Greek GSX-R forum
Χαλαρης ολοημερο track-day αυριο 29-09 στα Μεγαρα - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Χαλαρης ολοημερο track-day αυριο 29-09 στα Μεγαρα - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Χαλαρης ολοημερο track-day αυριο 29-09 στα Μεγαρα - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Χαλαρης ολοημερο track-day αυριο 29-09 στα Μεγαρα - Σελίδα 2 Poll_l10Χαλαρης ολοημερο track-day αυριο 29-09 στα Μεγαρα - Σελίδα 2 Poll_c10Χαλαρης ολοημερο track-day αυριο 29-09 στα Μεγαρα - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
Χαλαρης ολοημερο track-day αυριο 29-09 στα Μεγαρα - Σελίδα 2 Poll_l10Χαλαρης ολοημερο track-day αυριο 29-09 στα Μεγαρα - Σελίδα 2 Poll_c10Χαλαρης ολοημερο track-day αυριο 29-09 στα Μεγαρα - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
Χαλαρης ολοημερο track-day αυριο 29-09 στα Μεγαρα - Σελίδα 2 Poll_l10Χαλαρης ολοημερο track-day αυριο 29-09 στα Μεγαρα - Σελίδα 2 Poll_c10Χαλαρης ολοημερο track-day αυριο 29-09 στα Μεγαρα - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
Χαλαρης ολοημερο track-day αυριο 29-09 στα Μεγαρα - Σελίδα 2 Poll_l10Χαλαρης ολοημερο track-day αυριο 29-09 στα Μεγαρα - Σελίδα 2 Poll_c10Χαλαρης ολοημερο track-day αυριο 29-09 στα Μεγαρα - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
Χαλαρης ολοημερο track-day αυριο 29-09 στα Μεγαρα - Σελίδα 2 Poll_l10Χαλαρης ολοημερο track-day αυριο 29-09 στα Μεγαρα - Σελίδα 2 Poll_c10Χαλαρης ολοημερο track-day αυριο 29-09 στα Μεγαρα - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
Χαλαρης ολοημερο track-day αυριο 29-09 στα Μεγαρα - Σελίδα 2 Poll_l10Χαλαρης ολοημερο track-day αυριο 29-09 στα Μεγαρα - Σελίδα 2 Poll_c10Χαλαρης ολοημερο track-day αυριο 29-09 στα Μεγαρα - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
Χαλαρης ολοημερο track-day αυριο 29-09 στα Μεγαρα - Σελίδα 2 Poll_l10Χαλαρης ολοημερο track-day αυριο 29-09 στα Μεγαρα - Σελίδα 2 Poll_c10Χαλαρης ολοημερο track-day αυριο 29-09 στα Μεγαρα - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
Χαλαρης ολοημερο track-day αυριο 29-09 στα Μεγαρα - Σελίδα 2 Poll_l10Χαλαρης ολοημερο track-day αυριο 29-09 στα Μεγαρα - Σελίδα 2 Poll_c10Χαλαρης ολοημερο track-day αυριο 29-09 στα Μεγαρα - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
Χαλαρης ολοημερο track-day αυριο 29-09 στα Μεγαρα - Σελίδα 2 Poll_l10Χαλαρης ολοημερο track-day αυριο 29-09 στα Μεγαρα - Σελίδα 2 Poll_c10Χαλαρης ολοημερο track-day αυριο 29-09 στα Μεγαρα - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Χαλαρης ολοημερο track-day αυριο 29-09 στα Μεγαρα - Σελίδα 2 Poll_l10Χαλαρης ολοημερο track-day αυριο 29-09 στα Μεγαρα - Σελίδα 2 Poll_c10Χαλαρης ολοημερο track-day αυριο 29-09 στα Μεγαρα - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 Χαλαρης ολοημερο track-day αυριο 29-09 στα Μεγαρα

Πήγαινε κάτω 
+8
nasos-v
spyroszx
$alla$
gsxrakias
Miou
No Fear
cpantelo
babis k8
12 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
DrIoannis
Hero gixxer
Hero gixxer
DrIoannis


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1733
Αγωνιζόμενος : το... πάλεψα.
Hμερομηνία εγγραφής : 29/01/2009

Χαλαρης ολοημερο track-day αυριο 29-09 στα Μεγαρα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαλαρης ολοημερο track-day αυριο 29-09 στα Μεγαρα   Χαλαρης ολοημερο track-day αυριο 29-09 στα Μεγαρα - Σελίδα 2 EmptyΔευ 01 Οκτ 2012, 18:13

Το trackday ήταν καλό,εγώ δεν ήμουν καλά για πολλούς και διάφορους λόγους.Είχε πτώσεις περίπου 5 και δυστυχώς μία εξ αυτών ενός από την παρέα μας αλλά όχι πολύ σοβαρές.Ο καιρός ήταν πολύ ζεστός για την εποχή κάτι που δεν το περίμενα σε τόσο έντονο βαθμό. Επίσης μου φάνηκε και πιστεύω ότι δεν ήταν η ιδέα μου ότι κάποια έργα που έγιναν στην άσφαλτο ειδικά στην έξοδο της Κ1 γλιστρούσαν απίστευτα.Έχει μία γραμμή από μπάλωμα που διασχίζει σε όλο το πλάτος την πίστα.Έφαγα 2 γλιστρήματα εκεί εντελώς αναπάντεχα.

Το trackday είχε θετικά και αρνητικά.
Θετικά:
-Εξαιρετικά φιλόξενο.Είχε μπλούζες,νεράκια,χυμούς και φαγητό (σουβλάκι).
-Είχε πλοηγούς και σεμινάρια για τους αρχάριους.
-Γινόταν μέτρηση για ρύπους και ηχορύπανση.
-Κληρώσεις με δώρα.

Αρνητικά:
-Ξεκίνησε αργά (10πμ). Κατά την άποψή μου έπρεπε να ξεκινήσει 09.00.
-Πολλά μα πολλά άτομα.Το group των αρχάριων χωρίστηκε στη μέση->Σύνολο 5 group.
-Είχε διάλειμμα το μεσημέρι όπου σε συνδυασμό με τα πολλά group και την αργοπορημένη έναρξη, περιόρισε δραματικά τον αριθμό των sessions.Σημαντικό για εμένα αφού έρχομαι από μακριά και θέλω να μπω όσο το δυνατόν περισσότερο στην πίστα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Χαλαρης ολοημερο track-day αυριο 29-09 στα Μεγαρα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» HALARIS TRACK DAY ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΜΕΓΑΡΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 28.9.2013
» ολοήμερο Track Day: Σάββατο 12 Μαϊου στα Μέγαρα / HALARIS BIKES CENTER
» Ολοημερο Μεγαρα ,Κυριακη 20 Σεπτεμβρη

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ :: TRACK DAYS-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com