Greek GSX-R forum
auctmarts fairings. Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
auctmarts fairings. Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
auctmarts fairings. Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
auctmarts fairings. Poll_l10auctmarts fairings. Poll_c10auctmarts fairings. Poll_r10 
JIMK7
auctmarts fairings. Poll_l10auctmarts fairings. Poll_c10auctmarts fairings. Poll_r10 
nasos-v
auctmarts fairings. Poll_l10auctmarts fairings. Poll_c10auctmarts fairings. Poll_r10 
T.R.E
auctmarts fairings. Poll_l10auctmarts fairings. Poll_c10auctmarts fairings. Poll_r10 
k8 600 kk
auctmarts fairings. Poll_l10auctmarts fairings. Poll_c10auctmarts fairings. Poll_r10 
kostaskr6
auctmarts fairings. Poll_l10auctmarts fairings. Poll_c10auctmarts fairings. Poll_r10 
κολτρέϊν
auctmarts fairings. Poll_l10auctmarts fairings. Poll_c10auctmarts fairings. Poll_r10 
Leroy
auctmarts fairings. Poll_l10auctmarts fairings. Poll_c10auctmarts fairings. Poll_r10 
ripper
auctmarts fairings. Poll_l10auctmarts fairings. Poll_c10auctmarts fairings. Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
auctmarts fairings. Poll_l10auctmarts fairings. Poll_c10auctmarts fairings. Poll_r10 

 

 auctmarts fairings.

Πήγαινε κάτω 
+2
Miou
GsxrPower
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
GsxrPower
Normal gixxer
Normal gixxer
GsxrPower


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 170
Hμερομηνία εγγραφής : 13/10/2009

auctmarts fairings. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: auctmarts fairings.   auctmarts fairings. EmptyΠεμ 28 Ιουν 2012, 20:06

καλησπερα.παρελαβα προσφατα πλαστικα απο τον κινεζο,και το ενα το πλαστικο της μουρης μου βγεικε λιγο ελατωματικο στις βολτες.
μιλεισα μαζι του και μ ειπε θα μ στιλει καινουριο αλλα τα μεταφορικα δικα μου.τα μεταφορικα ομως ειναι 60 ευρω.δεν διαθετω 60 ευρω για ενα πλαστικο.οποτε αν εχει σκοπο κανενας να παραγκιλει απο τον auctmarts οτιδηποτε, ας με ενημερωσει να του πουμε να τα στιλει μαζι με οτι παραγκιλει ...και να δοσω και εγω κατι στο ποσο. ευχαριστω,
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

auctmarts fairings. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: auctmarts fairings.   auctmarts fairings. EmptyΠεμ 28 Ιουν 2012, 21:08

καντου και εσυ ενα αρνητικο feedback στο εβαυ και φτιαξε τις βολτες μονος σου
και ζητα τα λεφτα σου πισω απο την παυπαλ εξηγοντας οτι ηρθανε τα πλαστικα αλλα ειναι ελατωματικα ,και ο τυπος για να σου στειλει τα σωστα θελει να του πληρωσεις τα μεταφορικα που τα εχεις ηδη πληρωσει ...

λογικα μετα θα σου το στειλει με δικα του μεταφορικα ...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

auctmarts fairings. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: auctmarts fairings.   auctmarts fairings. EmptyΠεμ 28 Ιουν 2012, 22:40

αφου δωρεαν μεταφορικα δεν εχει ο βρωμιαρης κιτρινιαρης;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

auctmarts fairings. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: auctmarts fairings.   auctmarts fairings. EmptyΠεμ 28 Ιουν 2012, 23:02

Jester έγραψε:
αφου δωρεαν μεταφορικα δεν εχει ο βρωμιαρης κιτρινιαρης;;


ναι αλλα για ΟΟΟΟΛΟ το κουστουμι οχι για ενα κομματι !
ασχετα αν ειναι δικο του το φταιξιμο !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
platonas
Adv. gixxer
Adv. gixxer
platonas


Άντρας Όνομα: : Πλάτωνας
Τόπος : Νίκαια
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 596
Αγωνιζόμενος : Στο ενσημο...
Hμερομηνία εγγραφής : 15/07/2009

auctmarts fairings. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: auctmarts fairings.   auctmarts fairings. EmptyΠαρ 29 Ιουν 2012, 06:15

Με ενα γρηγορο ψαξιμο στις χωρες που δεν εχει δωρεαν μεταφορικα δινει το κουστουμι 363 δολλαρια + 225 μεταφορικα = 588 δολλαρια.

Το αν σπαει το ποσο στους αλλους η απλα σε εμας τα προσθετει ολα μαζι κ τα γραφει σαν τιμη που κανει το κουστουμι δεν το ξερω.

Μηπως δεν ειναι κινεζος αλλα Εβραιος τελικα ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
brwmogazos
Adv. gixxer
Adv. gixxer
brwmogazos


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Τόπος : Χαιδαρι - Καλαματα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 528
Hμερομηνία εγγραφής : 15/05/2012

auctmarts fairings. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: auctmarts fairings.   auctmarts fairings. EmptyΠαρ 29 Ιουν 2012, 09:59

Με τους κινεζους δεν βγαζεις ακρη παιδες...

Παλιοτερα ειχα παρει ξενον απο κινα για το αμαξι (γνωστο μαγαζι) και μου εστειλαν λαθος λαμπες (αλλα Κελβιν). Παροτι παραδεχτηκαν το λαθος ζηταγαν λεφτα για μεταφορικα για να μου στειλουν τις σωστες λαμπες...Γιδια εντελως..τελικα τα πληρωσα αλλα τις λαμπες δεν τις αλλαξα axaxa


Ενω πχ η Γιοσιμουρα Αμερικης ειναι αλλου επιπεδου εταιρια. Πηρα προσφατα ολοσωμη Ρ77 για το μπουσα και στο ιδιο κουτι ο π@π@ροαμερικανος εβαλε και την ζελατινα και τον συναγερμο (ενω του ειχα πληρωσει 2 ξεχωριστα μεταφορικα για ολα τα πραγματα). Ηρθε η εξατμιση και το mid pipe ηταν στραβωμενο-χτυπημενο στην ακρη του. Παλεψα να το ισιωσω αλλα δεν συνδεοταν με το διχαλο με την καμια. Ημουν ετοιμος να το παω σε εξατμισα για ξεχειλωμα αλλα τους εστειλα ενα μειλ...Οι τυποι μου εστειλαν ηδη νεο mid pipe χωρις να πληρωσω δραχμη...που θα μπορουσαν να πουν οτι εγω το στραβωσα εν τελη...

Ειναι εταιριες και εταιριες...αν ειμαστε γκαντεμιδες...ειμαστε γκαντεμιδες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

auctmarts fairings. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: auctmarts fairings.   auctmarts fairings. EmptyΠαρ 29 Ιουν 2012, 14:44

δεν γινετε να κανεις συγκριση μεταξυ αμερικανων - γερμανων -αγγλων με τους ιταλους, ελληνες, κινεζους ....
αλλες φιλοσοφιες αλλες νοοτροπιες αλλος τροπος λειτουργιας ...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
auctmarts fairings.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» fairings...
» Σχετικα με Auctmarts.
» Βοήθεια με Auctmarts

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :: ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚA-TUNING-AFTERMARKET :: ΛΟΙΠΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com