Greek GSX-R forum
Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Poll_l10Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Poll_c10Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Poll_l10Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Poll_c10Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Poll_l10Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Poll_c10Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Poll_l10Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Poll_c10Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Poll_l10Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Poll_c10Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Poll_l10Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Poll_c10Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Poll_l10Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Poll_c10Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Poll_l10Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Poll_c10Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Poll_l10Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Poll_c10Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Poll_l10Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Poll_c10Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!!

Πήγαινε κάτω 
+26
ghost
tsasbi
lakisman46
κολτρέϊν
Sotoner
ripper
busa respect
Aristosk8
Black Eagle
kostaskr6
gabri
gat0s
sxlogo
Antonios_gsxr
maikstain
kentaurosk8
Painterz
k8 600 kk
magfaria
Miou
JIMK7
demk6
amorfotos
louk6
kouzinas
Mariakibr
30 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!!   Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 EmptyΤρι 13 Νοε 2012, 19:41

μαριαΕνα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 972823στην παρεα μας

οπως βλεπεις τα πειραγματα πανε κ ερχοντε αλλα παντα σε φιλικο επιπεδο Very Happy
(επιδει ειναι μεσο υπολογιστη, απο κοντα εχει κ μαλιοτραβηγματα) Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 79988 Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 79988
αν ερθεις σε ενα καφε που μαζευομαστε θα γνωρισεις πολλους απο εμας
κ θα ξεχασεις οτι ηξερες εως σημερα για τις γνωριμιες μεσο ιντερνετ Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 62025





πανω απο ολα κανουμε χαβαλε κ γιαυτο δεν δινουμε σημασια στον κωστα (κκ)
λογο του οτι το παιδι εχει προβλημα κ δεν του το λεμε εχει συγγενεια με τον εφιαλτη- κουασιμοδο κ αλλους Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 536918
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Black Eagle
Hero gixxer
Hero gixxer
Black Eagle


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Περαμα Αττικης
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2187
Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!!   Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 EmptyΤρι 13 Νοε 2012, 20:44

kalowhrthes στη φωλια των Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Vulture_king-wblacks

ΥΓ: Α ρε γυπες :!: Βουτια και οποιος προλαβει :!: xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mariakibr
Jr.gixxer



Θηλυκό Όνομα: : Μαρία
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 23
Αγωνιζόμενος : are u talking to me????
Hμερομηνία εγγραφής : 13/11/2012

Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!!   Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 EmptyΤρι 13 Νοε 2012, 20:51

Παιδιά...(ειστε και πολλοί και δεν μπορώ να σας μάθω...) χαίρομαι που μπήκα στην παρέα σας.....πιστεψτε με...είμαι το ίδιο τρελή με εσας...και ίσως λίγο παραπάνω!!!
καταρχάς,...1)δεν παίζει να με τρελάνετε...γιατί απλούστατα η ζημιά έχει ήδη γίνει (((GSXR και γυναίκα λογική....απλα ΝΤΕΝ παίζει!!), 2) προσέχετε τι λέτε για τις ηλικίες (βλέπε σχόλιο "παππούς") γιατί δεν ξέρετε τι ηλικία έχω....βλέπεις....δεν έγραψα!.....κολλησε κανείς???? χαλαρώστε.....είμαι under 50 :PPPPPP
και τρίτον....κόλλησα με την παρέα σας από την πρώτη στιγμή που μπήκα....για αυτό άλλωστε και είπα οτι αργησα!! Είστε ΑΠΛΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΙ!!!
θα χαρώ να τα πούμε και από κοντα....εννοείται!! θα έρθω και με τον δικό μου, ο οποίος έχει ενα yamaha R1 2010 και ΝΟΜΙΖΕΙ οτι έχει το καλύτερο εργαλείο...!!!
Ετσι ...να είμαστε πολλοί για να του την σπάσουμε λιγο....γιατί στο δρόμο μου το παίζει πολύ driver....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aristosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
Aristosk8


Άντρας Όνομα: : Αριστόδημος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2134
Αγωνιζόμενος : ...στο playstation!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!!   Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 EmptyΤρι 13 Νοε 2012, 20:58

kalowhrthes Μαρια!...κουραγιο εδω μεσα fafoutis fafoutis
εχεις να κερδισεις πολλα απο το φορουμ ,οσον αφορα συμβουλες/πληροφοριες!
για λαστιχα ψηφιζω ψυχογιο...πολυ καλες τιμες σε καινουργια κ μεταχειρισμενα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!!   Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 EmptyΤρι 13 Νοε 2012, 21:16

στην ενοτητα συναντησεις η καπος ετσι εχω γραψει οτι εχουμε συναντηση με κατι παιδια για να παμε ολοι μαζι και να κανουμε την πλακα μας στο δρομο,αν θελεται ελατε εκει η κατευθειαν στα μεγαρα hallo
Υ.Γ ο τελευταιος yamahakias που νομιζε οτι ηταν ο πιο γρηγορος κοιτα τι επαθε!!!!!!
https://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DVNrlueQnORg&h=9f74a
fafoutis fafoutis fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kouzinas
Full gixxer
Full gixxer
kouzinas


Άντρας Όνομα: : Μάνος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 1122
Αγωνιζόμενος : ...ΔΕΝ!
Hμερομηνία εγγραφής : 30/05/2010

Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!!   Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 EmptyΤρι 13 Νοε 2012, 21:19

Mariakibr έγραψε:
.... ο οποίος έχει ενα yamaha R1 2010 και ΝΟΜΙΖΕΙ οτι έχει το καλύτερο εργαλείο...!!!
Ετσι ...να είμαστε πολλοί για να του την σπάσουμε λιγο....γιατί στο δρόμο μου το παίζει πολύ driver....

...και καπως ετσι αρχισε ο καυγας... fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aristosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
Aristosk8


Άντρας Όνομα: : Αριστόδημος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2134
Αγωνιζόμενος : ...στο playstation!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!!   Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 EmptyΤρι 13 Νοε 2012, 21:28

kouzinas έγραψε:
Mariakibr έγραψε:
.... ο οποίος έχει ενα yamaha R1 2010 και ΝΟΜΙΖΕΙ οτι έχει το καλύτερο εργαλείο...!!!
Ετσι ...να είμαστε πολλοί για να του την σπάσουμε λιγο....γιατί στο δρόμο μου το παίζει πολύ driver....

...και καπως ετσι αρχισε ο καυγας... fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis

το σχολιο για το yamaha αναψε το φυτιλι! 8) 8) 8)
καποιοι τριβουν τα χερια τους fafoutis fafoutis fafoutis ...μη σου πω και τα ποδια τους! fafoutis fafoutis fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!!   Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 EmptyΤρι 13 Νοε 2012, 22:54

kouzinas έγραψε:
Mariakibr έγραψε:
.... ο οποίος έχει ενα yamaha R1 2010 και ΝΟΜΙΖΕΙ οτι έχει το καλύτερο εργαλείο...!!!
Ετσι ...να είμαστε πολλοί για να του την σπάσουμε λιγο....γιατί στο δρόμο μου το παίζει πολύ driver....

...και καπως ετσι αρχισε ο καυγας... fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis


fafoutis fafoutis fafoutis
μλκ ναι κανονικα .... χχχα0αχ0χα0
να το προσθεσουμε ..... fafoutis fafoutis fafoutis

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
busa respect
Adv. gixxer
Adv. gixxer
busa respect


Άντρας Τόπος : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Αριθμός μηνυμάτων : 667
Αγωνιζόμενος : (ΠΡΩΗΝ / ΚΑΡΤ)
Hμερομηνία εγγραφής : 11/04/2009

Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!!   Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 EmptyΤρι 13 Νοε 2012, 22:57

Καλώς ήρθες στο φόρουμ !!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!!   Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 EmptyΤρι 13 Νοε 2012, 23:01

Καλως ηρθες στην τρελοπαρεα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!!   Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 EmptyΤετ 14 Νοε 2012, 01:50

maikstain έγραψε:
στην ενοτητα συναντησεις η καπος ετσι εχω γραψει οτι εχουμε συναντηση με κατι παιδια για να παμε ολοι μαζι και να κανουμε την πλακα μας στο δρομο,αν θελεται ελατε εκει η κατευθειαν στα μεγαρα Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 645933
Υ.Γ ο τελευταιος yamahakias που νομιζε οτι ηταν ο πιο γρηγορος κοιτα τι επαθε!!!!!!
https://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DVNrlueQnORg&h=9f74a
Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 79988 Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 79988 Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 79988


αρχισαν οι επιδειξιες να φανερωνονται Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 79988 Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 79988

λοιπον καλη φαση να φερεις το αγορι σου με το ρ1 αλλα δεν ξερω αν θα του αρεσει αυτουνου scratch
γιατι τα gsxr δεν χαριζουν Wink κ θα τον στεναχωρισουμε :P
βεβαια θα ελεγα ψεματα αν σου ελεγα φερτον κ δεν θα τον πικαρουμε εστω κ λιγο Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 837612

φιλικα παντα κ για τον χαβαλε Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 645933

ο παπους (kr6) αν αναρωτιεσε ειμαι εγω γιατι τους εχω βαλει στα ποδαρακια μου κ τους ταχταριζω Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 201866
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magfaria
Hero gixxer
Hero gixxer
magfaria


Άντρας Όνομα: : DIMITRIS
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2197
Αγωνιζόμενος : ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕΝΕΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/03/2010

Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!!   Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 EmptyΤετ 14 Νοε 2012, 08:10

kostaskr6 έγραψε:


ο παπους (kr6) αν αναρωτιεσε ειμαι εγω γιατι τους εχω βαλει στα ποδαρακια μου κ τους ταχταριζω Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 201866

respekt respekt respekt respekt respekt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sotoner
Full gixxer
Full gixxer
Sotoner


Άντρας Όνομα: : Σωτήρης
Τόπος : Καρδίτσα (Λάρισα)
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 891
Αγωνιζόμενος : Μπααααα..Όχι τίποτα άλλο αλλα είναι όλοι αργοι για μένα και δεν θα έχει εμδιαφέρον...???@@##$$!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/07/2009

Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!!   Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 EmptyΤετ 14 Νοε 2012, 08:32

kalowhrthes στο gixxer
κάνε τον σταυρό σου γτ αυτά που θα ακούσεις και θα δείς θα είναι πολλά...
aggelos aggelos
lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/SotosTattoos/media_set?set=a.4632994185
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!!   Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 EmptyΤετ 14 Νοε 2012, 10:02

kostaskr6 έγραψε:
maikstain έγραψε:
στην ενοτητα συναντησεις η καπος ετσι εχω γραψει οτι εχουμε συναντηση με κατι παιδια για να παμε ολοι μαζι και να κανουμε την πλακα μας στο δρομο,αν θελεται ελατε εκει η κατευθειαν στα μεγαρα Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 645933
Υ.Γ ο τελευταιος yamahakias που νομιζε οτι ηταν ο πιο γρηγορος κοιτα τι επαθε!!!!!!
https://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DVNrlueQnORg&h=9f74a
Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 79988 Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 79988 Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 79988


αρχισαν οι επιδειξιες να φανερωνονται Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 79988 Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 79988

λοιπον καλη φαση να φερεις το αγορι σου με το ρ1 αλλα δεν ξερω αν θα του αρεσει αυτουνου scratch
γιατι τα gsxr δεν χαριζουν Wink κ θα τον στεναχωρισουμε :P
βεβαια θα ελεγα ψεματα αν σου ελεγα φερτον κ δεν θα τον πικαρουμε εστω κ λιγο Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 837612

φιλικα παντα κ για τον χαβαλε Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 645933

ο παπους (kr6) αν αναρωτιεσε ειμαι εγω γιατι τους εχω βαλει στα ποδαρακια μου κ τους ταχταριζω Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 201866
τι τους ταχταριζεις ρε παλιογερε,στην κατοχη το λεγατε αυτο xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!!   Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 EmptyΤετ 14 Νοε 2012, 17:28

αυτα τα λεγαμε με τον θειο δουρη, μιχαλακη Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 62025
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!!   Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 EmptyΤετ 14 Νοε 2012, 17:32

kalowhrthes

______________________________________________________
ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lakisman46
Hero gixxer
Hero gixxer
lakisman46


Άντρας Όνομα: : Λάζαρος
Τόπος : Βόλος
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 1481
Αγωνιζόμενος : Εκτός Πίστας
Hμερομηνία εγγραφής : 14/06/2009

Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!!   Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 EmptyΤετ 14 Νοε 2012, 18:11

geia kalowhrthes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tsasbi
Hero gixxer
Hero gixxer
tsasbi


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Τόπος : Ζωγράφου city
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 1410
Αγωνιζόμενος : moto gp PlayStation 1-2-3-4

Hμερομηνία εγγραφής : 23/05/2012

Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!!   Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 15 Νοε 2012, 00:18

kalowhrthes στο gixxer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ghost
Hero gixxer
Hero gixxer
ghost


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Κυπαρισσία
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 2970
Αγωνιζόμενος : Married
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2009

Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!!   Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 15 Νοε 2012, 06:35

kalowhrthes στο gixxer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghostkon.wix.com/motomania
rsv4aprc
Adv. gixxer
Adv. gixxer
rsv4aprc


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 731
Hμερομηνία εγγραφής : 13/10/2011

Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!!   Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 15 Νοε 2012, 10:26

καλως ηρθες και απο εμενα και καλη αντοχη εδω μεσα!!!

πεσατε ολοι σαν τους γυπες και η κοπελα αρων αρων ρε ρεμαλια εγραψε οτι εχει σχεση.... σου λεει παει αυτοι θα με κατασπαραξουν..... ου να μου χαθητε ρεμαλια.....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rsv4aprc
Adv. gixxer
Adv. gixxer
rsv4aprc


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 731
Hμερομηνία εγγραφής : 13/10/2011

Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!!   Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 15 Νοε 2012, 10:36

k8 600 kk έγραψε:

μαρια να σε προειδοποιησω, το μαυρο πιστολι ειναι παππους, ο σταιν εχει σχεση, ο απριλια gay και ο Kr μαθουσαλας !!!
xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa
μονο ενας ειναι σοβαρο παιδι και εχει και το σωστο μηχανακι κ8 600 !!!
αρχιστε να με κραζετε τωρα ! ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ !!!! polybolo

μωρη παλιοκουφαλα κκ εγω δεν ειχα καν ποσταρει εως σημερα και με ξεφωνιζεις ? καλαααααα που θα μου πας ρε ....... μικρος ειναι ο κοσμος .....θα σε ξαναπετυχω εξω πουθενα που θα εισαι μαζι με τις ΤΟΡΠΙΛΕΣ ΣΟΥ και αυτη την φορα θα κλωτσας με τα 2 ποδια κατω απο το τραπζεζι οχι με το ενα....... ΣΟΒΑΡΟ ΠΑΙΔΙ ????........ΧΑΧΑΧΟΑΧΟΑΧΟΑΟΧΟΑΟΧΟΑΟΧΟΑΟΧΟΑΟΧΟΑΟΧΟΑΧΟ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!!   Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 15 Νοε 2012, 12:14

rsv4aprc έγραψε:
k8 600 kk έγραψε:

μαρια να σε προειδοποιησω, το μαυρο πιστολι ειναι παππους, ο σταιν εχει σχεση, ο απριλια gay και ο Kr μαθουσαλας !!!
Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 60125 Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 60125 Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 60125 Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 60125 Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 60125 Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 60125 Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 60125 Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 60125
μονο ενας ειναι σοβαρο παιδι και εχει και το σωστο μηχανακι κ8 600 !!!
αρχιστε να με κραζετε τωρα ! ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ !!!! Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 959417

μωρη παλιοκουφαλα κκ εγω δεν ειχα καν ποσταρει εως σημερα και με ξεφωνιζεις ? καλαααααα που θα μου πας ρε ....... μικρος ειναι ο κοσμος .....θα σε ξαναπετυχω εξω πουθενα που θα εισαι μαζι με τις ΤΟΡΠΙΛΕΣ ΣΟΥ και αυτη την φορα θα κλωτσας με τα 2 ποδια κατω απο το τραπζεζι οχι με το ενα....... ΣΟΒΑΡΟ ΠΑΙΔΙ ????........ΧΑΧΑΧΟΑΧΟΑΧΟΑΟΧΟΑΟΧΟΑΟΧΟΑΟΧΟΑΟΧΟΑΟΧΟΑΧΟ!!!



δεν εγραψες γιατι δεν πηρες χαμπαρι κ προσεχε τι λες για το παπανικολης γιατι θα παρεξηγηθει κ θα σεΕνα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 29371
τωρα βλεπω δυο δυο τα ποστ κωστακι Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 79988 Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 79988

περιμενω εναγωνιως την απαντηση του κκ Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 840459
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!!   Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 15 Νοε 2012, 12:19

το εχουμε γ@μ@σει το ποστ της μαριας,μιου δεν κανεις μια παρκετεζα... pale
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!!   Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 15 Νοε 2012, 12:26

καλοσορισμα ειναι δεν θα το βαλει στο σαλονι της
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!!   Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 15 Νοε 2012, 12:38

maikstain έγραψε:
το εχουμε γ@μ@σει το ποστ της μαριας,μιου δεν κανεις μια παρκετεζα... pale


μπαααα nono nono nono
αφου πλεον μας γνωρισε και καταλαβε..... fafoutis fafoutis fafoutis

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ενα μεγάλο ΓΕΙΑ σε όλους!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Γεια σε ολους!!!
» ενα γεια σε όλους
» Γεια σε ολους!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΜΕΛH :: ΝEΟ ΜEΛΟΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com