Greek GSX-R forum
σχετικα με λαδια torco Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
σχετικα με λαδια torco Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
σχετικα με λαδια torco Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
σχετικα με λαδια torco Poll_l10σχετικα με λαδια torco Poll_c10σχετικα με λαδια torco Poll_r10 
JIMK7
σχετικα με λαδια torco Poll_l10σχετικα με λαδια torco Poll_c10σχετικα με λαδια torco Poll_r10 
nasos-v
σχετικα με λαδια torco Poll_l10σχετικα με λαδια torco Poll_c10σχετικα με λαδια torco Poll_r10 
T.R.E
σχετικα με λαδια torco Poll_l10σχετικα με λαδια torco Poll_c10σχετικα με λαδια torco Poll_r10 
k8 600 kk
σχετικα με λαδια torco Poll_l10σχετικα με λαδια torco Poll_c10σχετικα με λαδια torco Poll_r10 
kostaskr6
σχετικα με λαδια torco Poll_l10σχετικα με λαδια torco Poll_c10σχετικα με λαδια torco Poll_r10 
κολτρέϊν
σχετικα με λαδια torco Poll_l10σχετικα με λαδια torco Poll_c10σχετικα με λαδια torco Poll_r10 
Leroy
σχετικα με λαδια torco Poll_l10σχετικα με λαδια torco Poll_c10σχετικα με λαδια torco Poll_r10 
ripper
σχετικα με λαδια torco Poll_l10σχετικα με λαδια torco Poll_c10σχετικα με λαδια torco Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
σχετικα με λαδια torco Poll_l10σχετικα με λαδια torco Poll_c10σχετικα με λαδια torco Poll_r10 

 

 σχετικα με λαδια torco

Πήγαινε κάτω 
+5
k8 600 kk
Aristosk8
mx5
GIXXERAKIAS
kontos 750
9 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

σχετικα με λαδια torco Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: σχετικα με λαδια torco   σχετικα με λαδια torco EmptyΤετ 22 Μάης 2013, 22:28

http://www.trade-wind.gr/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=37&Itemid=57&lang=el

ξερει κανενας αν μιλαμε για το λαδι που παιρναμε πολλοι απο εδω...;μιλαω για το10-40 ημισυνθετικο.θυμαμαι ειχε 9,50και τωρα εχει6€....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIXXERAKIAS
Hero gixxer
Hero gixxer
GIXXERAKIAS


Άντρας Όνομα: : Ιωάννης
Τόπος : Aθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2159
Αγωνιζόμενος : Newbie open.
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

σχετικα με λαδια torco Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχετικα με λαδια torco   σχετικα με λαδια torco EmptyΤετ 22 Μάης 2013, 22:45

Αυτό το λάδι με τα 6ε είναι το ορυκτέλαιο της σειράς Τ4.Εγώ βάζω το ημισυνθετικό 10-40 Τ4R (9.50ε) και κάποιοι βάζουν το T4SR το οποίο είναι φούλ συνθετικό.(14ε)

Μάλλον του έχει τελειώσει το T4R πρός το παρόν αλλά κάνε ένα τηλεφωνο μπας και εχουν παραλάβει ήδη και δεν το έχουν ενημερώσει στο site. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mx5
Full gixxer
Full gixxer
mx5


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Hμερομηνία εγγραφής : 27/09/2010

σχετικα με λαδια torco Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχετικα με λαδια torco   σχετικα με λαδια torco EmptyΠεμ 23 Μάης 2013, 00:05

Το μπλε ειναι κορυφαιο παντως
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

σχετικα με λαδια torco Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχετικα με λαδια torco   σχετικα με λαδια torco EmptyΠεμ 23 Μάης 2013, 00:15

Και εγω τ4r βαζω...δεν προσεξα οτι ειναι το ορυκτελαιο..εχεις δικιο..παντως ειναι γ@@@ω τα λαδακια...εχει μαλακο σασμαν.τεσπα....ευχαριστω για την διευκρινηση...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aristosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
Aristosk8


Άντρας Όνομα: : Αριστόδημος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2134
Αγωνιζόμενος : ...στο playstation!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

σχετικα με λαδια torco Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχετικα με λαδια torco   σχετικα με λαδια torco EmptyΠεμ 23 Μάης 2013, 00:22

πριν απο 3 βδομαδες πάντως το ειχε.
πηγα απο κει και ψώνισα τα T4SR 20-50 αλλά ειχε και τα 10-40 Τ4R.
το site δεν το ενημερώνει συχνά...το ιδιο ισχύει και για τις τιμές... καλύτερα παρτον τηλ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

σχετικα με λαδια torco Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχετικα με λαδια torco   σχετικα με λαδια torco EmptyΠεμ 23 Μάης 2013, 02:09

Θα περασω απο εκει...ειμαι κοντα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

σχετικα με λαδια torco Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχετικα με λαδια torco   σχετικα με λαδια torco EmptyΠεμ 23 Μάης 2013, 02:33

mx5 έγραψε:
Το μπλε ειναι κορυφαιο παντως

το T4SR full synthetic ειναι καλο αλλα μετα τα 3.000χλμ τι καιει σε εμενα

kontos 750 έγραψε:
Και εγω τ4r βαζω...δεν προσεξα οτι ειναι το ορυκτελαιο..εχεις δικιο..παντως ειναι γ@@@ω τα λαδακια...εχει μαλακο σασμαν.τεσπα....ευχαριστω για την διευκρινηση...


T4R ! και εγω αυτο βαζω πλεον και δε το αλλαζω ! μεχρι τις 5.000-5.500χλμ που το αλλαζω ειναι σουπερ
13,5e/lt το εχει ο Λαμπριανιδης αν θυμαμαι καλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

σχετικα με λαδια torco Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχετικα με λαδια torco   σχετικα με λαδια torco EmptyΠεμ 23 Μάης 2013, 10:10

9.5 € t4r πριν 1 μήνα τα πήρα για δεύτερη φορά και εγώ τα γουστάρω πολύ αλλά δεν ξέρω είναι σωστό να κρίνουμε μόνο απ το σαζμαν !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

σχετικα με λαδια torco Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχετικα με λαδια torco   σχετικα με λαδια torco EmptyΠεμ 23 Μάης 2013, 10:38

boutser έγραψε:
9.5 € t4r πριν 1 μήνα τα πήρα για δεύτερη φορά και εγώ τα γουστάρω πολύ αλλά δεν ξέρω είναι σωστό να κρίνουμε μόνο απ το σαζμαν !


8.5 νομιζω τα ειχα παρει περισυ ... δεν νομιζω οτι εκανε καλυτεη τιμη γιατι πηρα 8 λ ...

δεν ειναι σωστο να κρινεις μονο απο το σαζμαν αλλα ειναι μια καλη ενδειξη ... υπαρχουν και αλλα που πρεπει να προσεξεις οταν κανεις την αλλαγη ...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

σχετικα με λαδια torco Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχετικα με λαδια torco   σχετικα με λαδια torco EmptyΠεμ 23 Μάης 2013, 12:12

Τ4R 9,50 τα ειχα παρει το φθινοπορο....οσο για την αξιοπιστια κρινεις απο το χρωμα μπορεις να βαλεις μια σταγονα στα δυο δαχτυλα και οταν τα ανοιξεις να δεις αν κανε γραμμουλα και δεν κοβει αμεσως...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

σχετικα με λαδια torco Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχετικα με λαδια torco   σχετικα με λαδια torco EmptyΠεμ 23 Μάης 2013, 12:15

kontos 750 έγραψε:
Τ4R 9,50 τα ειχα παρει το φθινοπορο....οσο για την αξιοπιστια κρινεις απο το χρωμα μπορεις να βαλεις μια σταγονα στα δυο δαχτυλα και οταν τα ανοιξεις να δεις αν κανε γραμμουλα και δεν κοβει αμεσως...


+1 φιλμακι !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
No Fear
Full gixxer
Full gixxer
No Fear


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Μεγαλοπολη
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 803
Hμερομηνία εγγραφής : 22/03/2012

σχετικα με λαδια torco Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχετικα με λαδια torco   σχετικα με λαδια torco EmptyΣαβ 01 Ιουν 2013, 19:01

9,5 ευρω το εχει παλικαρια,το παρηγγειλα προχθες το T4R.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

σχετικα με λαδια torco Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχετικα με λαδια torco   σχετικα με λαδια torco EmptyΔευ 12 Οκτ 2015, 15:41

Για να μην ανοιξω νέο θέμα....
Ο Λαμπριανιδης εχει φέρει λαδι. Δεν ξέρω αν κάποιος εκανε απόπειρα να αγοράσει πιο νωρίς αλλα ήταν καιρό εκτός αποθεματος. Σήμερα πήρα 3 lt αν και αργεί η αλλαγη αλλα με τα νούμερα που μπλεξαμε δεν ξέρω αν θα έβρισκα. Ρώτησα και μου είπε οτι η ποσότητα είναι λιγη λογο capital control.
Αυτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

σχετικα με λαδια torco Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχετικα με λαδια torco   σχετικα με λαδια torco EmptyΤετ 14 Οκτ 2015, 19:23

kontos 750 έγραψε:
Για να μην ανοιξω νέο θέμα....
Ο Λαμπριανιδης εχει φέρει λαδι. Δεν ξέρω αν κάποιος εκανε απόπειρα να αγοράσει πιο νωρίς αλλα ήταν καιρό εκτός αποθεματος. Σήμερα πήρα 3 lt αν και αργεί η αλλαγη αλλα με τα νούμερα  που μπλεξαμε δεν ξέρω αν θα έβρισκα. Ρώτησα και μου είπε οτι η ποσότητα είναι λιγη λογο capital control.
Αυτα.
απο τον λαμπριανιδη στον πειραια η στην αθηνα??και ποσο το ειχε το λιτρο????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

σχετικα με λαδια torco Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχετικα με λαδια torco   σχετικα με λαδια torco EmptyΤετ 14 Οκτ 2015, 20:41

Μιχάλη εχουν και οι δυο... 11€.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
σχετικα με λαδια torco
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΜΟΤΕΡ-ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com