Greek GSX-R forum
καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Poll_l10καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Poll_c10καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Poll_r10 
JIMK7
καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Poll_l10καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Poll_c10καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Poll_r10 
nasos-v
καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Poll_l10καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Poll_c10καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Poll_r10 
T.R.E
καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Poll_l10καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Poll_c10καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Poll_r10 
k8 600 kk
καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Poll_l10καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Poll_c10καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Poll_r10 
kostaskr6
καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Poll_l10καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Poll_c10καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Poll_r10 
κολτρέϊν
καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Poll_l10καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Poll_c10καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Poll_r10 
Leroy
καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Poll_l10καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Poll_c10καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Poll_r10 
ripper
καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Poll_l10καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Poll_c10καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Poll_l10καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Poll_c10καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Poll_r10 

 

 καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου

Πήγαινε κάτω 
+22
Aristosk8
tsasbi
κολτρέϊν
kouzinas
kentaurosk8
T.R.E
AggelosK8
ripper
busa respect
demk6
sxlogo
gabri
teo46
Black Eagle
Antonios_gsxr
Painterz
JIMK7
kostaskr6
Miou
ghost
giannisK6
dimitrisgsxrk8
26 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
dimitrisgsxrk8
Jr.gixxer
dimitrisgsxrk8


Άντρας Όνομα: : dimitris
Τόπος : larisa
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 4
Αγωνιζόμενος : stous dromous ths larisas
Hμερομηνία εγγραφής : 24/09/2012

καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου   καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου EmptyΔευ 24 Σεπ 2012, 22:46

kalispera alania kainourgios sto club kai tha xreiastw th voitheia sas se oti afora me to gixxer mou...exontas sta xeria mou edw kai 2 xronia to k8 apofashsa na psaxtw gia kapoio programma sun antikofti.ti exetai na mou protinetai???

καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer moy .
εχω στα χερια μου εδω και 2 χρονια το κ8 και αποφασισα για καπποιο προγραμμα + αντικοφτη. τι εχεται να μου προτεινετε??


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Miou στις Τρι 25 Σεπ 2012, 09:42, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannisK6
Hero gixxer
Hero gixxer
giannisK6


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1323
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου   καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου EmptyΔευ 24 Σεπ 2012, 22:51

Power Comander V + autotune,για αψογη ρυθμιση των μιγματων και φλασαρισμα για καταργηση κοφτων και λοιπες ρυθμισεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ghost
Hero gixxer
Hero gixxer
ghost


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Κυπαρισσία
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 2970
Αγωνιζόμενος : Married
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2009

καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου   καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου EmptyΔευ 24 Σεπ 2012, 23:20

kalowhrthes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghostkon.wix.com/motomania
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου   καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου EmptyΔευ 24 Σεπ 2012, 23:23

giannisK6 έγραψε:
Power Comander V + autotune,για αψογη ρυθμιση των μιγματων και φλασαρισμα για καταργηση κοφτων και λοιπες ρυθμισεις.


+1


και ... kalowhrthes

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου   καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου EmptyΤρι 25 Σεπ 2012, 02:57

καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου 972823στην παρεα

οσο για τις ερωτησεις δωστο κ παρε κ5 να ησυχασεις καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου 79988 καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου 79988
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου   καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου EmptyΤρι 25 Σεπ 2012, 09:17

kalowhrthes

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου 10p7ousκαλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Icnsl4καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου 2dhxn3kκαλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου 2lbdx0jκαλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Painterz
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Painterz


Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 546
Hμερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου   καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου EmptyΤρι 25 Σεπ 2012, 09:42

kalowhrthes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου   καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου EmptyΤρι 25 Σεπ 2012, 16:55

Καλώς ήρθες στο gixxer Δημήτρη!

Άλλος ένας από Λάρισα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Black Eagle
Hero gixxer
Hero gixxer
Black Eagle


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Περαμα Αττικης
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2187
Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου   καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου EmptyΤρι 25 Σεπ 2012, 17:43

kalowhrthes στο gixxer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teo46
Hero gixxer
Hero gixxer
teo46


Άντρας Όνομα: : θοδωρής
Τόπος : Πετρούπολη-Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2555
Αγωνιζόμενος : να φτιάξω προίκα....3 γυναίκες...!!
Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2008

καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου   καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου EmptyΤρι 25 Σεπ 2012, 18:03

καλως ηρθες στην gixxeroπαρέα!!

kalowhrthes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gabri
Normal gixxer
Normal gixxer
gabri


Άντρας Όνομα: : Γαβρίλος.
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 368
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου...!
Hμερομηνία εγγραφής : 09/04/2012

καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου   καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου EmptyΤρι 25 Σεπ 2012, 19:11

kalowhrthes στο gixxer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sxlogo
Full gixxer
Full gixxer
sxlogo


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Τόπος : Κρήτη
Αριθμός μηνυμάτων : 982
Αγωνιζόμενος : 3B Racing team(Bikes,Beer,Bed)
Hμερομηνία εγγραφής : 26/09/2011

καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου   καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου EmptyΤρι 25 Σεπ 2012, 19:37

welcome 2 gixxer (εχεις φοβερο μηχανακι σε καταπληκτικο χρωμα! xaxa )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
demk6
Full gixxer
Full gixxer
demk6


Άντρας Όνομα: : Δημοσθενης
Τόπος : Κολωνος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 1264
Αγωνιζόμενος : στους δρομους της αττικης
Hμερομηνία εγγραφής : 20/11/2011

καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου   καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου EmptyΤρι 25 Σεπ 2012, 19:43

kalowhrthes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
busa respect
Adv. gixxer
Adv. gixxer
busa respect


Άντρας Τόπος : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Αριθμός μηνυμάτων : 667
Αγωνιζόμενος : (ΠΡΩΗΝ / ΚΑΡΤ)
Hμερομηνία εγγραφής : 11/04/2009

καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου   καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου EmptyΤρι 25 Σεπ 2012, 19:45

kalowhrthes kalowhrthes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου   καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου EmptyΤετ 26 Σεπ 2012, 00:20

Καλως ηρθες στην παρεα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitrisgsxrk8
Jr.gixxer
dimitrisgsxrk8


Άντρας Όνομα: : dimitris
Τόπος : larisa
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 4
Αγωνιζόμενος : stous dromous ths larisas
Hμερομηνία εγγραφής : 24/09/2012

καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου   καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου EmptyΤετ 26 Σεπ 2012, 08:59

αδερφε πολυ καλη η επιλογη που μου προτινες και αυτο ειχα σαν πρωτη εικονα στο μυαλο μου αλλα ειπα κατσε να ρωτησω κιολας για να μη κανω βιαστικες κινησεις και αντι για κατι καλυτερο να ειμαι παλι στα ιδια...εχω ακουσει και για το bazzaz kai gia to rabite καλα λογια αλλα προφανως θελω να επιλεξω οτι ποιο καλυτερο για το gixxer μου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitrisgsxrk8
Jr.gixxer
dimitrisgsxrk8


Άντρας Όνομα: : dimitris
Τόπος : larisa
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 4
Αγωνιζόμενος : stous dromous ths larisas
Hμερομηνία εγγραφής : 24/09/2012

καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου   καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου EmptyΤετ 26 Σεπ 2012, 09:25

καλημερα παιδια και καλως σας βρηκα στην υπεροχη παρεα σας!!ευχαριστω κιολας και για τις ιδεες που μου προτινατε αν και εξαρχης σαν πρωτη εικονα στο μυαλο μου το comander v + autotune eixa αλλα εχω ακουσει και για το bazzaz kai gia to rabite καλα λογια και πριν κανω καμια λαθος επιλογη και μεινω στα ιδια λεω κατσε να ρωτησω και γενικα να δω τι ειναι καλυτερο για το κ8 μου και βασικα θελω να το φτασω οσο παει να το ανεβασω σε ιπποδυναμη ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΜΟΤΕΡ!!!!μια παρενθενση ομως χωρις περεξηγησεις στον φιλο που μου προτινε για κ5..(αδερφε μου ναι μεν πολυ ωραιο και το κ5 και το κ6 αλλα με 2 κ5 και 1 κ6 οπου και τα 3 με ολοσομη πανω και φιλτρο και απλα δε με φτανανε και ποιος ο λογος να το δωσω?? το κ7 και το κ8 εχουνε διαφορετικη τεχνολογια ποιο εκσελιγμενη με 3 χαρτες πανω στο στριπτ και πολλα αλλα...αρα αδερφε μου ευχαριστω για τη προταση σου αλλα προτιμω το κ8 που εχω και ποιο καινουργιο και ποιο εκσελιγμενο απο ενα κ5..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AggelosK8
Hero gixxer
Hero gixxer
AggelosK8


Άντρας Όνομα: : ΑΓΓΕΛΟΣ
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2000
Αγωνιζόμενος : Dragster
Hμερομηνία εγγραφής : 14/04/2009

καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου   καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου EmptyΤετ 26 Σεπ 2012, 09:30

Απλα μην του δινεις σημασια.....μικρος ειναι θα μαθει.....
δωστου λιγο χρονο και θα τον μαθεις ο ανθρωπος ειναι ουγκ(κ5)...ουγκ(κ5)..... fafoutis fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitrisgsxrk8
Jr.gixxer
dimitrisgsxrk8


Άντρας Όνομα: : dimitris
Τόπος : larisa
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 4
Αγωνιζόμενος : stous dromous ths larisas
Hμερομηνία εγγραφής : 24/09/2012

καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου   καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου EmptyΤετ 26 Σεπ 2012, 09:43

ΧΧΑΧΑΧΑΑΧ...ε μαααααα ετσι παει και εδω η τεχνολογια περπαταει και εκσελησεται και εγω θα δωσω το κ8 για να παρω κ5 ουτε οι αρουγκανοι δε τα κανουνε αυτα......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου   καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου EmptyΤετ 26 Σεπ 2012, 10:16

dimitrisgsxrk8 έγραψε:
ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΜΟΤΕΡ!!!!


Αν δεν ανοίξεις μοτέρ δεν κάνεις τίποτα πλέον Very Happy Φίλτρο-πρόγραμμα εξάτμιση το πολύ να δου δώσει 10 ίππους,αλλα η μεγάλη διαφορά είναι όταν του βάλεις χέρι ( όπως και στη γυναίκα) xaxa

______________________________________________________
ΤΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤΑΚΙ ΜΟΥ





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kentaurosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
kentaurosk8


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2031
Hμερομηνία εγγραφής : 11/06/2009

καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου   καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου EmptyΤετ 26 Σεπ 2012, 10:21

dimitrisgsxrk8 έγραψε:
ΧΧΑΧΑΧΑΑΧ...ε μαααααα ετσι παει και εδω η τεχνολογια περπαταει και εκσελησεται και εγω θα δωσω το κ8 για να παρω κ5 ουτε οι αρουγκανοι δε τα κανουνε αυτα......

xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa Γαμάτος!!! Ποιοί είναι οι αρουγκάνοι ρε φίλε??? Έκλ@σα πάνω μου όταν το διάβασα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kentaurosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
kentaurosk8


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2031
Hμερομηνία εγγραφής : 11/06/2009

καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου   καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου EmptyΤετ 26 Σεπ 2012, 10:23

kalowhrthes κι όλας !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου   καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου EmptyΤετ 26 Σεπ 2012, 10:55

dimitrisgsxrk8 έγραψε:
ΧΧΑΧΑΧΑΑΧ...ε μαααααα ετσι παει και εδω η τεχνολογια περπαταει και εκσελησεται και εγω θα δωσω το κ8 για να παρω κ5 ουτε οι αρουγκανοι δε τα κανουνε αυτα......

τι ιν τουτ παλι???

το οτι εχει 3 χαρτες στο κλιπ ον δεν σημενει οτι εχει και τεχνολογια .....αλλου την εχει την τεχνολογια του ...

τωρα δεν θελω να σε στεναχωρισω αλλα ειναι γνωστο σε ολους μας οτι το κ5-6 ειναι το
καλυτερο μοντελο που εχει βγαλει η σουζουκι....
lol! lol! xaxa xaxa xaxa



οπως σου λεει και ο τρε αν δεν ανοιξεις μοτερ δεν κανεις και πολλα πραγματα...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου   καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου EmptyΤετ 26 Σεπ 2012, 12:17

dimitrisgsxrk8 έγραψε:
μια παρενθενση ομως χωρις περεξηγησεις στον φιλο που μου προτινε για κ5..(αδερφε μου ναι μεν πολυ ωραιο και το κ5 και το κ6 αλλα με 2 κ5 και 1 κ6 οπου και τα 3 με ολοσομη πανω και φιλτρο και απλα δε με φτανανε και ποιος ο λογος να το δωσω?? το κ7 και το κ8 εχουνε διαφορετικη τεχνολογια ποιο εκσελιγμενη με 3 χαρτες πανω στο στριπτ και πολλα αλλα...αρα αδερφε μου ευχαριστω για τη προταση σου αλλα προτιμω το κ8 που εχω και ποιο καινουργιο και ποιο εκσελιγμενο απο ενα κ5..



φιλαρακι θα καταλαβεις εδω παιζει πολυ χαβαλες κ πολλα πειραγματα Twisted Evil
ειδικα στο θεμα κ5-6 η κ7-8 κ φυσικα δεν υπαρχει παρεξηγηση Wink
τωρα οσο για τον φιλο αγγελοκ8 που με ειπε κολυμενο κ ουγκ ενα εχω να σου πω καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου 22155
σκεψου οτι πουλησε το κ8 που ειχε κ πηρε μπουσα για να περναει τα κ5 κ αυτο παιζεται ακομακαλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου 79988 καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου 79988 καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου 79988 καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου 79988 καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου 79988

κ οπως ειπε κ ο φιλος μιου τα κ5 ειναι τα ποιο γρηγορα κ ομορφα καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου 201866
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kouzinas
Full gixxer
Full gixxer
kouzinas


Άντρας Όνομα: : Μάνος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 1122
Αγωνιζόμενος : ...ΔΕΝ!
Hμερομηνία εγγραφής : 30/05/2010

καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου   καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου EmptyΤετ 26 Σεπ 2012, 12:20

kostaskr6 έγραψε:

κ οπως ειπε κ ο φιλος μιου τα κ5 ειναι τα ποιο γρηγορα κ ομορφα
Και ειδικά τα άσπρα-μπλε!Μην ξεχνιόμαστε! fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
καλησπερα αλανια καινουργιος στο φορουμ και θα χρειαστω την βοηθεια σας σε οτι αφορα το gixxer μου
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΛΑΝΙΑ !
» ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΤΟ GIXXER
» καλησπερα σε ολο το φορουμ!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΜΕΛH :: ΝEΟ ΜEΛΟΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com