Greek GSX-R forum
Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. Poll_l10Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. Poll_c10Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. Poll_r10 
JIMK7
Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. Poll_l10Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. Poll_c10Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. Poll_r10 
nasos-v
Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. Poll_l10Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. Poll_c10Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. Poll_r10 
T.R.E
Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. Poll_l10Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. Poll_c10Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. Poll_r10 
k8 600 kk
Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. Poll_l10Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. Poll_c10Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. Poll_r10 
kostaskr6
Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. Poll_l10Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. Poll_c10Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. Poll_r10 
κολτρέϊν
Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. Poll_l10Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. Poll_c10Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. Poll_r10 
Leroy
Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. Poll_l10Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. Poll_c10Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. Poll_r10 
ripper
Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. Poll_l10Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. Poll_c10Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. Poll_l10Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. Poll_c10Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. Poll_r10 

 

 Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου.

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου.   Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. EmptyΠαρ 16 Νοε 2012, 10:05

Παιδιά δυστυχώς ζούμε τραγικές στιγμές και το ελάχιστο που έχουμε να κάνουμε είναι η αλληλοϋποστήριξη με διάφορους τρόπους. Πριν λίγες μέρες έμαθα και το επιβεβαίωσα προσωπικά μια που τηλεφώνησα, ότι το ίδρυμα Νιάρχου δίνει επίδομα ανεργίας από 300 μέχρι 900 ευρώ σε οικογένειες που είναι και οι δύο άνεργοι με δύο τουλάχιστον ανήλικα τέκνα. Δυστυχώς ισχύει μόνο για Αθήνα-Θεσ/κη και όχι για επαρχία μέχρι την στιγμή που μίλησα. Το τηλ. στην Θεσσαλονίκη είναι 2310502777 και στην Αθήνα το 2105205200. Μεταδώσετε την πληροφορία για να βοηθήσουμε συμπατριώτες μας που έχουν πρόβλημα! Ένα τηλεφώνημα είναι, δεν έχει να χάσει κανείς τίποτε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου.   Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. EmptyΠαρ 16 Νοε 2012, 12:55

ΤΟ ανεβασα στο φβ για οσους το δουνΕπίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. 341461 Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. 341461
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου.   Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. EmptyΠαρ 16 Νοε 2012, 14:04

fφιλε αποστολε μην ποσταρεις ειδισης ιδικα τετιου ιδους(τυπου chain mail)χορις να της εχει διπλο τσεκαρεις ...
και ρε κωστα στα ειπα και στο ΦΒ προσφατα μην αναπαραγεις ειδησης οπου της βλεπεις χορις να της τσεκαρεις ...
εγω εκανα ενα απλο search στο googl και δεν εμφανιστικε πουθενα αυτο το θεμα που λετε ,αν εχετε αδιασιτα στιχια απο τεκμιριομενα μεσα να τα ποσταρετε ...
99% ειναι ψευτικο
οταν βλεπετε τετεις παπαργιες και ιδιετερα οταν τελιονουνε με "Ένα τηλεφώνημα είναι, δεν έχει να χάσει κανείς τίποτε"
κατι βρομαει ...
και σε τετιους καιρους δεν ειναι για να κανουμε τετια αστια Wink

______________________________________________________
oi anthropi bori  min boroune na doune to avrio alla boroune na pistepsoune se afto
St.evens
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου.   Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. EmptyΠαρ 16 Νοε 2012, 14:11

Παιδιά το τηλεφώνημα το έκανα ΕΓΩ. Μου το είπε άνθρωπος στην Θεσ/κη και πριν το δημοσιοποιήσω θέλησα να το σιγουρέψω τηλεφωνώντας προσωπικά για του λόγου το αληθές. Το μήνυμα όπως γράφτηκε είναι καθαρά ΔΙΚΟ ΜΟΥ και όχι αναπαραγωγή κάποιου από τα γνωστά email που λαμβάνουμε όλοι μας. Τώρα αν κρύβεται κάτι πονηρό από πίσω δεν ξέρω, αλλά ο Νιάρχος έχει δώσει τέτοια δείγματα και στο παρελθόν. Όποιος έχει τέτοιου είδους προβλήματα (ανεργίας κτλ) δεν έχει να χάσει ΤΙΠΟΤΕ αν κάνει ένα τηλεφώνημα και ρωτήσει. Ας μην είμαστε καχύποπτοι με τα πάντα, αν και καταλαβαίνω αυτού του είδους την καχυποψία με τα τόσα που γίνονται. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου.   Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. EmptyΠαρ 16 Νοε 2012, 15:27

κανεις λαθος πρεπει να ειμαστε καχιποτι με το οτι αναπαραγετε μεσο νετ πλεον ...
οστοσο εκανες τηλεφονιμα και τη σου ειπανε? επισεις στο σιτε τους δεν εχει καμια αναφορα σχετικα μπορεις να δοσεις περισοτερες πληροφοριες?

______________________________________________________
oi anthropi bori  min boroune na doune to avrio alla boroune na pistepsoune se afto
St.evens
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου.   Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. EmptyΠαρ 16 Νοε 2012, 16:46

ελα στεφανε ξεκολλα ....αληθνο ειναι ... πηρα τηλ τωρα μολις και εγω και το επιβεβαιωσα.....
υπαρχουν καποια κριτηρια για το ποιο θα περνουν αυτο το επιδομα αλλα ειναι περα για περα αληθινο......

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου.   Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. EmptyΠαρ 16 Νοε 2012, 17:13

τι ξεκολα ρε μαλακα τι ειπα? απλος να τσεκαρουμε τις πιγες και παλη καλο ειναι να βρουμε τα στιχια στο νετ και να το ποσταρουμε απλος για να ξερουμε τι βλεπουμε απλα πραματα

______________________________________________________
oi anthropi bori  min boroune na doune to avrio alla boroune na pistepsoune se afto
St.evens
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου.   Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. EmptyΠαρ 16 Νοε 2012, 17:23

στο τηλ θα το σηκωσει μια κοπελα απο το τηλεφωνικο κεντρο και αυτη δεν ξερει να μου πει λεπτομερειες ... αυτοι που ηξεραν ειχαν σχολασει φυσικα ....
απο δευτερα οποιος θελει να μαθει περισοτερα περνει τηλ ....
εσενα ρε αγαπουλα ετσι και αλλοιως δεν σε πιανει αυτο.....

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου.   Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου. EmptyΠαρ 16 Νοε 2012, 18:17

γενικος το λεο μορομ γιατι παιζει πολυ παραπλιροφοριση τελευτεα

______________________________________________________
oi anthropi bori  min boroune na doune to avrio alla boroune na pistepsoune se afto
St.evens
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
 
Επίδομα ανεργίας από το ίδρυμα Νιάρχου.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ - ΕΠΕΙΓΟΝ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com