - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ονομασια του φορουμ.. - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ονομασια του φορουμ.. - Σελίδα 3 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ονομασια του φορουμ.. - Σελίδα 3 Poll_l10ονομασια του φορουμ.. - Σελίδα 3 Poll_c10ονομασια του φορουμ.. - Σελίδα 3 Poll_r10 
JIMK7
ονομασια του φορουμ.. - Σελίδα 3 Poll_l10ονομασια του φορουμ.. - Σελίδα 3 Poll_c10ονομασια του φορουμ.. - Σελίδα 3 Poll_r10 
nasos-v
ονομασια του φορουμ.. - Σελίδα 3 Poll_l10ονομασια του φορουμ.. - Σελίδα 3 Poll_c10ονομασια του φορουμ.. - Σελίδα 3 Poll_r10 
T.R.E
ονομασια του φορουμ.. - Σελίδα 3 Poll_l10ονομασια του φορουμ.. - Σελίδα 3 Poll_c10ονομασια του φορουμ.. - Σελίδα 3 Poll_r10 
k8 600 kk
ονομασια του φορουμ.. - Σελίδα 3 Poll_l10ονομασια του φορουμ.. - Σελίδα 3 Poll_c10ονομασια του φορουμ.. - Σελίδα 3 Poll_r10 
kostaskr6
ονομασια του φορουμ.. - Σελίδα 3 Poll_l10ονομασια του φορουμ.. - Σελίδα 3 Poll_c10ονομασια του φορουμ.. - Σελίδα 3 Poll_r10 
κολτρέϊν
ονομασια του φορουμ.. - Σελίδα 3 Poll_l10ονομασια του φορουμ.. - Σελίδα 3 Poll_c10ονομασια του φορουμ.. - Σελίδα 3 Poll_r10 
Leroy
ονομασια του φορουμ.. - Σελίδα 3 Poll_l10ονομασια του φορουμ.. - Σελίδα 3 Poll_c10ονομασια του φορουμ.. - Σελίδα 3 Poll_r10 
ripper
ονομασια του φορουμ.. - Σελίδα 3 Poll_l10ονομασια του φορουμ.. - Σελίδα 3 Poll_c10ονομασια του φορουμ.. - Σελίδα 3 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ονομασια του φορουμ.. - Σελίδα 3 Poll_l10ονομασια του φορουμ.. - Σελίδα 3 Poll_c10ονομασια του φορουμ.. - Σελίδα 3 Poll_r10 

 

 ονομασια του φορουμ..

Πήγαινε κάτω 
+23
Miou
kontos 750
mx5
panosk8
rsv4aprc
gixxermak
ripper
nasos-v
boutser
lakisman46
spyroszx
Black Eagle
sxlogo
stavrosrodo
black rider
ENDURASX
demk6
κολτρέϊν
k8 600 kk
mistiriodis_tsantakias
8annos
chris8790
louk6
27 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

ονομασια του φορουμ.. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ονομασια του φορουμ..   ονομασια του φορουμ.. - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 31 Μάης 2012, 14:28

αποτελεσμα μεχρι στιγμης ειναι ξεκαθαρο! elladara
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ENDURASX
Adv. gixxer
Adv. gixxer
ENDURASX


Άντρας Όνομα: : Παντελης
Τόπος : Περιστερι
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 463
Αγωνιζόμενος : θα θελα.........
Hμερομηνία εγγραφής : 05/01/2011

ονομασια του φορουμ.. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ονομασια του φορουμ..   ονομασια του φορουμ.. - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 31 Μάης 2012, 15:04

Δεχωμαι οτι το γραικος δεν ειναι υποτιμητικο αλλα τοτε οσοι ειναι απο θεσσαλονικη να ονομαζωνται Μακεδονες και οχι Γραικοι ενω Ελληνες μας καλυπτει ολους ιστορικα.....!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

ονομασια του φορουμ.. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ονομασια του φορουμ..   ονομασια του φορουμ.. - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 31 Μάης 2012, 16:40

σαν πολυ δεν ξεφυγαμε..? ολοκληρη ιστορια για μια λεξη.. scratch

______________________________________________________
ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ENDURASX
Adv. gixxer
Adv. gixxer
ENDURASX


Άντρας Όνομα: : Παντελης
Τόπος : Περιστερι
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 463
Αγωνιζόμενος : θα θελα.........
Hμερομηνία εγγραφής : 05/01/2011

ονομασια του φορουμ.. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ονομασια του φορουμ..   ονομασια του φορουμ.. - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 31 Μάης 2012, 20:50

κολτρέϊν έγραψε:
σαν πολυ δεν ξεφυγαμε..? ολοκληρη ιστορια για μια λεξη.. scratch
Παρα πολλα ++
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

ονομασια του φορουμ.. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ονομασια του φορουμ..   ονομασια του φορουμ.. - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 31 Μάης 2012, 21:37

ENDURASX έγραψε:
κολτρέϊν έγραψε:
σαν πολυ δεν ξεφυγαμε..? ολοκληρη ιστορια για μια λεξη.. scratch
Παρα πολλα ++
+1 +1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

ονομασια του φορουμ.. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ονομασια του φορουμ..   ονομασια του φορουμ.. - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 31 Μάης 2012, 21:45

stavrosrodo έγραψε:
mistiriodis_tsantakias έγραψε:
πραγματικα ΕΛΕΟΣ ....
Στεφανε εκτος απο τα μηχανακια, αυτο το φορουμ, καλως η' κακως, ειναι χωρος που μπορουμε να συζηταμε και αλλα θεματα, εκτος μηχανων.
Δεν εχει σημασια για μενα το τι θεμα συζητειται, αλλα αν υπαρχουν ατομα που θελουν να συζητησουν ενα συγκεκριμενο θεμα και κυριως να συζητουν πολιτισμενα.
''ΕΛΕΟΣ'' θα μπορουσε να πει καποιος και για ενα δικο σου θεμα, και πιστευω οτι αυτος ο προσδιορισμος δεν θα σου αρεσε.
Εμενα, επι του συγκεκριμενου θεματος, με καλυπτει το Ελληνας απο το Γρεκος, ανεξαρτητως αν το Γρεκος εχει ιστορικη βαση.
Και εν τελει, οποιος δεν θελει η' δεν καλυπτεται απο ενα θεμα συζητησης δεν ειναι καθολου δυσκολο.......... να μην το διαβαζει και να μην συμετεχει σε αυτο.
Απο την αλλη θα μου πεις.... πρεπει να γινει δημοψηφισμα για αυτο?Και εγω δεν νομιζω οτι ειναι τοσο σημαντικο πια ωστε να γινει και δημοψηφισμα αλλα δεν με χαλαει κιολας.....


θα πο οτι εχω ξαναπει σταυρο ...οπιος εχει την μυγα μιγιαζετε ....εγω δεν ασχολιθικα καν στο τι λετε με με της λεξεις ουτε καλα καλα διαβασα γιατι μου ειναι αδιαφορο ....οπος πολοι μπουρουνε να κανουνε με τα ποστ μου ....
εγο λεο ΕΛΕΟΣ απο το πουθενα να διμιουργιτε θεμα ... εμενα μαρεσει το gixxer.gr σαν ονομα ....απο εκει και περα δεν με ενδιαφερει τπτ αλλο ....και για να σου πω την αληθια πρωτη φορα μετα απο 2 + χρονια που ειμαι στο φορουμ που παρατιρισα οτι γραφει greekgsxr forum πανω δεξια ...αμα δεν το λεγατε δεν θα το ειχα δει ...και μου ειναι πραγματικα αδιαφορο ........
οποτε ξαναλεο ΕΛΕΟΣ γιατι κατι τοσο ασυμαντο να ασχολουμαστε τοσες σελιδες και να ανιγουμε και πολλ αλαχτετο στην τελικι να ισιχασουμε .....

______________________________________________________
oi anthropi bori  min boroune na doune to avrio alla boroune na pistepsoune se afto
St.evens
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
 
ονομασια του φορουμ..
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» Καλημερα στο φορουμ
» καλησπερα σε ολο το φορουμ!
» Εκδοση φορουμ για τηλεφωνα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΜΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com