Greek GSX-R forum
Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Poll_l10Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Poll_c10Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Poll_r10 
JIMK7
Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Poll_l10Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Poll_c10Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Poll_r10 
nasos-v
Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Poll_l10Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Poll_c10Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Poll_r10 
T.R.E
Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Poll_l10Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Poll_c10Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Poll_r10 
k8 600 kk
Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Poll_l10Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Poll_c10Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Poll_r10 
kostaskr6
Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Poll_l10Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Poll_c10Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Poll_r10 
κολτρέϊν
Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Poll_l10Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Poll_c10Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Poll_r10 
Leroy
Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Poll_l10Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Poll_c10Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Poll_r10 
ripper
Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Poll_l10Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Poll_c10Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Poll_l10Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Poll_c10Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Poll_r10 

 

 Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;;

Πήγαινε κάτω 
+7
Opeth
T.R.E
magiaklaniakeksatmisi
giannisK6
Miou
No Fear
Antonios_gsxr
11 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;;   Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; EmptyΚυρ 23 Σεπ 2012, 16:14

Παιδιά, σκέφτομαι να πουλήσω την akrapovic που φοράει το μηχανάκι μου, αλλά δεν ξέρω πόσο να την κοστολογήσω..

Φωτογραφίες της και video έχω στην παρουσίαση που του είχα κάνει και φαίνεται παρακάτω

https://gixxer.forumgreek.com/t6999-topic

Δεν είναι ολόσωμη. Έχει carbon τελικό και τιτανίου mid pipe.

Πόσο κοστολογείται; Δεν έχω ιδέα από τιμές και πόσο περίπου πρέπει να την βάλω για να φύγει κτλ.

Πείτε μου εσείς που σίγουρα θα γνωρίζετε καλύτερα από εμένα..

Αν ενδιαφέρεται κάποιος ας επικοινωνήσει μαζί μου εδώ στο forum.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
No Fear
Full gixxer
Full gixxer
No Fear


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Μεγαλοπολη
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 803
Hμερομηνία εγγραφής : 22/03/2012

Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;;   Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; EmptyΚυρ 23 Σεπ 2012, 19:33

Γιατι δεν την κρατας Αντωνη,τι εχεις βαλει στο μυαλο σου?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;;   Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; EmptyΚυρ 23 Σεπ 2012, 19:42

ενα τελικο ειναι ( ωραιο ομως) ποσο να το βαλεις δλδ? δεν πιστευω οτι μπορεις να το βαλεις πανω απο 350ε ... κοιτα και στο καρ να παρεις καμια ιδεα για το ποσο παιζουν ....

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;;   Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; EmptyΚυρ 23 Σεπ 2012, 19:55

No Fear έγραψε:
Γιατι δεν την κρατας Αντωνη,τι εχεις βαλει στο μυαλο σου?

Έχω στο μυαλό μου brocks ολόσωμη (μαύρη), με μονό τελικό και bazzaz με shifter!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannisK6
Hero gixxer
Hero gixxer
giannisK6


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1323
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;;   Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; EmptyΚυρ 23 Σεπ 2012, 19:59

Εμφανισιακα κατα τη γνωμη μου δε συγκρινεται αυτη που εχεις,ειδικα με Brocks που τις θεωρω απο τις πιο ασχημες...γιατι δε βλεπεις καμια yoshi διμπουκη;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;;   Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; EmptyΚυρ 23 Σεπ 2012, 20:05

giannisK6 έγραψε:
Εμφανισιακα κατα τη γνωμη μου δε συγκρινεται αυτη που εχεις,ειδικα με Brocks που τις θεωρω απο τις πιο ασχημες...γιατι δε βλεπεις καμια yoshi διμπουκη;

Εμένα πάντοτε μου άρεσαν απίστευτα οι διπλές..

Αν πάω για διπλή, τότε πάω με 1000 για τις διπλές akrapovic, σαν αυτήν που έχω σε σχήμα!

Τις θεωρώ πανέμορφες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
No Fear
Full gixxer
Full gixxer
No Fear


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Μεγαλοπολη
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 803
Hμερομηνία εγγραφής : 22/03/2012

Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;;   Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; EmptyΚυρ 23 Σεπ 2012, 21:41

Αντωνη εγω δεν θα την αλλαζα.Ειναι καλη ποιοτικα και μονη.Οι διπλες σε επιβαρυνουν και με επιπλεον βαρος.
Σκεφτηκες ισως να παρεις την υπολοιπη εξατμιση απο τους λαιμους και να την κανεις πλεον ολοσωμη?
Εγω αυτο θα εκανα στην θεση σου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;;   Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; EmptyΚυρ 23 Σεπ 2012, 22:21

No Fear έγραψε:
Αντωνη εγω δεν θα την αλλαζα.Ειναι καλη ποιοτικα και μονη.Οι διπλες σε επιβαρυνουν και με επιπλεον βαρος.
Σκεφτηκες ισως να παρεις την υπολοιπη εξατμιση απο τους λαιμους και να την κανεις πλεον ολοσωμη?
Εγω αυτο θα εκανα στην θεση σου!

Δεν ξέρω γιατί, αλλά δεν με ενθουσιάζει η ιδέα να μπω στην διαδικασία να ψάξω για λαιμούς κτλ και να κάνω το σύστημα ολόκληρο.

Αν δεν είχε εξάτμιση όταν την είχα αγοράσει, τότε ναι, θα έβαζα εξ αρχής μία ολόσωμη και ότι άλλο χρειαζόταν για να λειτουργήσει σωστά το μηχανάκι.

Για την brocks πάντως συμφωνώ πως σαν εμφάνιση δεν λέει κάτι το ιδιαίτερο και δεν συγκρίνεται με την ακράπα, αλλά από την άλλη είναι πανάλαφρη, ιδιαίτερη, με πολύ κοντό τελικό και πιστεύω πως θα λατρέψω την βαβούρα που θα βγάζει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannisK6
Hero gixxer
Hero gixxer
giannisK6


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1323
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;;   Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; EmptyΚυρ 23 Σεπ 2012, 23:26

Αν θες βαβουρα βαλε μια Μ4,που ειναι και φθηνη.Πριν οταν σου ειπα για διμπουκη εννοουσα 'διτσουτσουνη' ,την dual exit Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magiaklaniakeksatmisi
Full gixxer
Full gixxer
magiaklaniakeksatmisi


Άντρας Όνομα: : ΚΛΗΜΗΣ
Αριθμός μηνυμάτων : 1228
Αγωνιζόμενος : Στου γεραμανη το πευκο απο κατω...
Hμερομηνία εγγραφής : 03/03/2009

Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;;   Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; EmptyΚυρ 23 Σεπ 2012, 23:47

απο αυτα που θες να κανεις (επειδη φοραμε την ιδια εξατμιση κ το ιδιο μηχανακι) θα κρατουσα λεφτα κ το μονο π θα εβαζα θα ηταν bazzaz με τρακτιον και qs..ηδη εχεις αρκετη δυναμη να εκμεταλευτεις.. τα χρηματα που θα δωσεις για το full κρατα τα για κατι αλλο οπως ενα σετ πολυεστερικα ή καμια δισκοπλακα ή ΑΚΟΜΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΙΑ BREMBO RCS bounce
το μονο π εχω παραπονο απο την ακραπα ειναι οτι δεν θα με χαλουσε λιγο θορυβος ακομη στις χαμηλες στροφες Very Happy κατα τ αλλα αρκετα ελαφρια κ ομορφη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;;   Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; EmptyΔευ 24 Σεπ 2012, 00:52

Antonios_gsxr έγραψε:
No Fear έγραψε:
Γιατι δεν την κρατας Αντωνη,τι εχεις βαλει στο μυαλο σου?

Έχω στο μυαλό μου brocks ολόσωμη (μαύρη), με μονό τελικό και bazzaz με shifter!


Ότι εξάτμιση και να βάλεις,αν δεν θες τράξιον τα υπόλοιπα σίφτερ κτλ τα φτιάχνεις και απ'τον εγκέφαλο εύκολα,δεν χρειάζεσαι Bazzaz

______________________________________________________
ΤΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤΑΚΙ ΜΟΥ





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;;   Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; EmptyΔευ 24 Σεπ 2012, 09:53

τελικα αντωνη ο μονος που σου ειπε εστω στο περιπου μια τιμη ειμαι εγω... fafoutis fafoutis

παντως δεν ειναι καθολου κακη ιδεα να αγορασεις λαιμους και να την κανεις ολοσωμη ....

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;;   Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; EmptyΔευ 24 Σεπ 2012, 10:04

Miou έγραψε:
τελικα αντωνη ο μονος που σου ειπε εστω στο περιπου μια τιμη ειμαι εγω... fafoutis fafoutis

παντως δεν ειναι καθολου κακη ιδεα να αγορασεις λαιμους και να την κανεις ολοσωμη ....


Δεν θα ήταν καθόλου κακή ιδέα,μόνο που δεν γίνεται... Οι λαιμοί της Acrapovic δεν ταιριάζουν στα τελικά της nono

______________________________________________________
ΤΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤΑΚΙ ΜΟΥ





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Opeth
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Opeth


Όνομα: : Αλεξανδρος
Τόπος : Βολος-Σερρες
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 429
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;;   Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; EmptyΔευ 24 Σεπ 2012, 10:43

βαλτη 300 και βλεπεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;;   Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; EmptyΔευ 24 Σεπ 2012, 12:03

T.R.E έγραψε:
Miou έγραψε:
τελικα αντωνη ο μονος που σου ειπε εστω στο περιπου μια τιμη ειμαι εγω... fafoutis fafoutis

παντως δεν ειναι καθολου κακη ιδεα να αγορασεις λαιμους και να την κανεις ολοσωμη ....


Δεν θα ήταν καθόλου κακή ιδέα,μόνο που δεν γίνεται... Οι λαιμοί της Acrapovic δεν ταιριάζουν στα τελικά της nono


ολα γινοντε πιστευω ( με λιγη πατεντιτσα)
60,5 δεν ειναι η εισοδος στα τελικα? ποσο ειναι στους λαιμους δεν τους μετρησα ποτε μου ..

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
No Fear
Full gixxer
Full gixxer
No Fear


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Μεγαλοπολη
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 803
Hμερομηνία εγγραφής : 22/03/2012

Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;;   Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; EmptyΔευ 24 Σεπ 2012, 12:51

Antonios_gsxr έγραψε:
Δεν ξέρω γιατί, αλλά δεν με ενθουσιάζει η ιδέα να μπω στην διαδικασία να ψάξω για λαιμούς κτλ και να κάνω το σύστημα ολόκληρο.

Αν δεν είχε εξάτμιση όταν την είχα αγοράσει, τότε ναι, θα έβαζα εξ αρχής μία ολόσωμη και ότι άλλο χρειαζόταν για να λειτουργήσει σωστά το μηχανάκι.

Για την brocks πάντως συμφωνώ πως σαν εμφάνιση δεν λέει κάτι το ιδιαίτερο και δεν συγκρίνεται με την ακράπα, αλλά από την άλλη είναι πανάλαφρη, ιδιαίτερη, με πολύ κοντό τελικό και πιστεύω πως θα λατρέψω την βαβούρα που θα βγάζει!
Τοτε,μιας και οπως φαινεται το εχεις παρει αποφαση,ξεκινα απο μια τιμη και μετα αναλογα την ανταποκριση την ριχνεις σταδιακα.
Την βαβουρα θα την ευχαριστηθεις στην αρχη,αργοτερα πολυ πιθανον να σε κουραζει.
Σου ειπα για ολοσωμη γιατι εχεις ηδη κατι πολυ ποιοτικο και με τους λαιμους θα το ολοκληρωσεις.
Τωρα,αν και παλι δεν θες ολοσωμη,η σκεψη για πολυεστερικα κτλ ειναι ακομα καλυτερη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Opeth
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Opeth


Όνομα: : Αλεξανδρος
Τόπος : Βολος-Σερρες
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 429
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;;   Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; EmptyΔευ 24 Σεπ 2012, 15:56

μια χαρα ειναι η ακραπα δε κρατας τα λεφτακια σου για μια αναρτηση λεω γω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;;   Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; EmptyΔευ 24 Σεπ 2012, 21:41

xaxa xaxa ο καθενας με την κ@υλ@ του.οι πιστακιδες λενε βαλε φρενα-πολυεστερικο,οι κοντρακιδες λενε βαλε ολοσωμη-bazzaz lol!
εγω παλι θα σου πω οτι αποφασισεις να κανεις καντο σωστα μη το μετανιωσεις μετα....βαλε μια σειρα στο τι θες polybolo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;;   Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; EmptyΤρι 25 Σεπ 2012, 00:51

Antonios_gsxr έγραψε:

Για την brocks πάντως συμφωνώ πως σαν εμφάνιση δεν λέει κάτι το ιδιαίτερο και δεν συγκρίνεται με την ακράπα, αλλά από την άλλη είναι πανάλαφρη, ιδιαίτερη, με πολύ κοντό τελικό και πιστεύω πως θα λατρέψω την βαβούρα που θα βγάζει!
αντε ιδιαιτερη να την πεις,φασαριοζικη να την πεις, αλλα πιο ελαφρυα?
δηλαδη ενα φουλ συστημα τιτανιου η' ανοξειδωτου BROCKS ποση διαφορα εχει σε βαρος με ενα αντιστοιχο ACRAPOVIC.
100,200 γραμμαρια?γιατι παραπανω δεν εχει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
atimo88
Jr.gixxer



Άντρας Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 30
Hμερομηνία εγγραφής : 06/04/2015

Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;;   Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; EmptyΔευ 06 Απρ 2015, 19:05

καλησπερα κ απο μενα...για να καταλαβω..η acrapovic πουληθηκε?πουλιεται?κ ποσο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;;   Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; EmptyΔευ 06 Απρ 2015, 23:30

Μετά από 3 χρόνια λογικά θα έχει πουληθεί
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;;   Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;; EmptyΤρι 07 Απρ 2015, 10:15

boutser έγραψε:
Μετά από 3 χρόνια λογικά θα έχει πουληθεί


fafoutis fafoutis fafoutis

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πόσο να κοστολογήσω την akrapovic;;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ποσο σφιγγουμε τα μανηταρια?
» ποσο παει μια κεφαλη απο κ6??
» Τι ειναι ποιο οικονομικο και ΠΟΣΟ?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :: ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚA-TUNING-AFTERMARKET :: ΜΟΤΕΡ-ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com